Jump to content

3x3 basket - Tokio 2020


Recommended Posts

Jbg, Bulutov nejebavajuci stav je kul, ali ovoga puta nam je dosao glave. Nekoliko puta hvataju loptu pored njega kao da ga nema, a on ni da mrdne. Najgore je bilo na 4:2 za nas, njegov igrac sutira trojku, promasuje i onda hvata off skok na trojci i odmah dize jos jednu dok Bulut ni da podigne ruku. Od tada je krenuo raspad. Majstor se ispucava, Bulut sakrio, a Vasic i Ratkov kao fizicki veoma jaki igraci ne dobijaju loptu dole pod kosem protiv bilo koga osim onog diva. Tako smo dali 2 od prva 4 poena, ali usla panika i niko vise nije razmisljao ni o cemu. 

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Del Piero said:

 Najgore je bilo na 4:2 za nas, njegov igrac sutira trojku, promasuje i onda hvata off skok na trojci i odmah dize jos jednu dok Bulut ni da podigne ruku. Od tada je krenuo raspad. 

 

i ja sam bio pomislio, ako ovo sad uđe, najebali smo.

ali da, poenta je da su imali tolike 2nd chance napade, ništa nismo uzeli u skoku, a najgore je što nam nije beonegro uzimao te skokove nego ovi iz backcourta.

 

a dobro, tako je kako je

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Del Piero said:

Jbg, Bulutov nejebavajuci stav je kul, ali ovoga puta nam je dosao glave. Nekoliko puta hvataju loptu pored njega kao da ga nema, a on ni da mrdne. Najgore je bilo na 4:2 za nas, njegov igrac sutira trojku, promasuje i onda hvata off skok na trojci i odmah dize jos jednu dok Bulut ni da podigne ruku. Od tada je krenuo raspad. Majstor se ispucava, Bulut sakrio, a Vasic i Ratkov kao fizicki veoma jaki igraci ne dobijaju loptu dole pod kosem protiv bilo koga osim onog diva. Tako smo dali 2 od prva 4 poena, ali usla panika i niko vise nije razmisljao ni o cemu. 

 

Bas ova situacija koju si spomenuo je bila kljucna, Bulut nonsalatno kao da ispred zgrade u fazonu "pokidacu vas sa pola snage" a posle se krio od lopte, o Majstorovicevom ispucavanju ili onim glupostima u odbrani ne mogu.

Jbg, mnogo kurcenja a kad treba da se nesto vuce po podu ti gubis od vise nego prosecne ekipe

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, AgroLaki said:

Jbg, ovo ko Argentinci kad su 2002 dobili sve tekme i popuse od nas u finalu... Bas mi je krivo, ali nek se iscimaju za brounzu. 

 

Da se otvori Letoncima sut u finalu i dobiju nas, jbg, jedna tekma, desava se, pruzis ruku.

 

Ovako je stvarno blamirajuce.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Don Juan said:

Katastrofalan dan. Ja imam osećaj da je neko izbaksuzirao naše olimpijce, a samo jedna osoba mi pada na pamet a nije Mc

Ako Novak dobije u dublu to su dva cetvrtfinala u tenisu + plasman u finalu u veslanju, a i dalje imamo odlicnu sansu za medalju u basketu. Nemoj da trazimo baksuza posle dva losa rezultata, a sto se mene tice jednog, nije mi previse zao Majdova.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, drperce said:

 o Majstorovicevom ispucavanju ili onim glupostima u odbrani ne mogu.

 

 

vidim svi se žalite na majstorovića a realnost je da ako bulut ne šutira, ratkov i vasić nisu likovi koji imaju naročito šanse da zabiju tricu.

pri tome je majstorović uzimao šuteve iz realnih pozicija, nije nešto izmišljao

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, McLeod said:

 

Da se otvori Letoncima sut u finalu i dobiju nas, jbg, jedna tekma, desava se, pruzis ruku.

 

Ovako je stvarno blamirajuce.

 

pa i ovima se otvorio šut, malo šta su omašili a ono što jesu su nadoknadili odbranom i u ofanzivnom skoku.

 

kapiram da rusi nisu bog-zna-kakva ekipa ali su ovu tekmu odigrali savršeno.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ubacili su otvorene suteve, plus su uhvatili 15 lopti odokativno sto je nedopustivo.

 

Ovo je prvi put u zivotu u basketu da vidim da je jedna ekipa odigrala ultra mekano, a imala 5 faulova posle 3 minuta. Prosto je nemoguce ono sto smo mi uradili malopre.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, oubrevo. said:

 

vidim svi se žalite na majstorovića a realnost je da ako bulut ne šutira, ratkov i vasić nisu likovi koji imaju naročito šanse da zabiju tricu.

pri tome je majstorović uzimao šuteve iz realnih pozicija, nije nešto izmišljao

 

Pa i treba da sutira, dosta je bilo i otvorenih suteva. Ali ako sutiras 0/6 i to sa onom malo loptom, jbg panj si

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, McLeod said:

Ubacili su otvorene suteve, plus su uhvatili 15 lopti odokativno sto je nedopustivo.

 

Ovo je prvi put u zivotu u basketu da vidim da je jedna ekipa odigrala ultra mekano, a imala 5 faulova posle 3 minuta. Prosto je nemoguce ono sto smo mi uradili malopre.

meni deluje ko da su se prodali za pare.. mozda gresim, al sa ovom danasnjom igrom ne bi dobili ni 3 random polupanca izvucena iz kafane..

Edited by n4l1m
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, n4l1m said:

meni deluje ko da su se prodali za pare.. mozda gresim, al sa ovom danasnjom igrom ne bi dobili ni r random polupanca izvucena iz kafane..

 

Bez sprdnje, iako nema logike da se utakmica na OI za medalju prodaje, ovako izgleda prodata utakmica, kad igras protiv nekih idiota i moras da se potrudis da izgubis.

 

Sutiras samo dvojke iz idiotskih pozicija, odmah ispunis bonus i posle ne igras odbranu.

Edited by McLeod
Link to comment
Share on other sites

Ovo me uzasno podsetilo na finalnu kvalifikacionu utakmicu protiv Italije.

 

Delovalo je da su usli opustenije nego sto bi trebalo, pa kad su ovi poceli pogadjati, usla voda u usi i usledio je raspad sistema. Povratak nakon toga, nije bio moguc.

 

P.S. Pretvoriti drzavu u Fight club.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Utisak mi je ponovo da je ovaj basket sa 12sec napadom uzasno ruzan. Kao i sa ovim ciganskim brzim izvodjenjem. Svaki 10. napad ima nekakvu strukturu.

Bolje da se igra do 11 ili 16, a da se pusta barem 20 sec za napad.
Ovako ispada precesto nekakav haos, a na malom prostoru. Barem nije KOSARKASKI haos u nekakvim tranzicijama.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...