Jump to content

A Liga NBA Fantasy 2021/2022


Magia

IR mesta  

25 members have voted

  1. 1. Broj IR mesta:

  2. 2. Ratzenova ekipa:

    • Ostaje u A ligi
    • Kreće ponovo iz C lige
  3. 3. Broj nedelja regularne sezone:



Recommended Posts

Da ne bi Šenguna da povadi malo stvar, ovo bi bilo katastrofalno veče. Takođe gubim stratešku veoma bitnu kategoriju FG%, neće ovo na dobro da izađe.

 

Ovo je smešno koliko se povreda naguralo na početku plej ofa.

Edited by Dracarys
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, LayupFromTheMidget said:
Davai igra bez Vuda, Lowry ostao na Iru.

 
i bolje sto je ostao…

ps. Neko na reditu napisao da mu keva bolesna 😕


a bez Vuda, nema muda… ali nmvz igra se bez pritiska 🙃

 

ps. zamolio bih razne bljachestere i likove koji su ispali da ne cackaju mnogo FA, zbog regularnosti … mozete da dovodite jao mingove i pekovice, ali ove legit igrace - Sta ima da dirate!?

Link to comment
Share on other sites

Izvinjavam se što prekidam plejof priču, ali samo da se odjavim sa teme. Nekako bi bilo i nezasluženo da smo opstali, zaista je minimalni effort uložen sa naše strane, od drafta, preko nekih nedelja gde nismo vršili planirane izmene, večeri gde smo zaboravili igrače na klupi... Krpili smo koliko se moglo, jeste jedna kategorija odlučila, najteža dva poraza u poslednja dva kola, ali fantazi ne prašta ovoliko grešaka. 

 

Dovidjenja drugari, puno sreće svima u plejofu, a mi se vraćamo za godinu dana.

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

nije los deo zreba za po, osim 1/4 gde manu ima dobar raspored, mi bas i ne, ali prvo da se dodje do toga. sad mora da se ide jako i pored toga sto nam je grof recima da lagano resavamo ovaj duel poslao 3 igraca na ir. dobro, 2 igraca i holmsa, i tako ga spasio dropa. 

 

al' krece march madness, nema mesta kukanju i kurciti se mora. 

@Dovla

cestitke za proslu nedelju, pa da krenemo sa trash talkom za ovu. 

JEL SME IGRAC BEZ SLIKE DA IMA 27+8 UZ 4 STL I 1 BLK?! 

Edited by Itachi Uchiha
  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

Baš je ove nedelje morao da padne rekordno niski procenat iz igre, baš kada je naišla i gomila povreda, pa sigurno najgori početak duela u sezoni. Ne znam koliko treba biti loše da se ima 28% iz igre. Imam ja dobre igrače koji bi sada taj FG% i popravljali, ali ovo je baš SRAMOTA.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Dracarys said:

Baš je ove nedelje morao da padne rekordno niski procenat iz igre, baš kada je naišla i gomila povreda, pa sigurno najgori početak duela u sezoni. Ne znam koliko treba biti loše da se ima 28% iz igre. Imam ja dobre igrače koji bi sada taj FG% i popravljali, ali ovo je baš SRAMOTA.

 

Dobro Draki gledaj to sa pozitivnije strane.Vise niko nece moci da te zeza sto se nisi plasirao u PO i da ti kaze plasiraj se u PO pa onda nesto pricaj, vec sad samo mogu da ti kazu pobedi jednom neki mec u PO pa onda nesto pricaj :s_d:

Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, Zvezdinho said:

 

Dobro Draki gledaj to sa pozitivnije strane.Vise niko nece moci da te zeza sto se nisi plasirao u PO i da ti kaze plasiraj se u PO pa onda nesto pricaj, vec sad samo mogu da ti kazu pobedi jednom neki mec u PO pa onda nesto pricaj :s_d:

Potrudi se Zveki da se plasiraš u A ligu, jer će ti ovo biti druga sezona u kojoj ćeš imati neuspeh.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Dracarys said:

Potrudi se Zveki da se plasiraš u A ligu, jer će ti ovo biti druga sezona u kojoj ćeš imati neuspeh.

 

Sta da ti kazem Draki osim:

 

Ekipa ti mora biti zdrava, biti zdrava, biti zdrava, biti zdrava, mora , mora, mora. Lose biras FA igrace i sta cemo sad.

Link to comment
Share on other sites

Jes, a imam potencijalno najbolji ubod u sezoni, Džejlena Smita, koga sam čuvao 3 nedelje da dođe do trejda, a ne kao ti, pokupio na dan trejda u B ligi, poslednjih 5 mečeva ima 3 DD.. Ne znam kako da ti objasnim, ali B liga je nekoliko nivoa ispod A po mnogo čemu.

 

Meni je takođe smejurija i da je Vatford visio tamo nekoliko sati posle povrede Nurkića.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Zvezdinho said:

 

Sta da ti kazem Draki osim:

 

Ekipa ti mora biti zdrava, biti zdrava, biti zdrava, biti zdrava, mora , mora, mora. Lose biras FA igrace i sta cemo sad.

 
Bate vec sam zapljunuo foru “Tarnerica mora biti zdrava” i sad ovo… smh

Link to comment
Share on other sites

Šengun kada postane starter biće posle Jokića i Embida najjači centar, 21-14-2stl-2blk

 

Kao što sam i predvideo za Džejlena Grina, dečko je nezaustavljiv sa 20+ ppg i dosta trica sa jako dobrim rasporedom, ali Matić zna bolje. Sada je tri puta korisniji od Gordona. Sada mi je baš žao što sam pravio taj trejd, ali jbg.

 

Sva tri rukija koja sam uzeo su fenomenalni, naravno TD Gidi prednjači.

Edited by Dracarys
  • Like 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Ja sam za to da ekipe koje su izgubile takmičarske motive (nisu u plej ofu) komesar počinje da zaključava čim se završi regularna sezona, pa runda po rundu. Preživeću ja bez Holideja iz Sakramenta ili Tejlora iz Indijane, ali ne vidim smisao da se kradu igrači.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...