Jump to content


gggggggg

Recommended Posts

Atlanta trenutno izgleda jako očajno, da li je do težeg rasporeda na startu sezone - ne bih znala da kažem, ali svakako nisam očekivala baš ovo. 

 

Što se tiče šuterske rapsodije naših noćas, dešava se, no meni je zanimljivo što je Jokić šutnuo više trojki nego Bogdan. 😆

 

Od ostalih vesti, PTB pobedio mučeni Hjuston. Hvala Bogu, da su i ovo izgubili već se mogla proglasiti propala sezona.

 

Zanimljiva stranica na insta, career high statsi za igrače: https://www.instagram.com/p/CMdreTeJdV4/

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

19 hours ago, gggggggg said:

ne bih ja uzimao ovaj def rtg jos za ozbiljno. pogotovo sto je mpj vrlo blizu iza njega.

 

zastita obruca npr mu je ispodprosecna u odnosu na lidere u toj kategoriji. ima 'samo' dobre ruke, anticipaciju i defanzivni skok...

Ti lideri su manje vise specijalci za to, ako poredis Jokiceve rampe sa Tarnerovim moras i Tarnerove asistencije sa Jokicevim.Mislim da bi stvarno bilo mnogo da jedan igrac dominira ligom i u ofanzivnom i defanzivnom delu.To sto Jokic ostale centre pristize i u "njihovim" kategorijama je samo plus,svakako mislim da bpg malo precenjen,ako nije ekstremno dobar to je sve slicno, par decimala ne prave razliku.Bitnije je to ko je shot changer ako gledamo zastitu obruca.

Opet kazem,mnogo je bitnije po mom misljenju da ima dobre ruke i da stalno smeta bekovima pri kreaciji nego da umesto npr 0.7 bpg ima 1.3,to nije ni cela jedna blokada,jedan kos na utakmici prakticno.

Link to comment
Share on other sites

@Miki28 Nemacka prevara 38p u pobedi Bostona nad Milvokijem, nije lose ? Pitanje je da li je RW i glava-za-glavu vredniji od Srudera obzirom koliko je ovaj bolji defanzivac i nije malouman + ni blizu kamenjar kao ruzna volina, da ne pricam kakve smo sve igrace ispustili koji sad igraju odlicno u drugim klubovima. Apsolutni cirkus od ekipe, sve je lepo pisao nas kolega Alpata Bereta, sto se pre pomirimo da nam je realnost plejin ili max prvo kolo plejofa, to cemo lakse podneti krah i necemo morati da smisljamo izgovore zasto..  Nadam se da ce se King sto pre vratiti i makar budziti svoje individualne statse i juriti Kareema na listi all-time strelaca, posto od sampionskih ambicija prvi jedino mozemo da budemo u shaqtin a foolu... 

  • Like 1
  • Love 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, delgado said:

@Miki28 Nemacka prevara 38p u pobedi Bostona nad Milvokijem, nije lose ? Pitanje je da li je RW i glava-za-glavu vredniji od Srudera obzirom koliko je ovaj bolji defanzivac i nije malouman + ni blizu kamenjar kao ruzna volina, da ne pricam kakve smo sve igrace ispustili koji sad igraju odlicno u drugim klubovima.

 

:roflmao:

 

BIće bolje, realno ovo nije nivo Lakersa iako integrisati RWB u (poput stavljanja AMD procesa u Intel ploču).

Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, delgado said:

@Miki28 Nemacka prevara 38p u pobedi Bostona nad Milvokijem, nije lose ? Pitanje je da li je RW i glava-za-glavu vredniji od Srudera obzirom koliko je ovaj bolji defanzivac i nije malouman + ni blizu kamenjar kao ruzna volina, da ne pricam kakve smo sve igrace ispustili koji sad igraju odlicno u drugim klubovima. Apsolutni cirkus od ekipe, sve je lepo pisao nas kolega Alpata Bereta, sto se pre pomirimo da nam je realnost plejin ili max prvo kolo plejofa, to cemo lakse podneti krah i necemo morati da smisljamo izgovore zasto..  Nadam se da ce se King sto pre vratiti i makar budziti svoje individualne statse i juriti Kareema na listi all-time strelaca, posto od sampionskih ambicija prvi jedino mozemo da budemo u shaqtin a foolu... 

Ja koliko vidim jednu utakmicu nismo odigrali zdravi, dosta povreda i to mladih igraca.

Ne pomaze sto nikako da sastave 10tak utakmica zajedno, da se bolje skontaju.

Svaki pocetak je tezak.

Nista se ne brini, bice to sve kako treba od Allstar pauze.

Sto se tice Njemacke prevare, daleko mu lijepa kuca. Ne obracam paznju uopste na njega, taj je svije pokazao da kad treba, nidje ga nema jer je sta? PREVARA

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

33 minutes ago, delgado said:

..  Nadam se da ce se King sto pre vratiti i makar budziti svoje individualne statse i juriti Kareema na listi all-time strelaca, posto od sampionskih ambicija prvi jedino mozemo da budemo u shaqtin a foolu... 

 

ja se nadam da će juriti TD na svakoj tekmi

goat fantazi đed hešteg.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Stex said:

 

Nisi gledao Denver ove sezone ali ajde da sudim o tome sto sam video u 12min koliko je Jokic do sada bio na terenu, klasicna srbenda mood.

Upravo.

 

Mislio sam da se nesto promenilo pa te defanzivne metrike pokazuje nesto novo, cim sam upalio video sam isto sto i pre.

 

Branjenje svakog pika u dropu, ostavlja svaku poludistancu znaci sistemska odbrana kao i pre. Sustinski da se sastanu sa Finixom ide opet metla sve i da kloniraju jos 3 Murraya...

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, DameTIme said:

Atlanta trenutno izgleda jako očajno, da li je do težeg rasporeda na startu sezone - ne bih znala da kažem, ali svakako nisam očekivala baš ovo. 

Trebalo bi istaći i da u gostima imaju 1-8, a kući 3-1 pored relativno težeg rasporeda. Verujem da i pored slabijeg starta ipak dohvatiti mesto koje vodi u plej of.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Mali Bones Hyland ce biti ozbiljan igrac. Znalo se da ima dobar sut ali iznenadjuje playmakingom i odbranom.

 

1st in points/36

12th in rebounds/36

3rd in assists/36

2nd in steals/36

 

To mu je statistika medju rookijima. Nije ogroman sample size ali vidljivo je golim okom koliki doprinos ima sa klupe od kad je Malone (napokon) poceo da ga koristi.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Dracarys said:

Trebalo bi istaći i da u gostima imaju 1-8, a kući 3-1 pored relativno težeg rasporeda. Verujem da i pored slabijeg starta ipak dohvatiti mesto koje vodi u plej of.

Mislim da je ovo sa penalima toliko osakatilo Janga/Atlantu, da nije samo u broju Jangovih poena, nego da mu je poljulalo samopouzdanje žešće, i pitanje da li ce moći i do POa.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Radalek said:

Mali Bones Hyland ce biti ozbiljan igrac. Znalo se da ima dobar sut ali iznenadjuje playmakingom i odbranom.

 

1st in points/36

12th in rebounds/36

3rd in assists/36

2nd in steals/36

 

To mu je statistika medju rookijima. Nije ogroman sample size ali vidljivo je golim okom koliki doprinos ima sa klupe od kad je Malone (napokon) poceo da ga koristi.

 

Nisam puno gledao Bonesa ali mi delovao kao Jordan Clarkson tip igrača aka zaglavilo mi se dugme za dodavanje. Da li grešim? 

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Chaos Is Me said:

 

Nisam puno gledao Bonesa ali mi delovao kao Jordan Clarkson tip igrača aka zaglavilo mi se dugme za dodavanje. Da li grešim? 

Gresis. I ja sam imao slicno misljenje, medjutim decko ume itekako da podeli pas a pnr igra odlicno. Sinoc je imao jedan vrhunski wrap around pas za Gordona u reketu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...