Jump to content

KK Crvena Zvezda 2021/22


Juan Pablo Montoya

Šta očekujete od sezone 2021/22  

223 members have voted

  1. 1. Šta očekujete od sezone 2021/22

    • Borba za play off evrolige uz osvajanje svoh domaćih trofeja.
      74
    • Pristojna rola u evroligi uz osvajanje ABA lige.
      96
    • Začelje evrolige, mučenje u ABA ligi i ponovni skandali u play off serijama.
      30
    • Potpuni potop i predaja primata u regionu.
      23


Recommended Posts

Nov na forumu ali 15 godina oko kkcz, sutradan cu da se raspisem par stvari koje me kopkaju dugo vremena.

 

Dejo izuzetno emotivan na konferenciji upravo, preporucujem svima da je pogledaju kada izadje na jutjubu. 

 

Govori jasno i precizno, da ne kazem otvoreno sto ne radi inace i nije u njegovom fazonu dok traje sezona. 

 

Preporucujem svima da odgledaju obavezno pre nego sto pocnu da analiziraju ovu El sezonu.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Koliko je ova ekipa nemocna kada nije kompletna, toliko deluje mocno kada su svi spremni. Samo povratkom Holinsa se vidi koliko bolje izgledamo. Uz kompletiranje do polufinala ABA i pristojne role Kuzme i Luke ne bi trebalo da bude problema da se uzme titula

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Cavani said:

Fina pobeda za kraj, rekao bih i razlika u utisku da li je kampanja u EL neuspesna ili za prelaznu ocenu. Totalno atipicna utakmica za nas, dobili amo je trcanjem, skokom, energijom, a manje sa krvavim kolenima.

Drago mi je zbog Kaline, videlo se koliko mu je znacilo.

Nadam se dogodine malo boljoj kompozici tima, da izvucemo pouke, podmladimo tim i da malo manje konzervativno sastavimo ekipu.

Sada da se kompletiramo i napadnemo Aba, ja za razliku od mnogih ovde i te kako verujem u titulu. 

 

Ovo sam i ja razmišljao. Treba imati malo više poverenja u svoj coaching i pedagoški pristup. Kad ti sastaviš zdravu osnovu, kakvu Dejo obično ima u svojim timovima, onda bi tu mogla i neka luda glava da prođe, jer če slediti ostalim primerima.

Ali onda se sjetim da smo samo godinu dana nazad imali (otprilike) takav slučaj u JOB-u, sa kojim se pokušavalo, pa je vračan za onaj kup, odigrao dobro, ali opet nije išlo pa je sledio rastanak. Tako da nisam pametan...

 

Ali kakavu grešku je taj čovek napravio. Gledo sam par njegovih zadnjih utakmica u Koreji, i mislim da je jedan od lošijih stranaca tamo. Čak je i poneki korejac koji baca slobodna od tablu bolji od njega u ovom momentu. A da je bio strpljiv i izgurao onu sezonu sa nama, mislim da bi i sad igrao EL. Možda čak i kod nas. Po mom mišljenju je pokazao ozbiljan potencial na 5, kad je igrao bliže košu.

 

6 minutes ago, Cavani said:

Veliki kompliment za Radonju u tom slucaju.

 

Naravno. Kešelj je SNS kvalitete pokazao več davno, pa tako i ne čudi da je sad visoko rangirani funkcioner tamo. Prvo "nije bilo vreme" kad smo ga mi tražili. Pa onda kad nije imao kud, hteo da dodje, ali ga Radonja nije hteo, pa je digao nos. Pa je onda posle Radonje došao da 2 godine uzima platu za niša. Da bi se na kraju zavalio u fotelju.

 

Što bi Ludovan Jovanović rekao, elementarno vaspitanje nalaže, da koga napadne Vesić Kešelj, taj mora da se brani...

 

6 minutes ago, 1945 said:

Nov na forumu ali 15 godina oko kkcz, sutradan cu da se raspisem par stvari koje me kopkaju dugo vremena.

 

Dejo izuzetno emotivan na konferenciji upravo, preporucujem svima da je pogledaju kada izadje na jutjubu. 

 

Govori jasno i precizno, da ne kazem otvoreno sto ne radi inace i nije u njegovom fazonu dok traje sezona. 

 

Preporucujem svima da odgledaju obavezno pre nego sto pocnu da analiziraju ovu El sezonu.

 

Ovo nije baš najbolji znak, ja bi rekao. Jednom je samo Radonja bio otvoren, jasan i precizan, i posle toga je otišao.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Quote

 

14 pobeda od 33 meca.

29 meceva nismo bili kompletni (da, Cirbes included)

6 puta bez 1 igraca, ostale sa 2 ili vise igraca (2x bez 4 igraca, u jednoj ostali bez 4. igraca u utakmici i 1x bez cak 5 igraca). 

 

 

Naravno, rekao je Radonja da su i drugi imali probleme, ali nije isto kada nedostaju nama 2 igraca ili Realu ili Barsi. 

 

Radonja, druze, samo jedan centar ti je nedostajao. 

 

 

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, L' Imperatore said:

Ovo sam i ja razmišljao. Treba imati malo više poverenja u svoj coaching i pedagoški pristup. Kad ti sastaviš zdravu osnovu, kakvu Dejo obično ima u svojim timovima, onda bi tu mogla i neka luda glava da prođe, jer če slediti ostalim primerima.

Ali onda se sjetim da smo samo godinu dana nazad imali (otprilike) takav slučaj u JOB-u, sa kojim se pokušavalo, pa je vračan za onaj kup, odigrao dobro, ali opet nije išlo pa je sledio rastanak. Tako da nisam pametan...

 

Ali kakavu grešku je taj čovek napravio. Gledo sam par njegovih zadnjih utakmica u Koreji, i mislim da je jedan od lošijih stranaca tamo. Čak je i poneki korejac koji baca slobodna od tablu bolji od njega u ovom momentu. A da je bio strpljiv i izgurao onu sezonu sa nama, mislim da bi i sad igrao EL. Možda čak i kod nas. Po mom mišljenju je pokazao ozbiljan potencial na 5, kad je igrao bliže košu.

 

Luda glava tipa Kvinsi Miler, koji je nenormalana skroz al u pozitivnom smislu ili tipa Markus. Job nije luda glava, on je egomanijak, velika razlika

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, medobrundo said:

 

S obzirom da je podržao Vučića na izborima, verovatno je zadužio VIP mesto.

Jel? Nisam ispratio... 🙂

 

Ako ce da preuzme Cirbesovu platu a da se Cirbi oprosti i od Zvezda kao i od repke, onda nemam nista protiv 😄 To je ipak malo svezije meso pod kosem, a ne ovo koje i kad podgrejes nema nikakav ukus.  

Link to comment
Share on other sites

Just now, Kooineeperk said:

Nego, koji nam je konacni plasman sad - 9.?


Posto su u prenosu pominjali da smo 11. bez obzira na rezultate... 

 

11. smo jer i Baskonija i Alba imaju bolji medjusobni skor od nas

  • Like 1
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Kooineeperk said:

Nego, koji nam je konacni plasman sad - 9.?


Posto su u prenosu pominjali da smo 11. bez obzira na rezultate... 

 

Mi, Alba i Baskonia imamo skor 12-16, međutim oni imaju bolji međusobni skor sa nama. Tako da bi trebalo da smo 11.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Bodie said:

Ušlo u krv i doviđenja.❤

Suze mi krenuše.

Gledam ovo i sad tek 100% razumem Kalinu, na stranu vatreni i sve, na stranu mentalitet, ovo je nesto neopisivo divno. I sad razmisljam, covece, da sam sportista, ne znam da l' bi postojali milioni koji mogu zameniti ovo. I ovo i sve druge klince na tribina, i ljude od po 60 godina, i ljude od po 30 koji skacu na svaki kos, ovo je neopisivo. Mozemo mi da pricamo sta god ocemo za nas mentalitet, nase ljude i to sve, al' ovo ne postoji nigde drugde. Najgori smo narod al' smo i najbolji  u isto vreme, ovo je bitniji rezultat ove sezone od svih plasmana na tabeli i od svega. Ova simbioza, da te neko ovako voli, ovi izrazi na licima igraca.  Sad razumem i Deja za tu hemiju, jebes da smo doveli Tavaresa umesto Luke, Larkina umesto Vanilice, ovo je neopisivo. Prosto se zapitam, da l' gleda ovo npr Bobi koji glumi tamo budalu za Amerikance u pauzama kad oni jedu big mek i piju sprajt u defense moodu. Sto ne dodje i on kuci, njegova zemlja, njegovi ljudi, tamo niko nece ovoliko da ga voli. Ovo je Crvena Zvezda, ovo je Srbija 😍

  • Like 1
  • Love 2
Link to comment
Share on other sites

Kakva rotacija Lazarevića na najboljeg p&r finišera u EL 💪

 

ezgif-com-gif-maker.gif

 

 

Na kraju on završi EL sezonu sa 58 poena iz svega 47 poseda, samo pet igrača u takmičenju je imalo više poena po posedu od njega... Mislim naravno da je to izuzetno mali uzorak - svega 1.8 poseda po utakmici, al' opet je za pohvalu ovakva efikasnost. Mislim da uz više hrabrosti i konstantnosti u šutu zapravo može da bude koristan role player i na ovom nivou - ima fizikalije, motor, defanzivnu raznovrsnost i dobru glavu. Ovo večeras je bila baš fina partija iz drugog plana.

 

  • Like 21
  • Love 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...