Jump to content

Kako ste dali nick svom profilu na forumu 😁


BojanaCZV

Recommended Posts

Hahahhaha, dobra tema, ovo će biti zanimljivo u najmanju ruku.

 

Svega par meseci nakon onog Tundžijevog nastupa na derbiju, na jednom školskom turniru u malom fudbalu sam izveo sličan performans. Bio sam 7. osnovne ako me sećanje ne vara i nakon dosuđenog penala za protivnika nisam dao da se penal izvede jer sam smatrao da ga nije ni bilo. Izbila je tada i manja tuča, sve u svemu, uradio sam sasvim dovoljno da se taj penal na kraju promaši. Problem je bio što je ostalo par minuta do kraja utakmice a mi smo gubili 2:0 već i tako se i završilo.

Taj nadimak mi je na kraju dao profesor matematike.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, Avodžobi said:

Hahahhaha, dobra tema, ovo će biti zanimljivo u najmanju ruku.

 

Svega par meseci nakon onog Tundžijevog nastupa na derbiju, na jednom školskom turniru u malom fudbalu sam izveo sličan performans. Bio sam 7. osnovne ako me sećanje ne vara i nakon dosuđenog penala za protivnika nisam dao da se penal izvede jer sam smatrao da ga nije ni bilo. Izbila je tada i manja tuča, sve u svemu, uradio sam sasvim dovoljno da se taj penal na kraju promaši. Problem je bio što je ostalo par minuta do kraja utakmice a mi smo gubili 2:0 već i tako se i završilo.

Taj nadimak mi je na kraju dao profesor matematike.

 

uvek sam mislio da si prilično stariji, po pisanju

Link to comment
Share on other sites

sa foruma b92

registrovao se kad je Kari stigao

crtac iz 90-tih koji nisam ni gledao nesto vise asocijacija na nadimak

kasnije izasao clanak na tarzaniji nesto kao gej ikone iz crtaca i ne lezi vraze

nisam hteo da menjam 🤣

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  • Like 3
  • Ha-ha 6
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, pavijan2 said:

pavijan2 je nastao posle registracije na novi forum.

nesto je zabagovao pavijan.

 

ma zavitlavam se.

kad otkucaš pavijan, izadje ti @pavijan & @pavijan2, pa eto, da se upoznate 🍉

3 minutes ago, freethrow said:

Jednom sam pogodio slobodno bacanje.

 

uu ali tvoj coming out party post je bio nešto posebno;

 

sećam se da je beonegro napisao (parafraziram ali ne previše), ako si Ti radisav ćurčić, stojim u stavu mirno

 

vrhunski upad, feat nba cares.

ne prave takve postove više ovih dana. lessort, 07. avgust, 2019e.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Klipan said:

Ah, u neka stara vremena, tako su me (nas) zvale babe po kraju…a meni nekako oduvek bio simpatican izraz

 

 

 

Sve pohvale za ideju za temu 👏


Trebalo je onda Barta da staviš na avatar, on je pravi klipan

Edited by uvrnuto
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

U vreme kad sam se registrovao na b92 forum, na Zvezdinim utakmicama u poluvremenu je išla ova pesma

 

Nisam slušao Dropkick Murphys, pa nisam imao pojma koja je pesma. Drugar i ja se stalno sprdali i drali "Džesi", a pošto je ozvučenje bilo užasno, nismo mogli ni tekst da pohvatamo. I to je trajalo poprilično, dok se jednom nisam zainatio da je pronađem na google-u. I naleteo sam na nekom forumu, da je neki brat isto mislio da se zove Džesi (Jessie), pa je dobio i pravi odgovor.

Tako sam počeo da slušam DM, a ispostavilo se da je ova pesma himna Boston Red Soxa, koji su u svojoj istoriji imali period od 86 godina bez titule u MLB-u. Kao neko prokletstvo, koje sam ja povezao sa KKCZ, jer smo i mi tada bili bez titule mnogo godina.

Kad sam se registrovao, hteo sam neki nick indirektno povezan sa Zvezdom, a Dropkick Murphys je bio u vezi samo u mojoj glavi, pa eto : D 

  • Like 17
  • Love 5
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Dropkick Murphys said:

U vreme kad sam se registrovao na b92 forum, na Zvezdinim utakmicama u poluvremenu je išla ova pesma

 

Nisam slušao Dropkick Murphys, pa nisam imao pojma koja je pesma. Drugar i ja se stalno sprdali i drali "Džesi", a pošto je ozvučenje bilo užasno, nismo mogli ni tekst da pohvatamo. I to je trajalo poprilično, dok se jednom nisam zainatio da je pronađem na google-u. I naleteo sam na nekom forumu, da je neki brat isto mislio da se zove Džesi (Jessie), pa je dobio i pravi odgovor.

Tako sam počeo da slušam DM, a ispostavilo se da je ova pesma himna Boston Red Soxa, koji su u svojoj istoriji imali period od 86 godina bez titule u MLB-u. Kao neko prokletstvo, koje sam ja povezao sa KKCZ, jer smo i mi tada bili bez titule mnogo godina.

Kad sam se registrovao, hteo sam neki nick indirektno povezan sa Zvezdom, a Dropkick Murphys je bio u vezi samo u mojoj glavi, pa eto : D 

Ta pesma budi bas neke lepe uspomene.

Godinama mi ta pesma bila sinonim za kkcz, pustali su je jedno 3 puta pre tekme. 3 ako dodjes sat i nesto ranije 😂

 

  • Like 4
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...