Jump to content

EUROLEAGUE 2021/22, devotion still in the time of covid


Chaos Is Me

Recommended Posts

Just now, 1945 said:

Olimpijakosovi navijaci skandiraju Zvezdi u sred druge cetvrtine u sred fajnal fora al dobro treba mrzeti Olimpijakos jer je to najodvratniji klub kako mnogi "Zvezdasi" ovde kazu. Iako nose iste boje kao mi iako igraju jako dopadljivu kosarku cele sezone iako njihovi navijaci uvek pevaju Zvezdi kad god je gostovala tamo bez obzira na vaznost utakmice a evo i sad iako im i obicni navijaci da kazem nose Zvezdina obelezja a ne samo navijacka grupa, al dobro, to smo mi...

 

 

Ma nisu to Olijevi navijači iz Atine, nego ovi iz Beograda 😁, pa skandiraju sami sebi. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, 1945 said:

Olimpijakosovi navijaci skandiraju Zvezdi u sred druge cetvrtine u sred fajnal fora al dobro treba mrzeti Olimpijakos jer je to najodvratniji klub kako mnogi "Zvezdasi" ovde kazu. Iako nose iste boje kao mi iako igraju jako dopadljivu kosarku cele sezone iako njihovi navijaci uvek pevaju Zvezdi kad god je gostovala tamo bez obzira na vaznost utakmice a evo i sad iako im i obicni navijaci da kazem nose Zvezdina obelezja a ne samo navijacka grupa, al dobro, to smo mi...

 

 

 

Ja volim Olimpijakos, samo navijam za Efes zbog Vase Srbina. 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Lepo u Areni a bogami lepo bilo i oko Arene, bez tenzija bez neke mrznje. Nemam osecaj da sam ikad bio u Areni a bio sam milion puta. Dobra i igra, Efes ima vise kvaliteta ali se nadam pobedi Olimpijakosa. Sjajna podršku imaju, ima tu staraca, žena i dece koji bukvalno žive za svaki koš.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, mr clutch said:

Ma nisu to Olijevi navijači iz Atine, nego ovi iz Beograda 😁, pa skandiraju sami sebi. 

Jel si u hali pa znas?

 

I da je tako, a nije, vec su svi zajedno i niko nije zvizdao u tim trenutcima.

 

Ja ne volim Olimpijakos ali ga sigurno ne mrzim i bolesno mi je da neko smatra sebe Zvezdasem i da voli crveno bele boje a mrzi bilo koji klub koji nosi iste te boje, pa bio to i Olimpijakos ciji navijaci stalno skandiraju tvom klubu, nose obelezja tvog kluba i prave koreografije sa Zvezdinim grbom.

  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

Olimpijakosovi navijaci skandiraju Zvezdi u sred druge cetvrtine u sred fajnal fora al dobro treba mrzeti Olimpijakos jer je to najodvratniji klub kako mnogi "Zvezdasi" ovde kazu. Iako nose iste boje kao mi iako igraju jako dopadljivu kosarku cele sezone iako njihovi navijaci uvek pevaju Zvezdi kad god je gostovala tamo bez obzira na vaznost utakmice a evo i sad iako im i obicni navijaci da kazem nose Zvezdina obelezja a ne samo navijacka grupa, al dobro, to smo mi...
 
 
Malo je to komplikovanije nego što si napisao ali nije vreme za te teme

Vasa izgleda igra sa nekom povredom?

Uhvatio je neki ritam na kraju poluvremena.Bez njegovog učinka , teško Efes može da dobije

Послато са M2101K9G помоћу Тапатока

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Sector said:

 

Ja volim Olimpijakos, samo navijam za Efes zbog Vase Srbina. 

Meni Olimpijakos igra najdopadljiviju kosarku i eto drage mi crveno bele boje al nije da ih nesto volim.

 

Bukvalno navijam za kosarku na ovom f4.

 

Ako osvoji Oli bice mi drago iz spomenutih razloga, Efes zbog Micica, Barsa zbog Mirotica, Real zbog Lasa gospodina.

Link to comment
Share on other sites

 

20 minutes ago, 1945 said:

Jel si u hali pa znas?

 

I da je tako, a nije, vec su svi zajedno i niko nije zvizdao u tim trenutcima.

 

Ja ne volim Olimpijakos ali ga sigurno ne mrzim i bolesno mi je da neko smatra sebe Zvezdasem i da voli crveno bele boje a mrzi bilo koji klub koji nosi iste te boje, pa bio to i Olimpijakos ciji navijaci stalno skandiraju tvom klubu, nose obelezja tvog kluba i prave koreografije sa Zvezdinim grbom.

 

Mislim da niko ne mrzi Olimpijakos, ali se realno može reči da i naši a i njihovi navijači slabo biraju trenutke da jedni drugima iskazuju bratsku ljubav, pa onda sve zajedno ispadne cringy. To ljude malo iznervira, ništa drugo

 

Efes uhvatio zaleta. Da vidimo ima li Oly odgovor na ovo

 

edit: Ima izgleda. Odlična utakmica

Edited by L' Imperatore
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...