Jump to content

KK Crvena Zvezda 2021/22


Juan Pablo Montoya

Šta očekujete od sezone 2021/22  

223 members have voted

  1. 1. Šta očekujete od sezone 2021/22

    • Borba za play off evrolige uz osvajanje svoh domaćih trofeja.
      74
    • Pristojna rola u evroligi uz osvajanje ABA lige.
      96
    • Začelje evrolige, mučenje u ABA ligi i ponovni skandali u play off serijama.
      30
    • Potpuni potop i predaja primata u regionu.
      23


Recommended Posts

Dobro aman, nije Olimpja neka sh ekipa, jedan poraz pljuvaza, jedna pobeda bolji smo od Milvokija, mnogo volim ovu ekipu , gifovi  se stavljaju za pluseve.

 

Lose smo izvodili slobodna bacanja i to je to. Ovo je realno finale pre finala ako se gledaju rosteri, sad sto su neki mislili da ce biti laka setnja do titule , prevarili su se. Imamo majstoricu u BG i treba da se dobije to.

Edited by Zvezdinho
  • Like 7
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Poraz kao poraz, nebitan, jbg, sastavni deo igre. Alarmi i crvene lampice su upaljeni zbog ovog kurtona od igre. Šta je Radonjić radio sa njima mesec dana, mislim da ni on ne zna. Da je bilo ko drugi na njegovom mestu, već bi se pisalo o otkazu.

Link to comment
Share on other sites

Jel zna neko kad smo poslednji put poslednjih godina dobili utakmicu na gostovanju u plej-ofu? Odigrali smo ove sezone mnogo katastrofalnih utakmica, ali ova je na vrhu. Ovo je baš mučno i neshvatljivo za profesionalne košarkaše. Užas.

Edited by Volter
Link to comment
Share on other sites

Наравно да се не би писало о отказу да је неко други, претерује се. Као што се сви дижу у небеса после победе сад су и сви катастрофа. Реалност је да смо баш лоше одиграли и напад и одбрану у гостима и замало са 40 посто бацања и 20 изгубљених лопти са Калининих 3 од 16 а од тога два коша у првом полувремену. Овако лошу утакмицу не верујем да понављамо до краја плеј офа.

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

Od kad pratim kosarku, ovo mi je najodvratnija ekipa KKCZ, odnos budzet-parket.

Nisu krivi igraci, ovo se desava kad njih trojica znaju da vode loptu, a ostali se u tridesetim svadjaju s njom.. Kriv je onaj koji ih je takve natrpao na gomilu. 

A, da... Radonjicu, dje ti odbrana? Na sta bre ovo lici?

Edited by Karakondzula!
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Volter said:

Jel zna neko kad smo poslednji put poslednjih godina dobili utakmicu na gostovanju u plej-ofu? Odigrali smo ove sezone mnogo katastrofalnih utakmica, ali ova je na vrhu. Ovo je baš mučno u neshvatljivo za profesionalne košarkaše. Užas.

 

Protiv Cedevite u sezoni 16/17.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Урош19 said:

Наравно да се не би писало о отказу да је неко други, претерује се. Као што се сви дижу у небеса после победе сад су и сви катастрофа. Реалност је да смо баш лоше одиграли и напад и одбрану у гостима и замало са 40 посто бацања и 20 изгубљених лопти са Калининих 3 од 16 а од тога два коша у првом полувремену. Овако лошу утакмицу не верујем да понављамо до краја плеј офа.

Ovakvih itakmica je bilo ove god iha-ha. Uvek moze gore. Sta Kalinic, Volters...prvi put se raspadaju na penalima? Ovde je 90 posto hronicnih stvari, no realno puca mi Cvetko. Olimpiji kapa dole.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Kaze drugar, kako da dobijemo, dali su nam 31 poen iz bacanja.

Reci cu ovde isto sto i njemu:

Potpuno nebitno, sisa smo od ekipe.  Samo mi mozemo da ovako izvucemo produzetak (potpuno nezasluzeno), i da ne ostvarimo nikakvu psihicku prednost.

Samo mi mozemo da otvorimo utakmicu sa 6/6 trojkama i +12, i da do kraja ne mozemo vola da ubodemo.Da se nama ovo desilo, izgubili bi smo produzetak 20 razlike

 

Edited by Gudura
  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, maXa88 said:

Na stranu pickasta igra, zajedno sa 'lemurastim'  vodjenjem, jesmo li ikad igde imali 40 bacanja?

 

ili aj ne mora 40, jesmo li imali nekad 3x vise bacanja od protivnika? 

 

Apsurdno je u isto vreme cele sezone diciti se ultratvrdom i jakom odbranom, kukati na napadacku impotentnost, i malo-malo insinuirati da su ovi statisticki podaci deo neke zavere...

 

Suma sumarum, bolja bila CedOli, produzeci izboreni na muda, nece biti problema u BG-u

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, maXa88 said:

Na stranu pickasta igra, zajedno sa 'lemurastim'  vodjenjem, jesmo li ikad igde imali 40 bacanja?

 

ili aj ne mora 40, jesmo li imali nekad 3x vise bacanja od protivnika? 

 

Imali smo protiv Partizana kada smo izveli 41 bacanje 23.03.2019. godine u prvom mecu PO.

 

Ne bih bas gledao broj slobodnih bacanja u mecu u kojem sudije (ispravno) dosude 2+1 u onakvoj situaciji. Prosto smo domacica od ekipe koja mnogo bolje igra kada se dopusti jaci kontakt (i u ABA i u EL). Tako smo pravljeni na pocetku, odbrana, skok u napadu, ko pogodi trojku (a da nije Dobric) mars na klupu.

 

Dobijamo ovo lagano u 3. mecu.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Mi definitivno ne igramo šampionsku košarku već duže vreme, al' na našu sreću ne igraju je ni konkurenti, pa nije isključeno da mi ipak na kraju uzmemo taj trofej, jer jbg, neko mora... 

 

Druga stvar je što bih ja ovaj roster razbucao kako god se sezona završi, dugmići ne bi ostali, al' to su naravno pusti snovi... 

  • Like 12
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

Kalina ima te dane kad mu se ne da i kad ga nece i tad se jos dobro potrudi da dodatno sjebe ekipu da bi izgubila. Na stranu sto su vecina igraca danas bila bas u kanalu, ali brate, kad te ne ide napad, oa daj se podredi ekipi i odigraj korekto odbranu bar. Znaci jos su ga sudije par puta pogurale da me je bilo sramota.

Sta je tu je, idemo to dokrajciti u BG, pa po titulu.

Link to comment
Share on other sites

Olimpija je posle nas najbolja ekipa u ligi, tesko je igrati protiv njih jer deluju mekano i sa kratkom rotacijom, a u sustini je to preiskusna ekipa koja svakom moze da strpa 90 poena. Misljenja sam da ce nam majstorica biti mozda i teza nego eventualno finale.

Ovde na forumu je dobrim delom vladao konsenzuz da osvajamo lagano, tese se koliko vidim i komsije za wild kartu pre nego sto je finale i pocelo, moglo bi malo da se odjebe sa takvom atmosferom. 

I sami smo copavi i sa niskim IQ, daleko smo mi od toga da ikoga olako shvatamo. Onaj potez Ivanovica kada namesta blok 6-7s od deset koliko je ostalo je za pregled glave. Nekima fali i muda, a Vajt je mislima ko zna gde.

Najzalije mi je zbog onog poteza Luke, sta su uspeli da mu upropaste.

Nema druge, Pionir mora da gori u g3.

3 minutes ago, fillam said:

 

Apsurdno je u isto vreme cele sezone diciti se ultratvrdom i jakom odbranom, kukati na napadacku impotentnost, i malo-malo insinuirati da su ovi statisticki podaci deo neke zavere...

 

Suma sumarum, bolja bila CedOli, produzeci izboreni na muda, nece biti problema u BG-u

Upravo o ovome govorim, ne bi bilo lose da se prestane sa ovim.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Cavani said:

 

Upravo o ovome govorim, ne bi bilo lose da se prestane sa ovim.

 

Slazem se, doduse ja nisam vas, tako da je ovo moje objektivno nenavijacko misljenje, uz sve molitve da potencijalno jinxujem.

 

*Ako me je necemu u zivotu Cedevita naucila, to je da nista nije sigurno 😶

Edited by fillam
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...