Jump to content

KK Crvena Zvezda 2021/22


Juan Pablo Montoya

Šta očekujete od sezone 2021/22  

223 members have voted

  1. 1. Šta očekujete od sezone 2021/22

    • Borba za play off evrolige uz osvajanje svoh domaćih trofeja.
      74
    • Pristojna rola u evroligi uz osvajanje ABA lige.
      96
    • Začelje evrolige, mučenje u ABA ligi i ponovni skandali u play off serijama.
      30
    • Potpuni potop i predaja primata u regionu.
      23


Recommended Posts

2 minutes ago, Kooineeperk said:

Imao je svega 3 utakmice sa manje od 5min i to 2 u pocetku. Na poslednjih 5 utakmica gde ima manju minutazu opet ima iznad 7min po utakmici, skoro 8min. 

 

S druge strane, jasno je da bi nam lepo legao jer bi doneo sirinu koju nemamo ni sa jednim visokim igracem (mozda jedino sa White-om). 

 

Ja bih voleo da dodje. Slem je tu. 

Против нас није ни ушао... Баш сумњам да је задовољан са тим, и да не би мењао за 15мин у другом Ел клубу. Макар до краја сезоне. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Шеф стручног штаба said:

Против нас није ни ушао... Баш сумњам да је задовољан са тим, и да не би мењао за 15мин у другом Ел клубу. Макар до краја сезоне. 

Da, to sam smetnuo sa uma. 

 

Kao sto rekoh, nadam se da ce doci, makar na ostatak sezone. 

Edited by Kooineeperk
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Markioli said:

Njima očito nije jer kod komšija imaju primanja kakva im niko u Evroligi ne bi dao.

Niko nije alav na lovu, pogotovu Misko.

Realno da Zvezda ne moze novcano da se takmici sa Partizanom, tako da sumnjam da ce doci u Zvezdu za manje para da bi odigrao 10ak El utakmica, iliti u prevodu "sio mu ga Djura"

Link to comment
Share on other sites

Ako se stvarno kuva neki aranzman sa zalizanim, bice da je Noko ili Hasan Martin. Mozda i Tarzuski, ako je Miskov igrac.

 

Cisto sumnjam da se radi o Petrusevu.

 

1. Ima stabilnih 20+ minuta u turskom prvenstvu i desetak u El.

2. Robija je do pre neki dan jurio centra, uzeo bi njega da je dostupan

3. Premekan je, ocajan defanzivno, ne uklapa mi se u ovu ekipu

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Crni said:

Niko nije alav na lovu, pogotovu Misko.

Realno da Zvezda ne moze novcano da se takmici sa Partizanom, tako da sumnjam da ce doci u Zvezdu za manje para da bi odigrao 10ak El utakmica, iliti u prevodu "sio mu ga Djura"

Misliš "imun", naravno da su alavi...

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Crni said:

 

Realno da Zvezda ne moze novcano da se takmici sa Partizanom, tako da sumnjam da ce doci u Zvezdu za manje para da bi odigrao 10ak El utakmica, 

 

čemu ovo provlačenje teške neistine već n-ti put na topiku?

zvezda ima jednako skup ako ne i skuplji tim od partizana, zaista je vreme da se batali taj dule vujošević-alan ford-partizan manir.

 

imate krvava kolena, dosta je i to

Edited by uini
  • Like 7
  • Ha-ha 2
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, uini said:

 

čemu ovo provlačenje teške neistine već n-ti put na topiku?

zvezda ima jednako skup ako ne i skuplji tim od partizana, zaista je vreme da se batali taj dule vujošević-alan ford-partizan manir.

 

imate krvava kolena, dosta je i to

Ti stvarno mislis da jedan Avramovic odbija tim za koji navija i koji igra Evroligu ili Smajli, da nije ponudjeno mnogo vise novca? Sta ce Avramovicu u 27 god rad sa Zeljkom? Ajde da kazes da je to polazna tacka mladih igraca.

Panter i Ledej su prezvakani, i nije uospte neistina i jeres napisati da su puni kao sipak. 

Ja ne kazem da smo mi mnogo siromasniji.

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Crni said:

 

Ja ne kazem da smo mi mnogo siromasniji.

 

niko nije siromašniji a trebalo bi da prestanemo i sa koišćenjem argumenta navijanja za x klub pri izboru y kluba. 

avramović ne bi imao više od 10-15min (bliži sam mišljenju da ne bi mogao ni u rotaciju da se probije) u zvezdinom sastavu. 

 

na kraju krajeva, nije ni bitno ako je partizan ponudio više novca avramoviću nego zvezda, kad zvezda ima npr woltersa i džonija na toj poziciji

  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, mmajstor said:

 

Eee....al zato Radonji nije zao tebe, a ni samog sebe. 

 

Srecom nece biti tu? Tu smo dakle pticice....

 

 

 

Eto, Covic Sarcu sredio funkciju a tebi Radonja ni fb stranicu nije vratio. 🙂

 

 

Zapravo rsb je tad pritiskso sa peticijama za gasenje, oni se uzgasili, momci jos rade sa kvacicom 😊

 

Sarac je zasluzio funkciju posle toliko godina...

6 hours ago, fradler said:

Ako se stvarno kuva neki aranzman sa zalizanim, bice da je Noko ili Hasan Martin. Mozda i Tarzuski, ako je Miskov igrac.

 

Cisto sumnjam da se radi o Petrusevu.

 

1. Ima stabilnih 20+ minuta u turskom prvenstvu i desetak u El.

2. Robija je do pre neki dan jurio centra, uzeo bi njega da je dostupan

3. Premekan je, ocajan defanzivno, ne uklapa mi se u ovu ekipu

Kontam taj iz Milana ako je otisao iz Milana jer izgleda kao Robokap, 😁

Edited by Devil In My Pants
Link to comment
Share on other sites

Smisla bez da Radonja kao zadnje pojačanje dovodi skupog i podgojenog centra visine 2.01cm koji je na tu nizinu nakon povrede nadrukao 120 kila i donosi jezive statse iz Lokosa. Williams je i u top formi 2019-2020 bio ozbiljan lelemud u odbrani i grandmaster glupih faula. U poredjenju sa njim Petrušev iako je fizički još uvek slabašan za neki jači hasl pod košem, ipak je željan dokazivanja, znatno viši, agilniji, igra jako pismeno i ne iskače iz opanaka. Sigurno bi nam najveći apgrejd bio upravo taj šut za tri. Tu je šansa i da Džonijeve prodore bez završnice usmerimo na p'n'pop akciju sa centrom šuterom. Efes pored toliko revolveraša nije ni pokušavao da iskoristi tu njegovu prednost pa je tamo u EL uzeo samo 5 šuta za tri. Nnoko bi naravno bio najbolja opcija ali bi naravno tražio ulogu prvog centra tako da sam siguran da Radonja neće napraviti takvo tumbanje medj visokima sada kada smo podigli broj obrtaja pred rasplet koji nas očekuje u EL u narednih 6-7 kola. Petrušev je manji rizik po hemiju tima i podelu uloga. Jeftiniji je od ove dvojice i ako se dvoumimo, zbog uštede od 100-150k, izmedju najtalentovanijeg domaćeg prospekta i simpatičnog stranca koji je došao dokon i odjavljen iz košarke ...da nas jebe zec ludi.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...