Jump to content

A Liga NBA Fantasy 2021/2022


Magia

IR mesta  

25 members have voted

  1. 1. Broj IR mesta:

  2. 2. Ratzenova ekipa:

    • Ostaje u A ligi
    • Kreće ponovo iz C lige
  3. 3. Broj nedelja regularne sezone:



Recommended Posts

Ljudi, ovo je ozb pitanje… Regularnost je ugrožena.

 

I šta, npr. sad ja pošaljem Somborcu - e brt uzmi klejmuj ovoga i onoga da ga ne uzme protivnik?

 

Ako već doigravanje nije faktor u borbi za opstanak, trebalo bi da se držimo fer-pleja. 🤷🏻

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, Davai Davai said:

Ljudi, ovo je ozb pitanje… Regularnost je ugrožena.

 

I šta, npr. sad ja pošaljem Somborcu - e brt uzmi klejmuj ovoga i onoga da ga ne uzme protivnik?

 

Ako već doigravanje nije faktor u borbi za opstanak, trebalo bi da se držimo fer-pleja. 🤷🏻

 

koliko vidim, jedini tim koji je uzimao igrače a da ne učestvuje u plejofu je kaosov juče oko 20h (richardson, thad young, dj augustine, košarkaš i dj)

 

međutim, kaos nije koristio waiver claim, niti je jurio (kao ja, čim otvorim oči : )) da uzme xy igrača - već je pokupio neke igrače koje smo svi imali priliku da uzmemo od pola10 ujutru do tih 8 uveče.

 

da je koristio waiver ili jurio posred noći / od ranog jutra da pokupi nekoga, složio bih se sa tobom. ovako, dao je 10+ sati fore da pokupi svako koga želi.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

36 minutes ago, Davai Davai said:

Ljudi, ovo je ozb pitanje… Regularnost je ugrožena.

 

I šta, npr. sad ja pošaljem Somborcu - e brt uzmi klejmuj ovoga i onoga da ga ne uzme protivnik?

 

Ako već doigravanje nije faktor u borbi za opstanak, trebalo bi da se držimo fer-pleja. 🤷🏻


Ja zaista mislim da nista nije neregularno cak i ako menjaju. Zvanicno taj play-out se igra i zasto bi njima bilo zabranjeno da im i dalje bude zanimljivo.

Prosle godine se ovde vise pisalo o play-out duelima nego o plejofu :) 

Btw svaka cast Stefiju ako cita, brutalno mu ekipa igra iako je bez prvog pika i ima gomilu povredjenih..

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, John Dies at the End said:

Jebem mu miša,  gde je sportski fer plej...  ne vidim svrhu uzimanja igraca sa FA, ako vec ne ucestvujes u PO...

btw, Borinjio bio spucao 5 izmena kada sam poslednji put gledao rezultat :classic_biggrin:

 

Da su se kladili u vecerinku pa da shvatam uzimanje igraca:s_d:

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Davai Davai said:

Ljudi, ovo je ozb pitanje… Regularnost je ugrožena.

 

I šta, npr. sad ja pošaljem Somborcu - e brt uzmi klejmuj ovoga i onoga da ga ne uzme protivnik?

 

Ako već doigravanje nije faktor u borbi za opstanak, trebalo bi da se držimo fer-pleja. 🤷🏻

Nije klejmovanje, ali sam dobijao poruke da uzmem nekog igrača, da ga ne bi uzeo njegov protivnik, što je meni totalni bullshit.

  • Tuzno 1
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Davai Davai said:

Ljudi, ovo je ozb pitanje… Regularnost je ugrožena.

 

I šta, npr. sad ja pošaljem Somborcu - e brt uzmi klejmuj ovoga i onoga da ga ne uzme protivnik?

 

Ako već doigravanje nije faktor u borbi za opstanak, trebalo bi da se držimo fer-pleja. 🤷🏻

 

To su meni radili u polufinalima i finalima, pa nisam kukao. Jednostavno igras, i uzmes igraca pre njih.

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Toliko si me nabijao da si bio rachmaren u tom play out-u :lol_2: I to 2.put te sezone nakog razchmarivanja u regularci. Draki bio je bas agresivan geng beng kad toliko pokusavas da ga potisnes u memoriji :s_d:

 

Nego pusti sad to, hoces li konacno da dodjes do prve pobede u PO ikad, ili ce opet da te mangupi prozivaju da nikad nikog nisi pobedio u PO A lige :s_d:

Edited by Zvezdinho
Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, Zvezdinho said:

Toliko si me nabijao da si bio rachmaren u tom play out-u :lol_2: I to 2.put te sezone nakog razchmarivanja u regularci. Draki bio je bas agresivan geng beng kad toliko pokusavas da ga potisnes u memoriji :s_d:

 

Nego pusti sad to, hoces li konacno da dodjes do prve pobede u PO ikad, ili ce opet da te mangupi prozivaju da nikad nikog nisi pobedio u PO A lige :s_d:

Ma ko da me proziva?

 

Neko ko ne može da izađe iz B lige?

Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, uini said:

 

koliko vidim, jedini tim koji je uzimao igrače a da ne učestvuje u plejofu je kaosov juče oko 20h (richardson, thad young, dj augustine, košarkaš i dj)

 


Iskr ne znam napamet ko je ko, niti je ovo nešto lično ili ciljano… i nije samo 1 ekipa, od ponedeljka sam primetio par da nisu u p/o koji su uzimali i skrenuo pažnju.

 

A primetio sam tako što sam 2 puta hteo da uzmem igrača u “5 do 12” i da isti nestane u to vreme. Da li ja taktiziram i igram plejof šah sa protivnikom, ili npr čekam da mi drugog lika stave sa DTD na OUT, to je nebitno.

 

Ne menja to mnogo, ali do principa je jbg.

7 hours ago, Magia said:


Ja zaista mislim da nista nije neregularno cak i ako menjaju.

 

Zvanicno taj play-out se igra i zasto bi njima bilo zabranjeno da im i dalje bude zanimljivo.

 

Prosle godine se ovde vise pisalo o play-out duelima nego o plejofu 🙂


Not legit, nema takmičarski značaj.

 

ili onda stavite da playout bude i borba za opstanak i sve 5… tipa samo poslednji da ispada direkt, ostali da se bore… kao i za plasman iz B u A, samo obrnuto.

Link to comment
Share on other sites

48 minutes ago, Davai Davai said:


Iskr ne znam napamet ko je ko, niti je ovo nešto lično ili ciljano… i nije samo 1 ekipa, od ponedeljka sam primetio par da nisu u p/o koji su uzimali i skrenuo pažnju.

 

A primetio sam tako što sam 2 puta hteo da uzmem igrača u “5 do 12” i da isti nestane u to vreme. Da li ja taktiziram i igram plejof šah sa protivnikom, ili npr čekam da mi drugog lika stave sa DTD na OUT, to je nebitno.

 

Ne menja to mnogo, ali do principa je jbg.

 

evo gledao sam unayad od ponedeljka

 

pored ovih kaos transakcija od 20h sinoc koje sam pomenuo, boro je u ponedeljak waiverom uzeo isaiah stewarta, kojeg je morao da baci krajem prosle nedelje u borbi za opstanak jer nije imao tekmi. po meni je to vrlo castan potez, nije kao da mu waiver treba a nije dozvolio da se omasti neko iz plejofa na njegovoj muci

uzeo i walla i pat williamsa koji su out..

posle je valjda u utorak uzeo justina holidayja, pojma nemam zasto i to je sve

 

sve u svemu, nikakve bitne igrace nije uzeo a za stewarta skidam kapu za potez

Edited by uini
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

bacio sam pogled na scoreboard onako odokativno, pa uzmite ovo sa prstohvatom soli

iako su tesna dva duela po kategorijama, imam utisak da i magiji i konkvistadorima treba mali mirakul da pobede. neki tripl-dablovi ili slična čuda

 

s'druge strane, tićma na oko gubi solidno ali izgleda kao da ima realnije šanse za trijumf od pomenute dve ekipe

u poslednjem duelu je možda i najtvrđe; to što mr moo ima tie-breaker zbog boljeg plasmana, može da ispadne ključno.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, uini said:

bacio sam pogled na scoreboard onako odokativno, pa uzmite ovo sa prstohvatom soli

iako su tesna dva duela po kategorijama, imam utisak da i magiji i konkvistadorima treba mali mirakul da pobede. neki tripl-dablovi ili slična čuda

 

 

Nas duel vrlo moguce da ce odluciti tiebreaker takodje.

 

Izdao je Janis sa samo 1 DD u 3 tekme sto mu se prvi put desilo od pocetka sezone..

 

Takodje jbg ali ne moze se igrati bez drugog, treceg i cetvrtog pika.

 

Stefiju stvarno sve cestitke fali i njemu prvi pik i jos par dobrih igraca, ali brutalna nedelje njegovih, pre svega Poole, CJ, Bamba i Drummond. Zelim mu sve najbolje u nastavku jer verujem da ako mu ozdrave svi, da moze i da ode do samog kraja.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Koliko je Uiniju upala kašika u med sa ovim Karuzom.

 

Da sam znao da je baš ovoliko bio blizu da zaigra, uzeo bih ga čim su objavili, ovako ne samo da ga nisam uzeo, već ću morati i da igram protiv njega. Ovakve stvari mogu biti prekretnica.

 

 

Konkvistadori su imali prejako veče sinoć, 150 poena uz samo 10 izgubljenih. Mene su Gogula i Smit pogurali sa njihovih 8 blokada i to mi je spasilo veče. Milslim da prolazim na osnovu nerešenog rezultata, igraju mi svi visoki noćas, sem ako se ne desi baš neki težak raspad u FT%. Odbraniću uspešno skakačke kategorije, DD, blokade i asiste, a u stl zaostajem za 1.

Link to comment
Share on other sites

48 minutes ago, Dracarys said:

Koliko je Uiniju upala kašika u med sa ovim Karuzom.

 

iskreno šefe, uzeo sam ga isključivo zato što je situacija sa lavineom i hayesom (a sada i markkanenom) neizvesna za sledeću nedelju.

ukradene i blokade imamo, nije nam neka frka na temu. treba nam poena, trica i ppm a lavine ima to ranjeno koleno.

 

još samo fali da lebron igra finiks večeras pa batali tekmu sutra (odmori vožde večeras)

 

nije nama caruso-legenda zanimljiv, nego nas muka naterala.

Link to comment
Share on other sites

Igraće Bron sve utakmice, jer je skoro jednu odmorio. Vraća se Drejmond sutra, kao da si mu ti štelovao termin. Zek Lavin ako bude igrao, definitivno će biti teško da ti se uzme više od 6 kategorija.

 

Garlandara cepa opasan basket, igra maltene kao Trajko.

 

Ne znam što Konkvistadori nisu ubacili Mana sa IR-a, jeste da je mala verovatnoća da večeras zaigra, ali treba biti optimističan, kada su već sve izmene potrošili.

Link to comment
Share on other sites

Jbg, malo smo potonuli nakon prosle noci. Bas su nas sjebali ovim outima za Conleya i Poeltla, jeste da smo dodali vrh izmene, ali te dve izmene su nam zapravo izpraznile municiju za veceras 😞

 

Onih 8 blokada dvojca iz Indiane i nerealnih 20/20 sa linije penala nas je patosiralo. Sad da se nadamo nekom TD cudu od strane SGA, u suprotnom da spremamo neku tuznu odjavu sa teme za ovu sezonu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Contador54 said:

Jbg, malo smo potonuli nakon prosle noci. Bas su nas sjebali ovim outima za Conleya i Poeltla, jeste da smo dodali vrh izmene, ali te dve izmene su nam zapravo izpraznile municiju za veceras 😞

 

Onih 8 blokada dvojca iz Indiane i nerealnih 20/20 sa linije penala nas je patosiralo. Sad da se nadamo nekom TD cudu od strane SGA, u suprotnom da spremamo neku tuznu odjavu sa teme za ovu sezonu.

Čestitke na borbi,  ovo je bio najjači duel 1/8 i tvrdim da imate trenutno TOP4 ekipu po snazi, samo sam imao sreće u pogledu dosta boljeg rasporeda (vi ste imali očajan). Ja sam imao Ejtona i Janga po 4 meča što dovoljno govori da je moja ekipa imala jak potencijal da pobedi vašu. Bili ste veoma težak protivnik, da ste imali malo sreće prošle nedelje i da Kvikli nije pokupio skok za DD u poslednjim trenucima protiv vas u poslednjoj nedelji regularne sezone, išli biste na Matića kako je i trebalo prvobitno i njega biste ove nedelje pobedili.

 

Negoo, Matić je ispaoo? Očekivano, zna se da je čouker. 

 

Sad vidite zbog čega nisam potcenio ekipu Davaija. Ovako na prvu loptu deluje možda ne tako jaka, ali ekipa ne da nije naivna, negoo (dobra u procentima i drži sjajan balans u ast/TO)... Ako Gober bidne odsutan, Hasan će biti veliki ubica u ovoj nedelji sa nova 4 meča. Miško bi mogao imati velikih problema da izbaci Davaija.

 

Edited by Dracarys
Link to comment
Share on other sites

Covek koji nije video PO do ove godine prica o bilo cemu.
Definitivno dobar duel, svakakvi slepci dominirali na obe strane i na kraju Holiday resio
Cestike protivniku slabiji raspored imao i prosao je, Luka slepac TD nije video mesec dana,umalo bagavi JOnes iz Sasa da resi

Edited by LayupFromTheMidget
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...