Jump to content

EUROLEAGUE 2021/22, devotion still in the time of covid


Chaos Is Me

Recommended Posts

Kakav tajming za Vezenkova da se posle ovako dobre sezone, epski raspadne onda kad je trebalo da samo isporuci onih 10ak poena koje standardno ubacuje.

 

U finalu bih svakako navijao ili za Real ili za brata Mirotu, tako da mi sustinski svejedno ko je ovde prosao.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Stiletto said:

Duletu su svašta govorili (počesto s pravom) što je uvek u ovakvim situacijama tražio faul i da njegov tim ima poslednji napad. 

 

Željko je protiv Burse branio napad, ispsovali su ga mnogi. Evo sad i Barcokas je branio poslednji napad, ispsovaće ga mnogi 😁

 

To sad zavisi od mnogo faktora, da li je egal, ili imas +1 ili imas -1. U kakvom ti je raspolozenju ekipa, da li imas pick na kome da pravis faul... 

Slati nekoga na slobodna bacanja u tom momentu jeste veci pritisak na onog ko sutira, mora da veze dva suta i pogotka, a ako branis imace jedan sut. Neki su zagovornici toga da je teze pogoditi 2 slobodna bacanja pogotovo ako posaljes loseg igraca za to na liniju slobodnih bacanja. Zavisi kakve defanzivce imas.

 

Ako je +1 za tebe imas mnogo razloga da branis. Ako je egal, onda je razloga manje (pogotovo ako cenis da ti i produzetak odgovara). Ako si -1 onda jednostavno moras da pravis faul. 

 

E sad u ovoj vecerasnjoj situaciji, meni se cini da je Barcokas racunao da ce imati prevagu u produzetku i da je zato branio. Da mu je odgovarao neresen rezultat. Da je racunao da je bolje da brani nego da salje na bacanja.   

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

 

Pirejcima svaka čast na odličnoj sezoni...tvrda i pismena ekipa sa moćnom armijom iskrenih i verovatno najvatrenijih fanova ali, kao klub, nemaju i neće skoro imati moje simpatije jer ono pajsersko radovanje sa kliberenjem bgd-u, kada su nas izbacili iz trke im ne zaboravljam. Kod mene su zdravo za taj stepen licemerja jer su krajnje sebično i preterano proslavljali plasmanski za njih nebitnu pobedu, nakon 2 ili 3 izgubljene u nizu, i to pred prepunom halom ,,bratije", dok im Delije daju podršku kao i tokom celog meča....tačno rogovi da ti izrastu od frusta.

 

Komentar da je bolesno ne voleti klub koji nosi iste boje je hit meseca maja i skoro tupaviju dijagnozu nisam pročitao.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Šteta za Oli, bracki narod, 2 kluba 2 boje jedna vera i tako tako... Borili su se muški al jbg.

 

Efes najbolja ekipa u EL zadnjih godina, iako večeras nisu briljirali ali su igrali bez Simona i Buboe, dva sjajna i jako važna igrača. Bravo za Elajdzu, pokazao se kad je bilo najpotrebnije.

 

Volio bih da se ova generacija rastane sa trofejom, iako veliku prednost dajem pobjedniku el klasika.

Link to comment
Share on other sites

S jedne strane bi mi bilo milo da pukne Barsa veceras (ili u finalu), pa nek kupe i Larkina i Micica sledece sezone iz Efesa "ako ih nije sramota".

 

S druge strane bih voleo da uzmu EL zbog Mirote, a i da olade malo sa budzenjem tima 😂

Link to comment
Share on other sites

Koristim priliku da se još jednom zahvalim (bes)korisnom MTS-u, što sam nakon višegodišnjeg "praćenja" utakmica naše fudbalske reprezentacije, sada bio u mogućnosti da odgledam i FF Evrolige.

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, pantelia said:

Samo jos jednom za ljubitelje crveno bele brace i govana sa severa, jedno nasladjivanje od sitne duse

 

cMGzdFh.jpg

 

Jebi Vasooooooooooooooooooo

Ko sam priznaje još pola mu se dodaje, malo je prosečnoj srbendi potrebno za sreću😄😄😄

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, drgnk said:

Koristim priliku da se još jednom zahvalim (bes)korisnom MTS-u, što sam nakon višegodišnjeg "praćenja" utakmica naše fudbalske reprezentacije, sada bio u mogućnosti da odgledam i FF Evrolige.

 

 

 

Jos i EL da uzme Arena i Sport Klub moze lagano da se ugasi

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Perkos2 said:

Ko sam priznaje još pola mu se dodaje, malo je prosečnoj srbendi potrebno za sreću😄😄😄

 

Samo ti pripazi da ne zakasnis na proslavu, umeju Savija i Savijici da budu vrlo gadni kad se naljute

 

Vasa 😘 A grcka govna mogu sa fekalijama sa severa da napadnu nekoga veceras, brojnost im dozvoljava, 10 na 1 kao i obicno

  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, 1945 said:

Jel si u hali pa znas?

 

I da je tako, a nije, vec su svi zajedno i niko nije zvizdao u tim trenutcima.

 

Ja ne volim Olimpijakos ali ga sigurno ne mrzim i bolesno mi je da neko smatra sebe Zvezdasem i da voli crveno bele boje a mrzi bilo koji klub koji nosi iste te boje, pa bio to i Olimpijakos ciji navijaci stalno skandiraju tvom klubu, nose obelezja tvog kluba i prave koreografije sa Zvezdinim grbom.

Nisam u hali, ali imam dojavu iz prve ruke. Shone Stefanović prebrojavao koliko je fanova Olija iz Bga, a koliko iz Atine, pa mi šibnuo sms. 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Gde racunas one Olimpijakosove koji su ostali u hali? [emoji1] 
Pričam baš o Špancima. A mogu ti reći, iznenađujuće malo Grka je otišlo. Ja sam mislio da ih neće trećina ostati.

Послато са SM-A715F помоћу Тапатока

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...