Jump to content

KK Crvena Zvezda 2021/22


Juan Pablo Montoya

Šta očekujete od sezone 2021/22  

223 members have voted

  1. 1. Šta očekujete od sezone 2021/22

    • Borba za play off evrolige uz osvajanje svoh domaćih trofeja.
      74
    • Pristojna rola u evroligi uz osvajanje ABA lige.
      96
    • Začelje evrolige, mučenje u ABA ligi i ponovni skandali u play off serijama.
      30
    • Potpuni potop i predaja primata u regionu.
      23


Recommended Posts

4 hours ago, oubrevo. said:

 

 

jedino ako odigramo najbolju odbranu u dosadašnjem delu sezone.

5-6 ekipa je dalo više poena od armanija do sada & 5-6 ekipa je primilo manje poena od armanija do sada.

jeste da je zvezda među tih 5-6 sa najmanje primljenih poena ali smo i među nekolicinom sa najmanje datih.

 

voleo bih da delim vaš optimizam & nadaću se kad počne tekma isto, samo uz aktuelnu formu, to bi bio mirakul.

 

Igram na kartu h2h sa njima, a i na to da su nas mnogi prežalili, često u takvoj situaciji odigramo iznad očekivanja. :15:

Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, Prijatelj Mitar said:

Ako dadnu manje od šesetdva poena, dobijamo.

I to je upitno, ispod 50 bih bio mirniji. Sad vidim da nasnikad nisu dobili u Milanu,bio sam jednom jbs mi sve ne znam ni ko je bio trener,verovatno Alimpije ludi..

 

Ajde se nadamo cudu, po nekoj statistici nije moguce ovako lose sutirati..non stop

Link to comment
Share on other sites

Ne znam ko je bezobrazniji Holins ili Dobric, verovatno ovaj prvi, jer ovaj drugi bar znamo da moze bolje od ovog. Katastrofa je, lik koji je u kanalu, ne moze nista da ubode, uzima suteve preko ruke, otvara utakmicu sa tri suta koja uzima od cega dva potpuno nerezonska i odmah posle toga er bol s trojke. Bas bezobrazluk. Nek ga teraju u pizdu materinu vise s tim stavom.

 

Slazem se i za Kalinu sad, jbg, siluje, forsira, usla je voda u usi svima, nije ni metar dana proslo, a nama puca odbrana, nema krvavih kolena i sve podseca na onu sezonu kad smo Milera doveli. Nama je jedan igrac obaveza i to da bude top, jos jedan bi isto dobro dosao, jer neki od nasih pojedinaca su sigurno najgori igraci u EL. 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Filbi said:

Samo treba pamtiti kako se ko ponasao od igraca i trenera na ovim gostovanjima

U ovom slucaju ovi smrdljivi zabari mesina poceko rici i ostali

Nasim momcima svaka cast

Na cemu svaka cast?

 

Znate da volim Radonju ali promasio je ove sezone.Svidja mi se sta je pokusao ali promasio je dosta igraca...

Holinsu uruciti sut kartu vec sutra.

Link to comment
Share on other sites

Koja petorka startuje? Sta se htelo sa njom? Poslednju cetvrtinu zapocinje Cirbes? Sta se htelo sa tim? Da li je moguce da kada se stize rezultat, ti ubacujes treceg centra, koji pri tom nije igrao 20 dana i primimo 6 poena. Da li je jos neko primetio da je dok je Lazarevic bio u rotaciji da smo igrali odlicno, sto se pokazalo i ove veceri. Veceras je bilo dosta gresaka Radonje i nesto se mora menjati. Odbrana puca, ali ni to nije problem, problem je sto se to desava na najboljem igracu. 

Link to comment
Share on other sites

On 10/27/2021 at 2:09 PM, Chaos Is Me said:

E da, drago mi je da si se vratio na forum, piši češće. 

😄

 

Ipak izvuče Luka još jednu "pristojnu" partiju 😄

 

Čitamo se i pišemo za koji mesec, previše je ovo negativnosti, a i lupetanja, da bi se regularno konzumiralo.

Edited by medobrundo
  • Like 4
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...