Jump to content

US Open 2021


Darth Steva

Recommended Posts

14 minutes ago, Dracarys said:

Bolje i ovako da izgubi, nego u TB petog seta na 6:6 i da bude na par poena od istorije, ovako je počišćen i razlaz. Od AO nova dominacija.

 

@alcestaje izgleda bila baš u pravu kada je rekla da nema šanse da Novak osvoji ovaj USO

To je prosto nemoguće uraditi, previše je za bilo koga. Lejver može mirno da spava.

A evo Danilu i revanša za Australiju, skoro preslikano. Ako će već ovakav meč da izgubi, drago mi je što je od njega a ne nekog kao Cicipas. Ali mi je mogao dati više vremena, samo sam dnevnu sobu očistila...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Wingwalker said:

Ovakva kontrola prvog i drugog servisa kroz tri seta finala gren-slema uz dominaciju sa osnovne linije i jeste za titulu...bilo gde i bilo kad. Bravo Medonja.

Послато са SM-A125F помоћу Тапатока
 

Dobro je, u pravu si bio i prvi put :lol_2:

  • Like 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, McLeod said:

 

Rekoh juce kad smo pricali o weak eri da se samo baci pogled na cetvrtfinale USO Tipsa - Ferer iz 2012. koja cak nije bila ni nesto posebno kvalitetna, koji je to tenis bio za ovo danas. Ferer da sada ima 23 godine imao bi 5-6 slemova lagano. Prvo sto ne bi mogao na Rolan Garosu da ga dobije niko, a ovako ce Cicipas verovatno da osvoji 2-3 Rolan Garosa za neku godinu i bude bolji od jednog Kertena, pa cemo da pricamo o weak erama opet.

 

2007-2013 bukvalno zlatno doba tenisa

 

Sad imamo Berrettinija koji je sjajan momak i moj omiljeni aktivni teniser uz BKN-a (koji je ipak washed i oronuo) i on je sad suvereni top10 igrac, ima GS finale, dobre rezultate svuda i titule, a realno bi bio top20 igrac u prajmu u ono vreme, nista vise. Svarcman, Rud, Sapovalov u top10, ma daj... Sve top30-top20 materijal

bez GS su ostali recimo Berdih, Jo, Ferrer, DP ostao na samo jednom, sigurno bi ovde se docepali visestrukih slamova

 

Amerika voli Noleta, ziveli ste u zabludi 😛 

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...