Jump to content

Premier League 2021/22


mr clutch

Premier League 2021/22  

64 members have voted

  1. 1. Ko osvaja titulu?

  2. 2. Za koga navijate?



Recommended Posts

2 minutes ago, Del Piero said:

Pisao sam to u penal seriji Villareal MUTD, ali stvarno se treba potruditi pa da budes tragicar u penal seriji ako si golman.

 

Ne zna se ko se vise blamirao od ove dvojice, ali Kepa resio dilemu. Voleo bih da znam tok misli Mendya dok je gledao sve ovo.

Ne podsjecaj😀 odlicna utakmica, jedna od boljih koje sam gledao a da nije pao gol u 120 inuta.

Link to comment
Share on other sites

Sta reci vise o Spursima ? Obicno mi se sve svodi na onu cuvenu iz kuma bas kad sam mislio da sam izasao, povukli su me opet nazad

Kad se nakon nekih srecnih pobeda u dubokoj nadoknadi (Watford, Leicester) otvorila sansa za napad na 4. mesto, slede porazi od Sotona (nakon 2-1 late vodjstva) , Wolvesa kuci , i kazem sebi, to je to, ne gledam govna vise do kraja sezone. Onda jbga tekma sa Sitijem a posto su Gradjani moja nekadasnja omiljena PL ekipa, sada no#2 i uvek za njih navijam od timova koji pretenduju na trofej & u LS, ajde reko da pogledam derbi i tu me fantasticnom pobedom "pulluju nazad" (+ useru Siti u trci za sampionat, jbga sad). Onda ih Burnley koji se bori za opstanak lagano resi 1-0 (srecom nisam gledao utakmicu). Potom gangbanguju Leeds, tekma u subotu popodne odvojena od ostalih, idealan termin da se pogleda, i stvarno bez obzira na probleme Leedsa dobra igra i 4 komaTa protiv bilo koga su lepo dostignuce. Gol Kejna i ona realizacija za 3-0 je bas bila perverzija... 

   

    Danas oko 23h pogledam na rezultati.com i vidim 0-0 i produzeci, aj reko da vidim ima li na SK prenos da upalim produzetke (eventualne penale) da sagledam , kad ono vidim Midlzbro napada li napada, Lloris skida sanse, da bi im na kraju zabili golcinu i pogibose bez ispaljenog metka. Jeste FA CUP to, nije prvenstvena, al zaboga i titula u kupu valjda donosi mesto u LE i ima neki znacaj, nije ni neka rana faza, drugoligas u pitanju, jebeni horor. Siti je pao u formi prilicno i jedva je dobio Everton na kiks i snalazenje Foddena, videcemo sta mogu Spursi da zaseru protiv njih za vikend....

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Miki28 said:

Cuvena odbrana Utd predvodjena najboljim kapitenom ikada.

Ja sam prvi branio MekGvajera na raznim temama , ali u zadnje vreme je ocajan. Zasrao je manje vise kod sva cetiri gola, a ni Lindelof nije bio mnogo bolji na terenu. Ovo je vec ko zna koja utakmica gde je DeGea najbolji igrac Uniteda , sto sve govori. Mislim da je dolazak Ronalda samo produbio razne sukobe u ekipi.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, DJORDJE said:

Mislim da je dolazak Ronalda samo produbio razne sukobe u ekipi.

 

Mislim da sam bio srecniji od svakog navijaca Junajteda kada sam cuo da Ronaldo dolazi... jedan od najvecih Pepovih uspeha u karijeri je taj sto je uspeo da navuce Junajted da dovede Ronalda i bukvalno sjebe Olea, da sve sto je taj mucenik gradio kroz 2 godine baci se u djubre jer je sad stigao nabedjeni penzos koji mora da postigne svojih 30-ak golova.  

Sto se trenutne situacije tice, iskreno bih zeleo da nekako izvuku taj top4 jer bi to znacilo da u globalu ostaje sve isto, business as usual, dok ukoliko krene totalni remont nakon ove sezone, ko ce ga znati, mozda moze doci do toga da i corava koka nabode koje zrno.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Mislim da grešiš oko eventualnog remonta u slučaju izostanka iz LŠ. Nemaju oni kostur na koji bi mogli da nadograde ekipu sa 2 skupa pojačanja, a pitanje je kakva nas vremena očekuju zbog uticaja situacije u Ukrajini. Nema šanse da će Glejzeri u nesigurnim vremenima da pljusnu pare koje ni u zlatna vremena nisu.

 

Arsenal ima bod više i 3 utakmice manje od Junajteda i to na papiru deluje kao ozbiljna prednost, ali te tri utakmice su gostovanja Čelsiju i Totenhemu + Liverpul na Emiratima. Ne vezano za utakmicu sa Čelsijem, nadam se da će izduvati od Totenhema jer su tu utakmicu na kurvinjski način odložili.

 

Ako bi Totenhem dobio svoje zaostale utakmice, mogli bi da gledamo interesantnu borbu sa Arsenalom i Junajtedom za mesto u LŠ.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Da, Arsenalu sad krece pakao tako da nista nije gotovo u toj borbi za top4 iako imaju bas lepu prednost.

U sustini se slazem sa tim sto si napisao za Junajted ali ono na sta sam mislio je da u slucaju da izduvaju za LS da su onda vece sanse da povuku neke drasticnije poteze (kroz celu strukturu kluba, ne samo na terenu) koji ce se mozda kasnije ispostaviti kao pravi ubod (kroz 2-3 sezone) dok u slucaju odlaska u LS, mislim da sve ostaje as-is… stavise, u tom slucaju ce i Kristijano valjda ostati, nastavice da tonu sve dublje i dublje i fakticki imati zagarantovanu titulu banter kluba.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Baros said:

Mislim da grešiš oko eventualnog remonta u slučaju izostanka iz LŠ. Nemaju oni kostur na koji bi mogli da nadograde ekipu sa 2 skupa pojačanja, a pitanje je kakva nas vremena očekuju zbog uticaja situacije u Ukrajini. Nema šanse da će Glejzeri u nesigurnim vremenima da pljusnu pare koje ni u zlatna vremena nisu.

Cuj Glejzeri nisu spremni da potrose pare, a United po godisnjim izdatcima za platu u prva tri tima u Evropi. Koga su jos trebali da dovedu, Mesija? Odavno tu novac nije problem, vec uprava kluba.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...