Jump to content


gggggggg

Recommended Posts

Ja nešto ne verujem Warriorsima kad dođe PO, ne verujem Wigginsu a kamo li Pooleu, Leeu i ostalim prolaznicima. Klay teško da će biti odmah stari. Steph će morati da igra svemirski, a spremaće se svi za njih studiozno. Opet, i ovo do sada od njih je baš dobro i preko očekivanja. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Titulu ce i ove sezone osvojiti ona ekipa koja bude bila najzdravija i najspremnija. Ja se samo nadam da ce AD biti spreman za plej of, neverovatno kakav je staklenjak. Kada je ovakav sada, kakav li ce tek biti sa 30+ godina, a nije ni to daleko, za samo dve nedelje pocinje Nova godina u kojoj puni 29 godina.

 

 

Sto se tice GS-a za sada deluju sjajno, ali oni mogu dooosta da se pojacaju ako se odluce da predaju mlade igrace, dovoljno je samo Grent da dodje koji je dostupan u trejd pregovorima, oni ce biti paklena ekipa.

 

Edited by Dracarys
Link to comment
Share on other sites

43 minutes ago, Chaos Is Me said:

Ja nešto ne verujem Warriorsima kad dođe PO, ne verujem Wigginsu a kamo li Pooleu, Leeu i ostalim prolaznicima. Klay teško da će biti odmah stari. Steph će morati da igra svemirski, a spremaće se svi za njih studiozno. Opet, i ovo do sada od njih je baš dobro i preko očekivanja. 

 

u kom smislu ne veruješ wigginsu? pitam zato što se on jasno profilisao kao treći-četvrti faktor ekipe koji vrlo lako postaje i prvi, ako mu ide a zatreba tako.

ne verujem ni ja predstavi wigginsa koju je internet novinarstvo stvorilo ali ovom wigginsu koji igra kod steve kerra, apsolutno nemam razloga da ne verujem, pogotovo zato što on nije neki go-to-guy, već lik koji iz drugog plana rešava ofanzivu a igra u kontinuitetu fantastičan difens.

 

edit typo

Edited by uini
Link to comment
Share on other sites

42 minutes ago, Dracarys said:

Titulu ce i ove sezone osvojiti ona ekipa koja bude bila najzdravija i najspremnija.

 

Pocele su price da ce da se pravi pauza od 2-3 nedelje sto bi povuklo odlaganje playoffa za isto to vreme. To bi puno odgovaralo ekipama kao sto su LAC ili Denver koji cekaju bitne igrace da se vrate.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, uini said:

 

u kom smislu ne veruješ wigginsu? pitam zato što se on jasno profilisao kao treći-četvrti faktor ekipe koji vrlo lako postaje i prvi, ako mu ide a zatreba tako.

ne verujem ni ja predstavi wigginsa koju je internet novinarstvo stvorilo ali ovom wigginsu koji igra kod steve kerra, apsolutno nemam razloga da ne verujem, pogotovo zato što on nije neki go-to-guy, već lik koji iz drugog plana rešava ofanzivu a igra u kontinuitetu fantastičan difens.

 

edit typo

Kako treći, četvrti faktor? Ko su drugi i treći u tom slučaju? Wiggins je za sad ubedljivo drugi ugrač ekipe. 

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Dracarys said:

Ne moze, jer Denver nece zavrsiti u TOP6 na zapadu.

 

ti si od onih ljudi koji pročitaju naslov i odu?

 

nije uopšte video o tome. ne mora da osvoji niti je važno, više je onako appreciation video, lik ima sezonu kao steph curry 2016. a možda i bolju

Link to comment
Share on other sites

Ma nema dileme da Jokic igra najbolju sezonu od svih igraca u lizi i da bi striktno gledajuci kvalitet igara i metriku bio surefire mvp. E sad sto se stvari pri dodeli priznanja gledaju malo drugacije... 

 

GSW je bas brutalno prebacio ocekivanja, ali hajde da se ne lazemo da je sve to iskljucivo Stephova zasluga. Da budemo posteni, zbog jurenja rekorda i kojetujoscega, ove sezone ima mozda i najveci broj nicim izazvanih raspad partija. 

 

Ako pricamo o mvp nagradi trenutno je to Jokic, pa par mesta prazno pa onda Steph, Durant, Trae, vrv i Ante sa realno malim medjusobnim razlikama.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Meni su za mvp nagradu first tier Steph, KD, Ante i Joker. Jokica će na kraju eliminisati plasman skupa građana iz Denvera, iako je barem egal sa spomenutom trojicom. 

 

Kakvo je pravilo u slučaju da se Irving zarazio i stekao antitela, a nije se vakcinisan? Da li će moći da igra homecourt tekme? 

Link to comment
Share on other sites

Realno Joker bi mi bio prvi, Stef odmah iza, a tik uz njega KD. Stef igra čudno ove godine, krenuo je strava, onda je usrao u poslednje vreme, da li rekord, da li razvod i drama oko roditelja, ali promašuje uglavnom dvice koje je davao. Ne sumnjam da će to proći i da će utegnuti kada bude išla sredina sezone. Šteka se dosta. KD igra kao terminator, barem ovo što sam ga gledao i pri tome gura minute kao da je duh Thibsa ušao u Nešovu veliku glavu. Što napisaste, overall Jokić je nesumnjivo najbolji, ali ekipa sisa. Meni bi pre Kerr trebalo da bude KOTY jer GSW pegla stvarno dobru odbranu, kao retko kada prethodnih godina, izvlači se maksimum iz sistema, iz likova poput GP2 i JTA, Loonija, Wiggs postao ozbiljan 2. ili 3. igrač ekipe sa ambicijama... Možda je malo i do Dekija Milojevića 🙂

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

52 minutes ago, SteveFrancis#3 said:

Ma nema dileme da Jokic igra najbolju sezonu od svih igraca u lizi i da bi striktno gledajuci kvalitet igara i metriku bio surefire mvp. E sad sto se stvari pri dodeli priznanja gledaju malo drugacije... 

 

GSW je bas brutalno prebacio ocekivanja, ali hajde da se ne lazemo da je sve to iskljucivo Stephova zasluga. Da budemo posteni, zbog jurenja rekorda i kojetujoscega, ove sezone ima mozda i najveci broj nicim izazvanih raspad partija. 

 

Ako pricamo o mvp nagradi trenutno je to Jokic, pa par mesta prazno pa onda Steph, Durant, Trae, vrv i Ante sa realno malim medjusobnim razlikama.

 

Trej je trenutno blizi zlatnoj kanti koju bi mu urucio Kusturica nego MVP tituli...

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...