Jump to content

Borilački sportovi (Boks, Džudo, Rvanje, Tekvondo, Karate) - Tokio 2020


Recommended Posts

7 minutes ago, NMX said:

LJUDI...nikako RTS strim da ukačim na poslu

 

dajte neki link ko boga vas molim ništa mi ne šljaka

 

Ni meni. Da nije ovde komentara, ništa ne bih znao. U CG imaju neku svoju agendu.

 

Opa, zlato!! :18:

Edited by Neme
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Nije mi bilo jasno sta se desilo odmah, trojica sudija su podigli plavu zastavicu (to je bila Jovana), a jedan crvenu, dok je glavni pokazao na Kineskinju. Da li je on glasao za nju? Meni nije jasno zasto bi neko glasao za Kineskinju, ova nasa je prebila ko vola u kupusu.

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Del Piero said:

Nije mi bilo jasno sta se desilo odmah, trojica sudija su podigli plavu zastavicu (to je bila Jovana), a jedan crvenu, dok je glavni pokazao na Kineskinju. Da li je on glasao za nju? Meni nije jasno zasto bi neko glasao za Kineskinju, ova nasa je prebila ko vola u kupusu.

 

Baš tako, odluka sudija 3:2 za Jovanu, a zašto su ova dvojica glasala za Kineskinju, nemam blagog pojma.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Sutra i zadnja hrvatska prilika za medalju. Ivan Kvesić je aktualni svjetski prvak, i prema sustavu natjecanja polufinale bi moralo biti dostižno.

Malo kad sam gledao ovoliko borilačkih sportova, i osim boksa jedva da išta razumijem. A Balkan se naosvajao medalja u svemu osim u boksu.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

 
Baš tako, odluka sudija 3:2 za Jovanu, a zašto su ova dvojica glasala za Kineskinju, nemam blagog pojma.

Upravo. Po pravilima ako nema poena, takmičar koji je više napadao dobija. Ovde je bilo više nego očigledno.

Meni potpuno nerazumljivo, kao i sudjenje u boksu. Vidiš da je samo jedan borac udarao, a rezultat na kraju svega par udaraca više.
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...