Jump to content

KK Crvena Zvezda 2021/22


Juan Pablo Montoya

Šta očekujete od sezone 2021/22  

223 members have voted

  1. 1. Šta očekujete od sezone 2021/22

    • Borba za play off evrolige uz osvajanje svoh domaćih trofeja.
      74
    • Pristojna rola u evroligi uz osvajanje ABA lige.
      96
    • Začelje evrolige, mučenje u ABA ligi i ponovni skandali u play off serijama.
      30
    • Potpuni potop i predaja primata u regionu.
      23


Recommended Posts

21 minutes ago, Kooineeperk said:

Jesi li siguran da je do danas u 18?!

Pa ako sam dobro razumeo na EL sajtu, u okviru ovog kola 24h pre utakmice je istek roka za transfere izmedju EL klubova.

Obzirom da mi sutra igramo, mislim da imamo fore do 18h.

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Dr.J said:

Pa ako sam dobro razumeo na EL sajtu, u okviru ovog kola 24h pre utakmice je istek roka za transfere izmedju EL klubova.

Obzirom da mi sutra igramo, mislim da imamo fore do 18h.

Nema veze kada mi igramo, vec kada pocinje EL kolo, a pocinje danas. Tako da je rok bio do juce. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ma lupio sam cifru. Nek je i 100k pa u Barsi je tako..mogu i oni sponzori da budu a bavice se pitanjima u kojim mogu pomoci. Strucnost vise treba da bude u skupstini.

 

Sto bi neko bacao pare a da nema pravo glasa, ko bi normalan dao Covicu 250k a da se ne pita nista i ds ne zna gde se trose pare.

 

Nama trebaju pare a ne filozofi u UO. Ti ljudi sigurno znaju kako i sta mogu da urade a plus mogu uticati na dolazak i drugih.

 

Nadzorni odbor npr ne vidim da moze uticati na bilo sta...da se zna kako se trose pare.

 

Pratim kosarku u celoj Evropi i to preko 20g intezivno svaku ligu i poprilicno sam siguran u ovo sto pisem. Znam kako funkcionise Randers u Danskoj do Barselone u Spaniji. 

 

Kosarka u Evropi je grubo receno na amaterskom nivou, cini mi se cak da je Australija na visem nivou..

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Kako stvari stoje mi i Zenićani ćemo jedini igrati ovo kolo. 😄

 

Samo da nas što više zaobiđe ovo govno od virusa. Ja sam se iskreno nadao da će se covid uveliko tretirati kao obična prehlada u ovo vrijeme, ovako sa izmišljanjem novih sojeva možemo u beskonačnost.

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Devil In My Pants said:

Ja sam pomenuo. I stvarno svaka ti cast sto imas vremena i zivaca da mmjstoru objasnjavas nesto jer je on zastao sa upravljanjem jos 75'. 

 

Ma nije mmajstor nigde zastao nego je samo u toj materiji. A tako mi i treba kad pokusavam kladionicaru da pojasnim kako funkcionisu uspesne kompanije. Sam sam kriv. 

Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, Kooineeperk said:

Dao sam ti skroz racionalno objasnjenje zasto veci sponzori imaju mesto u UO. Ti mozes da se pravis da to nije tako i da to tako ne treba - sto se kaze, napravi sebi klub pa probaj 🙂

 

https://hotsport.rs/2014/12/16/nebojsa-covic-mapetovci-napravite-klub/

🙂

 

mozemo na svaku sugestiju ili nezadovoljstvo oko rostera da potegnemo ovaj argument. 

 

Quote

Ja nisam video da je ovo pomenuto. Ako mozes da nadjes, please. Jer bih reagovao i na to. To jeste jedan od nacina al ne jedini nacin, prosto zato sto nisu sva mesta u UO sponzorska

 

Evo citaj sta sve Losmi trabunja. Nisu sva mesta sponzorska, a pisemo o onima koja jesu i o tome da li se clanstvo uslovljava sponzorstvom sto je teza koju je on pokrenuo ili se ne uslovljava. Moje stanoviste je da to ne sme biti uslov niti je bilo kakva prednost vec kriterijum mora iskljucivo biti iskustvo/kompetentnost. 

 

Quote

taj sponzor onda ima priliku, iz prve ruke, da sazna sta se desava u klubu, na koji nacin se trose sponzorske pare (pa da razmisli da li ce i sledece godine da bude sponzor ili ne

 

Za ovo sluze revizori.

Iz stolice upravnog odbora ne mozes biti siguran na sta se trose pare jer imas uvid u izvestaje od istih onih kojima si dao pare.

A i sta ima da te kao sponzora to toliko specijalno interesuje. Odabrao si brend iz nekog razloga i dao im lovu da te promovisu. Ako se ime tvog brenda pojavljuje na konferencijama, reklamama sponzoru nista vise ti ne treba. Ako klub napravi nezadovoljavajuc sportski rezultat na kraju uskratices im dalje sponzorstvo i odabrati drugog. 

 

I trece, clanovi UO se biraju na 4 ili 5 godina a sponzorski ugovori se cesto menjaju na godisnjem nivou. Ako bi svake godine menjao clanove UO kako da oni donesu ijednu stratesku odluku ako su tu samo kratkorocno? 

Link to comment
Share on other sites

51 minutes ago, Devil In My Pants said:

Ma lupio sam cifru. Nek je i 100k pa u Barsi je tako..mogu i oni sponzori da budu a bavice se pitanjima u kojim mogu pomoci. Strucnost vise treba da bude u skupstini.

 

Sto bi neko bacao pare a da nema pravo glasa, ko bi normalan dao Covicu 250k a da se ne pita nista i ds ne zna gde se trose pare.

 

Nama trebaju pare a ne filozofi u UO. Ti ljudi sigurno znaju kako i sta mogu da urade a plus mogu uticati na dolazak i drugih.

 

Nadzorni odbor npr ne vidim da moze uticati na bilo sta...da se zna kako se trose pare.

 

Pratim kosarku u celoj Evropi i to preko 20g intezivno svaku ligu i poprilicno sam siguran u ovo sto pisem. Znam kako funkcionise Randers u Danskoj do Barselone u Spaniji. 

 

Kosarka u Evropi je grubo receno na amaterskom nivou, cini mi se cak da je Australija na visem nivou..

Momci, kako više imate snage da raspredate o utopiji... A zaboravljate glavno - "Nešto je srpsko u državi Danskoj".

Često imam utisak da KK CZ, izuzimajući sportski deo, faktički čini Čović, portparlol i možda još dvoje ljudi. Pre nekoliko meseci u upravi za strance u Savskoj vidim ženu sa fasciklom KK... Pretpostavljam nosila papire za neko naše pojačanje iz inozemstva. E sad da li ona radi za nekog advokata kog su angažovali za to ili je "tetkica" u klubu, ko će ga znati...

Još se sećam "veselih 2000-tih" i vremena pauka, vesića, kad je legendarni Golub na Kalemegdanu bio "devojka za sve"- od otvaranja terena, do davanja karata i čišćenja kancelarija...

Edited by svarozicslo
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Edward Louis Severson III said:

 

Cirbes je posprdao Izundua pre neki dan. Zasto bi bio zadovoljan slabijim igracem?

Zato sto je ispusena mustikla.

Necu da se nerviram kad nas jebeni amater bude kostao uspeha a kostace nas.

Izundu bar ima telo i atleticizam i ima solidnu zastitu reketa, dok ovaj moze samo da se trti u reketu i ispada kao tele iz kamiona kad god nesto treba da se odbrani.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Dr.J said:

Zato sto je ispusena mustikla.

Necu da se nerviram kad nas jebeni amater bude kostao uspeha a kostace nas.

Izundu bar ima telo i atleticizam i ima solidnu zastitu reketa, dok ovaj moze samo da se trti u reketu i ispada kao tele iz kamiona kad god nesto treba da se odbrani.

Mislim da bi se svi saglasili sa tim da nam treba bolji igrač, nego ljudi pomireni sa sudbinom se teše da od njega može da bude neke koristi. Ja bih dodao: više nego štete

Edited by svarozicslo
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Rim protector Izundu sa 0.5 blokada i 3.5 faula za 16.0 minuta je upravo ono što nam fali za plasman među 8 u Evroligi, zato mislim da je rešenje da se na ovom topiku dodatno pojača histerija oko trećeg centra i na taj način izvrši pritisak na sve u KKCZ da povuku taj ključni potez i zamene bivšeg igrača Cirbesa ovim mladim i perspektivnim atletom.

  • Like 6
  • Thanks 2
  • Ha-ha 9
Link to comment
Share on other sites

33 minutes ago, Dr.J said:

Zato sto je ispusena mustikla.

Necu da se nerviram kad nas jebeni amater bude kostao uspeha a kostace nas.

Izundu bar ima telo i atleticizam i ima solidnu zastitu reketa, dok ovaj moze samo da se trti u reketu i ispada kao tele iz kamiona kad god nesto treba da se odbrani.

 

Neče. Pošto neče biti u igri kad se bude odlučivalo o uspesima.

 

Sezona nam se sigurno neče lomiti na poziciji trečeg centra, tako da ne dramite bzvz

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

 

 

 

 

 

... i ispada kao tele iz kamiona kad god nesto treba da se odbrani.

 ...u par sekundi sam ovo vizualizovao...[emoji28]nažalost dobar opis. Iako Cirbes nije nepismen i dobro poznaje našu igru i igrače, sa tim nogarama neće spojiti 5 minuta u hasl tekmi. Ova projekcija da neće biti na parketu kada je gusto je klasičan "wishfull thinking". Ta teza bi imala neki oslonac samo u slučaju da znamo da ćemo svaku bitnu tekmu imati dostupne i centra i priučenog centra i to na njihovom optimumu. Svež primer duel sa Efesom...Luka se video nije ali je morao na parket. Šteta za Petruševa...da podsetim kako je sa niskog posta u sekundi redovno rešavao naše visoke, nije pravio pitanje...šutao preko Kuza i Joba...lako rešavao žilavog Kureta. Dečkonja ima širok skil u napadu i sve to izgleda pismeno i veoma opušteno. Plus je 5/4 igrač sa šutem spolja. Ipak znatno bogatiji asortiman za kombinovanje u odnosu na prestamenog Maika. Pitam se šta je bila prepreka za njegov dolazak jer u Efesu kako sada krene rasplet i suze rotaciju na ove njihove vitalne penzionere da osiguraju ulazak u gornji dom, Petrušev neće videti minuta u EL duelima. U redu ide platica...Efes...Istanbul...imponuje... ali sezonu će završiti sa znatno tanjim statsima od onih nagruvanih u ABA ligi.

 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, NikadProtivKaline said:

nije on pominjao 2 dana

to je neki moj zakljucak na osnovu datuma odrzavanja skupstine i EL deadline-a

 

Moj zaključak je da se centar ne traži mjesecima i da bismo doveli Lesorta da je postajala velika želja za pojačanjem. Nije prvi put da se na forumu piše o nekim pojačanjima a da u klubu i ne razmišljaju o tome.

 

Meni je samo krivo što nemamo nekog mlađeg i poletnijeg igrača na poziciji Zirbesa.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Guru said:

Rim protector Izundu sa 0.5 blokada i 3.5 faula za 16.0 minuta je upravo ono što nam fali za plasman među 8 u Evroligi, zato mislim da je rešenje da se na ovom topiku dodatno pojača histerija oko trećeg centra i na taj način izvrši pritisak na sve u KKCZ da povuku taj ključni potez i zamene bivšeg igrača Cirbesa ovim mladim i perspektivnim atletom.

Naravno da rim protektor nije samo onaj ko lupa rampe.Isto to ljudi nisu mogli da shvate za Noka prosle godine,nije lupao rampe ali su zato spoljni igraci obilazili reket u krugovima.Npr taj Noko i sad ima 0.5 blokada u EL a garantujem da je dobar zastitnik obruca.

Da li je isti slucaj za Izunda necu garantovati jer nisam gledao toliko meceva FMP,svakako podatak o broju blokada ne igra toliku ulogu.Mada igraci kad vide takvog vertikalca cisto sumnjam da idu njemu u meso.

 

Ko se nada preporodu Majka treba dvaput da meri,nije isti princip kao sa Kuzom i Lukom iako su to cuda s njihove strane i Radonjica.Kuz se do ovog nivoa u nasim redovima dovlacio 3 godine,imao strasnu nesrecu i sigurno mu je doslo u glavu par stvari pa je radio mukotrpno za ovu sezonu,Luka je kako on kaze sada imao prve ful pripreme od 2014/2015,u karijeri strasne povrede zbog kojih je bio blizi  penziji nego El.E sad vi uporedite taj rad za povratak u Zvezdu/formu sa Cirbesom koji je posle sezone slikanja sa kamilama slucajno upao u tim.Nije isto.Kondicioni naseg tima je pre par meseci rekao da njemu treba godinu dana do prave forme itd...Dakle sve i da je Radonja carobnjak nadrealno je da Majk postane nesto vise od rupetine u odbrani,a odbrana je jelte nas forte.

 

Sto se tice Izunda sigurno da nasi znaju sta treba da se zna,da su kao i za sve vagali koliko ce da donese igracki a koliko bi odneo hemiju kao novi igrac ili koju donosi Majk npr.Pod Radonjom takve stvari ipak ispadaju kao najbitnije.

 

Meni je npr Izundu skoro pa idealan za igru sa Markovicem,kao sto je igrao sa Gamble-om u Virtusu,ekstra u pik igri,trci tranziciju i Markovicu je to dovoljno da napravi ekipi 10p na tekmi.Ako on ne dobije slicnog centra za saradnju u mandatu u Zvezdi ne znam ni sto smo ga dovodili.

 

Sve u svemu greska je nemati ozbiljnog treceg centra,donelo bi nam mnogo a koliko ce/da li ce da odnese videcemo.Trazimo igraca od juna a nasi od silnih problema i kombinacija su to pitanje sigurno izostavili neko vreme i sad brze bolje hteli da odrade transfer a to tako ne ide.To je onako,malo amaterski, ali treba reci da su uslovi zaista teski.

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

38 minutes ago, L' Imperatore said:

 

Neče. Pošto neče biti u igri kad se bude odlučivalo o uspesima.

 

Sezona nam se sigurno neče lomiti na poziciji trečeg centra, tako da ne dramite bzvz

 

A kad se prvi/drugi povredi u martu mesecu ko ce biti kriv? Sudbina? Ne kazem da smo Monroea trebali da dovedemo ali nesto zilavije od Cirbesa barem.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...