Jump to content


gggggggg

Recommended Posts

3 hours ago, DameTime said:

 

Zaboravili smo u čemu je King najbolji, tako da delgado bar u nečemu uči od najboljeg. Ne ume da diskutuje pa tuži kod vaspitačice. Ti dečiji tantrumi se prevazilaze u 10. godini. 

 

 

Reportuj do sutra, ljubavi, a u komunikaciji dobijaš isključivo ono što si zaslužio.

 

    Humano je od moderacije sto dozvoljava i psihicki hendikepranim osobama da slobodno diskutuju --sve u skladu sa modernim vremenom

    Ako, ko sam ja da propagiram suprotno kao humanista & intelektualac

  • Tuzno 2
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, delgado said:

 

    Humano je od moderacije sto dozvoljava i psihicki hendikepranim osobama da slobodno diskutuju --sve u skladu sa modernim vremenom

    Ako, ko sam ja da propagiram suprotno kao humanista & intelektualac

 

Da sam tužibaba kakva nisam sad bih te prijavila moderaciji jer je ovo legitimna uvreda i insinuacija kakva, prilično sam sigurna, nije dozvoljena na forumu. Kao što sam mogla da te prijavim za gomilu seksističkih i mizoginih komentara kakve si mi upućivao otkako sam ovde. Ali me ne zanima da se time bavim i prevaspitavam odraslu osobu. Ovo će ostati samo kao osnovna razlika između tebe i mene.

Edited by DameTime
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, delgado said:

 

    Humano je od moderacije sto dozvoljava i psihicki hendikepranim osobama da slobodno diskutuju --sve u skladu sa modernim vremenom

    Ako, ko sam ja da propagiram suprotno kao humanista & intelektualac

Nemoj da se blamiras brate moj. Kakav je ovo post jbt? 

Link to comment
Share on other sites

Nebitno je, preteralo se i topic ne treba da se pretvori u bilo čiju ličnu raspravu, pa ni moju. Odgovorila sam jer sam osetila potrebu da se založim za samu sebe, s obzirom na to da mi se neko obraća sa prijavljivanjem postova a ja koja sam imala prilično materijala nisam nikog prijavila, kao što nisam ni njega.

 

Kapiram da nam je svima neprijatno što smo ovo pročitali ali ne bih volela da topic bude neki wall of shame, uvek postoji PM da se nekom skrene pažnja na ponašanje. Možete uvek i meni ofc. 

 

Bolje da pišemo o Jokiću ili nečem jednako pozitivnom. ❤️

Edited by DameTime
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, SteveFrancis#3 said:

@delgado

Stvarno mislim da si preterao, ovo je bas onako ruzno i krajnje nepotrebno. 

 

Na stranu da li je neko u pravu ili nije, je li kvalitetan forumas ili nije - niko ovde nije zasluzio da mu se ovako obraca. Pazi, meni nije bilo prijatno da procitam, mogu misliti kako je bilo njoj. 

 

 U pravu si, bolje da sam je samo ispsovao Marko Vidojkovic style i zaradio neku bancugu od 15 dana 

 Dokurcilo mi je da citam kako nemam zdrav razum i kako nisam u realnosti  po jubilarni 150ti put. Pritom, naravno da to niko drugi ne moze ni da isprati, ali dobio sam ko zna koliko "SMEH" reakcija od nje, bukvalno sta god da napisem u postu, malo malo pa notifikacija gde mi se doticna ruga/ismeva. Cesto sam bio na ivici da se oglasim povodom tog ozbiljnog stalkinga, al ajde kulirao sam. Ovo podmetanje za seksisticke i mizogene komentare ne vredi ni komentarisati, to ti je onaj klasican obrazac ponasanja vredjas, ubadas i posle kad stigne odgovor pravis zrtvu od sebe 

 

 Izvinjavam se svim forumasima na zagadjenju topika, ovo jeste bilo glupo i odvratno, i ako moderacija odluci da je za ban, ne bih imao nikakav problem sa tim. Da postoji mogucnost nekog bloka kao na fejsu, bilo cega, posto je ignore lista glupost, uradio bih to. Nije problem u postovima, da li je u pravu ili nije, samo mislim da ni ja nisam zasluzio ovoliku kolicinu mrznje i nipodastavanja od strane doticne

  • Love 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, SteveFrancis#3 said:

Btw, pitam se sto smo uopste i  putovali u Kee, zar bije bilo svrsishodnije da se ostane kod kuce i registruje sluzbenim rezultatom... 

Bez trojice od kojih su dvoje AS igrači a treći možda i na dobrom putu da to postane uskoro odigrali smo više nego konkurentnu utakmicu i vodili skoro 40+ minuta. Sjajna utakmica Aytona , Payna i Shameta. Kal se probudio u drugom. Nažalost opet nas je koštao skok. I to što su oni sve pogađali u samoj završnici. Ja prezadovoljan nasim izdanjem jučer  u datim okolnostima. Naravno da mi je žao zbog poraza ali realno teško da smo mogli više od toga. Čak i da smo bili kompletni pitanje je da li bismo dobili to. Middleton je bio on fire, a priključio mu se Jrue kad je bilo najvažnije, u zadnjem kvoteru. Do tad je imao baš skromnu veče. Idemo dalje, neka se spreme polako za PO i taj mindset.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...