Jump to content


gggggggg

Recommended Posts

 

 

Jako interesantan trejd, ne znam da li je neko postavljao ovde. 

Kingsi su očigledno batalili Beglija, za kog su dobili bar nešto. 

Pistonsi bi mogli imati najveći win ovde, ako produže Beglija za neki low/mid cost ugovor sa tipa 50-60m/4g i da probaju da nadograde na njegov slab i Kaningemov rookie ugovor. Odličan potez. 

Baksi All-in opet, logičan potez, mada mi je malo too much što su dali Divinćenca iako nije imao neku sezonu. 

Klipersi...ne mogu da razumem njihovu logiku u ovom trejdu, neću dalje. 

Edited by mind.
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, stoudemire said:

 

super trejd. craig je zestok defanzivac koji je bio dobar kod nas na putu do finala, moze da cuva vise pozicija, a u napadu ne sme da se ostavi sam na trojci.

 

stix smith ima dosta dobar potencijal ali phoenix nema vremena da razvija igraca trenutno tako da se nadam da ce naci neku ekipu gde igrati vise i standardno.

Nema ni potrebe da ga razvijaju. U odličnom sistemu i Bizmek faking Bijombo može da igra sezonu života. 

Link to comment
Share on other sites

Sto se tice trejda Netsa i 76ersa, win win situacija za obje ekipe.

Fila dobija tog superstara kao pomoc Embiidu koji igra brutalnu sezonu i bice itekako ozbiljni kandidati za titulu.

 

S druge strane Netsi dobijaju bolju odbranu i nekog ko moze koliko toliko usporiti Janisa u Simmonsu uz haubicu Setha.

Ne bih se iznenadio da Netsi Simmonsa koriste u ulozi Draymonda.

Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, gggggggg said:

nakon ovog deadlinea najveci favoriti za titulu su milwaukee, miami, golden state, memphis, brooklyn, philadelphia i utah.

 

stice se utisak da si i posle 6 meseci salty pa ekipu koja ima 44-10 i ubedljivo najbolji skor u ligi ne ubrajas u favorite za titulu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Što se tiče Finiksa, ozbiljno, ja sam mislio da će dovesti neko jako pojačanje, a ne Torija.

 

Nisu ništa jači u odnosu na prethodnu sezonu, doduše peglaju i dalje dobar basket, ali će im u najvećim mečevima svakako biti problem Voriorsi, pa onda u finalu BIG 4 istoka sa kojim su 50/50 samo sa Majamijem, jer su Baksi, Seventisiksersi i Netsi definitivno jači.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Dracarys said:

Što se tiče Finiksa, ozbiljno, ja sam mislio da će dovesti neko jako pojačanje, a ne Torija.

 

Nisu ništa jači u odnosu na prethodnu sezonu, doduše peglaju i dalje dobar basket, ali će im u najvećim mečevima svakako biti problem Voriorsi, pa onda u finalu BIG 4 istoka sa kojim su 50/50 samo sa Majamijem, jer su Baksi, Seventisiksersi i Netsi definitivno jači.

 

jaci smo na centru s dva igraca koji mogu kasvetno da odmene aytona. to nije malo.

 

razlika u finalu je bila u nijansama, a da smo imali mcgeeja ili biyomboa tas bi isao na nasu stranu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dve godine propuštaš da daš ugovor Brunsonu za koga je svaki slepac video da se vrhunski razvija i da će biti sve bolji vremenom zbog svog stila igre. Zbog toga dovodiš sebe u situaciju da ne možeš da mu ponudiš koliko zaslužuje i kao rešenje trejduješ drugog najboljeg igrača ekipe za igrača koji je prošle godine propustio sezonu zbog povrede.

 

Predviđam da će druga napadačka opcija Dalasa sledeće sezone biti Finney-Smith.

 

Pokušaću da izvučem listu imbecilnih trejdova Mavericksa kada se oporavim. Ne vredi, i dalje nisam uspeo da se naviknem.

  • Like 3
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Dracarys said:

Što se tiče Finiksa, ozbiljno, ja sam mislio da će dovesti neko jako pojačanje, a ne Torija.

 

Nisu ništa jači u odnosu na prethodnu sezonu, doduše peglaju i dalje dobar basket, ali će im u najvećim mečevima svakako biti problem Voriorsi, pa onda u finalu BIG 4 istoka sa kojim su 50/50 samo sa Majamijem, jer su Baksi, Seventisiksersi i Netsi definitivno jači.

 

Bold: Valjda ovo i jeste suština?! 🤔

 

Treba li preko noći Fila i Bruklin da postanu neki kandidati za titulu zato što su napravili veliki trejd večeras? Prilično hrabro od tebe da izjaviš da su Siksersi i Netsi definitivno jači od Finiksa. Za Milvoki se slažem da verovatno jeste.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, stoudemire said:

 

jaci smo na centru s dva igraca koji mogu kasvetno da odmene aytona. to nije malo.

 

razlika u finalu je bila u nijansama, a da smo imali mcgeeja ili biyomboa tas bi isao na nasu stranu.

 

Finiksu je najjače pojačanje moglo biti davanje novog ugovora Ejtonu na početku sezone,a ovako ne znam šta očekivati od njega jer u dosadašnjem delu sezone nije pokazao da se nešto cima.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...