Jump to content

KK Crvena Zvezda 2021/22


Juan Pablo Montoya

Šta očekujete od sezone 2021/22  

223 members have voted

  1. 1. Šta očekujete od sezone 2021/22

    • Borba za play off evrolige uz osvajanje svoh domaćih trofeja.
      74
    • Pristojna rola u evroligi uz osvajanje ABA lige.
      96
    • Začelje evrolige, mučenje u ABA ligi i ponovni skandali u play off serijama.
      30
    • Potpuni potop i predaja primata u regionu.
      23


Recommended Posts

3 hours ago, uini said:

avramović ne bi imao više od 10-15min (bliži sam mišljenju da ne bi mogao ni u rotaciju da se probije) u zvezdinom sastavu. 

 

Što ne znači da igra za male pare u Partizanu.

 

Partizan sigurno ima sličan budžet Zvezdi. Ima ga već nekoliko godina. Sad, da li je malo manji ili malo veći, suštinski je nevažno.

 

Inače se slažem da nema poente pričati o budžetima jer Radonja bira igrače po svojoj filozofiji košarke a ne po ceni. Inače nikad ne bi imao neke igrače u timu.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Volter said:

Na znam, al tinja u meni nada da to nije onaj Vladan Lukić. Baksuz čovek i neznalica.

 

Clanovi skupstine i nisu neki znalci, samo treba da znaju za sta da dizu ruku. 

 

Sto baksuz? Jedini koji je batalio ugovor 99e i vratio se u zemlju...

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

 
Što ne znači da igra za male pare u Partizanu.
 
Partizan sigurno ima sličan budžet Zvezdi. Ima ga već nekoliko godina. Sad, da li je malo manji ili malo veći, suštinski je nevažno.
 
Inače se slažem da nema poente pričati o budžetima jer Radonja bira igrače po svojoj filozofiji košarke a ne po ceni. Inače nikad ne bi imao neke igrače u timu.

Pusti uinija, botuje za Robiju kao da mu je rod najrodjeniji. Zna i on sam da se za igranje u cipiripi kupu moraju platiti vece pare nego u EL za legit EL igrace.
  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, mmajstor said:

 

Clanovi skupstine i nisu neki znalci, samo treba da znaju za sta da dizu ruku. 

 

Sto baksuz? Jedini koji je batalio ugovor 99e i vratio se u zemlju...

Kako bre nije baksuz? Unakazio fudbalski klub, bio i zamenik predsednika opštine Sopot, i tamo se nije proslavio. Odmah to oterati. Čovek nema veze sa košarkom, trti se tamo gde ne treba. Gde će on umeti prepoznati kada treba podići ruku, dignuće ruku samo kad mu kažu da tako treba.

Edited by Volter
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Volter said:

Kako bre nije baksuz? Unakazio fudbalski klub, bio i zamenik predsednika opštine Sopot, i tamo se nije proslavio. Odmah to oterati. Čovek nema veze sa košarkom, trti se tamo gde ne treba. Gde će on umeti prepoznati kada treba podići ruku, dignuće ruku samo kad mu kažu da tako treba.

 

Ja ti garantujem da je takvih 90 posto. 

Link to comment
Share on other sites

Just now, mmajstor said:

 

Ja ti garantujem da je takvih 90 posto. 

Ma ima i mnogo takvih, pažljivo se biraju. Ja Lukiću pre svega želim mnogo zdravlja, znam da je imao problema, ali želim da bude što dalje od kluba. Budi mi loše uspomene.

Link to comment
Share on other sites

Kakav Lukic, covek je bio obicna marioneta. Gradski menadzer je bio covek in charge.

Prilicno sam siguran da je ovo neki drugi Vladan.

 

Ima li nekih naznaka za tog petruseva? Nisam bas zadovoljan, ali ako se ispostavi kao tacno, onda cu reci i zasto.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

 
izvinjavam se, zvezdini igraci igraju za bus plus markicu i bibliotekari* im daju malo sendvica sto je preteklo od sns mitinga 
 
*zato sto citaju rat i mir cesto tamo 
 
 
 

Pa da znas da nije daleko od istine. Cirbi igra za par hiljada, a zna se da je on jedan od iskusnijih
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, deez nuts. said:


Pusti uinija, botuje za Robiju kao da mu je rod najrodjeniji. Zna i on sam da se za igranje u cipiripi kupu moraju platiti vece pare nego u EL za legit EL igrace.

 

s'druge strane, svi znamo da se u euroleague igra za slavu i buduce angazmane, zato npr wolters sad radi dodatni posao u studentskoj menzi ali sledece godine ce imati makar 50% plate avramovica, smailagica, kurucsa i ostalih 

 

samo suva drenovina, nista kesovina 

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Predragdjape said:

Mozda je u pitanju centar mege, koji ima potencijal i mogao bi da se oproba u EL... Tesko je verovati da ce doci Petrusev ili bilo ko tog ranga da uzima minute Kuzmicu i Mitrovicu.. Razmisljam napamet samo..

To nije centar Mege vec Gran Kanarije.

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Quote

U narednom periodi biće formiran i Upravni odbor kluba u kome će se nalaziti najviše 23 člana. 

 

Jel neko zametio ovo? Ako se obistini verujem da cemo srusiti Ginisov rekord po broju clanova UO. Treba i dodati - cemu to sluzi a uz to i ne radi? 

  • Like 2
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, mmajstor said:

 

Jel neko zametio ovo? Ako se obistini verujem da cemo srusiti Ginisov rekord po broju clanova UO. Treba i dodati - cemu to sluzi a uz to i ne radi? 

Spomenuli su takodje da ce opravni odbor ciniti ljudi koji imaju iskustva u finansijama,  iz sveta biznisa i slicno. 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...