Jump to content

A Liga NBA Fantasy 2021/2022


Magia

IR mesta  

25 members have voted

  1. 1. Broj IR mesta:

  2. 2. Ratzenova ekipa:

    • Ostaje u A ligi
    • Kreće ponovo iz C lige
  3. 3. Broj nedelja regularne sezone:



Recommended Posts

1 minute ago, gggggggg said:

 i evo nakon sto sam bio u pravu, jos uvek se javljas kako si ti u pravu. 

 

to što george ne igra, ne pokazuje da li je neko u pravu.

 

nije ni važno, veto upravo zato i postoji, da se ne bi dogovarali trejdovi koji stavljaju neku ekipu u neprirodnu prednost.

magija je probao reggie jackson = morant pa je vetovan. onda mu je prođlo reggie + plumlee pa je probao i aaron gordon = george.

 

kada bi bilo isključivo važno đta odgovara tebi & magiji, institucija veta ne bi ni postojala.

Link to comment
Share on other sites

Iskreno, nisam očekivao ovakav FG%, jer je pola bekova škart na koje sam morao da spičim prvi dan 3 izmene, ovaj procenat je fantastičan. Eubanks i Trajko su mi držali glavu iznad vode noćas. Mislim i da ja za sebe isto to mogu reći da sam dobro prošao, imao si noćas bolje igrače na terenu. Večeras nastupa BIG3 iz Indijane i Ejton za skokove i blokade, a možda spičim i četvrtu izmenu za petog igrača. Sreda-Petak-Nedelja mi je pun raspored, pa nemam za čim žaliti, jer ne mogu trošiti izmene kada siđu igrači sa IR-a.

 

Takođe mi je neverovatan i broj izgubljenih noćas 27-12 čak. Ne znam šta moja ekipa treba da radi kako bi izgubila ovu kategoriju.

 

Kakvo veče Uchihe, odavno nisam video da neka ekipa brije preko 200 poena za noć

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, Chaos Is Me said:

Nema šta više da se priča o ovoj prežvakanoj temi. Može neko da proba na mufte neki trejd, bude vetovan i ćao. To što je konkretan trejd vetovan najbolje govori šta je većina mislila o njemu a ne da li je George ostao povređen ili se vratio. 

Ta ista vecina je pustila da prodje genijalni MOrant trejd a znalo se da se vraca za 4 dana.
George trejd je vetovan samo zato sto vecina nije vetovala trejd koji je trebala da vetuje.

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, LayupFromTheMidget said:

Ta ista vecina je pustila da prodje genijalni MOrant trejd a znalo se da se vraca za 4 dana.
George trejd je vetovan samo zato sto vecina nije vetovala trejd koji je trebala da vetuje.

 

Nije se znalo.  Uopste nije bilo nikakvih info kada se vraća,  i da li trenira uopšte  ... tako da

 

Ja jesam fiju fiju, ali bas toliko nisam.

 

I objasnio sam vise puta zbog cega sam pristao na trade...

 

I ljut sam na vas jer ga niste vetovali :wink2:

 

 

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, John Dies at the End said:

 

Nije se znalo.  Uopste nije bilo nikakvih info kada se vraća,  i da li trenira uopšte  ... tako da

 

Ja jesam fiju fiju, ali bas toliko nisam.

 

I objasnio sam vise puta zbog cega sam pristao na trade...

 

I ljut sam na vas jer ga niste vetovali :wink2:

 

 

Osim sto se znalo i sto sam ovde postavio da se vraca. 
 

Taylor Jenkins said Ja Morant is feeling great from an injury and illness standpoint and that they hope is for him to rejoin the team this weekend.
Ovo je 18.12 a on se pazi cuda vratio 2 dana kasnije sok.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Moje je mišljenje da je taj trejd bio i tvoja odgovornost Matiću. Ljudi su videli taj trejd na početku, videli da nema novih vesti za Morenta i videli pojačanu ponudu, dobar deo njih i nije htelo da glasa za veto, jer su stekli takvu sliku, to je bila njihova procena. Ako misliš da baš svi prate ažuriranja i tvitove svaki dan onda se varaš, ja tvrdim da dobar deo njih nije ni znalo za ovaj tvit i nove vesti, posebno, jer je taj info bio dan posle prihvaćene ponude. Takođe je činjenica i da je bilo potrebno još samo 2 veta za obaranje. Ja da sam komesar, ja bih potegao za novim obaranjem, pa neka rade novi trejd sa novim informacijama, neće ništa da im bude ako sačekaju još koji dan na svoje igrače.

Edited by Dracarys
Link to comment
Share on other sites

 

2 minutes ago, LayupFromTheMidget said:

Postavljeno je ovde imali su dan i po da vetuju.
Nema sta da se ponavlja, 2 dana je rok i to je to.

Ja ti govorim o uticaju informacija. Nije isto glasanje kada stignu stignu nove informacije u toku trejda i kada je rađen trejd sa ažuriranim informacijama.

Link to comment
Share on other sites

ma i kod prvog pokusaja trejda reggie = morant sam i ja pejstovo vest sa rotowirea, koji valjda svi cekiramo, da je morant krenuo sa treningom ali ga je isek'o kovid i produzio pauzu 10 dana. 

 

ne treba i ne moze matic neki feljton ili dnevni proglas da pravi, to su dva sajta a realno je dovoljno i jedan da pratis ako te ne interesuje da li neko igra a tekme krecu za 15mins. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

koja je trešijana rj hampton; gledao sam ga negde na početku sezone kada je imao valjda jedinu dobru tekmu i prevario me je da ima cojones i da mu samo treba minuta da se dokaže. ali pošto je raspored genijalan, dobiće još neku priliku da ne uradi ništa.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Nemam problem da svi koji su ispali prave izmene, da skidaju igrace, ali ovo dropovanje koje radi Dovla je glupo. U 2 dana je bacio 5 igraca, a nije uzimao nikoga. Ne igra u play-outu, igraci mu stoje na klupi, ima 10 igraca u rosteru racunajuci Allena koji je out. Znaci dropuje da nas zajebava. 😄

 

Maticu reaguj, svakako nemas obaveze oko play-offa. 😄

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, Itachi Uchiha said:

Nemam problem da svi koji su ispali prave izmene, da skidaju igrace, ali ovo dropovanje koje radi Dovla je glupo. U 2 dana je bacio 5 igraca, a nije uzimao nikoga. Ne igra u play-outu, igraci mu stoje na klupi, ima 10 igraca u rosteru racunajuci Allena koji je out. Znaci dropuje da nas zajebava. 😄

 

Maticu reaguj, svakako nemas obaveze oko play-offa. 😄

Vraceni su;Bledso zavrsio kod mene posto mu je pun roster a mozda se vrati ja ionako ne diram sem Rubia i Nasira da vratim u tim

Edited by LayupFromTheMidget
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...