Jump to content

A Liga NBA Fantasy 2021/2022


Magia

IR mesta  

25 members have voted

  1. 1. Broj IR mesta:

  2. 2. Ratzenova ekipa:

    • Ostaje u A ligi
    • Kreće ponovo iz C lige
  3. 3. Broj nedelja regularne sezone:



Recommended Posts

Čestitke Davai, razbio si me. Ekipa u odličnoj formi, iskreno ne bih voleo da imaš sreće na ovoj lutriji.

 

Edit: Ili bar da budeš rangiran kao 12ti pa da te izbegnem do kraja, to ti želim

Edited by Manu
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

34 minutes ago, Manu said:

Čestitke Davai, razbio si me. Ekipa u odličnoj formi, iskreno ne bih voleo da imaš sreće na ovoj lutriji.

 

Edit: Ili bar da budeš rangiran kao 12ti pa da te izbegnem do kraja, to ti želim


Hvala dobri, dobri dueli već 2 godine ako se ne varam.

Kakav rolerkoster od sezone! Top4 prvih mesec dana, pa sunovrat do zone ispadanja, na kraju probudjene nade za plejof... pa eto da doživim i tu fantazi lutriju. S obzirom da sam sreće kurate, očekujem da ja izvučem najkraću slamčicu, tako da se unapred ne nerviram. Kakvih glupih pravila ima, ovo je još i najmanji problem.
(uvedimo limit transfera, ili budžet!!!)

Bilo kako bilo, ponosam sam jako na ekipu koja je izgurala najteže na okupu, što sam imao strpljenja da ih sačekam (možda prekasno) i odbijem sve ratnoprofiterske ponude, ponekad i sa rotacijom od 6-7 igrača. Bilo je teško. Krpio sam se solidno sa FA, zahvalio bih se ovom prilikom raznim Rojsovima, Torijanima i Onijekicama... Dovoljno za opstanak. A za nešto više - Tarnerica mora biti zdrava.

Verujem da bi sada svi voleli da me izbegnu, ako me bogovi fantazija pogledaju, jao vama.

Sportski pozdrav!

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, Davai Davai said:

Verujem da bi sada svi voleli da me izbegnu, ako me bogovi fantazija pogledaju, jao vama.
 

 

Izvucen si i bices 11i, ides na matica. neki mustuluk za ovu vest? 🙂

 

Chaos ispao..

Sto se tice mene, igram protiv Stefija koji nije na forumu tako da cu se dopisivati (kukati) sam sa sobom ovde. Ne verujem u prolaz, bez pikova 2,3 i 4 runde se ne igra. Ima i Stefi problema sa povredama, ali i dalje ima vrh ekipu- vise sam voleo da idem na Dovlu s obzirom da mu se povredio Jarret Allen, ali sta je tu je. 

Edited by Magia
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Jeste sigurni da je ovde neka lutrija u pitanju? H2H stoji u podesavanjima lige. Sve tri ekipe imaju medjusobno pobedu i poraz. Davai ima 14 poena u tim medjusobnim susretima, Chaos i mi po 12.5 - Davai uzima mesto 11. Onda se gleda H2H izmedju nas i Chaosa, dobili smo susret, mi smo 12i. 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

ne znam da li ima negde napisano koja su pravila za trougao, ali ja sam jedne sezone definitivno izduvao za PO na lutriju

 

u međusobnom duelu je bilo nerešeno, čak sam ja imao ukupno više osvojenih kategorija tokom sezone ali je lutrija odlučivala

 

to je po meni glupo, ako je već H2H nerešen, trebalo bi da ima dalje nekih tie-breakera, a ne odmah coin toss

Edited by djole
Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, Contador54 said:

Jeste sigurni da je ovde neka lutrija u pitanju? H2H stoji u podesavanjima lige. Sve tri ekipe imaju medjusobno pobedu i poraz. Davai ima 14 poena u tim medjusobnim susretima, Chaos i mi po 12.5 - Davai uzima mesto 11. Onda se gleda H2H izmedju nas i Chaosa, dobili smo susret, mi smo 12i. 

 

Moguće da je ovako, ali u svakom slučaju

 

OVO SAMO MENI MOŽE DA SE DESI!

  • Ha-ha 4
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Steta sto je Davai u mom delu zreba, jos veca steta sto Grof nije da se jos jednom obrise patos sa njim, ostace duzan sledece sezone za ono kurcenje tokom duela u regularnom delu. Jbg nije imao srece da Hjuston trejduje celu ekipu pa da Sengun dodje do DD-a u svakoj cetvrtoj utakmici.

Edited by Manu
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

Dakle, sad kad je jasno da sam ispušio za mišji kurac, čestitam svima koji su se plasirali u PO. Mnogo luda sezona gde je sreća krojila sudbinu više nego ikad. Ja nisam sastavio bukvalno nijednu nedelju da su mi bili zdravi svi udarni igrači, krpilo se koliko se moglo, čak i da sam ušao u PO verovatno bih odmah ispao. Recap drafta:

- Gobert opravdao poverenje, svakako igrač prve runde, mogao je doduše i malo jače da blokira ali ok

- Butler malo malo pa odsustvuje, njegove amplitude su ogromne, imao je epskih partija ali i nekih dosta bednih, ne bih ga birao ponovo da ne moram

- Paul otac majka i gospod bog košarke, nije se mogao očekivati neki veliki broj poena i PPM, sve ostalo na nivou

- Brogdon propustio 70% sezone, kad je igrao igrao je dobro

- Kemba teška greška i jedna tužna priča

- Suggs đene đene, svakako nije izbor za šestu rundu, mislio sam da će biti bolji strelac a uništavanje FG% sam očekivao

- Ingles kurton klasičan za fantasy, uvek moram tako da imam nekog lika koji ničim ne doprinosi nego imenom (ranije Marc Gasol, PJ Tucker itd)

- Howard isto greška, kad je igrao nije to bilo loše ali jako mala minutaža a često i DNP

- Huerter dobra opcija za devetu rundu, mada je streaky

- DFS dobar zabod iz 10. runde mada je on mnogo bolji igrač realno nego za fantasy

- Jamala nažalost nisam dočekao, kocka koja se nije isplatila

- Batum igrao nešto na početku posle penzija klasična

 

Sa FA sam dizao korektno, Mills bio dobar većim delom sezone dok se nije potpuno šuterski raspao u poslednje vreme, Powell krpio malo na centru gde sam baš bio bedan i van Goberta nemoćan, Galo je odradio svoje koliko može, McDaniels iz Minesote korektan. Ostalo sve teški prolaznici i proseci. Draft mi je očigledno bio loš, promašio sam debelo sa Kembom (koji je trebalo da donese poene) i Howardom (skokovi), a i Ingles me je jako nervirao.

 

Ajd uzdravlje.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Najzad i taj plej-of da dođe.. solidna sedma pozicija, iskalkulisana kao neki cilj, i eto na kraju sretno ostvarena...

 

Čestitke sinovima anarhije na fer i korektnoj borbi. Radujem se našem ponovnom duelu, ovoga puta mnogo važnijem. Sretno!

 

Odmah peh u vidu povrede Alena. Još par igrača van stroja, ali nekako ćemo se iskombinovati. Svakako da sam bio optimističniji, ali nije da nemam šansi. Jokić je glavna faca celog fantazija, a njegove 4 tekme su dovoljne za pozitivan rezultat protiv svakog protivnika.

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Contador54 said:

 

 

Dodatno, skratili smo spisak ekipa koje nikad nisu ispadale u B ligu na 2 imena, ako se ne varam. Samo smo Lavrnjina ekipa i mi na spisku ekipa koje nikad nisu bile u B ligi 🙂 

 

 

Od ulaska u A, nisam ispadao ...  kako opstajem i ne ispadam iz A,  ni sam ne znam 😄

 

 

4 hours ago, Davai Davai said:

Je l ovo sad definitivno?

Ako je tako... ju ju ju ju ju juuu

 

KD se vratio i jako je ljut za koga ste sve hteli da ga umuljate...

PS. Pozdrav za Haosa, Debelog i Konkvistadore, žao mi je ali nije mi žao. ❤️

 

Ja bio ubedjen da ispadam... kada je krenulo  korona loodilo, niti jednog igrača nisam digao sa FA ... za većinu nikada nisam ni cuo

 

Uvek sam imao dobre FA ubode, ove sezone truli kapitalizam uzeo svoj danak :classic_biggrin:

 

Da ne zaboravim,  duvaj ga Debeli bradonjo,  da bog da se zatvorili svi striptiz klubovi u USA :default_coffee:

 

 

Edited by John Dies at the End
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Manu said:

Steta sto je Davai u mom delu zreba, jos veca steta sto Grof nije da se jos jednom obrise patos sa njim, ostace duzan sledece sezone za ono kurcenje tokom duela u regularnom delu. Jbg nije imao srece da Hjuston trejduje celu ekipu pa da Sengun dodje do DD-a u svakoj cetvrtoj utakmici.

Previse si dobrodusan, top 30 igrac ima 4 dd, naravno najjaci dd  je uzeo protiv mene.
Prokleti Kyle Anderson nismo poslali zlog MIska u 2 deo sesira big L

  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, djole said:

jebiga grofe moram da ti čestitam

Razmišljao sam da tankujem ovu nedelju, jer sam želeo da izbegnem Miška u QF, ali moj takmičarski motiv mi nije dao i rešio sam da igram jako do kraja. 

 

Sva sreća, pa je Miško oduvao Matića i opet se sastaju u QF.

5 hours ago, Contador54 said:

Jeste sigurni da je ovde neka lutrija u pitanju? H2H stoji u podesavanjima lige. Sve tri ekipe imaju medjusobno pobedu i poraz. Davai ima 14 poena u tim medjusobnim susretima, Chaos i mi po 12.5 - Davai uzima mesto 11. Onda se gleda H2H izmedju nas i Chaosa, dobili smo susret, mi smo 12i. 

Moguće je da si u pravu, naredne sezone ću baš da obratim pažnju na takve situacije sa 3 ekipe sa istim brojem kategorija.

4 hours ago, Manu said:

Steta sto je Davai u mom delu zreba, jos veca steta sto Grof nije da se jos jednom obrise patos sa njim, ostace duzan sledece sezone za ono kurcenje tokom duela u regularnom delu. Jbg nije imao srece da Hjuston trejduje celu ekipu pa da Sengun dodje do DD-a u svakoj cetvrtoj utakmici.

Bolje i Davai, nego Konkvistadori. Davaiu fale Lauri i Vigins za večeras, plus ne bi trebalo da začudi i moguće odsustvo Vuda večeras kao b2b. Takođe mu ne igra Tarner. Konkvistadori imaju sve zdrave igrače na raspolaganju i svakako su dosta teži protivnik, a to pokazuju i brojevi.

 

Što se tiče brisanja patosa, da svi imamo zdrave ekipe, oprao bih tvoju ekipu, ne znam da li bi imala 3 kategorije.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Miskooo said:

Imam ja dobar raspored za 1/4 finale i finale, 1/2 me jebe.

Zato lepo izgubis u 1/4 i pustis ljude koji imaju fin raspored u 1/2.
Inace sampion je iz ovog naseg dela ili ti ili Manu ovo gore je neki cokomoko kup po kvalitetu dole ova superliga koji su pokusali da stvore prosle godine.

  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Miskooo said:

Iskreno, jurio sam kategoriju vise od uinija kako bih isao na tebe u 1/4 finalu. Videcemo dal sam se zajebao. 😁

Nisi imas jaci raspored u 1/4, moja 4 svi po 3 ti imas Mareja i Joela sa 4 (ako igraju svaku naravno). Sere te i prosle si imao bolji raspored, da se vrati onaj deda sto je pravio rasporede do pre koju godinu.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Regularna sezona je završena i sada ću da vam predstavim poredak favorita za titulu uz kraću analizu (nemam toliko vremena). Pokušaću da budem što više objektivniji i neću računati kvalitet čitave ekipe, npr. šta bi bilo da Bena ne boli dupe od toga koliko su ga tovarili u Filadelfiji ili da Presti nije smeće od čoveka i gasi mi TD igrača (želim im 50 godina bez plej ofa). Povrede i dužina odsustva će igrati ulogu u ovom rangiranju, kako bi lista bila što više realnija.

 

1. Đolo      vs      8.Stefi  vs 9.Mađija

4. Uini       vs     5. Grof vs 12. Konq

2. Manu    vs     7. Dovla vs  10.Uchiha

3. Miško   vs     6. Matić vs  11. Davai

 

Poredak favorita za titulu:

 

 

12. Dovla

Spoiler

Dovla bi bio rangiran više, da se nije sinoć desila povreda Alena koja je katastrofalna po njegovu ekipu. Zauzima 16. mesto na player rater što dovoljno govori o kakvom se igraču radi i zbog toga po mom mišljenju, a verujem i većine ljudi koji igraju ovu igru, Dovla više nije ozbiljan protivnik u borbi za titulu. Ekipa ima Jokića, ali ima baš slabu podršku u vidu Keldona Džonsona i Kol Entonija kao najboljih igrača posle Jokića, nema nikakvu dubinu i mislim da će Uchiha imati lagan posao protiv ove ekipe ove nedelje.

11. Stefi

Spoiler

Stefi ima jednu kvalitetnu ekipu, ali je nažalost okrnjena povredama. Van stroja su AD, Pauel i Sekston i oni neće biti dostupni tokom čitavog plej ofa, što doboljno govori o njegovim šansama za titulu. I pored toga ima finu ekipu, Kapela, CJM, Lav je postao dosta značajniji povredom Alena, kao i pristojni Bamba i Dramond. Nema se šta puno reći, sem da mislim da i ako prođu prvu rundu, čeka ih kasnije zid. Prva serija protiv Mađije, verujem da će biti zanimljiva borba, posebno ide na ruku Stefiju što ima prednost boljeg plasmana, pa će Mađija morati da se potrudi za 7 kategorija. Moja prognoza je da Stefi prolazi dalje.

10. Mađija

Spoiler

Mađija je imao opak tim do gašenja Nurkića i povrede OG-a i Lonza. Tim ima Janisa i Morenta, ali smatram da ekipa nema dovoljno jaku dubinu, čim su najbolji igrači posle njih Trent i Gordon. Postoje najave da se vraćaju uskoro OG i Bol, ali to može biti po onoj staroj narodnoj, kasno Marko na Kosovo stiže. Duel protiv Stefija se može dobiti iako nema širinu, potrebno je da se Mađija posebno aktivira na FA. Pitate se zašto sam onda stavio Mađijinu ekipu iznad, razlog je jednostavan, ako Mađija preživi ovu nedelju, može da očekuje povratak OG ili Lonza u daljim borbama za titulu. Stefi nema igrača sa IR-a koji bi mogao da doprinese da u većoj meri tim bude kvalitetniji.

9. Uchiha

Spoiler

Posle ove 3 ekipe, idu kvalitentnije ekipe i baš sam se dvoumio koga da stavim ispred, da li mene ili Uchihu. Uchiha i Lukaku su napokon dočekali povratak Porzingisa taman pred plej of, kada bude bilo najgušće. Uchiha ima opasnu dubinu tima da pomalo stvaram sebi utisak da možda i potcenjujem ovu ekipu. Da nije ostao bez igrača druge runde (Holms), ova ekipa bi imala i još više domete. Ovako na prvi pogled Tauns, Džru, Porzingis, Rozir i Đubre. Hild nabija statse u Indijani, deluje mi kao da mu se poklopilo i ne bi me iznenadilo da možda ode daleko u ovom plej ofu. Mislim da je vreme da dropuje Holmsa, nema od te ljubavi ništa.

 

Uchiha nema više nijednog igrača vrednog pomena na IR-u. Ove nedelje će imati lak zadatak protiv Dovle čiju ekipu sam već komentarisao. Sledeći rival u QF mu je Manu i tu moralo da padne opasna borba.

8. Grof

Spoiler

Ja sam sebe stavio iznad Uchihe, zato što verujem da i pored ovih odsustava (Gidi, Ben, Edvards, od sinoć verovatno i Barton, a sad dok ovo pišem questionable sada i Rasel...) imam dobru ekipu za šibanje. Jang, Ejton, Minesotin Rasel, velike iskopine IJ, Smit i Eubanks da preživim možda Konkvistadore i Uinija. Svako kolo koje prođem (ako prođem) moja ekipa će biti potencijalno mnogo opasnija, pre svega mislim zbog otvaranja startnog mesta za Šenguna i povratak Bena i Edvardsa. Gidija sam otpisao, jer smatram da su samo formalno napisali nekoliko nedelja, a ne ostatak sezone i ako mi zatreba mesta na IR-u za Bartona, leteće još večeras.

 

Mnogo mi je teško da prognoziram duel protiv Konkvistadora, ide mi opasno na ruku što bi meni odgovarao i nerešen rezultat, a oni nemaju igrača sa jakim TD potencijalom. Kada pogledam kakve brojeve beleže iz nedelje u nedelju i da su me već jednom pregazili u regularnoj sezoni, ipak ulogu favorita ove nedelje prepuštam njima.

7. Konkvistadori

Spoiler

Kao što sam i napisao u postu iznad, jedna od retkih ekipa koja ima sve zdrave igrače, ne bih znao da odredim njihov krajnji domet. Ekipa je očigledno u velikoj formi sa SGA koji plodi iz nedelje u nedelju, ali smatram da će i on otići uskoro u večna lovišta za ovu sezonu, samo je pitanje vremena, jer je poznato da je Presti đubrad od čoveka. Bez SGA bi ekipa bila dosta oslabljena u nastavku plej ofa. Tu su još i Vučević, Poetl kao i Tobajas koji je otkako je Harden došao u Filu beležio sve slabije statse. Statistički je pojeden. Ima još Tompsona, Bojana I Konlija koji su sasvim dobri igrači.

 

U ovom trenutku, možda je ekipa i kvalitetnija od sledećih koje ću navesti, ali samo zato što imam jak osećaj da za koju nedelju Presti uplaćuje odmor SGA u Kankun, ne verujem da ekipa ima domete za titulu.

 

Moja je prognoza da su trenutno bolji od mene i da mene može spasiti samo u nekom scenariju nerešen rezultat.

6. Davai

Spoiler

Baš sam razmišljao da li Davaija da stavim ispred Đola ili Uinija, ali činjenica da je upao u najtežu četvrtinu (Matić i Miško) mi baš ne daje povoda da pišem da bi ova ekipa mogla biti šampion. Svaka ekipa kroz plej of ima uspone i padove i teško je biti svake nedelje na tako visokom nivou, stvar je samo u tome kako će se nositi tvoja ekipa i kada ne bude baš bilo onako kako očekuješ da će odigrati pojedini igrači. Na stranu to što mislim da Vud nema šanse da izdrži čitav plej of i moja velika pretpostavka je da i njemu sledi rani put u Kankun. Pogotovo posle sinoćne pobede Hjustona, ne verujem da će se previše igrati da izgube TOP3 mesto na lutriji za draft. Pozitivno je što se Davaiju vratio Durent koji bi morao da iskida lagano ovaj plej of sa bar 32-35 ppg. Tarner je na listi povređenih i za njega je veliko pitanje povratka.

 

Što se tiče samog duela sa Matićem, mislim da jednostavno ispada Davai. Problematično je to preskakanje mečeva Viginsa i Laurija, plus nema igrača sa jakim TD potencijalom, ne mogu zamisliti soluciju u kome Davai uzima 7 kategorija.

5.Uini

Spoiler

Uini je obezbedio TOP4 plasman, znači čeka boljeg iz duela u kome igramo Konkvistadori i ja. Uiniju je tek potrebno Drejmond da se vrati, a ako kojim slučajem preživi Konkvistadore, očekujem da Uinijeva ekipa bude veoma opasna sa Drejmondom u sastavu. Uini ima finu ekipu u vidu Brona, Lavina, Garlanda plus sjajna dubina i može mnogo bolje da se brani od mene u duelu sa Konkvistadorima. 

 

Što se tiče prognoze, posle Konkvistadora ide ukrštanje sa Đolom u polufinalu, što znači da će jedan od njih 95% igrati finale. Uini je svakako ozbiljan kandidat za titulu.

4. Đole

Spoiler

Đole je obezbedio odmor za ovu nedelju i posle ide na pobednika iz meča Stefi/Mađija gde bi bio ogroman favorit. Kada imaš takvu šetnju u prva dva kola plej ofa onda ti šanse za titulu višestruko rastu. Ima Karija, Bukera koji će tek sada bez CP3 da bude nezaustavljiva sila po fantazi. Timelord takođe koji sam dobija blokade. Siakam puni statse u Torontu, ozbiljna je to prangijaška ekipa u najavi. Lep mu je ubod i Vatford iz Portlanda, skoro pa DD igrač. Poseduje ozbiljnu dubinu i ako ga zaobiđu povrede, definitivno ima šta da pokaže.

 

Što se tiče prognoze, ne bi me začudilo da ova ekipa igra finale. Ima najbolji seed, teško će se igrati protiv ove ekipe.

3. Manu

Spoiler

Manu se takođe odmara pred najveće izazove, a mislim i prve u A ligi. Ima baš jaku ekipu bez ikakve sumnje Tejtum, FVV, Kolins, Kuzma, Derozan itd. Veomaaa opasna dubina, možda i najdublja ekipa u ligi. Malo brine ova povreda FVV-a, ali ostaje nada da nije ništa ozbiljno i da će biti spreman sledeće nedelje.

 

Ne smatram da je ova ekipa bolja od Matićeve i Miškove, iako bi sigurno moglo da se vidi ozbiljna borba između ekipa.

 

Ukršta se sa pobednikom Uchiha/ Dovla, znači najverovatnije Uchiha. Ima bolju ekipu od Uchihe i mislim da će proći dalje i onda u SF Miško/Matić. Tu će zaista imati težak zadatak ko god da prođe dalje. Mislim i da će tu biti zaustavljen.

2. Matić

Spoiler

Matić ima bombu od ekipe, ali samo zbog činjenice da ima prejadan raspored u duelu protiv prvog favorita Miška ide na drugo mesto i ne sumnjam da će tu padne još jedno Tripvudovanje.

 

Četiri jahača apokalipse Luka, Valančjunas, Bridžis i Braun. Prejaki igrači i oni su svi maltene TOP30 igrači. Ima solidnu podršku, ima sve što bi trebalo da ima jedna šampionsa ekipa i Miško uopšte nije pogrešio je lovio evu ekipu baš za QF, jer treba da saseče u korenu sa slabim  rasporedom, jer ako pustiš najvećeg konkurenta da divlja, može vrlo lako da se obije o glavu. Kao recimo protiv mene kako su izdivljali svi igrači, sem možda malo Valančjunasa, slabije je nagazio na gas. Bridžis je maltene imao sve 4 partije 4 DD uz 27-11 i veliki broj blokada.

 

Mislim da će duel protiv Davaija biti jedna čista formalnost i da Matić prolazi dalje.

1. Miško

Spoiler

Miško je već osvojio titulu po meni, tako što je Matića sebi namestio u QF. Manu u SF uz slabiji raspored bi mogao da zapreti dobro. Sa druge strane žreba bih mogao samo ja da zapretim, ako preživim Konkvistadore i Uinija, dočekam vaskrsenje Bena kao i Šengunovo sticanje božanstva gašenjem Vuda uz sve to, prejak raspored za finale. Smatram da Uini i Đolo nemaju dovoljno dobru ekipu da pobede Miška. Miško bi u finalu imao lak zadatak.

 

Znači, Miško bi najviše pažnje morao da obrati na Manua u polufinalu, jer je tu stvarno moguć skalp zbog rasporeda, a i činjenice da Manu ima bolji seed. Ako Marej ne napravi TD, biće i Mišku teško doći do 7 kategorija.

 

 

 

Na kraju krajeva, povrede diktiraju plasman, titule, najzdravija ekipa osvaja titulu. Želim vam što manje povreda u plej ofu, srećno!

Edited by Dracarys
  • Like 6
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Ne bih se ja uopšte sprdao sa @Dracarys-ovim prognozama. Nama je prognozirao PO jos dok smo tavorili na 19oj poziciji i najavljivao je da ce ekipa u nekom trenutku krenuti da pobedjuje sto se obistinilo 🙂

 

Sad se samo nadam da nece pogoditi ovo letovanje u Kankunu za SGA i da cemo imati svu municiju koja je potrebna za sibanje u PO. 

 

Srecno svima i neka najbolji pobedi! 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...