Jump to content

KK Crvena Zvezda 2021/22


Juan Pablo Montoya

Šta očekujete od sezone 2021/22  

223 members have voted

  1. 1. Šta očekujete od sezone 2021/22

    • Borba za play off evrolige uz osvajanje svoh domaćih trofeja.
      74
    • Pristojna rola u evroligi uz osvajanje ABA lige.
      96
    • Začelje evrolige, mučenje u ABA ligi i ponovni skandali u play off serijama.
      30
    • Potpuni potop i predaja primata u regionu.
      23


Recommended Posts

Just now, Kenozoik said:

Mfmilan je pitao, zašto mene citiraš? 

@Edward Louis Severson III

 

 

 

Greška :). Nek stoji, nije ni bitno.

Kod nas ništa ne može da prođe u nekom sportskom maniru. Evo ovo sad će biti protumačeno kao urota protiv Partizana. Lepo ja pišem juče, ljudi su otišli u pizdu materinu. Ovo ničemu ne služi više.

Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, mfmilan said:

https://www.instagram.com/p/CeOSB-BsspI/?igshid=YmMyMTA2M2Y=

 

I sta cemo sad?

 

P.s. Boli me uvo da branim Vujcina imao je i on pehova, samo je sa argumentima ukazao na neke lako proverljive informacije.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, Kenozoik said:

Izašla je i KKCZ sa saopštenjem, ali ni tu ne saznajemo mnogo novih detalja. Nisu ni oni objavili integralni dokument. 

 

Milan Maričić je radio ekspertizu. 

https://kkcrvenazvezda.rs/2022/05/31/cestitke-na-izvanrednoj-ekspertizi-ali-koje-utakmice/

 

Maricic komsija iz zgrade Todoricu u Kraljevu, kad ide na odmor leti zaliva mu cvece

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, uini said:

željko ima veći kredit kod sudija nego otprilike bilo koji trener u evropi, uključujući tu i kari pešića, atamana i pojma nemam, skariola.

deal with it, što kažu mudri ameri, ne postoji komunizam i ravnopravnost, kao što ne postoji i u nekim drugim situacijama koje odgovaraju zvezdi.

 

građani srbije su najveći pravednici na ovome svetu, dok god pravda ide njima (nama) u korist. ostalo nas ne interesuje.

 

Zeljko se sasvim korektno ponasa, da ne kazem nista manje teatralnije od Radonjica u tom nekom smislu, ali sve u granici pristojnosti i normale. Klupa mu vileni, ali nejasna mi je ciganska mantra koju sam cuo i po hali: zeljko dize tenzije...

  • Like 5
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Smesna je ta ekspertiza, nije uzet u obzir veliki broj situacija gde smo osteceni.

Bukvalno bih dao lovu nekom renomiranom bivsem sudiji da odradi ovo a ne nekom sasi maracicu koji je bio nebitan i u okvirima aba lige.

Potpuni pajac, verovatno na ostojinom platnom spisku.

Opet, coksi je kriv sto ne moze egal sudjenje ni na svom terenu da izbori.

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Pantelija said:

Kad živiš? 

To mi je zivot..ujtru teretana, sauna, masaza ili plivanje i to je to. Slobodan sam najvise ponedeljkom i cetvrtkom:) reputacija moze da se sacuva samo radom. Dobra stvar je sto nekad lap top mogu da nosim gde god hocu pa mogu raditi i kad putujem 🙂

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Devil In My Pants said:

To mi je zivot..ujtru teretana, sauna, masaza ili plivanje i to je to. Slobodan sam najvise ponedeljkom i cetvrtkom:) reputacija moze da se sacuva samo radom. Dobra stvar je sto nekad lap top mogu da nosim gde god hocu pa mogu raditi i kad putujem 🙂

Da nisi ti ovaj ekspert Maričić?

  • Ha-ha 10
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, mfmilan said:

Pa nista, sad ce svi igraci u evropskoj kosarci ovo da pokusavaju jer je lakse tako doci do novog napada nego da promasis da se lopta odbije do saigraca kojeg protivnik gradi. Kako se nisu ranije setili, nego je pametni Lesor morao sve da nas prosvetli. 

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

32 minutes ago, Markoss said:

 

Zeljko se sasvim korektno ponasa, da ne kazem nista manje teatralnije od Radonjica u tom nekom smislu, ali sve u granici pristojnosti i normale. Klupa mu vileni, ali nejasna mi je ciganska mantra koju sam cuo i po hali: zeljko dize tenzije...

Sve si to tacno napisao samo mi nije jasno kako mu se onda ekipa onako ponasa na terenu. Ako su nizeg IQ-a da pohvataju akcije u napadu valjda nisu nizeg IQ-a ako im kazes ponasamo se maksimalno fer i sportski veceras ili cete biti sankcionisani mada Zeljko je toliki autoritet da ni ne mora da im preti sankcionisanjem, ili im nije to rekao uopste... Panter kurac, Lesor kurac, Ledej lakat. Onda hoce da se biju sa navijacima ili direktorom marketinga sa kim vec nije ni vazno a pritom se vidi da nisu ti krenuli na njih uopste cak ni kad su ovi krenili na njih.

 

I tako je cele sezone i u ranijim derbijima Avramovic plezenje nasoj klupi, Ledej jos jedan lakat, Panter isekao Mitrovicu oko, Koprivica sapleo nekog naseg ne secam se koga secaju se svi sigurno, verovatno sam jos nesto i zaboravio.

 

Zamisli kad bi Radonjic dozvolio koji se i sam korektno ponasa da mu se ekipa tako ponasa, evo ja cu ti reci, nikad.

Edited by 1945
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, Losmi17 said:

Smesna je ta ekspertiza, nije uzet u obzir veliki broj situacija gde smo osteceni.

Bukvalno bih dao lovu nekom renomiranom bivsem sudiji da odradi ovo a ne nekom sasi maracicu koji je bio nebitan i u okvirima aba lige.

Potpuni pajac, verovatno na ostojinom platnom spisku.

Opet, coksi je kriv sto ne moze egal sudjenje ni na svom terenu da izbori.

 

Pa to ti je kao Vučićevo istraživanje pa ispadne da ima 90% podrške.

 

Ko plati ekspertizu taj dobije zadovoljavajući rezultat.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...