Jump to content

KK Crvena Zvezda 2021/22


Juan Pablo Montoya

Šta očekujete od sezone 2021/22  

223 members have voted

  1. 1. Šta očekujete od sezone 2021/22

    • Borba za play off evrolige uz osvajanje svoh domaćih trofeja.
      74
    • Pristojna rola u evroligi uz osvajanje ABA lige.
      96
    • Začelje evrolige, mučenje u ABA ligi i ponovni skandali u play off serijama.
      30
    • Potpuni potop i predaja primata u regionu.
      23


Recommended Posts

I da, Dobric ume i da zabode trojku i da ukuca i svaka mu cast, ali po koji put pricam vec da radi neke stvari za koje ima low skill i low iq kao driblanje, vodjenje lopte, neki teski prodori, itd.. Radi ono sto najbolje znas i kraj price

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Sramota kakve navijace imamo. Iskreno da Dejo nije tu pozeleo bih da se raspadnemo i da kao pre ne znam ni sam 12-13g lezim na tribinama i slusam skripu patika.

 

Realno Olimpija kad bi se upristoila,zasluzuje vise EL od nas i komsija. Gusle, Coki, divljenje lincu, vecno svi losi...

 

Puna podrska igracima i treneru. 

Link to comment
Share on other sites

45 minutes ago, NikadProtivKaline said:

nisam gledao dobar deo tekme, ali ono sto sam video ne lici ni na sta
ekipa netipicno za radonju i ovaj deo sezone prilicno rastimovana
nisam optimista pred rasplet sezone

Rasturili su nas u igri 1-1 i u "divljanju". Pokusali smo nakon smislenog pocetka i timske igra da ih naucimo ko je bolji i u tim disciplinama. Rano su nam pokazali da smo tu amateri, ali mi hrabro do kraja nismo odustajali od srljanja i zelje da im pokazemo da i mi konje za to tj. trku imamo. Dobro je da smo izgubili i nadam se da smo naucili da nam to nije forte i da necemo ovo ponovo pokusavati. A ako ponovimo, zasluzili smo poraz od koga i kada god bilo. Svejedno mi je.

 

Ovo je uzas. Centri nepostojeci, ne interesuje me pogodak Luke na kraju. Najvise zahvaljujuci njemu smo ispustili pocetnu prednost. Ali, Radonjicu je bilo bitno da provede svoj sablon sa izmenama po svaku cenu, iako su petorica na terenu bili "hot" i mogli i dalje da igraju. Svojerucno je dobrim delom doprineo vracanju Cedevite.

 

Kuzmic moze ovde jedino da igra protiv Omica (u odbrani samo!), Mitrovic je u svakoj kombinaciji veceras bio losiji. Ako Zirbes moze da igra, a "prekobrojan" je, onda se ja poserem na takav izbor, jer se OPET igra sa 11 igraca (Lazarevic anyone!?), od kojih u 2. odigra tek 6-7. Radonjicu je izgleda 1. poluvreme nesto kao casting za 2. poluvreme. Ako ne zadovoljis, ne igras (osim ako veceras nisi Mitrovic/Kuzmic). Isto tako je Davidovac mogao na centra, kad su ova dvojica vec kriminalni, a Zirbes nije u rosteru. Jeste bio trom, ali na centru bi to manje bilo negativno za nas.

 

Slobodna bacanja = rak rana, ali Cadevita nas je jos vise castila promasajima.

 

Jedino mi je zao sto smo uspeli da udjemo u produzetke. Nicim nismo zasluzili, ama bas nicim (prvih 5 minuta je premalo za to). A nije da nam se Cedevita nije nudila.

 

I am angry white man veceras.

  • Like 5
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Devil In My Pants said:

Sramota kakve navijace imamo. Iskreno da Dejo nije tu pozeleo bih da se raspadnemo i da kao pre ne znam ni sam 12-13g lezim na tribinama i slusam skripu patika.

 

Realno Olimpija kad bi se upristoila,zasluzuje vise EL od nas i komsija. Gusle, Coki, divljenje lincu, vecno svi losi...

 

Puna podrska igracima i treneru. 

Napisa covek koji je na drugom forumu otvarao poseban topic sa klubom gde mu DR radio  ( doduse jako kratko) i navijao za taj klub protiv KKXCz. Valjda je to i poslednja utakmica koju si prisustvovao koliko se secam i tu nisi dosao da gledas kluba za koji navodno navijas nego da gledas kako Shakota salje na biro rada sa 30 razlike.

Nemoj ti nama ovde da spocitavas odnos i privrzenost klubu, vec si vise puta napisao, nema DRa, nema ni tvoje ljubavi i navijanja za KKCZ.

 

Case closed, 

 

P.S, pusti nas ostale da komentarisemo bez da izvlacimo da si danas napisao da cemo ih lagano oprati 20 razlike jer imamo mocnog DR na klupi. 

Zatvorio mu dve od tri akcije koje ima DR u svojoj knjizi Golemac ,  i u skladu sa pesmo KONSTRAKTE, celu utakmicu je pevusio DR " i sta cemo sada".

 

svi smo vruce glave, pisemo ono sto hladne glave ne bi pisali, bez teskih reci se nadam da ce ostali nastaviti, jedino nepoznanica je da nema termina kada da se odigra majstorica.

Samo ima termin u petak i nedelju, a nama nedelja ne igra jer FK CZ igra utakmicu za "titulu' PING PONG LIGE. 

ZIVELI SVI NO HARD FEELINGS LOSMI

 

 

8 minutes ago, drakon1 said:

Rasturili su nas u igri 1-1 i u "divljanju". Pokusali smo nakon smislenog pocetka i timske igra da ih naucimo ko je bolji i u tim disciplinama. Rano su nam pokazali da smo tu amateri, ali mi hrabro do kraja nismo odustajali od srljanja i zelje da im pokazemo da i mi konje za to tj. trku imamo. Dobro je da smo izgubili i nadam se da smo naucili da nam to nije forte i da necemo ovo ponovo pokusavati. A ako ponovimo, zasluzili smo poraz od koga i kada god bilo. Svejedno mi je.

 

Ovo je uzas. Centri nepostojeci, ne interesuje me pogodak Luke na kraju. Najvise zahvaljujuci njemu smo ispustili pocetnu prednost. Ali, Radonjicu je bilo bitno da provede svoj sablon sa izmenama po svaku cenu, iako su petorica na terenu bili "hot" i mogli i dalje da igraju. Svojerucno je dobrim delom doprineo vracanju Cedevite.

 

Kuzmic moze ovde jedino da igra protiv Omica (u odbrani samo!), Mitrovic je u svakoj kombinaciji veceras bio losiji. Ako Zirbes moze da igra, a "prekobrojan" je, onda se ja poserem na takav izbor, jer se OPET igra sa 11 igraca (Lazarevic anyone!?), od kojih u 2. odigra tek 6-7. Radonjicu je izgleda 1. poluvreme nesto kao casting za 2. poluvreme. Ako ne zadovoljis, ne igras (osim ako veceras nisi Mitrovic/Kuzmic). Isto tako je Davidovac mogao na centra, kad su ova dvojica vec kriminalni, a Zirbes nije u rosteru. Jeste bio trom, ali na centru bi to manje bilo negativno za nas.

 

Slobodna bacanja = rak rana, ali Cadevita nas je jos vise castila promasajima.

 

Jedino mi je zao sto smo uspeli da udjemo u produzetke. Nicim nismo zasluzili, ama bas nicim (prvih 5 minuta je premalo za to). A nije da nam se Cedevita nije nudila.

 

I am angry white man veceras.

Zirbes je zavrsio sezonu, ne moze da se oporavi od operacije, tj nema nijedan trening 5x5 i posle toliko pauze tesko da ce ga Radonjic koristiti za bilo sta cak i da naglo pocne sa ozbiljnim treningom

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Šarac said:

Napisa covek koji je na drugom forumu otvarao poseban topic sa klubom gde mu DR radio  ( doduse jako kratko) i navijao za taj klub protiv KKXCz. Valjda je to i poslednja utakmica koju si prisustvovao koliko se secam i tu nisi dosao da gledas kluba za koji navodno navijas nego da gledas kako Shakota salje na biro rada sa 30 razlike.

Nemoj ti nama ovde da spocitavas odnos i privrzenost klubu, vec si vise puta napisao, nema DRa, nema ni tvoje ljubavi i navijanja za KKCZ.

 

Case closed, 

 

P.S, pusti nas ostale da komentarisemo bez da izvlacimo da si danas napisao da cemo ih lagano oprati 20 razlike jer imamo mocnog DR na klupi. 

Zatvorio mu dve od tri akcije koje ima DR u svojoj knjizi Golemac ,  i u skladu sa pesmo KONSTRAKTE, celu utakmicu je pevusio DR " i sta cemo sada".

 

svi smo vruce glave, pisemo ono sto hladne glave ne bi pisali, bez teskih reci se nadam da ce ostali nastaviti, jedino nepoznanica je da nema termina kada da se odigra majstorica.

Samo ima termin u petak i nedelju, a nama nedelja ne igra jer FK CZ igra utakmicu za "titulu' PING PONG LIGE. 

ZIVELI SVI NO HARD FEELINGS LOSMI

 

 

Sve je procitao i opet na produzetke. Gubilo se u 1/2 i od Buducnosti dole pre one titule,pa i od Mornara. Zato se i uzima pol pozicija.

 

Sve pljuckate samo jednu licnost ne. Koliko narod Srbije voli i na koji nacin vucica, tako isto navijaci Zvezde vole covica.

 

Nisam vruce glave, Dejo je PO mec poslednji put izgubio od CSKA koliko se secam, pre toga nikad na vise od jedne utakmice. Racunica je jasna.

Link to comment
Share on other sites

Dosta stvari nije bilo kako treba ali jedna mi baš bode oči. Ne mogu da poverujem da posle prve utakmice gde su nam prodali barem 7-8 puta back door utrčavanje po čeonoj liniji mi na ovoj utakmici dopustimo sve isto ako ne i više. Pa šta radi taj skauting tim jbt?

 

Što reče moj klinac posle 6 od 6 za 3 u 1/4 ovo ako dobijemo biće na neku sreću i guzove. Kad god tako otvorimo utakmicu posle bude držte gaće usraću vas. Holinsu kao da je neko isključio prekidač i prebacio ga u neki drugi mod. Kalinić se raspao. Bez njih dvojice i sa Dobrićem u totalnoj minus fazi dobro smo se i dovukli do produžetka.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Leonard said:

Kada se igra majstorica?

 

    Telesport 

 

  

 

"Beogradske večite rivale sada očekuje treći meč pred svojim navijačima. Prema saznanjima našeg portala, prvi će na teren košarkaši Partizana i to 23. ovog meseca. Dan kasnije nas očekuje meč Crvene zvezde i Cedevita Olimpije. "

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, K.Dot said:


Kakvi doživotni ugovori, pa da osvoje ABA i KLS, možda bih dvojicu samo ostavio za sledeću sezonu. Ovo kako je sklopljen ovaj tim ne postoji ni na fantaziju.

Коментар се односио на то како се после сваке утакмице иде из крајности у крајност.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

56 minutes ago, goldberg said:

 

Imali smo protiv Partizana kada smo izveli 41 bacanje 23.03.2019. godine u prvom mecu PO.

 

Ne bih bas gledao broj slobodnih bacanja u mecu u kojem sudije (ispravno) dosude 2+1 u onakvoj situaciji. Prosto smo domacica od ekipe koja mnogo bolje igra kada se dopusti jaci kontakt (i u ABA i u EL). Tako smo pravljeni na pocetku, odbrana, skok u napadu, ko pogodi trojku (a da nije Dobric) mars na klupu.

 

Dobijamo ovo lagano u 3. mecu.

I meni posle ovoga veceras izlisno govoriti o sudijama. U ovakvoj utakmici nisu bili faktor.

 

Problem je da smo mi ekipa koja bi trebalo da igra timsku kosarku, cesto preko centara. Nemamo sutera kao proslih sezona verovatno zbog takve filozofije pravljenja tima. E, sad sto smo na centrima najtanji, a sut izrazito promenljiv, onda smo u problemu. Jos kad se igra agresivno na nase jedinice i bekove, onda imamo napade od 20+ sekundi sa sutevima iz bezizlezne situacije. Ako pre toga ne izgubimo loptu...

Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, Crni said:

Ivanovic klacer u reprezentaciji, Megi, Buducnosti, samo kod nas "ne zna" mozda je nekaf i do kouča?

Није га Радоња уопште уклопио у екипу што је штета, посебно сад у плеј офу.

Link to comment
Share on other sites

35 minutes ago, Crni said:

Ivanovic klacer u reprezentaciji, Megi, Buducnosti, samo kod nas "ne zna" mozda je nekaf i do kouča?

 

Kako uspevas clutch momenat da povezes sa trenerom? Mozda je do toga sto u reprezentaciji igra protiv Estonije, u Megi je igrao protiv Borca, a u Buducnosti protiv Sasarija, i mozda, ali samo mozda je do toga sto ga ove sezone cuvaju bolji igraci nego su ga ikad u zivotu cuvali, pa se muci da spusti loptu na parket.

 

Mislim nisam pobornik one - ne moze trener umesto njih da ubaci, ali u slucaju clutch momenta, da, to ili imas ili nemas. On ima na jednom nivou koji je nivo ispod ovog. Videcemo da li ce to moci i na ovom nivou kosarke ikad da ponavlja.

 

 

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Setite se 2011 said:

 

    Telesport 

 

  

 

"Beogradske večite rivale sada očekuje treći meč pred svojim navijačima. Prema saznanjima našeg portala, prvi će na teren košarkaši Partizana i to 23. ovog meseca. Dan kasnije nas očekuje meč Crvene zvezde i Cedevita Olimpije. "

 

Zanimljivo. Komentatori su spominjali četvrtak i petak kao termine za obe majstorice

Link to comment
Share on other sites

 

Јел то Јусуф не зна правила?

 

 

4 minutes ago, Markoss said:

 

Kako uspevas clutch momenat da povezes sa trenerom? Mozda je do toga sto u reprezentaciji igra protiv Estonije, u Megi je igrao protiv Borca, a u Buducnosti protiv Sasarija, i mozda, ali samo mozda je do toga sto ga ove sezone cuvaju bolji igraci nego su ga ikad u zivotu cuvali, pa se muci da spusti loptu na parket.

 

Mislim nisam pobornik one - ne moze trener umesto njih da ubaci, ali u slucaju clutch momenta, da, to ili imas ili nemas. On ima na jednom nivou koji je nivo ispod ovog. Videcemo da li ce to moci i na ovom nivou kosarke ikad da ponavlja.

 

 

У ЕЛ је очекивано слабо одиграо али је у аби озбиљно подбацио до сад.

Edited by Урош19
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, L' Imperatore said:

 

Zanimljivo. Komentatori su spominjali četvrtak i petak kao termine za obe majstorice

F4 EL je u cetvrtak i subotu, mozda u dogovoru sa njima nece biti meceva PO tih dana. Jer 8 dana izmedju druge i trece utakmice deluje kao previse.

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, L' Imperatore said:

 

Zanimljivo. Komentatori su spominjali četvrtak i petak kao termine za obe majstorice

Pa gde ce cetvrtak kad je F4 EL u Beogradu...

1 minute ago, Wesley Sneijder said:

F4 EL je u cetvrtak i subotu, mozda u dogovoru sa njima nece biti meceva PO tih dana. Jer 8 dana izmedju druge i trece utakmice deluje kao previse.

Sreda-petak ili petak-nedelja bi ev. moglo. Sve ostalo se odugovlaci do bola.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, drakon1 said:

Pa gde ce cetvrtak kad je F4 EL u Beogradu...

 

Neznam, tako su rekli. 

 

A ja i iskreno ne vidim nekih nepremostivih prepreka da se održi to u istom terminu. Ne igra se u istoj hali. Obezbeđenje, sigurnost i ostale stvari isto nebi trebale biti veči problem, s obzirom da Beograd redovno organizuje evropske fudbalske i EL utakmice u istom danu, što je na tom planu možda i veči challenge od ove situacije. Zbog publike i ljudi koji bi želeli da idu i tamo i ovamo jeste malo bezveze, ali podsetimo da je euroliga nedavno spakovala sve EL i EC utakmice u isti termin. Tako da se verovatno nebi mnogo potresli što im se prekriva termin sa abom.

 

Inače, slažem se da je bezveze da se to igra sve odjednom, ali da je nemogoče, mislim da nije.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...