Jump to content

A Liga NBA Fantasy 2021/2022


Magia

IR mesta  

25 members have voted

  1. 1. Broj IR mesta:

  2. 2. Ratzenova ekipa:

    • Ostaje u A ligi
    • Kreće ponovo iz C lige
  3. 3. Broj nedelja regularne sezone:



Recommended Posts

Lako je posle bitke biti general Matiću, imao sam PPM u igri koji je bio na mojoj strani i kada sam ostavio igrače na klupi, imao sam vođstvo od 2 stl-a. Očekivao sam kao i uvek da moji pogube dosta lopti da bi na kraju benčovani igrači ostali na svega 1 razlike manje od tvojih što je neverovatno, a stl bih okrenuo da sam ih ostavio u igri. Ne žalim što sam to uradio, jer svaka je logika pokazivala da je ovo bilo dosta realnije što sam ja uradio, sudeći prema istoriji ekipe koja pokazuje da sam ubedljivo najgori u toj kategoriji.

 

Moje se ambicije za ovu sezonu polako smanjuju, jer mi se povredio TOP10 igrač Gidi, plus se Ben vraća ko zna kada, neki spekulišu i najranije sredinom marta, svakako ispada da je bolje da sam zadržao Džejlena Grina sa jakim rasporedom, ali ni tu ne žalim.

 

Kao što se može videti, Đole i Manu drže vrh, dok je za TOP4 klanica, 4 ekipe na kategoriju i kao što sam rekao, sasvim je izvesno da ćemo se poređati na pozicijama 3-6.

 

Uini je doživeo fatalan poraz od Uchihe čija je ekipa dobar deo druge polovine sezone prespavala i deluje da polako oživljava, a samo je pitanje vremena i kada će Porzingis na teren, jer izgleda da Vašington nema nameru da tankuje, čak su potpisali i Satoranskog, što je čist znak da se ne zezaju. Uchiha bi mogao biti ta nagazna mina, čak i bez Holmsa, potrebno je samo da Porzingis bidne zdrav. Uini prolazi kroz težak period, kako na fantaziju, tako i na forumu, jer je sinoć banovan na politici. Ima još dve nedelje do QF, možda se svi povređeni i vrnu, svakako ne verujem da je gotova priča. Ima ove nedelje gggg-a za protivnika, pretposlednjeg na tabele, čija ekipa baš i ne briljira, pa ima šansu i da se bori za TOP4.

 

Ove nedelje je duel i Miško-Matić, to je duel koji će se malo bolje pratiti, jer od tog duela zavisi na kom ću mestu završiti. Ja bih rekao da bolju prednost ima Miško zbog boljeg rasporeda.

 

 

Borba za plej of se svelo na 3 ekipe, ekipe Chaosa, Davaija i Debelog. Ekipa koja ima najmanje šansi da učini nešto je svakako ekipa Chaosa koji sem što nema dubinu u ekipi je usput izgubio i dosta važnog igrača u vidu CP3, a to je ogroman udarac po njegovu ekipu. Debeli jaše Hardena koji prikazuje sjajne performanse u Fili i nesumnjivo je da će biti pristojan takmičar u plej ofu, jer verujem da će Debeli ove nedelje dobiti Chaosa. Davai bi mogao potencijalno da bude preozbiljan protivnik u plej ofu, jer mu se najverovatnije vraća Durent, ali ima i Manua za protivnika, što znači da ima pred sobom nimalo lak zadatak.

 

Boro igra protiv Stefija, ali ne verujem u pobedu, jedino ako Zorex bude pobeđen ponovo visokom razlikom, onda može nešto da očekuje. Zorex ove nedelje igra protiv Konkvistadora kojima se vratio SGA i sada im je ekipa na okupu, što znači da bi Zorex mogao da pretrpi još neki poraz i da je po mom mišljenju bitna samo visina poraza i da se bori da taj poraz bude što blaži. Njegova je sreća, pa Boro ne može da zada neki ozbiljniji udarac Stefiju, možda najviše što može ići je nerešen rezultat, a valjalo bi napomenuti i da ima slabiji međusobni skor od Zorexa. Mislim da su Borjanu šanse veoma male i da će sledeće sezone voditi derbije sa Zvekijem.

 

Somborac je matematički izgubio svaku šansu, dok gggg i Gaga prilično dosta zaostaju i šanse su im mikroskopske.

 

 

 

Apdejt tabela 18. kola, još jedno kolo i kraj regularne sezone.

 

 

1. Đole 139-81-14

2. Manu 135-77-22 

3. Uini 125-96-13 14.5

4. Miško 126-97-11 14.5

------------------------------

5. Matić 123-96-15 15.5

6. Grof 122-95-17 15.5

7. Stefi 114-103-17 23.5

8. Dovla 116-106-12 24.0

9. Uchiha 109-110-15 29.5

10. Mađija 109-110-15 29.5

11. Chaos 104-116-14 35.0

12. Davai  103-115-16 35.0

------------------------------

13. Debeli 103-117-14 36.0

15. Lavrnja 100-117-17 37.5

16. Konq 97-114-23 37.5 

16. Zorex 98-119-17 39.5
------------------------------

17. Boro 92-120-22 43.0

18. Gaga 91-121- 22 44.0

19. gggg 90-126-18 47.0
20. Somb 74-134-26 59.0

Edited by Dracarys
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Contador54 said:

Zvanicna tabela kaze da smo Lavrnja i mi na 37.5 zaostatka, tako da bih oba tima ukljucio u PO borbu 😉

Sorry na grešci, nisam lepo na kraju zbrojio kategorije. Možda vi imate, ali ne verujem da Lavrnja može puno protiv Gage koji ima prejak raspored.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Manu said:

Grofe i dalje se čeka taj post gde svrstavaš ekipe po šansama za titulu

Taj tekst će biti tek sledećeg ponedeljka kada budu poznati svi plej of učesnici. Tada će biti pojedinačna analiza svakog tima koje ću da stavljam u spojlere, ako neko hoće da pročita samo za svoj tim i zbog preglednosti.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Dracarys said:

 

 

 

Borba za plej of se svelo na 3 ekipe, ekipe Chaosa, Davaija i Debelog. Ekipa koja ima najmanje šansi da učini nešto je svakako ekipa Chaosa koji sem što nema dubinu u ekipi je usput izgubio i dosta važnog igrača u vidu CP3, a to je ogroman udarac po njegovu ekipu. Debeli jaše Hardena koji prikazuje sjajne performanse u Fili i nesumnjivo je da će biti pristojan takmičar u plej ofu, jer verujem da će Debeli ove nedelje dobiti Chaosa.

 

Kejos, cestitke na pobedi i plasmanu u PO :wink2:

Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, Squabbit said:

realno mi se moze. 
1 naresena i jedna 7-5-1 ostalo sve luk i voda..

Ne zamima me "titula" bitan je vishi rang 🙂

 

Jbg , u ligi u kojoj igraju Zveki, Maxa , brat Delgi, ,Realni itd  i nije tesko biti ovako ubedljiv :classic_biggrin:

 

1 hour ago, Chaos Is Me said:

A šta me jebeš, nemam pojma ni ko je ko ovde, ja reko igrao sam s tobom prošle nedelje. Evo Brogdon odmah pauza, odigrao dve tekme za redom, pretrgao se. 

 

jbg moram, zna se koliko nevolim moderatore :classic_tongue:

 

Maticu @LayupFromTheMidget i brt Zveki @Zvezdinho objasnite Kaosu kako se zavrsava bilo koji duel u bilo kom sportu kada Grof 'prognozira' :classic_biggrin:

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

Čestitke @Squabbit, da dođu i vladini zee germansi pa da se i narednih godina dokazuje kvalitet B lige ovde kao što đole i ja radimo ove

 

Edit: Ko su zaslužni građani iz tvoje ekipe, baš me zanima?

Edited by Manu
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

 

Mora da se isprati ova borba za opstanak, jer izgleda da ćemo videti i iznenađenje u kom Gaga opstaje u ligi.

 

Kao što sam i predvideo, Gaga uspešno šuri Lavrnjinu ekipu, ekipa mu je baš izdominirala sinoć. Nije lako igrati protiv Sabonisa, Foksa i WCJ-a i sinoć su sva trojica napravila po DD, a imaju još po 3 utakmice ove nedelje da odigraju. Nema sumnje da će Gaga pobediti, samo je pitanje, kojim brojem kategorija. Gaga je za sada izbio iz zone ispadanja, za čak 2.5 kategorije, što ćemo priznati da i nije malo. Loša stvar po Gagu je što nema bolji međusobni skor od Zorexa, pa mu potencijalni TD Sabonisa i ne bi puno značio.

 

Zorex igra protiv ekipe koja je u velikom naletu i protiv SGA koji se ispucava u OKC za sve pare. Veliki je posao pred Zorexom ove nedelje, jer se suoči sa zonom ispadanja u koju je upao tokom prvog dana poslednjeg kola, a maltene je čitave sezone bio oko 12-13 mesta. Ko je pratio moja pisanja kroz sezonu, mogao je videti da sam više puta govorio da je Zorexova ekipa loša, ali se jednostavno na neki veštački način održavala tako visoko, a i zbog toga što su dobro gađali FA, međutim, ako mu ne pođe za rukom da opstane u ovoj ligi, mislim da će se drugi put zapitati da li će raditi draft ili će draft prepustiti bratu. Ova liga to ne prašta i greške se skupo plaćaju, prethodni draft je nekako i prošao, ali ove sezone je na granici ispadanja.  Što se tiče same borbe, mogao bi Zorex da izvuče i više od dve kategorije, ali bi morali Beret, Donovan i Bol prilično da sabijaju ovu nedelju, jer je nesumnjivo da će Konkvistadori ove nedelje biti bez milosti i zabušavanja, pokušavajući grčevito da dohvate 12. mesto na kom su baš sada. 

 

 

                  LIVE STANDINGS DAY 1

 

1. Manu 140-83-24       ----------------------- 5-6-2 vs Davai

2. Đole 143-88-16 1.0 ------------------------ 4-7-2 vs Grof

3. Miško 137-98-12 9.0  ---------------------- 11-1-1 vs Matić

4. Uini 133-97-17 10.5 ------------------------ 8-1-4 vs gggg

------------------------------

5. Grof 129-99-19 13.5  ----------------------- 7-4-2 vs Đole

6. Matić 124-107-16 20.0 --------------------- 1-11-1 vs Miško

7. Stefi 121-106-20 21.0 ----------------------- 7-3-3 vs Boro

8. Mađija 120-111-16 24.0 --------------------- 11-1-1 vs Somb

9. Dovla 120-112-15 24.5 --------------------- 4-6-3 vs Uchiha

10. Uchiha 115-114-18 28.0 ------------------- 6-4-3 vs Dovla

11. Chaos 112-117-18 31.0 ---------------------8-1-4 vs Debeli

12. Konq 107-116-24 33.0 ---------------------10-2-1 vs Zorex

------------------------------

13. Davai  109-120-18 34.0 ------------------- 6-5-2 vs Manu

14. Debeli 104-125-18 39.0 -------------------  1-8-4 vs Chaos

15. Lavrnja 103-126-18 40.0 ------------------ 3-9-1 vs Gaga

16. Gaga 100-124-23 40.5 ---------------------9-3-1 vs Lavrnja
------------------------------

17. Zorex 100-129-18 43.0 -------------------- 2-10-1 vs Konq

18. Boro 95-127-25 44.5 ---------------------- 3-7-3 vs Stefi

19. gggg 91-134-22 50.0 ---------------------- 1-8-4 vs Uini
20. Somb 75-145-27 63.5 ----------------------1-11-1 vs Mađija

 

slovo

Edited by Dracarys
  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

14 hours ago, LayupFromTheMidget said:

Kakav gangbang sam juce dobio, 5 igraca 20+ i to mu Embid nije igrao. Ako se ne pojavi top2 igrac Luka bice ruzno ovo

 

Kakva gnusna laz, 4 igraca i to najefikasniji samo 23 poena. 😞

Evo, igra Embid veceras, da ti bude lakse. 😛

 

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Miskooo said:

 

Kakva gnusna laz, 4 igraca i to najefikasniji samo 23 poena. 😞

Evo, igra Embid veceras, da ti bude lakse. 😛

 

I Beasley ubacio 20, MOnk pickica stao na 17 dropuj ga.
Gotovo je ovo samo ostaje da se molimo da Jaylen Brown nije kaput na duze, neka uzme free ovu nedelju ionako smo uzeli BrownaIII iz Portlanda posto smo skinuli gace i pre povrede Jaylena 😄

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...