Jump to content


gggggggg

Recommended Posts

27 minutes ago, Green23 said:

Već su 9.6m preko, ako pređu 10m, skače koeficijent za porez sa 1.75 za svaki dolar, na 2.5, a to nisam siguran da žele da plate. 

 

Ukoliko i KD dođe na zapad, biće značajno jači od istoka. 

Hvala! Pretpostavljam da je 2.5 za svaki dolar iznad 10, da? 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, bodo said:

Kako sam čuo. Najvjerojatnije će biti ozvaniceno večeras ili sutra ujutro po njihovom vremenu zbog kompleksnosti trejda. KD u Phoenixu, DA u Utahu i Mitchell u Brooklynu , tu je još u igri i Simmons kojega Phoenix ne želi ali da bi mogao u Utahu kako bi Brooklyn mogao dobiti DM zbog izjednačavanja plaća? (sam autor videa nije baš najbolje upoznat sa tim kao to funkcionira u praksi) . Tu se još spominje i Cam Johnson i pick swaps kako bi se sve to moglo izvesti. međutim  lik koji to prenosi govori o nekom Flexu kao izvoru informacija koji se je pokazao kao vrlo pouzdan i kome on očito jako vjeruje. ako se ovo obistini ima da se lupamo u dupe. još od Barkleya nismo imali ovakav potpis.

 

simmons i mitchell ne mogu zajedno u ekipu zbog onog pravila oko ruki max ugovora... 

inace mi ne ide u glavu zasto bi brooklyn dao simmonsa i duranta za jednog mitchella...

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, gggggggg said:

 

simmons i mitchell ne mogu zajedno u ekipu zbog onog pravila oko ruki max ugovora... 

inace mi ne ide u glavu zasto bi brooklyn dao simmonsa i duranta za jednog mitchella...

kako napisah autor videa ne barata baš pojedinostima vezano za realizaciju jednog kompleksnog trejda kakv je slučaj sa ovim ( što je i sam priznao) , međutim očito se pritom poziva na kredibilitet autora tweeta. zato don't shoot the messenger. 

ovo je Sunsima šansa koja se ukaže jednom u 50 godina valjda tako da vjerujem da rudare da pokušaju realizirati trejd. i ja sve ovo uzimam sa rezervom ali siguran sam da rade tutta forza na realizaciji istoga

Edited by bodo
Link to comment
Share on other sites

znam za flexa, on je valjda spomenuo da durant zeli u phx jos pre mesec-dva, mislim da sam to spomenuo neki dan... 

 

mora jos neko uz mitchella u brooklyn, bar jos jedan solidan igrac ako ne i dva. 

 

bilo bi bas lepo da tsai odjebe i duranta i irvinga. samo steta sto nba ne funkcionise vise tako. ja bih to uradio. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, bodo said:

kako napisah autor teksta ne barata baš pojedinostima vezano za realizaciju jednog kompleksnog trejda kakv je slučaj sa ovim ( što je i sam priznao) , međutim očito se pritom poziva na kredibilitet autora tweeta. zato don't shoot the messenger. 

ovo je Sunsima šansa koja se ukaže jednom u 50 godina valjda tako da vjerujem da rudare da pokušaju realizirati trejd. i ja sve ovo uzimam sa rezervom ali siguran sam da rade tutta forza na realizaciji istoga

Sama cinjenica da Ayton jos nije potpisao nigdje, jasno govori da se radi u fullu na trejdu za KD. Treba vremena da se to sve dogovori jer Netsi rade jos jedan trejd a to je Kyrie-a a moguce i Simmonsa. Kockice da se posloze.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Koji tacno treba da bude motiv Bruklinu da sve odmah rastera?

 

Mislim da Kajri nikad nece imati vecu cenu nego u februaru. Uvek bude povreda ili onih koji procene da im fali malo da idu do samog kraja. 

 

Pri tom gde ces bolje nego KI na par meseci samo...

 

Za KD pogotovu jer je ugovor dugacak i nije u stanju da ucenjuje i bira sredinu, jedino ako stigne bas neka bogovska pobuda tipa Bridges, Ayton i buljuk pikova...

 

Edit: Pri tom neki Finix ionako 99% ostaje bez Aytona, svakim danom u sve su sve nervozniji i spremniji na sve...

Edited by LordOfTerror
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, alpaka Bereta Sida said:

Nezadovoljan igrac koji pri tome nije psihicki nimalo stabilna osoba. Ako je mogao unositi kandilo u dvoranu dok je jos bio zadovoljan, ovakav nezadovoljan bi mogao unijeti i citav badnjak. 

 

Ima da posti i vaskršnji i božićni post. 

Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, alpaka Bereta Sida said:

Nezadovoljan igrac koji pri tome nije psihicki nimalo stabilna osoba. Ako je mogao unositi kandilo u dvoranu dok je jos bio zadovoljan, ovakav nezadovoljan bi mogao unijeti i citav badnjak. 

Pa dobro malo ga zeza amigdala i prefrontalni korteks.malo su u disbalansu.

  • Thanks 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Snjofko said:

A, puklo ga nesto taj dan 🤣 Sad se vec kaje vrv.

 

Novac je ocigledno glavni motiv sto je sasvim normlano 90% ljudi bi tako postupilo.

 

Ali onda kao neki Wall cutis i smrdis, radis sta traze od tebe kad si vec uzeo novac.

 

Ne znam jel postoji nizi nivo profesionalizma da uzmes pare i posle dan ipo krenes da ucenjujes i biras destinacije?! 

 

Bas ce dosta ove stvari kostati ostatak normalnih igraca u ligi u sledeceg kolektivnom ugovoru...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, LordOfTerror said:

 

Novac je ocigledno glavni motiv sto je sasvim normlano 90% ljudi bi tako postupilo.

 

Ali onda kao neki Wall cutis i smrdis, radis sta traze od tebe kad si vec uzeo novac.

 

Ne znam jel postoji nizi nivo profesionalizma da uzmes pare i posle dan ipo krenes da ucenjujes i biras destinacije?! 

 

Bas ce dosta ove stvari kostati ostatak normalnih igraca u ligi u sledeceg kolektivnom ugovoru...

Pa ja sam i rekao je da je indijanac i da ce mu svakim danom vrednost sve vise padati jer ce uvek neko sranje da se desi i najstalozenijima ce se smuciti vise.

 

Od toga je i pocela konverzacija.

 

Ti rece da ce mu veca cena biti u februaru u Bruklinu, ja mislim da ce do tada tamo izmajmunisati sesto puta.

 

Jedina sansa mu da ga neko ozbiljan sad pokupi i obuzda.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Snjofko said:

Pa ja sam i rekao je da je indijanac i da ce mu svakim danom vrednost sve vise padati jer ce uvek neko sranje da se desi i najstalozenijima ce se smuciti vise.

 

Od toga je i pocela konverzacija.

 

Ti rece da ce mu veca cena biti u februaru u Bruklinu, ja mislim da ce do tada tamo izmajmunisati sesto puta.

 

Jedina sansa mu da ga neko ozbiljan sad pokupi i obuzda.

 

Pa bicu mu cena veca u februaru.

 

Lupam ako se nekom contenderu povredi glavni PG na duge staze, recimo Miloviju otpadne Holiday. Naravno da ce gledati da uzmu zamenu, Irving neki bi bio najbolje resenje a dostupno...

 

Pri tom ga dovodis samo na par meseci da Janis ne bi bacio sezonu i ne boli te glava.

 

Lakersi ako kola krenu nizbrdo ima da prikace uz kornjacu i necenzurisane slike Jeanie Buss za playboy....

 

Milion scenarija, do tada ga ostavis da odmora ionako nova pandemija vreba iza coska...

Link to comment
Share on other sites

To bi sve ok bilo da Irving ima MLE, a ne ugovor od preko 36 miliona. To je naučna fantastika što pišeš i nimalo realno.

 

Baksi bi morali da rasture pola tima na dobrim ugovorima da bi doveli Kajrija, a tek tada ne bi bili nikakvi favoriti za titulu, jer ko zna u kakvoj kurcobolji bi bio Irving, jer je napravljen budalom. Posle toga on odlazi, ne ostaje. Janisu, Midltonu i Holideju ostaje samo da igraju sa G ligašima.

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Rekao sam Milvoki primera radi, bilo koji contender Clippersi itd...

 

Valjda je bolje da ga puste da presedi celu sezonu i uzme svoje pare nego da na silu uzmu neki balast i pri tom ispunjavaju njegove muzicke zelje dok ih pravi budalama?

 

Svakako ne idu nigde ove sezone, nema gde da zure dok nekim Lakersima i Finixu gori pod nogama...

Link to comment
Share on other sites

Bukvalno Lejkersima ne gori pod nogama. Irving je svakako rekao da će doći sledeće godine. Taman će Lejkersi sa tim pikovima iskoristiti da okruže što boljim saigračima veliku udarnu trojku. Netsi ako ne žele dil, no problem, mada ja ne bih rekao da je tako. Fanovi Netsa su zapeli da se uzmu dva pika od Lejkersa i da će biti idioti, ako to ne uzmu, jer niko neće nuditi išta slično. Tako da nisam baš siguran kome gori pod nogama.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...