Jump to content


gggggggg

Recommended Posts

1 minute ago, DameTime said:

 

Šta reći... Odsustvo realnosti. Ne bi Lejkersi uzeli titulu u bablu da nije bilo Dejvisa i njegove igre na obe strane. Samo to ga igrački lansira (trenutno) iznad Brona kad je u pitanju značaj za tim. 

 

Glede uopštenih stvari, kapiram zašto kažeš da je Bron značajniji. Kladim se da sad preslušava poslednji Dejmov album i uči Juice napamet, u nadi da će ga regrutovati u LA.

Ad bi kao uradio mnogo toga da Bron nije imao 30-10-10 sa dobrim procentima u finalu. 

 

 

  • Like 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, MrTwister said:

Bullsi djeluju da ce morati da dobiju par utakmica kuci prije nego li im dodje ovaj paklen raspored do kraja sezone od all-stara pa tamo. Bez ovih bekova sto igraju odbranu bice tesko dobiti 13 od 24 naredne utakmice koje igraju vs ekipa sa winning recordom. Mogli bi oni do kraja sezone boriti se prije za HCA u 1 rundi nego li za #1 seed.

Ne djeluje mi sad da ce trade deadline biti previse zanimljiv. Možda par trejdova tu i tamo al niko prebitan. Djeluje da ima dosta dostupnih igrača koji mogu u pravoj ekipi napraviti razliku al im je cijena previsoka za te timove pa zato nema neke akcije. Možda neki trejd Bogdan - Smart bude highlight deadlinea i taj Dragic dje god da završi ide neki buyout i vjerovatno put za Teksas.

Sent from my EML-L29 using Tapatalk
 

Kako me ekspresno demantovase, mada kad se pogleda ovaj trejd Blazersi su opet dobili premalo u odnosu na ono koliko su mogli dobiti ranije da su trejdovali nekog od ovih igraca. Ovaj skup mediokriteta koji su dobili za Powella, Covingtona i Nancea, prvo sto niko ne zna da sutira a drugo sto niko nema tu vrijedan da se moze potencijalno zadrzati kao neko ko moze napredovati od tih mladjih sto su dobili. 

 

 

Ostaje im da se nadaju da ovi nece upasti u plejof i da ce dobiti taj mid-late loto pik za CJa i da ovaj cap space iskoriste da pojure nekog max igraca na ljeto da probaju opet nesto oko Lillarda da okupe vrijedno borbe za titulu. 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

haliburton vidim postaje jedan od najprecenjenijih igraca. ok, decko je imao dobru rookie sezone, nista vise nista manje ali brate tesko da ja tu vidim neki no miss talent.

 

dobar trejd za kingse (posebno sto vec imaju foxa i mitchella na beku), a i za sunse, da ne moram vise da gledam sulude ayton - sabonis trejd predloge na twitteru.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ma nema nista od trejda Vestbruka, pojavio bi se par rumorcic neki osim ovog neozbiljnog za Walla, da ima i plamicka nade

Jedino ako uspemo THT da trampimo  za nekog igraca koji ce nam vise koristiti, pitao bih Kingse ako su voljni Holmesa da puste uz neku doplatu (Nunn, pik) ...  Cak i Nunnov midlevel ispade promasaj a niti njega ovako obogaljenog mozemo negde da uvaljamo... 

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, stoudemire said:

haliburton vidim postaje jedan od najprecenjenijih igraca. ok, decko je imao dobru rookie sezone, nista vise nista manje ali brate tesko da ja tu vidim neki no miss talent.

 

dobar trejd za kingse (posebno sto vec imaju foxa i mitchella na beku), a i za sunse, da ne moram vise da gledam sulude ayton - sabonis trejd predloge na twitteru.

 

Pa tek Fox nije no miss talenat. Halibarton je bek baš po mom ukusu, odlično kreira, poentira, dobar šut, može i (bitnije) hoće da igra odbranu.

 

Koliko sam ga ja gledala, sa njim na terenu SAC je imao glavu i rep u igri. 14p i 7ass uz 55% eFG i 41% za 3p je odlično u ekipi u kojoj se ne zna ko pije a ko plaća, pritom ima samo 21 godinu.

 

Ja ne znam na čemu su ovi ljudi, ali neki trejdovi su zaista budibogsnama. Ok, logično da će zadržati Foxa jer su se uvalili s njim, ali da je Vlade napravio ovaj trejd bilo bi već drvlje i kamenje.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, stoudemire said:

haliburton vidim postaje jedan od najprecenjenijih igraca. ok, decko je imao dobru rookie sezone, nista vise nista manje ali brate tesko da ja tu vidim neki no miss talent.

 

dobar trejd za kingse (posebno sto vec imaju foxa i mitchella na beku), a i za sunse, da ne moram vise da gledam sulude ayton - sabonis trejd predloge na twitteru.

A Fox nije komplementaran sa Sabonisom nemaju niti 1 niti 2 sut a ni odbrana nije na nekom nivou. Bolje Halija da su ostavili a dali Foxa.
Ali dobro jure 10 mesto tako da bice jos koji njihov potez do 10. Bice tu fina borba oni i pelsi za plej in.

Link to comment
Share on other sites

Sada bi bilo najpametnije Pacersima da  ne trejduju Turnera posto boljeg igrača niti dovoljno dobre pikove neće dobiti.

 

Brogdon-Haliburton-Turner je osnova koja garantuje kontrolisanu košarku kakvu Carlisle forsira. Istenkovati ovu sezonu, pa dogodine uz Rubia, TJ Warrena pokušati da se igra za PO uz razvijanje Isaiah Jacksona, Duartea i tog lotterya kog dobiju. Mislim da im je to mnogo bolja opcija nego odlazak u neko potpuno tenkovanje.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Manu said:

Sada bi bilo najpametnije Pacersima da  ne trejduju Turnera posto boljeg igrača niti dovoljno dobre pikove neće dobiti.

 

Brogdon-Haliburton-Turner je osnova koja garantuje kontrolisanu košarku kakvu Carlisle forsira. Istenkovati ovu sezonu, pa dogodine uz Rubia, TJ Warrena pokušati da se igra za PO uz razvijanje Isaiah Jacksona, Duartea i tog lotterya kog dobiju. Mislim da im je to mnogo bolja opcija nego odlazak u neko potpuno tenkovanje.

 

Treba da puste Badija sad da se epski izdivlja i nabije sve statse ovog sveta. Pa na leto - pijaca.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Manu said:

Sada bi bilo najpametnije Pacersima da  ne trejduju Turnera posto boljeg igrača niti dovoljno dobre pikove neće dobiti.

 

Brogdon-Haliburton-Turner je osnova koja garantuje kontrolisanu košarku kakvu Carlisle forsira. Istenkovati ovu sezonu, pa dogodine uz Rubia, TJ Warrena pokušati da se igra za PO uz razvijanje Isaiah Jacksona, Duartea i tog lotterya kog dobiju. Mislim da im je to mnogo bolja opcija nego odlazak u neko potpuno tenkovanje.

 

Brogdon koji vise ne igra nego sto igra tesko da moze da bude neka osnova. Free Goga.

Link to comment
Share on other sites

32 minutes ago, Manu said:

Sada bi bilo najpametnije Pacersima da  ne trejduju Turnera posto boljeg igrača niti dovoljno dobre pikove neće dobiti.

 

Brogdon-Haliburton-Turner je osnova koja garantuje kontrolisanu košarku kakvu Carlisle forsira. Istenkovati ovu sezonu, pa dogodine uz Rubia, TJ Warrena pokušati da se igra za PO uz razvijanje Isaiah Jacksona, Duartea i tog lotterya kog dobiju. Mislim da im je to mnogo bolja opcija nego odlazak u neko potpuno tenkovanje.

 

ako ne tankuju, nisu uradili ništa, imo. ne vidim kako bi samo ovaj potez rešio njihov ključni problem, decenije mediocricyja

haliburton je dobar ali ti treba nešto sreće na draftu da uhvatiš nekog ultra ozbiljnog lika

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Loš trejd Kingsa, dobili su Sabonisa koji je strašan igrač, ali se postavlja pitanje - šta sa Bagleyem sad? S druge strane, dali su pravog pleja koji je lagano mogao postati franšizni igrač plus Hilda koji će vrlo verovatno biti odličan 6th man u godinama koje dolaze.

 

Indiana definitivno win, krenuli su u jedan odličan rebuilding, ukoliko pametno budu birali na draftu, biće ubrzo i odličnih rezultata. 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...