Jump to content

KK Crvena Zvezda 2021/22


Juan Pablo Montoya

Šta očekujete od sezone 2021/22  

223 members have voted

  1. 1. Šta očekujete od sezone 2021/22

    • Borba za play off evrolige uz osvajanje svoh domaćih trofeja.
      74
    • Pristojna rola u evroligi uz osvajanje ABA lige.
      96
    • Začelje evrolige, mučenje u ABA ligi i ponovni skandali u play off serijama.
      30
    • Potpuni potop i predaja primata u regionu.
      23


Recommended Posts

5 minutes ago, Devil In My Pants said:

Markovicu se sklanjaju za tri poena, Zirbes ocajan u odbrani..rutinska pobeda..

 

Dimitris ni minut, zali boze Pefijeve minute na ustrb Dimitrisa..

Svako je ocajan u odbrani protiv Tavaresa kada mu se igra.

Ali je Zirbes bolje napadao Tavaresa od Kuzmica.

Kao sto neko rece Zirbes da ode u FMP i izguli sezonu do kraja i proba da se vrati fizicki. Osecaj ima, u napadu deluje stvarno pristojno ali mora da poradi dosta na telu, fizicki da se vrati.

Edited by Johnny Štulić
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Devil In My Pants said:

Markovicu se sklanjaju za tri poena, Zirbes ocajan u odbrani..rutinska pobeda..

 

Dimitris ni minut, zali boze Pefijeve minute na ustrb Dimitrisa..

Ja se nadam da si ti ironican i da nas trolujes za dimitrisa,jer decko je izgubljen slucaj koji ni u aba ligi ne zna da prenese loptu kako valja

  • Like 5
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Devil In My Pants said:

Markovicu se sklanjaju za tri poena, Zirbes ocajan u odbrani..rutinska pobeda..

 

Dimitris ni minut, zali boze Pefijeve minute na ustrb Dimitrisa..

Isto tako, Dimitris ne moze da sanja par Pefijevih defanzivnih reakcija. Moram da ga branim od tebe a prvi sam ga danas prozivao da je evnuh 😄

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Mogli smo i da zakuvamo jos vise, al sudije u trecoj Realu nisu svirali BUKVALNO NISTA, Davidovca stize Tavares i blokira ga a ovaj u kontri sam prema kosu i jos par sranja i eto, odlepi se Real. Steta, barem nije stoka razlike

 Idemo dalje  Hollins namestio ruku  cekamo Waltersa, Kalinica, Mitrovica i Vajta i svima cemo da zagorcamo zivot

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Žali bobe svakog minuta koji fanovima EL širom svijeta priredi Deki Davidovac. Samo da Vajt konačno zaigra pa neka ide neđe u Poljsku sa bratom po protraćenom talentu Zagorcem. 

 

A Dobrić je potpuno izgubljen u ovoj ulozi. I njemu se rekao bih sprema redukcija minuta ako Holins održi ovaj nivo. 

  • Like 4
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Devil In My Pants said:

Markovicu se sklanjaju za tri poena, Zirbes ocajan u odbrani..rutinska pobeda..

 

Dimitris ni minut, zali boze Pefijeve minute na ustrb Dimitrisa..

 

Na žalost istina... Ovo mi je zalije nego sto smo izgubili, mislim to sto Markovic nije pojacanje.

  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Sector said:

Žali bobe svakog minuta koji fanovima EL širom svijeta priredi Deki Davidovac. Samo da Vajt konačno zaigra pa neka ide neđe u Poljsku sa bratom po protraćenom talentu Zagorcem. 

 

A Dobrić je potpuno izgubljen u ovoj ulozi. I njemu se rekao bih sprema redukcija minuta ako Holins održi ovaj nivo. 

Dnevna doza prosecnog cigana posle bilo kakvog poraza xD

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Holins odličan spotap šuter , klasičan 3&D. Komična su bila ona podizanja ruke u blokovima da bi kao nekog cimnuo da krene na pogrešnu stranu i da bi se demarkirao.

Marković/Ivanović od sjaja do očaja

Deda tiha jeza, Simon tri puta korisniji

Kuz na izdisaju snage

 

Suštinski nas Tavares uništio

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, PERICA!!! said:

 

Na žalost istina... Ovo mi je zalije nego sto smo izgubili, mislim to sto Markovic nije pojacanje.

A da mu damo malo vremena, sa ekipom je duze bio u aviionu nego na treningu, jeste glupo gubio lopte danas i promasivao otvorene trojke al je par puta fino ostavljao saigrace samo na 3 i sasvim dobar u defanzivi

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, ragazzo said:

Ja se nadam da si ti ironican i da nas trolujes za dimitrisa,jer decko je izgubljen slucaj koji ni u aba ligi ne zna da prenese loptu kako valja

 

Pa upravo to sto si naveo. Svi mi znamo kvalitete Uskokovica, al realno mali bolje izgleda od Markovica. To je problem. Svi mi znamo kako je Markovic igrao i vidimo sad ovo. Segmenti igre u kojima je dominirao nisu ni na pribliznom nivou, gdje sut i ne racunam. 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Golijat said:

Dnevna doza prosecnog cigana posle bilo kakvog poraza xD

 

Pa ajmo da zamislimo da smo večeras dobili Real 30 razlike u Madridu, šta nije tačno od napisanog? 🙂

 

Davidovac je ubjedljivo najgori igrač čitave EL u skladu sa ulogom koju dobija, da ima ko drugi da igra vjerovatno bi bio van 12. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Sta ocekujete od nekoga ko nije igrao takmicarsku kosarku 6 meseci? Ovo mu je druga utakmica i izgledao je pristojno. Kada uhvati ritam, nauci akcije i kretnje saigraca izgledace to odlicno. Protiv Partizana nije mogao ni da potrci, protiv Baskonije je vec to bilo bolje, danas je fizicki bio dobar.

Za Uskokovica ne mislim da je propali slucaj, ali u ovom trenutku jos nije za ovaj nivo kosarke i mozda bi bilo dobro da ode na pozajmicu u neki Litvanski ili Turski klub gde bi se razvijao. Mozda kod Alimpija umesto onog beka sutera sto dolazi kod nas 🙂

Ne znam sta je sa Davidovcem, jer nam trebaju njegovi otvoreni sutevi za tri. Nadam se da ce uskoro i on proraditi kao Holins. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Nije ovo nasa igra,  mi moramo da spustimo protivnika na 65 i onda imamo velike sanse za pobedu. Nemamo municije za vise, posebno na ovom nivou. U ovom sastavu ipak nije moglo bolje. Dobro je sto Markovic polako ulazi u sistem, bice to dobro. Ne bih dovodio centra, ostavio bih Cirbesa da uzme neki minut posebno protiv slabijih ekipa i terao sa Lukom i Kuzom. Sa povratkom Belog bicemo vrlo zajebani. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Redstar0356 said:

A da mu damo malo vremena, sa ekipom je duze bio u aviionu nego na treningu, jeste glupo gubio lopte danas i promasivao otvorene trojke al je par puta fino ostavljao saigrace samo na 3 i sasvim dobar u defanzivi

 

Vidi, jasno je to, uigranost, vrijeme bez treninga. Nije stvar u tome. Nego dodje ti lik koji bi trebao da je pojacanje, znamo sta je covjek mogao, spreman maksimalno, odbrana top, dobar pas, pregled igre i onda to dodje brat koji nista od toga ni blizu ne pokaze, ni pola od toga. Jos fizicki je malo je reci upitan.

Cekamo pojacanje, sutera, a dobijemo sve kontra i onda ga jos cekamo da se privikne, da se fizicki dotegne, da se uklopi. Ok je sve da cekamo to, al da cekamo da se igrac fizicki dotjera to brate nema smisla, a prica se da je profesionalac veliki.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Sector said:

 

Pa ajmo da zamislimo da smo večeras dobili Real 30 razlike u Madridu, šta nije tačno od napisanog? 🙂

 

Davidovac je ubjedljivo najgori igrač čitave EL u skladu sa ulogom koju dobija, da ima ko drugi da igra vjerovatno bi bio van 12. 

 

Pa ima Lazarević. Bar bi grizao ako ništa drugo. Deda statira u kukuruzu, mrzi ga da potrči, toliko je spor i mlitav da mu uzimaju lopte iz ruke bez faula. Ni šut više nema. A igra preko 20 minuta redovno. Mislim, natrpaće on neki Studentski Centar verovatno, ali jebeš ti igrača u koga si uložio toliko vremena i novca, a koji je sve gori i mlohaviji i realno ti je minus igrač na terenu. Zbog takvog stava su najureni Simanić i Radanov... Radonja se baš upinje da ga pokrene, ali ovaj neće, mrzi ga bukvalno... Bar meni takav utisak ostavlja... Muka mi je gledam njegov stav na terenu, a sa takvim stavom naravno da ne liči ni na šta...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, PERICA!!! said:

 

Vidi, jasno je to, uigranost, vrijeme bez treninga. Nije stvar u tome. Nego dodje ti lik koji bi trebao da je pojacanje, znamo sta je covjek mogao, spreman maksimalno, odbrana top, dobar pas, pregled igre i onda to dodje brat koji nista od toga ni blizu ne pokaze, ni pola od toga. Jos fizicki je malo je reci upitan.

Cekamo pojacanje, sutera, a dobijemo sve kontra i onda ga jos cekamo da se privikne, da se fizicki dotegne, da se uklopi. Ok je sve da cekamo to, al da cekamo da se igrac fizicki dotjera to brate nema smisla, a prica se da je profesionalac veliki.

Pa mi cekamo pojacanje sutera a Radonja ocigledno ceka nesto drugo i to ce dobiti od Pefija. Ocigledno da idemo na to da imamo sto vise lakih poena i otvorenih trojki a to cemo i dobiti sa Pefije. Sut je kao zena, ostavi te kad ti najvise treba a mi teramo bez tog suta sasvim dobro. 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Redstar0356 said:

Pa mi cekamo pojacanje sutera a Radonja ocigledno ceka nesto drugo i to ce dobiti od Pefija. Ocigledno da idemo na to da imamo sto vise lakih poena i otvorenih trojki a to cemo i dobiti sa Pefije. Sut je kao zena, ostavi te kad ti najvise treba a mi teramo bez tog suta sasvim dobro. 

 

Pa nadajmo se da ce to biti, mislim ja bih prvi volio da to bude sve ok, samo me ispizdi to kad ti dodje pojacanje koje izgleda losije od klinca koji glumi treceg pleja.

Link to comment
Share on other sites

37 minutes ago, Edward Louis Severson III said:

Rutinirali nas kao mi Partizan. Solidan otpor čisto da ne bude bruka.

 

Teraj dalje.

Ne preterujmo, Real je igrao preko one stvari a mi smo igrali protiv Partizana na max obrtaja. U jednom trenutku je Smailagic imao dva bacanja da nam pridju na posed u utakmici koja je bila na noz, a njima prva krstena utakmica od pocetka sezone. 

Ne vidim razlog za optimizam nakon ove dve utakmice niti kako moze da se pohvali npr Cirbes iz ove dve manje vise utakmice revijalnog karaktera. Ne govorim o porazima koji su bili ocekivani, vec o gomiletini igraca upitnog kvaliteta. Simonovic, Dijamantidis, Lazarevic, Lazic, Cirbes, Davidovac. 

Markovic... Opet kazem, ok je sacekati ga, ako je cilj u krajnjem slucaju da bude spreman za Aba plejof. Spremice se on za to i pokidacemo verovatno ali za nesto ozbiljnije u El sa njim, nije realno. Izgleda ocajno, pre svega fizicki. 

Holins pokazuje znake zivota, Dobric standardno... 

Uniks mora da se dobije, eventualni poraz tu znaci da gledamo El rekreativno do kraja. 

Edited by Dl91
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...