Jump to content

A Liga NBA Fantasy 2021/2022


Magia

IR mesta  

25 members have voted

  1. 1. Broj IR mesta:

  2. 2. Ratzenova ekipa:

    • Ostaje u A ligi
    • Kreće ponovo iz C lige
  3. 3. Broj nedelja regularne sezone:



Recommended Posts

6 minutes ago, djole said:

Izgleda da ce me nabije Draki po drugi put. Sinoc je bilo mozda i kljucno vece. Slabo poenterski, slabi procenti, nema sta mnogo tu da trazim. 

 

možda da probaš sa izmenama? već je četvrtak a ti si do jutros napravio jednu

koliko vidim, grof i dalje solidno zabada sa FA, toppina je uzeo koji je solidno odvalio sinoć

 

doduše, ostavio je i DD na klupi, tako da nije baš immaculate kao u 1/4 finalu

Link to comment
Share on other sites

edit

mada se čini da ti je već uzeo 6 kolona a da bi ti morao da nadoknadiš -7 trica, uzmeš ukradene i DD, pored ovih u kojima solidno vodiš. teško ali uvek može neki mirakul da se desi.

 

edit pt2 nene, toppina je uzeo naknadno, kada su krenule tekme, my bad

Edited by uini
Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, uini said:

 

možda da probaš sa izmenama? već je četvrtak a ti si do jutros napravio jednu

koliko vidim, grof i dalje solidno zabada sa FA, toppina je uzeo koji je solidno odvalio sinoć

 

doduše, ostavio je i DD na klupi, tako da nije baš immaculate kao u 1/4 finalu

napravio sam jednu jer je do sada bio takav raspored, nije mi se bacala tekma Millsa ili Martina koji se ispostavilo se ipak ništa nisu uradili (mada ovog prvog je bilo logično ostaviti s obzirom da nije bilo Curry-a)

 

sad ćemo da vidimo šta ima da se probere

Link to comment
Share on other sites

Htedoh da prenesem Stefijevu poruku pa sad videh Grofovu muku napisanu na espn chatu:

 

Dracarys Targaryen(Kuribajašijeva Četa)Mar 23 7:08 AM

Pomagajte, nemam pristup forumu, jer sam zaboravio lozinku, a ne stiže mi imejl za reset ni u jedno sanduče kao što obično stiže. Takođe mi ne odobravaju drugi nalog koji sam napravio.

 

Dracarys Targaryen(Kuribajašijeva Četa)Mar 24 9:08 PM

Velika sramota za administraciju foruma, bolje da su mi šibnuli trajni, nego što mi odbijaju drugi nalog, bar da znam da ne dolazim na forum džaba. Kako misle uopšte da ih običan forumaš kontaktira, kada ne odgovaraju ni preko contact us, bolje bi moja pokojna baba vodila forum. Posle ovoga, nemam ni nameru da se vraćam na isti! 

Biću prisutan u Stefi modu.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Pomozite Grofu bezdusnici, oduzeto mu je osnovno ljudsko pravo na svakodnevno cestitanje protivniku prolaska dalje, jinxa i kukanja! (u Zvekijevom slucaju i oko palih tiketa)

Ne daj se Grofe, fantazi ide ka jednom pravoslavnom  finalu ! 😈

  • Like 2
  • Love 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Mekgijara stara ostaje za sada

 

jeste da ima tekmu tek u nedelju ali ima potencijal za 15 min da napravi 6/7 fg ili tako nešto što može biti odlučujuće kako stvari stoje

 

Shamet propo, u tekmu od 140 pointsa on ubaci moćnih 2... još je bilo on ili Lensara koji je porobio

 

doduše Bukerica 49 i još DD, tako da ne mogu da se žalim

 

sad su sve karte bačene na Portland Houston b2b dvomeč i nadu da će tu da padne teška kaubojština

 

 

Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, Manu said:

Htedoh da prenesem Stefijevu poruku pa sad videh Grofovu muku napisanu na espn chatu:

 

Dracarys Targaryen(Kuribajašijeva Četa)Mar 23 7:08 AM

Pomagajte, nemam pristup forumu, jer sam zaboravio lozinku, a ne stiže mi imejl za reset ni u jedno sanduče kao što obično stiže. Takođe mi ne odobravaju drugi nalog koji sam napravio.

 

Dracarys Targaryen(Kuribajašijeva Četa)Mar 24 9:08 PM

Velika sramota za administraciju foruma, bolje da su mi šibnuli trajni, nego što mi odbijaju drugi nalog, bar da znam da ne dolazim na forum džaba. Kako misle uopšte da ih običan forumaš kontaktira, kada ne odgovaraju ni preko contact us, bolje bi moja pokojna baba vodila forum. Posle ovoga, nemam ni nameru da se vraćam na isti! 

Biću prisutan u Stefi modu.

 

@MetalHead  @Neme pomozite  čoveku  Drakcetu

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

On 3/24/2022 at 9:59 AM, uini said:

 

možda da probaš sa izmenama? već je četvrtak a ti si do jutros napravio jednu

koliko vidim, grof i dalje solidno zabada sa FA, toppina je uzeo koji je solidno odvalio sinoć

 

doduše, ostavio je i DD na klupi, tako da nije baš immaculate kao u 1/4 finalu

 

On 3/24/2022 at 10:21 AM, djole said:

napravio sam jednu jer je do sada bio takav raspored, nije mi se bacala tekma Millsa ili Martina koji se ispostavilo se ipak ništa nisu uradili (mada ovog prvog je bilo logično ostaviti s obzirom da nije bilo Curry-a)

 

sad ćemo da vidimo šta ima da se probere

 

3 hours ago, uini said:

mcgee + shamet out 

 

tenor.png

 

3 hours ago, djole said:

Mekgijara stara ostaje za sada

 

jeste da ima tekmu tek u nedelju ali ima potencijal za 15 min da napravi 6/7 fg ili tako nešto što može biti odlučujuće kako stvari stoje

 

Shamet propo, u tekmu od 140 pointsa on ubaci moćnih 2... još je bilo on ili Lensara koji je porobio

 

doduše Bukerica 49 i još DD, tako da ne mogu da se žalim

 

sad su sve karte bačene na Portland Houston b2b dvomeč i nadu da će tu da padne teška kaubojština

 

 

 

On 3/22/2022 at 6:13 PM, Lukaku94 said:

Shvatao ne shvatao u dvoje je mnkgo zanimljivije 

 

  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

On 3/21/2022 at 7:35 AM, uini said:

@Dracarys, svaka čast & čestitke na prolazu;

imao si dva stelarna dana (petak sam pominjao kao nešto što se retko-do-nikad viđa, u smislu preciznog & savršenog uzimanja 4 takmičarske kolone) i 5 dobrih.

mi smo imali 5 dobra i dva loša dana, uključujući i nedelju.

 

međutim, apsolutno su zaslužena ta dva presudna dana, jer si savršeno birao na FA (izgleda da posebnu spiritualnu vezu imaš sa pacers posadom, who da fcuk is justin anderson 3x 3pts je samo cherry on top izbora), dok sam ja imao pola-pola na temu a zapravo niti jedan game-changing zabod. 

 

---

što se sezone tiče, samo polufinale priznajem kao uspeh, tako da, više sreće sledeći put;

nakon xy sezona solo-igranja, priključio mi se @freethrow, što je bilo veliko osveženje u odnosu na unutrašnji dijalog sa samim sobom.

 

čak smo i spontano uradili draft u 4x ruke, stresno iskustva za mene ali ispalo je jako dobro.

kao i prethodne dve sezone (luka, harden), dobili smo vrhunskog igrača jako nisko (vožd, 16i pik), što nam je dalo priliku da se kantamo sa top5-7 pikovima.

 

cela logika drafta je zatim bila podređena lebronu, odnosno, njegovim kvalitetima: za drugu rundu smo se nadali lameli a kada je to propalo, razmatran je trio lavine, booker, fox zbog pts-kolona. izabran je lavine jer najbolje prati lebronov versatility a zatim i draymond koji još pojačava tu logiku i trebalo je biti prvi "centar".

 

uspeli smo da nivelišemo nedostatak dreymonda tokom sezone ali u plejofu jednostavno ne ide sa malo minuta & usagea za greena, horforda, marcus morrisa. 

sve su to bili dobri zabodi za svoje pozicije na draftu ali su igrali jako malo i neinvolvirano u aktuelnoj nedelji.

 

poslednja četvrtina+ reg sezone je prošla u potrazi za centram sa đubrišta tanka ali nismo uspeli nikoga da dočekamo osim pokuševskog iz nekoliko pokušaja.

generalno smo dobro birali sa FA za srednje-dugoročne uloge u datom trenutku (caruso, facu, kleber, ayo dosunmu) ali nismo uspeli da nađemo tog nekog "no name" lika sa velikom produkcijom pred kraj sezone a mislim da svi polufinalisti imaju makar jednog, grof i nekoliko.

---

sve u svemu, fun ride isečen onim periodom od korone sa  unsatisfying finišom.

 

 

 

btw, bilo bi dobro da se već početkom septembra prodiskutuju i reše te neke teme koje izazivaju nezadovoljstvo i diskusije u prvih tri metra sezone.

 

Hvala, Uini, hvala, takođe čestitke na dobroj borbi. Sjajna sezona, TOP4 mesto, ekipa u formi, ali sam sjajno kupio potrebne kategorije.

 

Što se tiče trica, verovao sam sve vreme da mogu dobiti trice, stoga su mi i izmene bile u skladu sa tim. MekGruder, Strus i na kraju Anderson. Što se tiče DD, tu treba malo i sreće, vidim da često pominješ te devetke koje si imao, izračunao sam da i u tome vodim sa 5-4, ako ne uključim Torija koga si svejedno ostavio na klupi, jedna od tih devetki koju sam imao su bili i poeni Trajka, e to je težak izostanak za DD :classic_laugh:

 

Bron je imao duplo jaču nedelju nego Trajko, istovario je skoro 140 poena protiv fana. Iskren da budem, nisam ni navijao da da što manje poena, već da ne kupi skokove i asiste. 

 

Iskren da budem, iznenađen sam što sam na pragu finala bez Bena i Gidija.

On 3/21/2022 at 7:37 AM, Itachi Uchiha said:

 

@Dracarys sjebo ti se playoff bracket Drakuloo! dje ti 3rd seed Drakulo?! Javite Misku da odahne, Manu nije u sf.

 

 najava za sf u sledecem ukljucenju

 

Manua su pogodile povrede, ali svakako nisam očekivao ovakvu nedelju tvog tima, što na moje iznenađenje i nastavljaju da prangijaju sa tim brojevima. Može se reći da ću biti autsajder ko god da prođe iz ovog polufinalnog para.

 

Ako prođem, mada deluje da ću proći, imam više mečeva i jače igrače do kraja.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Fini ubodi, Rajt i Satoranski po 2 stl. Jedna od ključnih kategorija koja prelazi na moju stranu pred vikend. Nisam očekivao da će Vatford ovoliko asista da potrpa.

 

Topin može biti isto jak ubod, ako Rendla ne planiraju da vraćaju, videćemo, ostalo je još 8 utakmica u regularci, a Niksi daleko od plej ina.

4 hours ago, djole said:

bez bena i giddeya

 

koji besramnik

 

ben koji je zreo za jednu gestalt terapiju i za kojeg niko ozbiljan nije ni mislio da ce igrati i bez mocnog giddeya dok mu je protivnik bez curry-a

 

 

 

 

To za Bena se nije znalo u januaru/februaru, da se znalo, sad bi moj sastav bio bogatiji za Džejlena Grina, koji je noćas potrpao Portland. Moram još jednom da priupitam Matića, koji je prosek poena Grina posle ol stara? Ja sam tvrdio da ide najmanje preko 18+ ppg, a evo on lagano ide preko 20+ ppg.

 

Ben i Gidi u onom timu OKC-a zajedno više vrede, nego Kari.

Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, Dracarys said:

Jeste, sada sam proverio to je tih 5 koje si naveo, znači 5-5 u devetkama. Realno, meni je bilo dovoljno i nerešeno u DD.

 

Dobro, dve kategorije su dve kategorije, mogao si da izgubiš za pola kategorije :classic_laugh:

 

 

 

 

 

svakako si majstorski birao sa FA a ja jok. sve ostalo je posledica, zasluzena. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, Dracarys said:

Hvala, Uini, hvala, takođe čestitke na dobroj borbi. Sjajna sezona, TOP4 mesto, ekipa u formi, ali sam sjajno kupio potrebne kategorije.

 

Što se tiče trica, verovao sam sve vreme da mogu dobiti trice, stoga su mi i izmene bile u skladu sa tim. MekGruder, Strus i na kraju Anderson. Što se tiče DD, tu treba malo i sreće, vidim da često pominješ te devetke koje si imao, izračunao sam da i u tome vodim sa 5-4, ako ne uključim Torija koga si svejedno ostavio na klupi, jedna od tih devetki koju sam imao su bili i poeni Trajka, e to je težak izostanak za DD :classic_laugh:

 

Bron je imao duplo jaču nedelju nego Trajko, istovario je skoro 140 poena protiv fana. Iskren da budem, nisam ni navijao da da što manje poena, već da ne kupi skokove i asiste. 

 

Iskren da budem, iznenađen sam što sam na pragu finala bez Bena i Gidija.

Manua su pogodile povrede, ali svakako nisam očekivao ovakvu nedelju tvog tima, što na moje iznenađenje i nastavljaju da prangijaju sa tim brojevima. Može se reći da ću biti autsajder ko god da prođe iz ovog polufinalnog para.

 

Ako prođem, mada deluje da ću proći, imam više mečeva i jače igrače do kraja.

eh sad, autsajder protiv 10og favorita. pa mi smo jos prosle nedelje ispali. 😄

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Dracarys said:

Fini ubodi, Rajt i Satoranski po 2 stl. Jedna od ključnih kategorija koja prelazi na moju stranu pred vikend. Nisam očekivao da će Vatford ovoliko asista da potrpa.

 

Topin može biti isto jak ubod, ako Rendla ne planiraju da vraćaju, videćemo, ostalo je još 8 utakmica u regularci, a Niksi daleko od plej ina.

To za Bena se nije znalo u januaru/februaru, da se znalo, sad bi moj sastav bio bogatiji za Džejlena Grina, koji je noćas potrpao Portland. Moram još jednom da priupitam Matića, koji je prosek poena Grina posle ol stara? Ja sam tvrdio da ide najmanje preko 18+ ppg, a evo on lagano ide preko 20+ ppg.

 

Ben i Gidi u onom timu OKC-a zajedno više vrede, nego Kari.


ma jebo si me Draki pošteno nema tu šta, nego mi malo smešno da pričaš o nzm kojim povredama, a u suštini ok fali ti Giddey, što je u najbolju ruku prosek onoga što fali svakom timu u ligi

 

što se tiče Bena, ja sam nešto bio ubeđen da sam ostavio post kad je bio taj trejd (izgleda da nisam) da ti i daješ previše i da on po meni možda i ne zaigra ili ako zaigra to će biti dosta limitirano jer dečko očigledno ima i psihičkih problema (ja iskreno nisam bio siguran ni koja organizacija će biti spremna da ga uzme posle svih onih sranja)

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Itachi Uchiha said:

eh sad, autsajder protiv 10og favorita. pa mi smo jos prosle nedelje ispali. 😄

Pa i ja sam ispao pre dve nedelje kao osmi favorit. Nije da sam ja bio treci favorit, pa vas sad guram ispred mene. Nijanse su u pitanju, plus vasa ekipa ima bolje izbalansiran raspored, sto svakako ima efekat na to sto govorim da ste favoriti u eventualnom duelu. 

Edited by Dracarys
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...