Jump to content

KK Crvena Zvezda 2021/22


Juan Pablo Montoya

Šta očekujete od sezone 2021/22  

223 members have voted

  1. 1. Šta očekujete od sezone 2021/22

    • Borba za play off evrolige uz osvajanje svoh domaćih trofeja.
      74
    • Pristojna rola u evroligi uz osvajanje ABA lige.
      96
    • Začelje evrolige, mučenje u ABA ligi i ponovni skandali u play off serijama.
      30
    • Potpuni potop i predaja primata u regionu.
      23


Recommended Posts

8 minutes ago, n4l1m said:

drugo nista i ne preostaje..

 

igokea

11/23 za 2

4/16 za 3

 

futura

25/54 za 2 

8/30 za 3

Uz veliki broj poena, asistencija i dobar indeks uz odličnu odbranu. 

Pričao je Radonjić o tome i nenormalnoj potrošnji koju je Loyd imao i da to svi moraju da razumeju. 

Svi su šutirali loše na kraju, takve su utakmice bile...kao uostalom i na početku ove sezone. 

Loyd je sve imao fenomenalno osim tog šuta za 3 i tog šuta van balansa, koji je bio sve sem njegovog izbora. 

  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Lojdara je najkompletniji high level igrač u našem dresu. Miler jeste bio mećava i blickrig u napadu, i kao Lojd dobio je sam nekoliko tekmi u EL, ali njegovu odbranu pamtimo uglavnom zbog skoka iz drugog plana i kad nekog zalepi pod košem. Sistemsku odbranu je igrao zadovoljavajuće do solidno.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Losmi17 said:

Ta prica prosto ne pije vodu.

Doveli smo stranca da bude bekap Dobricu?

Wtf, toliko ludi jos nismo.

Ili se ipak cini da jesmo...

 

Ne. Doveli smo ga da deli minute sa njim. Sličan princip kao i na nekim drugim pozicijama, i kojeg radonja forsira več godinama.

 

Jbg, treba se odlučiti šta hočemo. Da smo spiskali pare na nekog mamojebača tu, a Mitar i Kuzmić podbacili na centru, svi bi rekli kako smo glupo sklopili roster. Ugušili Dobrića koji je pokazao da može, a nismo doveli pojačanje gde je bilo najočiglednije da nam treba.

 

Lako je sad videti gde smo mogli drugačije da uradimo, ali ugovori su podpisani. A isti ljudi koji bi sad šilbovali Hollinsa, bi sledeče sezone pametovali kako nedomačinski poslujemo, kad bi nam ovaj zalepio BAT

 

edit: a svi znam kako se ovde na forumu brzo promeni mantra. Kad proigraju Dobrić i Hollins, brzo če potihnuti kritike, ili bolje rečeno, nači nove žrtve. Evo ja tipujem poziciju pleja. Za Woltersa če se javiti oni koji su rekli da on nemože da isporučuje u kontinuitetu. A Ivanović nije dorastao EL. Gde su i šta rade Jović i Marković

 

2 hours ago, Losmi17 said:

Nije stvar u tome.

Nego onda ne dovodis za bekapa igraca koji ima cirka 350k po sezoni.

Prosto prica ne pije vodu.

Ja nisam optimista po pitanju holinsa uprkos nekim znacima zivota.

 

Nije bekap, nego su ravnopravni. A da smo ga doveli za 250k, pričali bi kako nas naše uštede najviše koštaju i da smo za 100k više mogli dobiti legitimno EL beka. Hollinsa

 

1 hour ago, Dropkick Murphys said:

Za Dobrića se krajem prošle sezone pisalo da bi imao Lojdove brojke samo da dobije toliku slobodu i broj šuteva. Malo ga je usporila povreda, ali ja još uvek čekam na tih 17 poena prosečno u EL. 

 

Može biti da je neko lupio malo, impresioniran njegovim igrama. Ne sječam se da je to bio baš neki konsenzus. Čak ni među nama, poštovaocima lika i dela Ognjena Dobrića.

 

Uglavnom, ko je najavljivao da če jednakovredno odmeniti Loyda, nije realan. Da ne kažem da nema pojma.

 

Bila bi fora da sad izvučeš neki moj post od juna, gde to tvrdim 😄

Edited by L' Imperatore
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Juce je na Holinsu sviran faul oko trojke. On se nakon toga podigao na sut, i iz uzasno teske pozicije bucnuo bez koske (primetili su i smoreni Plavsic i onaj sumar s njim).

 

Cini mi se da je ovde neko pricao da je na treningu ubadao suteve u suludim procentima.

 

Ja sam poprilicno siguran da je kod njega problem iskljucivo psihicke prirode. Nije Kajl Korver, ali je sasvim dobar suter. Nadam se da ce izaci iz kanala, i da necemo dobiti jos jednog Tompsona.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

14 hours ago, Wesley Sneijder said:

Uf sad, jedan los mec i odmah decko na vi sa kosarkom? Kod njega ne vaze sada krvava kolena? Zaboravlja se brzo kako je protiv Makabija odigrao na obe strane terena, ponistio je Vilbekina, a u napadu razbio offball kretnjama i ofanzivnim skokom. Sad jedan los mec i odmah teranje. 

 

Decko nije operisan od bilo kakvog talenta za kosarku, prosle sezone je imao preko 40% za 3 u ABA. Sut mu je dosta bolji nego sto pokazuje kod nas za sada, kao da sutira u nekom grcu. pa i takav ima ulogu bitnu u defanzivi.

 

Bold: vidja se cesto, pogotovo kod nas u ekipi. Lazic je imao brdo takvih poteza prosle sezone u EL pre povratka Radonje, Kalinic u prvom mandatu. Uostalom, njegova uloga u ekipi nije da dribla loptu.


Nije, operisan od je kolena tj koleno mu je operisano

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Wolters trenutno 4. finišer oko koša u EL sa 1.762 poena po posedu i 81% realizacije, oko njega sve centri i krilni centri (1. Antetokounmpo, 2. da Silva, 3. Fall... 5. Hall, 6. Voigtmann...).

 

I naravno, najbolji flouter Evrolige - 1.333 poena po posedu i 66.7% realizacije (pogodio ih 12 iz 18 pokušaja).

  • Like 21
  • Love 4
  • Thanks 2
  • WOW 5
Link to comment
Share on other sites

Da se ne lazemo, Panathinaikos nije dosao da igra juce, dosli su da odrade mec samo zato sto moraju.

 

To je posledica ovog idiotskog sistema takmicenja i bilo je toga i ranije. Svakako da Crvena zvezda u ovom sastavu nije kvalitetnija od Panathinaikosa vise od 10ak razlike na domacem terenu. Videli smo kako to izgleda kad dodje Zalgiris - losiji tim trenutno od nas, ali su se borili ceo mec i na kraju jedva izgubili.

 

Ovo je bila sprdnja od pocetka do kraja, kad sam video kako gosti izgledaju na 12:6, pa onda da se razlika penje na 20, imao sam osecaj kao da je Krka dosla u "Pionir".

 

U svakom slucaju, razlog vise zasto ne treba velicati svaku pobedu kao da je nekakva senzacija - samo kontinuitet dobrih igara i/ili skor blizu 50% znaci uspesnu sezonu u ovom takmicenju.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Losmi17 said:

Znaci pobedu ne treba velicati ali poraz je regulare utakmica skroz.

Sjajno.

 

Bolje poraz u egal mecu protiv protivnika koji je dao sve od sebe nego pobeda protiv protivnika koji nije izasao na teren da igra kosarku.

 

Ko uopste zeli da gleda ABA mec u EL?

 

8 minutes ago, Don Radonja said:

Po toj logici i mi smo otisli u Milano da odradimo mec protiv Armanija...Reda radi...

 

Nismo, borili smo se ceo mec da spustimo razliku i Messina je itekako temperamentno vodio mec jer smo se u vise navrata onako osakaceni vracali u mec.

 

Tebi ako je to isto kao i Krka iz Atine i wtf rezultat tokom celog meca ja ne znam sta da ti kazem.

Link to comment
Share on other sites

U Beograd ekipe dolaze da pobede,ljudi iz Zalgirisa javno kazu isto,Alba dolazi ocigledno sa istim razmisljanjem svaki put,vidi se po igracima.To je mozda i realno ako gledamo rostere ekipa,mi smo uglavno dno po tom parametru,gde ce ljudi da traze brejk nego ovde i na jos par gostovanja.Dakle Pao apsolutno nema razlog da dodje da odradi utakmicu,nije ni duplo kolo bilo.

 

Izgubimo u Monaku-apokalipsa a kad ono oni tuku CSKA na istom tom mestu a Barsa igra produzetke.

Izgubimo od Milana-nismo mi za el a kad ono oni lideri na tabeli i igraju najbolju kosarku.

 

Zvezda pravi sjajne rezultate,ljudi pogledajte igrace pa recite koliko je to bolje od ocekivanog,koliko tu ima igraca za EL a koliko za klupu u EK.Gde bi bili Kuz I Luka da nisu u Zvezdi?Pitanja mi cak nisu ni hipoteticka,Luka je bio  deseti igrac EK ekipe prosle sezone.Sada njih dvojica izgledaju kao sasvim dobar par u EL....

Pogotovo je dobro kad se pogleda kakav je raspored bio.

Alba je bila kiks ali anuliran pobedom u Tel Avivu,ili obrnuto kako ko gleda.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, UDresuKvinsiMilera said:

Zvezda pravi sjajne rezultate,ljudi pogledajte igrace pa recite koliko je to bolje od ocekivanog,koliko tu ima igraca za EL a koliko za klupu u EK.

 

E pa navijacka ocekivanja se grade pre formiranja rostera, zato je ta letnja tema najcitanija.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Николица said:

Како Берон метну мајсторски тројку преко Петеушева уфффф....

Штета што је отишао.

Volim Bilija, ali njega Radonja nikad ne bi doveo - skraćeni bek šuter koji igra lošu odbranu, no, compadre... 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...