Jump to content


gggggggg

Recommended Posts

1 minute ago, bodo said:

Pa dobro nije još sve gotovo ali kao da gravitira ka tom scenariju. Ovih ispuštenih 20+ razlike protiv NOP kojemu je to bio B2B i možemo to nazvati tako pomalo neočekivani poraz doma od SAS , je baš ozbiljan propust. Daleko od toga da je jedini ali ovaj bi mogao imati dalekosežnije reperkusije.

Ja evo, recimo ne znam kako to Sparsi neće ostvariti bar 4 pobede, igraju dva puta sa Portlandom koja je ubedljivo najlošija ekipa u ligi.

 

Portland je pravi primer kako se tankuje, na kraju će da zeznu Kingse i Indijanu i biti u TOP5 pred lutriju, a tamo je svašta moguće, pa i da se dođe do nekog trećeg mesta...

 

3 minutes ago, gggggggg said:

 

inace, james se povredio :default_coffee:

Jeste, ali pošto nije DTDejvis, onda će nastaviti da igra.

 

 

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Sjećaš li se Rum kasato said:

Pul ima solidan dribling i dosta je brži sa loptom u rukama. Napada odlučnije obruč i poteže kao revolveraš. Momak je baš definicija šestog igrača. 

Meni je ovo definicija onoga što je GSW potrebno sada svuda, kao 48 minuta po meču, al ajde...

Link to comment
Share on other sites

Možda Heat i namerno obara formu da izbegnu Netse u prvoj rundi, mada je super što se do samog kraja neće znati konačni raspored. Obrni okreni, Bucksi opet izgledaju kao najstabilnija ekipa na Istoku, posebno kad su dobili konačno Brukčinu nazad. Netsi su sila naravno ali previše je turbulencija bilo tokom sezone, moraće težim putem. Sixersima i Heatu ne verujem, a ni Boston mi uprkos svemu ne izgleda dovoljno dobro da izađe sa Istoka. Bullsima se medeni mesec završio i mislim da su oni najveći kandidat za first round exit, za Toronto sam rekao da je kao Zvezda u EL - žilavi ali oskudni suvim kvalitetom, Cavsima svejedno, oni nisu verovatno ni sami računali na ovaj skok, njihovo vreme tek dolazi, ovo je čisti ćar mogu da igraju rasterećeno. Hornetsi ne verujem da ikome mogu da otkinu više od 2 pobede u best of 7 seriji, zabavna gunnerska ekipa i to je to. Eto ti mrtvi Hawksi možda mogu neki upset da naprave. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, freethrow said:

Ekšli, ispade na kraju nikakva dubina, a trebalo je da bude kao Marijanas Trenč. Otto Porter je više kilav nego uigran, GP2 je svetla tačka, ali ima velikih limita u napadu, Bjelica je dobro krenuo a onda skoro ispao iz rotacije, Mudi nije uteran u ovogodišnju rotaciju skoro uopšte. Tu su Stef (dobro, sad nije tu), Kuminga koji je sjajan, Luni koji je kapiram razmazan kao tanki puter, i tu je Pul koji će oscilirati, ali koji jedini može da garantuje 25 poena. Za Igoudalu se priča da su ga zaboravili u nekom staračkom domu u San Francisku i da je u međuvremenu umro od starosti.

 

Nije problem što će Klej nekome da možda da 25 ili 35 poena, suština je da usporava igru, kada primi loptu potrebno mu je pola metra više prostora u odnosu na 5cm od pre 2 godine, mora da je spušta na zemlju ako ne dobije tih 50cm, onda dribla, a nije navikao da gleda saigrače, nije ni trebalo. Odbranu neće moći da igra ni na osrednjim bekovima, svaka malo oštrija prednja promena ga šalje na metar i po od igrača kojeg bi trebalo da čuva. Slično je sa Drejmondom kojeg je nedavno Wagner, belac od 276cm predriblavao nekoliko puta. Jebiga. Užasne su povrede kolena.

Meni je bilo cudno da Moody skoro pola sezone nije terena vidio u prvoj ekipi (ne sjecam se mozda je neka povreda bila ranije) a mislio sam da je vise spreman za NBA i ima kvalitete koje mu mogu obezbjediti neku konkretniju 3&D rolu u timu kao sto su Warriorsi, dok za Kumingu je bilo fazon boom ili bust za ruki sezonu obzirom da je jedan od najmladjih bio sa drafta. Ocekivao sam isto i da Wiseman nesto odigra ove sezone al to nece nazalost bit slucaj. I dalje mislim da ne bi bilo nista od ovoga da se nije Steph onde povrijedio, stavise iskoristili bi taj period da se uigraju i postepeno vrate u taj njihov neki ritam od ranije. Sad kad se vrati morace se odmah od pocetka ici na pun gas i taj margin of error ce biti dosta manji sa ovakvom ekipom umjesto da su imali malo vremena sva trojica da odigraju neko vrijeme zajedno sa ostatkom ekipe, da "legne" sve to na svoje. Jedno je kad NOP i Willie Greenu igra closing petorka od 3 rukija (koja je btw odlicna bila) i kad ekipa koja je projektovana kao contender mora da se oslanja na doprinos od ruki igraca.

30 minutes ago, Chaos Is Me said:

Možda Heat i namerno obara formu da izbegnu Netse u prvoj rundi, mada je super što se do samog kraja neće znati konačni raspored. Obrni okreni, Bucksi opet izgledaju kao najstabilnija ekipa na Istoku, posebno kad su dobili konačno Brukčinu nazad. Netsi su sila naravno ali previše je turbulencija bilo tokom sezone, moraće težim putem. Sixersima i Heatu ne verujem, a ni Boston mi uprkos svemu ne izgleda dovoljno dobro da izađe sa Istoka. Bullsima se medeni mesec završio i mislim da su oni najveći kandidat za first round exit, za Toronto sam rekao da je kao Zvezda u EL - žilavi ali oskudni suvim kvalitetom, Cavsima svejedno, oni nisu verovatno ni sami računali na ovaj skok, njihovo vreme tek dolazi, ovo je čisti ćar mogu da igraju rasterećeno. Hornetsi ne verujem da ikome mogu da otkinu više od 2 pobede u best of 7 seriji, zabavna gunnerska ekipa i to je to. Eto ti mrtvi Hawksi možda mogu neki upset da naprave. 

Netsi imaju laganiji raspored oni ako im se neke stvari poklope mogu i do 6 ili cak 5 mjesta da zavrse na kraju sezone, svakako niko ih ne zeli sad kad obojica mogu da igraju i domace i gostujuce meceve. Boston ima potencijalno 2 DPOY kandidata u Smartu i Williamsu i to ce sigurno biti faktor ko god da im dodje u PO. Bullsima ce biti dobro play-in da izbjegnu obzirom na raspored kakav im je bio posle all-stara, djeluje da su neki igraci pregoreli noseci sve to citave sezone a sad kad su krenuli neki da se vracaju imaju problem da se vrate na isti nivo prije svega ofanzivno na isti nivo. Lonzo opet propusti pola sezone, Caruso 2 ipo mjeseca, Williams isto skoro citavu sezonu, imali su neki momentum sredinom sezone al ce morati sve ispocetka sad a da li ce uspjeti veliko je pitanje. Hawksi i Hornetsi mogu nekog na 1 utakmicu u playinu da iznenade al za nesto vise fali konstantnosti, 2 .500 ekipe koje igraju u skladu sa tim. Na Istoku navijam samo da se Sixersi prospu ako je moguce u sto vecem meltdownu od vlasnika do ekonoma. 

Edited by MrTwister
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Nemaju Kelti sreće. Koliko je bilo samo negativnih komentara na početku sezone za njihovu traljavu igru i kada su krenuli da igraju jako, na nivou iz 17/18 sezone, desi im se ovakva povreda veoma bitnog igrača.

Edited by Dracarys
Link to comment
Share on other sites

ekstremno glup komentar lueuea.

 

znao sam da ce se nesto desiti celticsima, bilo je too good to be true, kako su krenuli. ali ajde, nije jos sve izgubljeno, tu je jos theis :classic_ninja:

 

meni je milwaukee nekako sumnjiv, ali sve manje ekipa ima koje ih redovno mogu skinuti sa trona na istoku. prvo se raspali netsi, pa se nesto neobjasnjivo desava u miamiju i evo povreda u bostonu. fili ne dajem previse sansi protiv njih.

 

jedan od vecih wtf-a ove sezone je ovaj kolaps miamija. mozda na kraju ne bude nista ali ovo je bas neverovatno kako su se odjednom raspali bez neke najave. preterana je prica kako je butler neki kancer i da je bio problem u svakoj ekipi ali nije da je i on nevinasce. naravno, pocela je standarda prica kako je precenjen i kako bi neki imali ovog ili onog pre njega u ekipi. rekao bih da se treba sacekati jer covek uvek podigne igru na visi nivo u playoffu. cak ce i trojke pogadjati.

 

philci nemaju muda da budu prvi ili drugi. nakon onog samaranja 10. marta sumnjam da imaju volje igrati seriju protiv netsa.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Nikad mi nece biti jasan fenomen poslednjih 10-ak godina kod ovih ekipa koje melju kao Spursi svojevremeno, GS, Finix, Kee prosle godine kao i ovaj vecerasnji Boston koji je u seriji kad izbace neku sedmu petorku na terenu i apsolutno nema vise ni jednog sastojka koji cini esenciju te dominacije kako opet ekipa igra toliko dobro?

 

U cemu je tajna kada neki Haustor za koga prvi put cujem udje u igru i ne moze da omasi sut?

Link to comment
Share on other sites

OczJP75.png

 

lakersi trenutno imaju deveti najgori skor u ligi, ako se nekako popnu do 11. mesta do kraja sezone, memphis dobija njihov pik, u suprotnom ostaje pelicansov. memhpis vec ima dva pika prve runde za sledeci draft, jos kad bi ovaj dobili, bio bi to bas puno materijala za trejd. i to sve tako sto imaju drugi najbolji skor u ligi.

jos da dodam, ako pelicansi na kraju zavrse sa pikom, daju dva pika druge runde memphisu.

 

 

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

NO je bukvalno izvrsio harakiri na Lakersima, izgubivsi od Spursa kuci i tako im najozbiljnije ugrozio 10. mesto potom ih okrenuo sa -20 i prakticno istisnuo iz trke za plejin, imajuci u vidu tezinu rasporeda, povredu zboga Jamesa i nemogucnost Dejvisa i Nunna da se uopste pojave na terenu ove sezone.

 

  Cak se ne moze reci da su Lakersi lose odigrali shodno kvalitetu rostera i trenutnoj formi, jahalo se na suterskom talasu i igri Jamesa, pa je i Russ nesto ubacio, Monk odlican. Ali osovina CJ-Ingram(koji je odmorio protiv Spursa prethodno vece) - Jonas je previse kvalitetna za ovakve Lakerse, njihova odbrana jednostavno ne moze braniti 3 ovako kvalitetne napadacke opcije a problem je naravno bio i skok. Mada, da ne iskoci ovaj Trej Marfi III, verovatno bi i dobili. Sam je istopio prednost tako sto je ubacio svaki jebeni sut odakle god je hteo 😄  Unreal partija. 

 

 James je takodje nezgodno izvrnuo zglob, tako da ne verujem da ce igrati vcrs. Tankovali su ga protiv Filadelfije da bi se spremili za NO i ozbiljno fejlovali. Kolega @alpaka Bereta Sida je od svih nas LA navijaca bio najrealniji 😄  Mada i on covek, koliko god navijao da ovaj tim ne udje u plejof, nije bas do kraja verovao da nece biti ni plejina...

 

 @Miki28 Tenkista iz bek... Ali, znas sta je prosli put usledilo posle tank sezone 😄  

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...