Jump to content

KK Crvena Zvezda 2021/22


Juan Pablo Montoya

Šta očekujete od sezone 2021/22  

223 members have voted

  1. 1. Šta očekujete od sezone 2021/22

    • Borba za play off evrolige uz osvajanje svoh domaćih trofeja.
      74
    • Pristojna rola u evroligi uz osvajanje ABA lige.
      96
    • Začelje evrolige, mučenje u ABA ligi i ponovni skandali u play off serijama.
      30
    • Potpuni potop i predaja primata u regionu.
      23


Recommended Posts

4 minutes ago, Guru said:

Mi definitivno ne igramo šampionsku košarku već duže vreme, al' na našu sreću ne igraju je ni konkurenti, pa nije isključeno da mi ipak na kraju uzmemo taj trofej, jer jbg, neko mora... 

 

Druga stvar je što bih ja ovaj roster razbucao kako god se sezona završi, dugmići ne bi ostali, al' to su naravno pusti snovi... 

 

 

+ milijardu

 

Razbuco bih ga i popio nešto da ga zaboravim što prije. I ovo ne pišem na konto ovog horora večeras. 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Nisam ocekivao ovakvu atmosferu u Ljubljani i iznenadjen sam defanzivnom rolom Omica da budem iskren. Mitrovic je bio dobar, ali vise mi se svidjao Kuzmic kad je unutra.

 

Lose su odigrali plejevi sto se tice organizacije igre, previse su Holinsi,Dobrici drkali loptu. Olimpija je igralana speed-u, mi na travi, ako bih mogao ovo da opisem. Vise su zeleli pobedu i to je i odlucilo na kraju.

 

Lose je koristio FarelaRadonjic,svaki napad je trebao na njega ici i napadati. Sta znam,nisam razocaran kao vecina ovde,kao da svaki mec mora da se pobedi i da nije moguce da izgubimo od nekog.

 

Stvarno svasta se pise ovde, kao da niko drugi ne igra kosarku. Proslu tekmu smo top,sad nikakvi...gledanje na kosarku kod navijaca Zvezde se svodi iskljucivo od utakmice do utakmice.

 

Na kraju su pali na pricu kako je ovo najskuplji tim ikada..

 

Ne vidim damozemo kuci izgubiti.Svaka cast Olimpiji na pobedi i samoj zelji koju su pokazali veceras na visokom nivou.

Link to comment
Share on other sites

Sme li se reci da necu mnogo plakati za Kalinom, ako nas napusti na kraju sezone?

 

Elitni prasinar kome je dosadilo da prasinari, pa je dosao ovde da za malo manju lovu neuspesno izigrava Lebrona i na svakoj trecoj tekmi cascava prisustvom. Hvala brate, ali neka hvala. Ako za te novce mozemo pokupiti npr. Dzona Brauna i Noka, ne bih puno razmisljao.

 

Ni za Vajtom ne bih suzu pustio. Super momak, ali premekan i defanzivno neupotrebljiv, a bogami i ofanzivno, cim utakmica udje u malo tvrdji tok.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Guru said:

Mi definitivno ne igramo šampionsku košarku već duže vreme, al' na našu sreću ne igraju je ni konkurenti, pa nije isključeno da mi ipak na kraju uzmemo taj trofej, jer jbg, neko mora... 

 

Druga stvar je što bih ja ovaj roster razbucao kako god se sezona završi, dugmići ne bi ostali, al' to su naravno pusti snovi... 

Mozda i onog ko ih sastavi i sa nadom da ce prihvatiti jednu od silinih ponuda koje ima na stolu jer je prevazisao ovaj nivo,. 

Napisa jedan da mu se omoguci jos jaci budzet, za sta? Da ovo gledamo na svakom gostovanju i sledece sezone. Neka hvala.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Šarac said:

Mozda i onog ko ih sastavi i sa nadom da ce prihvatiti jednu od silinih ponuda koje ima na stolu jer je prevazisao ovaj nivo,. 

Napisa jedan da mu se omoguci jos jaci budzet, za sta? Da ovo gledamo na svakom gostovanju i sledece sezone. Neka hvala.

 

 

 

Može i njega naravno, samo nekako Čović i agilna uprava da ostanu, da imaš koga da nadzireš. 

  • Like 9
  • Ha-ha 15
Link to comment
Share on other sites

Bukvalno ne cekati KLS, rasturiti i raskrtiti sa nekim repovima, polutanima koji se vuku ko ranjeni puzevi, na momente zablistaju, pa se povrede, pa se raspadnu i tako godinama. Ogdise bre kosarku. Najjace kad su komsije blage prema Obradovicu, mi im se smejemi, a sta oni treba da rade sto niko ne sme da spomene raspadanje Kalinica? Lik je kad je trebao da povuce odlucio da nas gurne niz liticu i ne namrrava da stane. Citavu karijeru izgradio iz senke, drugog plana, i sad nasao da glumi Lari Birda. 

Edited by Crni
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Cavani said:

Kuzmic 0 poena za 20 minuta, drugu utakmicu za redom. 

Stvarno mislim da je doslo vreme da se zavrsava prica sa njim.

Ne znam koja je fora sa njim.

Hoće on morati u zatvor kada prestane da igra za Zvezdu?

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Guru said:

 

Može i njega naravno, samo nekako Čović i agilna uprava da ostanu, da imaš koga da nadzireš. 

 a i doticni neka se malo presabere sa kukanjem kako smo jadni i ubogi i kako su svi protiv nas. Pa ako protiv tvoje ekipe dosude 40 i kusur penala a pri tom nisi igrao ni delic odbrane koju znas i iza koje se kurcimo svi, pa jebem mu mater, preduzmi neke korake a ne da gdin nedorljivi sa privermenom adresom na Vracaru je najpametniji i da kada izvisimo za EL ce biti , bila je specificna situacija jer nam je odmor bio suvise dug. I da, ne sme nista da mu se kaze da ne bi izasao ponovo na KZS da kuka kako nije primio kintu. 



 

Link to comment
Share on other sites

Kad već pričamo o IQ-u, Dragić ili ko već koji napravi faul na šutu za dva desetinku pre kraja dok njegov tim vodi tri razlike, braaaate.

A i dva komentatora koja žive od košarke, a ne znaju pravila, čudi me da se nisu pitali kako sad nije Zvezda u finalu pošto je jednu utakmicu dobila, a drugu odigrala X. 

 

 

  • Like 2
  • Ha-ha 6
Link to comment
Share on other sites

Just now, Šarac said:

 a i doticni neka se malo presabere sa kukanjem kako smo jadni i ubogi i kako su svi protiv nas. Pa ako protiv tvoje ekipe dosude 40 i kusur penala a pri tom nisi igrao ni delic odbrane koju znas i iza koje se kurcimo svi, pa jebem mu mater, preduzmi neke korake a ne da gdin nedorljivi sa privermenom adresom na Vracaru je najpametniji i da kada izvisimo za EL ce biti , bila je specificna situacija jer nam je odmor bio suvise dug. I da, ne sme nista da mu se kaze da ne bi izasao ponovo na KZS da kuka kako nije primio kintu. 



 

 

E pa nećemo sve da teramo, a da se Čović i uprava "malo presaberu"... Riba smrdi od glave.

  • Like 12
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Ма најбоље све растерати одмах сутра ујутру или да чекамо да победимо мајсторицу па да дајемо половини екипе доживотне уговоре.

  • Like 3
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, Guru said:

Mi definitivno ne igramo šampionsku košarku već duže vreme, al' na našu sreću ne igraju je ni konkurenti, pa nije isključeno da mi ipak na kraju uzmemo taj trofej, jer jbg, neko mora... 

 

Druga stvar je što bih ja ovaj roster razbucao kako god se sezona završi, dugmići ne bi ostali, al' to su naravno pusti snovi... 

 

Nikako se ne slazem - mozda je potrebno dovesti nekog poentera koji ce uciniti da ekipa izgleda potentinije, ali Luka, Kalina, Dobric, Davidovac, pa i Lazic su nesto sto ne postoji na trzistu. To su igraci koji (svaki na svoj nacin) daju ekipi nesto sto ne moze da da neki random Amer.

 

Dakle, rastati se sa Kuzmicem, strancima (ako moze da ostane Wolters, super), Simonovicem, Markovicem i dovesti dva beka, jednog stranca pod kosem i mozda jos nekog domaceg visokog i bice to dobro.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, K.Dot said:

Za majstoricu je dovoljno da se jedan od tria Blažić, Pulen, Ferel zapali i to je to što se nas tiče. Oni su veceras bili skoro bez učinka.

I da mi odigramo kao danas.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, pavijan2 said:

Ne znam koja je fora sa njim.

Hoće on morati u zatvor kada prestane da igra za Zvezdu?

Ne znam da li ce morati u zatvor, ali ako nastavi ovako da igra, neko ce ga odrobijati. Omic je izgledao kao Sek pored njega...

 

Sutnuli smo 40+ puta za 3 poena, mene bi kao trenera bila sramota na sta ekipa lici.

 

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, fillam said:

 

Apsurdno je u isto vreme cele sezone diciti se ultratvrdom i jakom odbranom, kukati na napadacku impotentnost, i malo-malo insinuirati da su ovi statisticki podaci deo neke zavere...

 

Suma sumarum, bolja bila CedOli, produzeci izboreni na muda, nece biti problema u BG-u

 

Apsolutno. Nema tu sta, bilo je i gorih sudjenja pa smo dobijali na cist kvalitet (sad je i to upitno) ali je cudno je da te protivnik.nabode na lakat i tebi sviraju faul. Ne jednom, nego tako bude 3-4 puta a to su vec 8 bacanja. Jaka uvek igra sa paljenjem na max, a cak mi se ucinilo da je i njemu neprijatno kad su mu sudili 2x po 2 bacanja 😁

 

lm, timu fali 1 klasik kalinari, da ih sve digne kad nikom ne ide, da pogodi trojku iz coska, napravi prodor ili spoji nekog sa kosem. radonja pokusava to sa Dzonijem i zombi vajtom i Kobrom ali za sad nista ne ide

tim narocito pada dok je zombi na parketu. totalno odsustvo energije a samo taj skok da brani i napada, pa bi saigracima bilo 30% lakse

Link to comment
Share on other sites

Na tome da nece oni opet dati 30+ podna sa bacanja. Ne insinuiram da je sudjenje bilo lose, moze se reci korektno domacinski, tako bude svakoj domacoj ekipi u plej ofu i to je to. Kao sto smo mi mogli da dobijemo ovo pored ocajne igre tako je i Partizan mogao sinoc. 

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Урош19 said:

Ма најбоље све растерати одмах сутра ујутру или да чекамо да победимо мајсторицу па да дајемо половини екипе доживотне уговоре.


Kakvi doživotni ugovori, pa da osvoje ABA i KLS, možda bih dvojicu samo ostavio za sledeću sezonu. Ovo kako je sklopljen ovaj tim ne postoji ni na fantaziju.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, duboko said:

Na cemu se bazira toliki optimizam za majstoricu?

Na osnovu toga sto smo jaci i igramo na nasem parketu. Iako smo odigrali jako lose danas opet smo bili blizu pobede. Ako odigramo makar solidno gotovo sigurno cemo pobediti. Samo bez potcenjivanja naravno, Cedevita je odlicna i iskusna ekipa, usudicu se da kazem uz nas najbolja u Aba ligi. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...