Jump to content


gggggggg

Recommended Posts

dobra tekma (makar poslednja četvrtina : )), prava prvenstvena

 

doduše, omašio sam veći deo penal-završnice ali sunsi su taman za ovoliko disciplinovaniji i uigraniji (a i kompletniji).

ako bi došlo do plejof serije, na svakoj poziciji može da se odgovori sunsima, osim na poziciji aytona. ne kapiram kojom magijom njega mogu da zaustave u 5-6-7 tekmi

...

inače, ima pravo @freethrow, poole je nevezano za ovakvu šutersku partiju trenutno solidno bolji igrač od klaya.

thompson ove sezone ne može da isporuči svoje standarde u kontinuitetu, ne može ni poole da bude oriđinale thompson ali je svakako daleko više od dobrog 6og igrača. baš je go-to guy.

Edited by uini
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Osim prve četvrtine i uzbudljive završnice ovaj meč je daleko bio od neke kvalitetne predstave. Poole rasturio. Slažem se sa većinom da je trenutno dosta bolji igrač od Kleya koji je ruku na srce izašao iz dve najteže moguće povrede za jednog sportistu. Tako je zasad. Sunsi izdoninirali u poenima iz reketa, 20+ razlika, čak i uz  skromniju večer Aytona ( 7/17 šut iz igre , ali ipak 16 skokova ) i tako nadoknadili razliku u postignutim trojkama. 6 ili 7 su ih Ratnici više dali. E da 46:0 Sunsi imaju score kada imaju vodstvo nakon tri odigrane četvrtine. I net rating u clutchu +32

Edited by bodo
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Stex said:

ali ova kampanja gde Embid ide i place u svaki podcast, emisiju kako je iz Kameruna, kako je hteo da se vrati i batali kosarku, bla bla je odvratna

 

nadam se da nece da uzme mvp nagradu na kraju sezone, samo zbog ovoga...

 

jos kao jj redick place, kao ponosan je na njega, gde je stigao...lol

Јес видео што је онај тренер неки његов измислио статистику за Јокића. Каже 22 процента његових асистенција су уручење па играч сам створи позицију за шут. Кад оно Јокић има 14 посто таквих асистенција а Ембид 15. На твитеру иначе то било.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, SteveFrancis#3 said:

Koja je poenta ovolikog jahanja Kala u ovim sasvim beznacajnim tekmama...

 

ako sam dobro čekirao, cela 5orka je igrala iznad svojih prosečnih minuta u sezoni, osim paula koji je bio tačno na 33mins

mikal igra 35ipo inače, tako da kontam da mu tih 41 nisu neko ludo opterećenje za jednu tekmu

 

mislim, očigledno je da vam je bilo stalo da dobijete, malo minuta i igrača je dolazilo sa klupe.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

29 minutes ago, SteveFrancis#3 said:

Koja je poenta ovolikog jahanja Kala u ovim sasvim beznacajnim tekmama...

Pa kako beznačajnim. Uz ever-increasing rivalry sa njima imali su i dva cijela dana odmora. Ne nego su trebali izgubiti utakmicu koju su ionako dobili uz očajan šut i gdje su djelovali rusty at times. I tako im podići samopouzdanje pred evo sad i potencijalno moguć duel u 2. rundi PO. Nema puštanja. To nije modus ovih Sunsa

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

29 minutes ago, freethrow said:

#onokad hoćeš da pogledaš barem malo kako je Klej igrao i moraš da kucaš "Klay Thompson all posessions" umesto hajlajc...

 

igoudala igrao 4/4 kao ja random basket ali bez sutiranja, samo sto je fit i lepo izgleda 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, uini said:

 

igoudala igrao 4/4 kao ja random basket ali bez sutiranja, samo sto je fit i lepo izgleda 

 

Možda je fit, ali lep nije bio ni kao klinac kod Ajversona. Ne znam ne znam. Ukoliko ne osvojimo titulu nastaviću da jako pljujem i ponavljam kao miks papagaja i pokvarene ploče ono o čemu trubim ovde mesecima (Klej i Dre su za đubre, Pul i Kuminga su strava, Stef je razlika između top3 seed i lottery itd) a ukoliko osvojimo moraću, što bi vojvoda Š rekao da pojedem sva _____ koja sam _____.

  • Like 2
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, freethrow said:

 

Možda je fit, ali lep nije bio ni kao klinac kod Ajversona. Ne znam ne znam. Ukoliko ne osvojimo titulu nastaviću da jako pljujem i ponavljam kao miks papagaja i pokvarene ploče ono o čemu trubim ovde mesecima (Klej i Dre su za đubre, Pul i Kuminga su strava, Stef je razlika između top3 seed i lottery itd) a ukoliko osvojimo moraću, što bi vojvoda Š rekao da pojedem sva _____ koja sam _____.

 

Skromno, nema sta. 😄

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Spursi se vratili iz -18 i imali zicer za pobjedu na 2,3 sekunde pre kraja. KJ promašio potencijalni winner. Nisam samo baš najbolje vidio da li je možda bio kontakt nad njime pri polaganju od table.

Link to comment
Share on other sites

  • aluminijum 743.9 tona ili 
  • olova 1100.2 tona ili 
  • pšenice 7257.39 tona ili 
  • palminog ulja 404.36 tona

To su mi neke ideje za Majersa, otprilike da vidi šta je sve moglo da se kupi za Dreov ugovor ovogodišnji (2,6 miliona dolara).
 

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

inače, drejmond je bio dobar sinoć, jedino što nisam uspeo da vidim te korake koji su mu dosuđeni u klaču.

zapravo, najiskusniji su najviše grešili: igoudala je imao jednu fantastičnu sekvencu, gde je uspeo tri puta da proda loptu u dva napada a u međuvremenu je, između tih izgubljenih lopti, ovako nekako vodio tranziciju

 

the-office-basketball.gif

 

 

klejo promašio sve a drejmond te korake koje nisam video (a imao je i neki pokušaj fizikalija svađe sa crowderom, koji je žešći šaban, al' to znate)

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...