Jump to content

KK Crvena Zvezda 2021/22


Juan Pablo Montoya

Šta očekujete od sezone 2021/22  

223 members have voted

  1. 1. Šta očekujete od sezone 2021/22

    • Borba za play off evrolige uz osvajanje svoh domaćih trofeja.
      74
    • Pristojna rola u evroligi uz osvajanje ABA lige.
      96
    • Začelje evrolige, mučenje u ABA ligi i ponovni skandali u play off serijama.
      30
    • Potpuni potop i predaja primata u regionu.
      23


Recommended Posts

30 minutes ago, Redstar0356 said:

 

  Taman da ga rehabilitujemo, veliki nas navijac, odlican tandem i da zadrzimo Cirbesa pa da ide sa MAikom po kafanama, nije preskup i sto je najvaznije, mnogo je druzeljubiv pa nece unistiti hemiju. Kao nacrtan da ga Radonja opravi. Marko Janjusevic Janjus, trenutno ima ugovor sa Pinkom al mislim da nije problem da se raskine a i moguce je da ga uzmemo na dvojni ugovor. To vam je najrealnije sto ce doci. 

spacer.png

 

 

 

Imam vezu 1/1 za njega, samo neka se Covke izjasni. Da ja i kao forumas dam svoj doprinos u skladu sa mogucnostima.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Znaci, protiv Zenita su tu:

 

Wolters, Ivanovic, Markovic

Hollins

Kalinic, Lazic

White, Lazarevic

Kuzmic, Mitrovic

 

Tu su jos i Zirbes i Simonovic. Pretpostavljam da ce Radonjic igrati i sa dva pleja u sastavu. Na 4 mogu da se menjaju Kalinic i White, na 3 Kalinic, Lazic i Lazarevic. Zenit ce verovatno odigrati znatno bolje u odnosu na mec u Petrovgradu (iskreno, ne mogu bas mnogo gore od toga) tako da nas ocekuje jedan od kljucnih meceva za ostanak u trci za plasman u TOP 8.

 

 

Link to comment
Share on other sites

51 minutes ago, Markioli said:

Je l zna neko da li će Miki i Frenkamp igrati sutra?

igra i miki i frenkamp i carter.. a i napier je krenuo sa treninzima..

naci protiv nas svi kompletni i jos pojacani, a mi i sa i ovako skromnim sastavom, nemamo jos ni jednu utakmicu za ova 3 meseca, bez da su nam falila min 2 igraca😠

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, n4l1m said:

igra i miki i frenkamp i carter.. a i napier je krenuo sa treninzima..

naci protiv nas svi kompletni i jos pojacani, a mi i sa i ovako skromnim sastavom, nemamo jos ni jednu utakmicu za ova 3 meseca, bez da su nam falila min 2 igraca😠

Odakle ti info da Miki igra? Na EL sajtu piše da je neizvestan. 

 

Karter čisto sumnjam da će igrati, a i da igra, bez treninga sa ekipom koliko može da pomogne? 

Link to comment
Share on other sites

Voli drug Tito da kuka. Svi kompletni protiv nas, a odigracemo oba meca protiv Zenita bez njihovog najboljeg igraca, Fener ce doci za nedelju dana bez dva najbolja igraca, Real 11. januara u pitaj boga kom sastavu i u kakvom stanju zbog korone.

Edited by Del Piero
  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, Dr.J said:

Zato sto je ispusena mustikla.

Necu da se nerviram kad nas jebeni amater bude kostao uspeha a kostace nas.

Izundu bar ima telo i atleticizam i ima solidnu zastitu reketa, dok ovaj moze samo da se trti u reketu i ispada kao tele iz kamiona kad god nesto treba da se odbrani.

Mozda ima bolju zastitu reketa kada bi se pobili. Kad su igrali kosarku, Cirbes je protiv njega sutirao bacanja dok je mogao da stoji.

 

Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, Del Piero said:

Voli drug Tito da kuka. Svi kompletni protiv nas, a odigracemo oba meca protiv Zenita bez njihovog najboljeg igraca, Fener ce doci za nedelju dana bez dva najbolja igraca, Real 11. januara u pitaj boga kom sastavu i u kakvom stanju zbog korone.

Najbolji igrac ekipe a nije zvanicno ni debitovao za istu?Kako to?

Ako im ne igra Miki pa i Frenkap to je veliki hendikep jer su na njih navikli i igra je koncipirana tako da su oni u rotaciji,to za Sabaza nije slucaj vec 3,4 meseca ili koliko vec,ne mozes ga racunati uopste.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, goldberg said:

 

Aha, pa u tom grmu lezi zec! Dakle, daj da dovedemo vrhunskog prvog centra tako da nam cak i u slucaju povrede bilo kog igraca sanse za osvajanje ABA lige ne padaju ispod 50%.

 

Znaci, treba da se trose pare jer Partizan ili Buducnost (ili Cedevita) nikako ne smeju da imaju sanse da osvoje ABA ligu cak i ako nam se povredi igrac iz prve petorke.

 

Hajde, mogu da razumem ovaj rezon u slucaju da smo startovali sa 10-7 u EL i imamo istorijsku sansu da se borimo za F4, nego ne, sanse su nam prilicno mrsave i trosimo pare samo da bi se osigurali u slucaju povreda u ABA ligi.

 

Sport nije samo trening, mec ili rad na sutu - vazan deo sporta je i ta sreca (ili nesreca) i nazalost povrede se desavaju kao i odlicno ili lose sutersko vece. Da se povrede Punter u Partizanu, Cobbs u Buducnosti ili Blazic u Cedeviti to za ove klubove najverovatnije znaci i kraj sezone - pa to ne znaci da ce ovi klubovi dovoditi igrace "samo za tu priliku".

 

Igrac treba da se dovodi samo ako se neko povredi i ako ima nesto slobodno i kvalitetno na trzistu. Razlog zasto smo slabiji na centru je zato sto je dosao Kalinic kao cetvrto krilo u ekipi - zato Kalinic mora deo minutaze da provede i na 4, zato se ocekuje i da White moze na 5.

Koliki si kontraš... Kad bi igrali fudbal, morali bi da te okrenemo na našu stranu da bi šutirao u njihov gol 😄

Objasnio sam svoj stav u postu nakon ovog koji si citirao. 

A što se Kalinića tiče i "morala"... Nije igrao na 4 kad je Vajt bio povređen, nego Davidovac, Simon i retko Mitrović, a sad kad se Davidovac povredio 4 igra Mitrović, Simon i Lazarević. Kad bi više igrao na 4, otvorio bi prostor za igru sa 2 beka, Holinsa/Dobrića na prirodnoj poziciji. Ali smo to do sad igrali na blic.

  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, UDresuKvinsiMilera said:

Najbolji igrac ekipe a nije zvanicno ni debitovao za istu?Kako to?

Ako im ne igra Miki pa i Frenkap to je veliki hendikep jer su na njih navikli i igra je koncipirana tako da su oni u rotaciji,to za Sabaza nije slucaj vec 3,4 meseca ili koliko vec,ne mozes ga racunati uopste.

U redu, mozda je bezveze racunati Napiera obzirom da nije igrao u EL jos uvek, ali vratice se relativno skorije i namestilo nam se da ne igra protiv nas uopste, sto nece biti slucaj sa mnogim ekipama. A mislim da nema mnogo dileme da ce im biti najbolji igrac, u svakom slucaju druga ce ekipa biti sa njim.

Eto i protiv Barse smo igrali a nisu u sastavu bili Calathes, Higgins i Abrines. 

Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, Del Piero said:

U redu, mozda je bezveze racunati Napiera obzirom da nije igrao u EL jos uvek, ali vratice se relativno skorije i namestilo nam se da ne igra protiv nas uopste, sto nece biti slucaj sa mnogim ekipama. A mislim da nema mnogo dileme da ce im biti najbolji igrac, u svakom slucaju druga ce ekipa biti sa njim.

Eto i protiv Barse smo igrali a nisu u sastavu bili Calathes, Higgins i Abrines. 

Stim da je Nepier pre povrede sasuo ako se ne varam oko 30p CSKA....

Link to comment
Share on other sites

Aaa jos gledam nesto mi onako cudno, nisam cuo za coveka.

 

To kao onaj vic dok je bila popularna serija Ljovisna valjda, pa se jedan od dvojice zvao Pio a drugi orinoko. I tako u Tavankutu policija zaustavi jednog u autu i pita ga da li je Pio, on kaze ne ja sam Orinoko:classic_biggrin:

  • Like 2
  • Ha-ha 13
Link to comment
Share on other sites

56 minutes ago, Tomiprunet said:

Aaa jos gledam nesto mi onako cudno, nisam cuo za coveka.

 

To kao onaj vic dok je bila popularna serija Ljovisna valjda, pa se jedan od dvojice zvao Pio a drugi orinoko. I tako u Tavankutu policija zaustavi jednog u autu i pita ga da li je Pio, on kaze ne ja sam Orinoko:classic_biggrin:

Malo malo pa na TV uhvatim neki Tavankut, jednom je bila priča o nekom domaćinstvu/gazdinstvu, jednom o festivalu voća ili tako nešto tj nekim proizvodjacima…

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...