Jump to content

EUROLEAGUE 2021/22, devotion still in the time of covid


Chaos Is Me

Recommended Posts

4 minutes ago, BojanaCZV said:

 

Kakva je dusica 🤗

 

Ovo me podseti, kad su jednom dolazili na vrata, a ja da se nasalim, glupanderka, pitam: navijamo za Zvezdu, je l da.

 

A oni Partizanovci 😄

Ti mislila po defaultu navijaju za Zvezdu 😂

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, BojanaCZV said:

 

Kakva je dusica 🤗

 

Ovo me podseti, kad su jednom dolazili na vrata, a ja da se nasalim, glupanderka, pitam: navijamo za Zvezdu, je l da.

 

A oni Partizanovci 😄

Sa godinama sam stvorio njuh da prepoznam na ulici ko navija za Zvezdu ko za Partizan bez da ga pitam. 😄

 

Na primer za kolege sa posla sam u 99% slucajeva pogodio unapred dok se nismo bolje upoznali i pokrenuli te teme.

 

Nego htedoh mu replicirati sa klipom, al ga nisam nasao, onaj momak sto je bio u kvizu Potera sto je rekao "U kosarci navijam za Partizan a u fudbalu za Zvezdu, pomalo sizofreno al je tako. " 😄

 

Cuj navijac Barse navijao za Real. To se ne moze nazvati navijacem Barse, maksimum da mu je Barsa gotivan klub, al opet ako ti je Barsa gotivna ne mozes navijati za Real u tom slucaju ko god bio trener ili igrao za Barsu. Zapravo moze al ko sto rece momak iz kviza, malo sizofreno. 😄

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Perkos2 said:

Zanimljivo je da nigde nije bilo zabrane točenja alkohola a kad igra Zvezda u EL često se to proglašava pa ostajemo žedni. 

 

Baš u Areni ili napolju? Zar to nije zakonom zabranjeno? I unutra, a i napolju na 1km od Arene.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, 1945 said:

Sa godinama sam stvorio njuh da prepoznam na ulici ko navija za Zvezdu ko za Partizan bez da ga pitam. 😄

 

Na primer za kolege sa posla sam u 99% slucajeva pogodio unapred dok se nismo bolje upoznali i pokrenuli te teme.

 

Nego htedoh mu replicirati sa klipom, al ga nisam nasao, onaj momak sto je bio u kvizu Potera sto je rekao "U kosarci navijam za Partizan a u fudbalu za Zvezdu, pomalo sizofreno al je tako. " 😄

 

Cuj navijac Barse navijao za Real. To se ne moze nazvati navijacem Barse, maksimum da mu je Barsa gotivan klub, al opet ako ti je Barsa gotivna ne mozes navijati za Real u tom slucaju ko god bio trener ili igrao za Barsu. Zapravo moze al ko sto rece momak iz kviza, malo sizofreno. 😄

Ovo da možeš da prepoznam ko za koga navija je teška generalizacija.

Ja kad upoznam čoveka, pa mi se dopadne poželim da on navija za Zvezdu, a ispostavi se da navija Partizan. I obratno. Lik mi baš bljak, mora da navija za Partizan, kad ono Zvezdaš.

Nema pravila.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Perkos2 said:

Zanimljivo je da nigde nije bilo zabrane točenja alkohola a kad igra Zvezda u EL često se to proglašava pa ostajemo žedni. 

 

Srbija sve vise pocinje da na bliskoistocne drzave. Postoje neka pravila, ali posto pred strancima izigravamo liberalnost (a i hocemo da zaradimo) onda ona vaze sasvim selektivno.

(na stranu sto to glupo pravilo ne resava nista, jer ne pravi sranje pijan navijac nego budala ili jos gore krimos)

Edited by Marvin
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

39 minutes ago, realno *w said:

 

Baš u Areni, tri vrste piva sa alkoholom bilo.

Za prosli F4 kod nas alkohola je bilo samo u VIPu, ne i za obican plebes. Na atletici je bilo piva u hali. Da li je rec o rastegljivosti zakona ili postovanja istog, veze nemam...

Edited by Geronimo
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Geronimo said:

Za prosli F4 kod nas alkohola je bilo samo u VIPu, ne i za obican plebes. Na atletici je bilo piva u hali. Da li je rec o rastegljivosti zakona ili postovanja istog, veze nemam...

valjda policija donosi rešenje na osnovu procene bezbedonosnog rizika, čini mi se da sam jednom bio u PAPA JOE kad su im uručili to rešenje o zabrani točenja alkohola a igrali Zvezda Makabi totalno nerizičnu utakmicu

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Perkos2 said:

valjda policija donosi rešenje na osnovu procene bezbedonosnog rizika, čini mi se da sam jednom bio u PAPA JOE kad su im uručili to rešenje o zabrani točenja alkohola a igrali Zvezda Makabi totalno nerizičnu utakmicu

 

https://www.paragraf.rs/propisi/zakon_o_sprecavanju_nasilja_i_nedolicnog_ponasanja_na_sportskim_priredbama.html

 

Quote

Član 18

 

Zabranjena je prodaja ili konzumiranje alkoholnih pića u sportskom objektu ili na udaljenosti do jednog kilometra od središnje tačke sportskog terena u Beogradu, Kragujevcu, Nišu i Novom Sadu, a u ostalim mestima do 300 metara za vreme održavanja sportske priredbe, vazdušnom linijom.

Izuzetno od odredbi člana 6. ovog zakona, nadzor nad sprovođenjem stava 1. ovog člana u odnosu na prodaju alkoholnih pića može vršiti i Komunalna policija.

 

Ne čita mi se sve, pa možda postoje neki izuzeci, zato kažem možda neki pravnik bolje zna.

Možda @Chaos Is Me? Da li misliš da su ovi što su pili pivo na F4 juče napravili prekršaj i koliko bi im dana dao? 😄

Edited by uvrnuto
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, uvrnuto said:

 

https://www.paragraf.rs/propisi/zakon_o_sprecavanju_nasilja_i_nedolicnog_ponasanja_na_sportskim_priredbama.html

 

 

Ne čita mi se sve, pa možda postoje neki izuzeci, zato kažem možda neki pravnik bolje zna.

Možda @Chaos Is Me? Da li misliš da su ovi što su pili pivo na F4 juče napravili prekršaj i koliko bi im dana dao? 😄

moguće je sve ovo što si postavio ali uglavnom se toči alkohol pred utakmice oko pionira sem u nekim izuzetnim slučajevima( visok rizik). 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...