Jump to content


gggggggg

Recommended Posts

10 minutes ago, HAMMER said:

placemo jer smo sa soutajma spali na cirkus :classic_sad:

Evo dusa me boli kako vam tesko pada🤣🤣🤣 kad god pomislite da napisete takav post samo se sjetite da je neko🤔 bio navijac i u ovim situacijama. 

 

 

E ovo je bilo tuzno tada gledati. Sada je showtime, tu su AD, Lebron i TD king ( nerijetko i QD ) Russell Westbrook💪💪💪

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

On 10/27/2021 at 4:46 AM, Radalek said:

Hocemo li da sudimo posle 3 utakmice? Ako hocemo, na sta Dame lici trenutno na pocetku sezone? Naravno da ce Dame da dodje na svoje. Sacekajmo i Portera, decko je imao neverovatnu statistiku na kraju prosle sezone od kad se Murray povredio. Ako bude na ovom nivou posle 15-20 utakmica, prvi cu da se zabrinem.

 

Hmm poredimo vrlo iskusnog igrača koji se prilično dokazao u ligi i nekog ko nije. 😄 Ljudi veruju da će Dame da "dođe na svoje" jer je godinama u top 10 igrača lige, ali bez obzira na to ja nisam zadovoljna kako to izgleda, kao ni uopšteno igra PTB... Ali to je druga tema. 

 

3 hours ago, Miki28 said:

 

 

Definition of "hot hand".

Edited by DameTIme
Link to comment
Share on other sites

Melo 3? Meloooo👌 

Odlicna 4/4 osim mozda orva 3 minuta, ostalo je bilo fenomenalno. Odbrana odlicna, napad sa mnogo spacinga i konacno Lebron/AD p&r da se koristi. Mislim da su svaki put poentirali iz toga, ili AD lagano polaganje ili se otvori prostor za Lebronov ulaz ili Melo sam na sutu za 3👍

 

Bradley odlican vcrs, mora Vogel da mu daje minute mada vidim da ce ici game vy game za role playere. Monk je usao prvi ali serija Cavsa i ulazi Bradley umesti njega u rotaciju.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...