Jump to content

KK Crvena Zvezda 2021/22


Juan Pablo Montoya

Šta očekujete od sezone 2021/22  

223 members have voted

  1. 1. Šta očekujete od sezone 2021/22

    • Borba za play off evrolige uz osvajanje svoh domaćih trofeja.
      74
    • Pristojna rola u evroligi uz osvajanje ABA lige.
      96
    • Začelje evrolige, mučenje u ABA ligi i ponovni skandali u play off serijama.
      30
    • Potpuni potop i predaja primata u regionu.
      23


Recommended Posts

2 hours ago, goldberg said:

 

Bolje poraz u egal mecu protiv protivnika koji je dao sve od sebe nego pobeda protiv protivnika koji nije izasao na teren da igra kosarku.

 

Ko uopste zeli da gleda ABA mec u EL?

 

Naravno, slazem se,  isto kao i Makabi sto im se nije igralo protiv nas a Cska je zapeo taman toliko koliko treba da nas pobede. Pa evo ti primer, pre neku sezonu Real pobedi Cska na gostovanju, pa de to moze? Ne moze nikako. Samo da se molimo bogu da sto vise ekipa mrzi da igra protiv nas kad ovako imamo jedno kolo da mozemo biti svezi posto mi mozemo samo da pobedimo kad se nekome ne igra. A kad se nama ne igra, onda normalno, igramo koliko nam protivnik dozvoli. Sve u svemu, najgori smo i najbedniji cak i da osvojimo El! 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, goldberg said:

Bolje poraz u egal mecu protiv protivnika koji je dao sve od sebe nego pobeda protiv protivnika koji nije izasao na teren da igra kosarku.

 

 

Bolje los seks bez snosaja sa onom malom debeljucom sto se bas trudila oko mene a ja nikako da je zaskocim, nego da sam proveo fantasticnu noc sa onom lepojkom, koja bi mi sve dala...

 

Yeah, seems like legit thinking. 🍻

 

 

  • Like 1
  • Ha-ha 9
Link to comment
Share on other sites

39 minutes ago, Kooineeperk said:

 

Bolje los seks bez snosaja sa onom malom debeljucom sto se bas trudila oko mene a ja nikako da je zaskocim, nego da sam proveo fantasticnu noc sa onom lepojkom, koja bi mi sve dala...

 

Yeah, seems like legit thinking. 🍻

 

 

 

Rambo Amadeus je svojevremeno to još bolje objasnio.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Top osam je vrhunski rezultat u ovom sistemu takmičenja, gotovo kao F4 nekad.

Kad pogledaš tabelu trenutno vidiš da je realno samo da npr.francuzi ispadnu, a da upadnu CSKA i Fener.

Ja sam zadovoljan našim ovogodišnjim bitisanjem u EL samim tim što smo konkurentni svaku tekmu, a za ukupan rezultat koji bi rezultirao top 8 plasmanom treba da se poklopi dosta toga.

Link to comment
Share on other sites

Čoki se smorio...od izletanja Žoca da nema potpisan ugovor, nema mukica koju ragu da mamuza...a ide derbi, valja pripremati teren. Kakav je ovo Šešelj nivo saopštenja. U prevodu: od jednog reprezentativca Albanije i nismo mogli ništa pametnije da očekujemo. I posle par desetina njegovih mizernih saopštenja od ovog me ozbiljno sramota. Bar da uzme tu fotelju u EL da nam se smiri glava.

 

 

 

 

 

  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Wingwalker said:

Čoki se smorio...od izletanja Žoca da nema potpisan ugovor, nema mukica koju ragu da mamuza...a ide derbi, valja pripremati teren. Kakav je ovo Šešelj nivo saopštenja. U prevodu: od jednog reprezentativca Albanije i nismo mogli ništa pametnije da očekujemo. I posle par desetina njegovih mizernih saopštenja od ovog me ozbiljno sramota. Bar da uzme tu fotelju u EL da nam se smiri glava.

 

Послато са SM-A125F помоћу Тапатока

 

 

 

 

Nema mačevanja na tati pa može i ovde ...

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, displejnejm said:

Volim Bilija, ali njega Radonja nikad ne bi doveo - skraćeni bek šuter koji igra lošu odbranu, no, compadre... 

Јбг можда си у праву, али је метнуо професорски.

2 hours ago, displejnejm said:

Volim Bilija, ali njega Radonja nikad ne bi doveo - skraćeni bek šuter koji igra lošu odbranu, no, compadre... 

Јбг можда си у праву, али је метнуо професорски.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Wingwalker said:
16 minutes ago, Kankkunen said:
Nema mačevanja na tati pa može i ovde ...

Ovo su ipak itrnal afers...spomenuo nisam komšiluk.

Kako ,,intrnal afers", ti izgleda nisi citao saopstenje. Lepo ti je objasnjeno da oni nemaju veze sa nama od 2015 i ne znam zasto saopstenja drugog kluba pominjes ovde. 😂

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Redstar0356 said:

Naravno, slazem se,  isto kao i Makabi sto im se nije igralo protiv nas a Cska je zapeo taman toliko koliko treba da nas pobede. Pa evo ti primer, pre neku sezonu Real pobedi Cska na gostovanju, pa de to moze? Ne moze nikako. Samo da se molimo bogu da sto vise ekipa mrzi da igra protiv nas kad ovako imamo jedno kolo da mozemo biti svezi posto mi mozemo samo da pobedimo kad se nekome ne igra. A kad se nama ne igra, onda normalno, igramo koliko nam protivnik dozvoli. Sve u svemu, najgori smo i najbedniji cak i da osvojimo El! 

 

Gde je tu draz koje samo sportsko nadmetanje moze da pruzi?

 

Svi vi koji mislite da smo mi bez jednog od najbitnijih igraca bolji za 33 razlike od jednog legit tima mozete samo da kupite kokice, zavalite se u fotelju i posmatrate kako deremo sve redom kad se vrate Ivanovic i White.

 

2 hours ago, Kooineeperk said:

 

Bolje los seks bez snosaja sa onom malom debeljucom sto se bas trudila oko mene a ja nikako da je zaskocim, nego da sam proveo fantasticnu noc sa onom lepojkom, koja bi mi sve dala...

 

Yeah, seems like legit thinking. 🍻

 

Ja ne bih bio toliko vulgaran i naveo bih bolji primer:

 

Bolje sestica na ispitu kod profesora koji je zahtevan i trazi da se gradivo razume do u detalj nego desetka na ispitu kod profesora koji izadje sa ispita da kupi sebi novine i burek i ostavi studente da prepisuju.

Link to comment
Share on other sites

 

5 hours ago, goldberg said:

Bolje poraz u egal mecu protiv protivnika koji je dao sve od sebe nego pobeda protiv protivnika koji nije izasao na teren da igra kosarku.

 

 

25 minutes ago, goldberg said:

Bolje sestica na ispitu kod profesora koji je zahtevan i trazi da se gradivo razume do u detalj nego desetka na ispitu kod profesora koji izadje sa ispita da kupi sebi novine i burek i ostavi studente da prepisuju.

 

Jos jednom padas u cistoj logici. I nikako ti ne ide razumevanje primera. 

 

Kako to mislis "sestica na ispitu" kad si sam rekao "poraz u egal mecu"? Zar je 6 kod takvog profesora jednako porazu? Imalo bi smisla da si rekao "pobeda u egal mecu". 

Kako uopste mozes da tvrdis da je za bilo koji tim, a kamoli za tim za koji kao navijas (u sta mi je tesko da poverujem, ne znam zasto), bolje da dozivi poraz nego pobedu.

 

Mislim, mogu to da shvatim u nekom hipotetickom smislu, da ako se desi poraz da ce neke stvari da se promene na bolje. Tipa kao ono obecanje koje je Terzic dao da ako Zvezda ne bude sampion on ce otici, ali to je samo hipoteza. Koja sa ovom kosarkaskom pobedom nema nikakve veze. 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

32 minutes ago, Kooineeperk said:

Jos jednom padas u cistoj logici. I nikako ti ne ide razumevanje primera. 

 

Kako to mislis "sestica na ispitu" kad si sam rekao "poraz u egal mecu"? Zar je 6 kod takvog profesora jednako porazu? Imalo bi smisla da si rekao "pobeda u egal mecu". 

Kako uopste mozes da tvrdis da je za bilo koji tim, a kamoli za tim za koji kao navijas (u sta mi je tesko da poverujem, ne znam zasto), bolje da dozivi poraz nego pobedu.

 

Mislim, mogu to da shvatim u nekom hipotetickom smislu, da ako se desi poraz da ce neke stvari da se promene na bolje. Tipa kao ono obecanje koje je Terzic dao da ako Zvezda ne bude sampion on ce otici, ali to je samo hipoteza. Koja sa ovom kosarkaskom pobedom nema nikakve veze.

 

Mislio sam na 6 u kontekstu studenta koji juri visok prosek (pa mu sestica itekako smeta, ali mora imati sve polozene ispite da bi uopste bio u prici za stipendiju).

 

Moze naravno i tvoj primer sa padanjem na ispitu - student je vredno radio, savladao je dosta toga, ali ili nije imao srece sa pitanjima (dobio jedno bas tesko od 20) ili je ispit bas tezak. Nema veze, student je ucinio ono sto je do njega i ceka ga svetla buducnost, za razliku od studenta koji je dobio 10 kod novine/burek profesora pa laze sebe da mora da je to rezultat vrednog rada i zalaganja. 

Mi smo i ranije gubili dosta egal meceva, ali se osecalo da smo na dobrom putu, pa Zalgiris koji je gubio dosta egal meceva da bi na kraju dosao do deobe 8. mesta.

 

Sa druge strane, ekipa koja je proglasena za izgubljeni slucaj bez beka ubice i centra gutaca lopti je odjednom postala jedna od najboljih u EL jer smo, toboze, odigrali kao Real u najboljim danima i to je razlog zasto smo dobili 81:48.

Edited by goldberg
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, goldberg said:

Moze naravno i tvoj primer sa padanjem na ispitu - student je vredno radio, savladao je dosta toga, ali ili nije imao srece sa pitanjima (dobio jedno bas tesko od 20) ili je ispit bas tezak.

Nije to moj primer. To je moja ispravka pogresne logike tvog loseg primera. 😄 

 

To bi onda to po tvom znacilo "Bolje pasti na ispitu, jer nisi imao srece sa pitanjima, kod profesora koji je zahtevan, nego 10-ka kod profesora kod koga se prepisuje"? 

 

Ali, kako jbt izvlacis ove logike? Odakle?! 😄  

 

 

5 minutes ago, goldberg said:

Sa druge strane, ekipa koja je proglasena za izgubljeni slucaj bez beka ubice i centra gutaca lopti je odjednom postala jedna od najboljih u EL jer smo, toboze, odigrali kao Real u najboljim danima i to je razlog zasto smo dobili 81:48.

Ne znam bas da li smo bili proglaseni za "izgubljeni slucaj", ja to tako svakako nisam govorio, ali da, bilo je usual pessimists (jel neko rekao vepar?). 

 

I da jesmo takav slucaj, dobili smo drugi "izgubljeni slucaj" kojem nije mnogo toga polazilo za rukom te veceri, a mi smo odigrali tako da gotovo i nismo mogli bolje. I u cemu je tu tvoj problem sa tom pobedom? To ne mogu da shvatim? Zasto mislis da je bolje da smo izgubili? 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Kooineeperk said:

Nije to moj primer. To je moja ispravka pogresne logike tvog loseg primera. 😄 

 

To bi onda to po tvom znacilo "Bolje pasti na ispitu, jer nisi imao srece sa pitanjima, kod profesora koji je zahtevan, nego 10-ka kod profesora kod koga se prepisuje"? 

 

Ali, kako jbt izvlacis ove logike? Odakle?! 😄  

 

Logika je sasvim jasna - ocene, kao i pobede sluze samo kao putokaz da li neko radi ili ne radi dobro i nisu same sebi svrha.

 

Naravno, u SNS Srbiji gde se kupuju diplome je mnogo bolje imati diplomu na nekom privatnom fakultetu koji ne vredi nista, nego se muciti na drzavnom sa losijim ocenama.

 

1 minute ago, Kooineeperk said:

Ne znam bas da li smo bili proglaseni za "izgubljeni slucaj", ja to tako svakako nisam govorio, ali da, bilo je usual pessimists (jel neko rekao vepar?). 

 

Ma Laki je pricao kako ce da nas sahrane Punter i LeDay jer je kosarka igra probacivanja loptice kroz obruc.

 

Oni imaju majstore, mi imamo ciglare, zakljucak -> nemamo sta da trazimo 14. novembra.

 

1 minute ago, Kooineeperk said:

I da jesmo takav slucaj, dobili smo drugi "izgubljeni slucaj" kojem nije mnogo toga polazilo za rukom te veceri, a mi smo odigrali tako da gotovo i nismo mogli bolje. I u cemu je tu tvoj problem sa tom pobedom? To ne mogu da shvatim? Zasto mislis da je bolje da smo izgubili?

 

Uopste nije tacno da su izgubili samo zato sto im nista nije polazilo za rukom, da je samo to ne bi izgubili rezultatom kojeg bi se postidelo pola ABA lige.

 

Takodje, nisam ni pominjao poraz od njih takvih - gubili smo mi od Fenerbahcea i CSKA, pa je opsti konsenzus (a i moje glediste) da su igre u takvim mecevima razlog za optimizam bez obzira sto smo oba meca izgubili - bili smo nekompletni i igrali protiv TOP 8 ekipa lige.

 

Sta ja mogu da zakljucim na osnovu +33 protiv nesrecnih zelenih? Mozda to da je protiv Albe bio los dan? Da smo uhvatili formu pa cemo da gazimo redom kad se vrati Ivanovic? Mozda da se Ivanovic ipak ne vraca, da nas ne ometa tako mocne u dranju EL timova?

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Kooineeperk said:

I da jesmo takav slucaj, dobili smo drugi "izgubljeni slucaj" kojem nije mnogo toga polazilo za rukom te veceri

2 minutes ago, goldberg said:

Uopste nije tacno da su izgubili samo zato sto im nista nije polazilo za rukom...

 

Hej, izvini, sad sam se setio - doktor mi je izricito zabranio da ulazim u raspravu sa ljudima koji nisu u stanju da procitaju ono sto im napisem, ili procitaju ali namerno to izvrcu.

Laku noc 😉 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Pa izvini i ti, ali te tvoje metode vise prilice skupstini Srbije nego diskusionom forumu.

 

"Mnogo toga" ili "nista" je krajnje nebitno - eto, dali su 48 poena, ubacili i neke trojke - ma, to je za mene nista, nula, bruka i sramota. Samo sto nije tacno da je to rezultat njihove zelje, ali ih nije islo, nego su se pojavili kao da im je neko pripretio oduzimanjem cele mesecne plate ako ne odigraju mec, a oni bi najradije ostali kuci.

 

Mozes ti (a i drugi) da obrces to koliko god hoces, 33 razlike na mecu dve ekipe koje imaju priblizan kvalitet i isti skor pre tog kola znaci samo da se porazena ekipa uopste nije ni trudila da smanji razliku u toku meca. To za mene nije realan pokazatelj trenutnog nivoa igre KKCZ.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...