Jump to content

KK Crvena Zvezda 2021/22


Juan Pablo Montoya

Šta očekujete od sezone 2021/22  

223 members have voted

  1. 1. Šta očekujete od sezone 2021/22

    • Borba za play off evrolige uz osvajanje svoh domaćih trofeja.
      74
    • Pristojna rola u evroligi uz osvajanje ABA lige.
      96
    • Začelje evrolige, mučenje u ABA ligi i ponovni skandali u play off serijama.
      30
    • Potpuni potop i predaja primata u regionu.
      23


Recommended Posts

Billy
 

Quote

After having spent two years with Red Star, did you and Jordan Loyd give Austin Hollins any advice before he moved to Belgrade?

Austin messaged me a couple of times and I told him a lot about Red Star and my experience there, like the crazy fans. The basketball experience there is much different than 99% of the places in Europe because they really love the game of basketball. You got to know that they are expecting a lot out of you and be ready for that. You're going to have some loyal fans with high expectations, but stay the course. It's one of those places that I always look back on as a special place that I got to play at.
 

Yet, some of those games can be extremely stressful. Thank God my teams ended up on the right side and won those games. Therefore, I'm extremely grateful that I got to experience that because every player that loves basketball deserves to play there, see and feel the emotion and the energy. You'll really appreciate it at the end of the day.

 

  • Like 16
  • Love 5
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Da se ne lazemo DR sad nije favorit i tu nema pogovora.

Komsije milioneri sa  em su dovele najtrofejnijeg evropskog trenera,em f4 igrace ,prospekte kupe po Evropi i Amerikama i placaju sakom i kapom...

Mi skromno,u skladu sa mogucnostima,idemo na Radonjino znanje da napravi jak kolektiv iz skromnih pojedinaca,da peglamo jaku odbranu a napadu ako ubodemo uboli smo.

Veliki hendikep je i ova Vajtova povreda,jer ocigledno para za visoke igrace nema,inace ne bi potpisivali rekreativca Cirbesa.

Nismo favoriti,ali kad se svi vrate u pogon i sklopi mozaik,bicemo zajebani ko kratko cebe,pa dokle stignemo i u Aba,za El i da ne pricam,pretanak je roster.

Idemo od 0 pa dokle stignemo,u svakom slucaju podrska za Radonju i momke,nek daju sve od sebe i ja zadovoljan...

Ajmo crveno beli !!!🔴💪💪💪

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

i ti jos jednom nevesto radonji napravio brisan prostor da nema neuspeha, kao pred plej of : D

ne branim ja obradovica jer je on bio mnogo dobar pa nije zasluzio otkaz, vec zato sto postoje neke cinjenice koje se kod njega zanemaruju, a kod nekog drugog prenaglasavaju.

 

svakako, bolje je da ne tupimo o ovome, videcemo gde smo u tom decembru

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dejo je srusio Dula, srusice i Zoca. Sto kaze jednom jedan coek..time will tell.

 

Moram opet ponoviti..Salo nam je izvukao iz dzepa bar 1m za ovu sezonu, doduse ona ne postoje, vrv na racunu nema vise od 550k..

 

Zvali su ga..pomagaj..i on je dosao kao i Kalina. Oni su olicenje Zvezde..i jednom kad ovo prodje..i kad budemo imali svoju halu...da ta imena ostanu zapisana.

 

Mi smo prvi favoriti i bicemo prvi jer imamo ljude sa tim DNK.

 

🔴🔴🔴🔴

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Devil In My Pants said:

Dejo je srusio Dula, srusice i Zoca. Sto kaze jednom jedan coek..time will tell.

 

Moram opet ponoviti..Salo nam je izvukao iz dzepa bar 1m za ovu sezonu, doduse ona ne postoje, vrv na racunu nema vise od 550k..

 

Zvali su ga..pomagaj..i on je dosao kao i Kalina. Oni su olicenje Zvezde..i jednom kad ovo prodje..i kad budemo imali svoju halu...da ta imena ostanu zapisana.

 

Mi smo prvi favoriti i bicemo prvi jer imamo ljude sa tim DNK.

 

🔴🔴🔴🔴

Nismo prvi favoriti ali necemo dati krunu bez ispaljenog metka,to je evidentno.

Morace da proliju litre znoja da je uzmu i opravdaju tolika ulaganja.

  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, n4l1m said:

naci u odnosu na kuvajt ne vraca se niko, al je zato upitan i kilavi uskokovic.. strasne stvari..

 

i vec treci put u 20 dana slusamo pricu, kako ce povredjena cetvorka vraca treninzima za 10 dana, pa smo isto culi i danas :facepalm:

Naredne dve nedelje su ključne ®.

Link to comment
Share on other sites

36 minutes ago, Decembarski said:

Nismo prvi favoriti ali necemo dati krunu bez ispaljenog metka,to je evidentno.

 

Nisam siguran da nismo. Oni imaju par boljih pojedinaca ali mi imamo duzu klupu i oformljeniji kostur. Bice da ce najvise zavisiti od tog centra koji fali i njima i nama i nekih eventualnih doselekcija u toku sezone. 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, mmajstor said:

 

Nisam siguran da nismo. Oni imaju par boljih pojedinaca ali mi imamo duzu klupu i oformljeniji kostur. Bice da ce najvise zavisiti od tog centra koji fali i njima i nama i nekih eventualnih doselekcija u toku sezone. 

ne znam gde vi pratite, al mi trenutno nemamo ni klupu a ni startere.. o tom mitu kako smo uigraniji posto nam je ostalo vise igraca iz prosle sezone, tek nemaju veze sa mozgom..

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, n4l1m said:

ne znam gde vi pratite, al mi trenutno nemamo ni klupu a ni startere.. o tom mitu kako smo uigraniji posto nam je ostalo vise igraca iz prosle sezone, tek nemaju veze sa mozgom..

 

Trenutno je takva situacija ali cela ABA sezona na kraju stane u samo jedan plej of. 

Ostao nam je i trener koji je sa svim ovim igracima radio i u prethodnom mandatu kao i oni izmedju sebe, tako da se jako dobro poznaju i znaju kako ko funkcionise - Lazic, Davidovac, Dobric, Kuzmic, Mitrovic, Cirbes a sa nekima od njih i Kalinic. 

Edited by mmajstor
Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, mmajstor said:

 

Nisam siguran da nismo. Oni imaju par boljih pojedinaca ali mi imamo duzu klupu i oformljeniji kostur. Bice da ce najvise zavisiti od tog centra koji fali i njima i nama i nekih eventualnih doselekcija u toku sezone. 

Screenshot-2021-09-23-21-33-52-102-com-a

Srcem protiv miliona 🔴❤️💪💪💪

Link to comment
Share on other sites

Oni su favoriti, to je jasno, imaju 2 F4 igraca sto uopste nije za potcenjivanje. Jaki su dosta i plus mladi i poletni a standardno znaju da se napale, jos kad im dodje taj centar, bice jos jaci. Stavio bih ja i manju kvotu na njih iskren da budem. Ali Zvezda osvaja sva 3 trofeja ove sezone i bukvalno nece imati sanse protiv nas u zavrsnicama. Eventualno uzmu kup ili kls i to je to. Imaju neke sanse da uzmu jedan trofej u sezoni koja nam dolazi, zdrav razum i iskustvo kazu da je Aba nasa i mislim da tu nema preterano sta da se razmislja i kalkulise. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

@Losmi17

 

Quote

 

A to sto je celafutu ispunjena svaka zelja, pa on dovodio redom raspade?

Zbog uzasnog izbora plejmejkera, xexe. Pa imao je 6 meseci da ga nadje, i iskopao debelu kotrljajucu loptu.

 

 

Nije mu nikako ispunjena svaka želja, posebno ne na pleju gde nismo uspeli da dovedemo nijednog igrača koga je hteo (samo ja znam za petoricu, a verovatno ih je bilo još).

 

I potpuno ista situacija se desila ovog leta, samo sa Radonjićem i pozicijom centra... Ove priče kako nije hteo Noka i kako je pikirao samo igrače sa kojima je sarađivao su težak bullshit - Noko nam je bio prvi pik, al' mi njemu nismo, a od igrača koje smo kasnije hteli bar četvoricu Radonjić nije trenirao.

 

I naravno da smo i tada mogli da dovedemo boljeg pleja od Ročestija/Koloma, a i sada boljeg centra od Cirbesa - jer to zaista i nije neki izazov, poenta je da kada ti otpadne recimo prvih pet pikova, a u međuvremenu su neka srednja rešenja već potpisala za druge klubove, ostaje ti upravo ovo krpljenje na par meseci, uz nadu da će nešto dobro da iskrsne tokom sezone.

 

Ako nekada budemo imali veći budžet (ain't gonna happen), ili ako potpuno promenimo strategiju i u startu se opredelimo za bolje vrabac u ruci, nego golub na grani opcije, onda ćemo moći da izbegnemo ove neprijatne situacije gde u sezonu ulazimo sa nerešenom pozicijom. Mada i kada bi se desilo ovo drugo, opet bi naši objektivni navijači bili nezadovoljni što dovodimo te Evrokup igrače, morali smo bolje, 'ajde možda može da prođe kao bekap - al' nama treba starter itd.

 

 

Edited by Guru
  • Like 3
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, n4l1m said:

naci u odnosu na kuvajt ne vraca se niko, al je zato upitan i kilavi uskokovic.. strasne stvari..

 

i vec treci put u 20 dana slusamo pricu, kako ce povredjena cetvorka vraca treninzima za 10 dana, pa smo isto culi i danas :facepalm:

 

Cenim da je naš lekarski tim što se tiče oporavka igrača od povreda najgori ne na planeti i univerzumu, već i u svim paralelnim dimenzimama, koje su po definiciji, beskonačne.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...