Jump to content

KK Crvena Zvezda 2021/22


Juan Pablo Montoya

Šta očekujete od sezone 2021/22  

223 members have voted

  1. 1. Šta očekujete od sezone 2021/22

    • Borba za play off evrolige uz osvajanje svoh domaćih trofeja.
      74
    • Pristojna rola u evroligi uz osvajanje ABA lige.
      96
    • Začelje evrolige, mučenje u ABA ligi i ponovni skandali u play off serijama.
      30
    • Potpuni potop i predaja primata u regionu.
      23


Recommended Posts

11 minutes ago, NikadProtivKaline said:

ne vidim da je to neka uteha

ako ovo moze po zelji da se naruci, plasim se da nemamo sta da trazimo kad se bude odlucivalo

i da zamolim unapred ekipu ali kad mi igramo bolje, onda ne smeta kad kradu da me zaobidje

Naravno da je uteha, time smo prakticno obezbedili prvo mesto i obezvredili im pobedu koliko je to moguce.

Realno je presudio Avramovic, lik je odigrao drugo poluvreme za 10. Ali mu je ponasanje sramotno, najblaze receno

 

Edited by Bode
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Stvarno je tesko mene iznervirati. Ali, cuda se desavaju 😄

 

Relativno hladne glave, jasno je sta je potrebno i jasno je da to imaju na svom terenu.

 

Tako da ovih +14, ipak mislim da nas manje boli 😁  

 

Anyway, da izjavim, 100 posto posvecenost do kraja sezone sa moje strane.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Nije da je neocekivano, ali doza kreveljenja i ruznog radovanja nekolicine komsijskih vedetabtokom celog meca je zaista bljak, da kazem blago...

Kapiram zelju za prvom pobedom protiv vecitog rivala, al to mi je vazan utisak i povratak na neke stare slike. 

Zato treba pokazati kvalitet bas kad bude trebalo, na prolece.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, K.Dot said:

Sva sreća da nisam gledao utakmicu, mislim da bih se opasno iznervirao. Čitajući live temu, pitam se zašto naši igrači ne udaraju igrače KKP, valjda može i neki naš kao Pavlović ili Leday da uvali pesnicu ili lakat. To nikada nisam razumeo, kada te neko udari pa vratiš mu valjda istom merom.

Zato sto nije fer i nije spotski, to rade samo picketine. Ja kad sam igrao fudbal, nikad nikog nisam namerno udario, a mene su kao vola tukli. Al ja sam to obozavao, kako vidim da me namerno udare, tako mi se skupi drkost, mrznja, dobijem adrenalin. I uvek sve sa osmehom ispratim,  al na kraju uvek kad je bitno, mi dobijemo utakmicu. Tako cemo i mi u aprilu,  nek tuku sto vise, nek biju, nek grebu, naplaticemo lepim potezima. Samo da ne kradu

Link to comment
Share on other sites

За плејоф ће бити ту и Пукл и Јавор, али немамо чега да се плашимо кад смо одморни и на своме. Ово је било срамно у најмању руку, али и добар показатељ шта нас чека. Не бринем се, довољно смо квалитетни, осетили су већ све што треба, и поново ће. Нека се видело каква су "господа" Чачани.

 

Нека се мало и Алекса мукица наложи. Ако је Турчин крвав до лаката, потурица мора бити до рамена. 

  • Like 3
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Kakve su uber seljacine Avramovic i Lidej, bice zasluzeno pocasceni na sledecoj utakmici.

Svaka cast nasim momcima na ponasanju i pored ovakvog ponasanja protivnika, sudijskog kraduckanja i Zeljkovog odbija ja da nam da termin za jutrosnji trening

  • Like 15
Link to comment
Share on other sites

Uh, vredna pobeda od 1 razlike u gustoj završnici 🙂 čestitke Nejtu na odlučujućem pogotku.

 

Nije ovo ni loše, verovatno overeno prvo mesto, a opet vredna opomena da se ne uljuljkamo previše. Ovaj tim Zvezde može da pobedjuje samo uz ful koncentraciju, pripremu i zalaganje.

 

Da budem iskren, ovo je za nas bio najgori momenat za derbi. Usred gomile EL mečeva, nakon praznjenja posle pobede na njima, trijumf nam nije ni trebao, kao ni još jedno emotivno pražnjenje.

 

Raduju partije Holinsa i Davidovca.

 

Hajde da se okrenemo obavezama u EL, a iz ovoga svakako izvući pouke, biće nam potrebne u PO.

 

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

Zeljko je uspeo svije igrace da iskompleksira na max, cak i ove placenike sto je za pohvalu.

Lesor se busa, Ledej se busa, ono malecko Mur i ono se koprca nesto, ali je ipak Aleksa usercina zreo za Topaju.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Au ovi likovi su opasni bolesnici. Pa pre dve nedelje izgubis od ovog istog protivnika mec za trofej tako sto si razbijen, vec si izgubio jednom u prvom delu sezone, igra se do sada najmanje bitan mec i ti se ovako majmunises i provociras, a znas da ces sa tim istima igrati jos ko zna koliko utakmica za trofeje i da ce sve te utakmice biti daleko bitnije nego ove. Avramovic stvarno nestvarna partija, ali lik konstanto provocira nase igrace, on je tu najveci psihopata. Ledej ne bira kojeg naseg igraca ce da udari bez lopte, a nista mu se ne svira. Naravno i glupavi Lesor je imao svoj cirkus performans. Sudjenje sramotno, mi kao da smo prestali da igramo posle onog komicnog faula u napadu Mitrovica (koji mu je ako se ne varam bio i peti). Valjda je rumeni zadovoljan ovaj put sudjenjem. 

 

Steta je sto je mec isao ovim tokom, tj da smo bili u igri do 5 minuta pre kraja meca, jer bilo je nacrtano da se izgubi ako se uzme u obzir nas umor i stednja za utorak/cetvrtak, kao i cinjenicu da je njima potrebnija pobeda, te sam se nadao da cemo odrzavati nekih minus 10ak poena ceo mec i tako postediti sebe dodatnog umora, ali sta da se radi. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, medobrundo said:

Uh, vredna pobeda od 1 razlike u gustoj završnici 🙂 čestitke Nejtu na odlučujućem pogotku.

 

Nije ovo ni loše, verovatno overeno prvo mesto, a opet vredna opomena da se ne uljuljkamo previše. Ovaj tim Zvezde može da pobedjuje samo uz ful koncentraciju, pripremu i zalaganje.

 

Da budem iskren, ovo je za nas bio najgori momenat za derbi. Usred gomile EL mečeva, nakon praznjenja posle pobede na njima, trijumf nam nije ni trebao, kao ni još jedno emotivno pražnjenje.

 

Raduju partije Holinsa i Davidovca.

 

Hajde da se okrenemo obavezama u EL, a iz ovoga svakako izvući pouke, biće nam potrebne u PO.

 

Bez obzira na razliku, nismo trebali ni ovoliko zapinjati. Bitniji mecevi tek slede u EL. Boranija iz ABA nije bitna.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Radonja je trebao da stavi Hollinsa ili Lazarevica na Avramovica. Imali smo toliko igraca, koji su mogli da ga "seku" faulima i izbace iz ritma. Nema veze, imamo bolji medjusobni skor, oni se popalili ali ceka ih odgovor. Sudije da ne komentarisem. Ali Avramovic, kanturina od karaktera na kraju dolazi do Radonjica nakon tehnicke, i nestom u dobacuje cesajuci ga za glavu, mangupski. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Samo naivnog coveka moze da iznenadi ovo sto smo videli veceras. Drzava, savez,mediji.... Svi toliko koordinosano rade da nas sjebu i ovo je samo logican sled stvari. Da onakvo djubre od coveka bude na celu saveza, da kriminalac dajuci penar u Nišu pravi facu kao da je Hitleru urucio medalju, da ga vidimo ko zna koliko puta u javnosti da ispoljava bolesnu mrznju prema Zvezdi...

Ogromno razocaranje je Žoc. Mislio sam da se išlifovao vani, da je davno otisao i nije stigao da se inficira vujosevicskom manijom. Umesto toga imamo ovo sto imamo. Novi nivo ludila.

Posebna prica su mediji. Nase pobede se isprate sa par sturih vesti, njihove velicaju. Mi dobijemo jedan Oly u gostima, oni neke Papuance. Zna se kome ce mediji posvetiti vise paznje.

Ono danas na fudbalu... Pomaze se i nama, ali taj narativ da su oni ispravni, to vecito kukamavcenje, plakanje se iz fudbala prenelo i na kosarku. 

Ja ne znam sta se Covicu mota po glavi. Ali znam da se meni mota po glavi da bi ta crno bela hidra tako volela da je na njegovom mestu neki Kaponja, Branko Kovacevic, Stevan Karadzic... Da se skloni taj covek koji je toliko para sa Kosova pokrao.

  • Like 9
  • Thanks 2
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Najbitnije je odbranjeno

Nismo igrali dobro, daleko od toga, ali ovo je gore nego kls. 

Velika najava sta nas ceka

Covic i Radonjic nek se pripreme kako znaju i umeju

Prebili su nas. Bas sam se bojao povrede Kaline pu pu 

Cini mi se da su se i igraci pribojavali u 4/4. Hteli da se sto pre zavrsi

Avramovic seljacina - Gobeljic style 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Sudjenje u 1. poluvremenu bas pristrasno, u 2. poluvremenu se pojavljivao Boltauzer i navlacio kad je bilo potrebno.

 

Ja sam se zapanjio da smo uspeli i da povedemo +2 i onda smo pali kriminalno. Jeste da je Avramovic pogadjao za sve pare (plus je takav sut isao i Puntera u 1. poluvremenu), ali lose je to bilo branjeno pa barem nakon 2-3. trojke u 4. cetvrtini. Kalinic dvaput i Dobric i Wolters i Ivanovic... Ne moze to tako kad imas igraca on fire. Uz to kriminalno izvodjenje bacanja koje je kao i sudjenje imalu uticaj na tok utakmice. Po meni Davidovac, Hollins i Wolters dobri. Kuzmic nepostojeci, Mitrovic i Dobric takotako. Kalinic ispodprosecan-los. Lazic prosecan. White i Ivanovic bukvalno igrac manje. Opet igrali sa 10 igraca. Niti Lazarevic niti Simonovic ulazili u igru. Ajde, sto je Markovic povredjen, ali sta je koji kurac vise sa Zirbesom. Taj bi barem opalio Lessorta i Ladaya 1-2 puta.

 

Na kraju, zbog ludila Avramovica je KKP dobio zasluzeno utakmicu. Sve ostalo na i oko terena zapamtiti i vratiti. Neka me samo postede saopstenja koja se verovatno vec uveliko spremaju. Nit' vajde, nit' ista konkretno. Trosenje vremena.

  • Like 8
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...