Jump to content

KK Crvena Zvezda 2021/22


Juan Pablo Montoya

Šta očekujete od sezone 2021/22  

223 members have voted

  1. 1. Šta očekujete od sezone 2021/22

    • Borba za play off evrolige uz osvajanje svoh domaćih trofeja.
      74
    • Pristojna rola u evroligi uz osvajanje ABA lige.
      96
    • Začelje evrolige, mučenje u ABA ligi i ponovni skandali u play off serijama.
      30
    • Potpuni potop i predaja primata u regionu.
      23


Recommended Posts

I dalje su jaki kao crna zemlja, to sto im fale centri ne znaci nista,pa Kurbanov moze cuvati Mitrovica, a  Kuzmicu ce veci problem od Milutinova biti Vojtman ako ga krene sut.

 

Sad kad im fali i Grigonis, bice cudo da ovaj mec bude iznad 140poena. Stvara se atmosfera da ako izgubimo da je to cak i neko iznenadjenje, mada mi se svidja kako je Dejo, Kalina i Mitroglu vratili veru u navijace

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

 

 

1 minute ago, Sector said:

 

Na njegov šut niko nema odgovor, sa onom visinom šutira iz driblinga kao bek.

 

Inače teško da zavise od jednog igrača, imaju spolja Shveda i Hacketta koji mogu da nas zatrpaju.

 

 

.

 

Na kladionicama ruskim imaju 1,14...

 

 

Toko ne igra, Milutinov povredjen..Farid u avionu, prelece antlantik...Ekipa nema neke procente do sad, igraju na veliki broj poseda, ako ih usporimo imamo sanse..i na kraju krajeva nije to mlada ekipa, dosta ih je za trideset...Lundberg je mladji...ako ih dobro prebijemo, mozda imamo sanse...

Voitmana ce verovatno juriti Luka...

 

I naravno ako neko poludi..

 

.

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Perkos2 said:

Ako Lazarevic zaustavi Klajburna ima da ih tepamo u sred Moskve

 

kako će lazarević da zaustavi klajburna? klajburn može da zaustavi sam sebe a i to nisam viđao često

 

ono što ćemo videti je još jedan epski duel kalinarija & klajburna. on može da ga limitira ali je problem što je to dvosmerna ulica

lazarević će ići na šveda, kao što je išao i na niže plejmejkere. šveđo mu je idealan da se proslavi ali se plašim da ima previše trikova u rukavu za lazarusa.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

58 minutes ago, Sector said:

 

Na njegov šut niko nema odgovor, sa onom visinom šutira iz driblinga kao bek.

 

Inače teško da zavise od jednog igrača, imaju spolja Shveda i Hacketta koji mogu da nas zatrpaju.

 

Shved igra nesto potpuno drugo od onoga sto smo navikli u Himkiju, krenuo je cak i da se cima u odbrani koliko-toliko. Hackett je nepredvidiv i zavisi od prvih par suteva, slazem se da moze da napravi ozbiljnu stetu. Naravno da ne zavise samo od jednog igraca, nije ni Makabi zavisio samo od Wilbekina, tu su bili i Nunnally, Williams, Raynolds ali smo mi zaustavljanjem Wilbekina odradili najveci deo posla. 

Isto tako kod CSKA Clyburn ima ogroman usage kada je na terenu, vrlo cesto prevodi loptu i odmah se spusta na niski posto odakle im krece napad. Ne sumnjam da cemo spremiti timsku odbranu protiv toga.

 

Ne kazem da smo favoriti naravno, vec samo da imamo sansu veceras. Ne verujem da ce nam se cesto otvarati prilika za brejk protiv ozbiljnog favorita usled njihovih problema sa povredama kao sto se otvara sad.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Kurbanov i Heket mene plase, i njihovi sutevi iz coska, videlo se protiv Zalgirisa sa su imali brdo takvih Open suteva. A pogotovo Heket voli da nas natrpa uvek.

5 minutes ago, BojanaCZV said:

Ja tek sad videh da smo i protiv Olimpije domacini.

 

Nema onda povlacenja, veceras do brejka no.2 😁

Dnevna doza kosarke bas malo pre izbacila Vajta, nasmejanog, eto ti avatar 😁

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, oubrevo. said:

 

kako će lazarević da zaustavi klajburna? klajburn može da zaustavi sam sebe a i to nisam viđao često

 

ono što ćemo videti je još jedan epski duel kalinarija & klajburna. on može da ga limitira ali je problem što je to dvosmerna ulica

lazarević će ići na šveda, kao što je išao i na niže plejmejkere. šveđo mu je idealan da se proslavi ali se plašim da ima previše trikova u rukavu za lazarusa.

 

Ovo. Pa pisasmo pre neki dan o tome ko su najbolji u EL na pozicijama 3/4 i baš pomenusmo Kalinu i Klajburna. Njihov duel će obeležiti meč.  

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, ǝɔɐɟ ǝdɐʇ said:

 

Ovo. Pa pisasmo pre neki dan o tome ko su najbolji u EL na pozicijama 3/4 i baš pomenusmo Kalinu i Klajburna. Njihov duel će obeležiti meč.  

 

ostao mi je u sećanju njihov duel iz prošle sezone, kada sam slučajno seo da gledam valensija - cska;

bio je za te dve ekipe relativno nebitan duel pa nisu išli full-on obojica ali je bilo uživanje gledati kako brane jedan drugog na čisti skill.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, oubrevo. said:

 

ostao mi je u sećanju njihov duel iz prošle sezone, kada sam slučajno seo da gledam valensija - cska;

bio je za te dve ekipe relativno nebitan duel pa nisu išli full-on obojica ali je bilo uživanje gledati kako brane jedan drugog na čisti skill.

 

Biće tu svega pomalo, verovatno i flopa. 🙂 

Link to comment
Share on other sites

Da otarasimo i ovo večeras, ako se ukaže prilika da se bijemo do poslednje sekunde, da probamo nešto. Ako se Šved i Klajburn unervoze može biti svega ali to je svakako malo verovatno. Naredna 2 meča su nam dosta bitna, Cedevita i ALBA, obe utakmice u Pioniru ako je kalendar sa sajta KKCZ tačan. Da odigramo protiv ALBE pred punim Pionirom.

Link to comment
Share on other sites

Sved - Holins je duel koji najvise cekam. Svedja je 'idealan cuvar' za Holinsa, a sa druge strane, Ostin moze usporiti Svedju. Prosle godine Holins je bio izuzetno dobar protiv Himkija...

Zbog nedostatka visokih CSKA ce po fizionomiji petorki liciti na nas (Klajburn i Kurbanov na visokim pozicijama), ali sa mnogo vise vatrene moci spolja. S druge strane, mi cemo imati jos vise mesta da napadamo u meso iz ulaza, ali je sva prilika da ce nam CSKA zaustaviti post igru nizih igraca. Stoga, treba nam sut veceras.

 

@Dzoni Ivanovic - ovo protiv Zalgirisa je mnogo blize sta sam od njega ocekivao u prvom delu sezone, nego ono protv Makabija. Trebace mu vremena da klikne kako na nivo kosarke, tako i na defanzivno opterecenje. Ali itekako imam vere u njega.

 

@Kuz, Simon, Holins, uskoro i drugi - uh, sto je zanimljivo sa se pljuje i ponavlja kao papagaj. Svi oni imaju mane u igri, ocigledne. Da ih nemaju ne bi bili u Zvezdi. Ali neke stvari rade i (jako) dobro. Probajte da ih uvidite, ili bar procitajte sta drugi pisu, mozda vam se otvore neki drugi viziri. Ako ne, bar ne budite papagaji. To da je Kuz drven i da mu treba drska za loptu nije neka nauka primetiti. Da ume da nervira - jos kako, do stanja izmedju placa i besa. Ali njegov doprinos defanzivi je i-zu-ze-tan. Takodje, ofanzivno Kuz je uvek ispracen od strane defanzivaca, nema nekog skupljanja, pomaganja s njega, koristimo ga kao blokera. Solidno je Radonja sakrio i njegove, a jos brilijantnije Mitrove ofanzivne mane. Ajd malo pozitive, vise seksa, manje kukanja 🙂

Dobili smo uvek neugodni Zalgiris, meni je to za radovanje, kao i svaki trijumf u EL.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, oubrevo. said:

 

meni lično je ova utakmica najbitnija, jer je petak u 19h 🙃

Zato i nisam napisao da su bitniji nego bitni, a u ovom šta uradimo, uradimo. Otkako se Šengelija povredio potajno se nadam egalu, ali baš potajno, tako da zadržavam svoj pesimistički stav i upisujem poraz unapred za večeras.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Avodžobi said:

Zato i nisam napisao da su bitniji nego bitni, a u ovom šta uradimo, uradimo. Otkako se Šengelija povredio potajno se nadam egalu, ali baš potajno, tako da zadržavam svoj pesimistički stav i upisujem poraz unapred za večeras.

 

ja sam u fazonu da gubimo 15ak na poluvremenu ali petak je igra zvezda, šveđo je bog i ostale floskule

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

37 minutes ago, oubrevo. said:

 

ostao mi je u sećanju njihov duel iz prošle sezone, kada sam slučajno seo da gledam valensija - cska;

bio je za te dve ekipe relativno nebitan duel pa nisu išli full-on obojica ali je bilo uživanje gledati kako brane jedan drugog na čisti skill.

Verujem da će Kurbanov u defanzivi ići na Kalinu, a da će Klajburn čuvati nekog drugog (Lazarević, Simonović) i štediti gorivo za napad. Takođe verujem da će ukoliko stavimo Kalinu na Klajburna često inicirati pik kao kreator sa Vojtmanom kao pop opcijom. To mu ostavlja dosta prostora za ulaz, a znamo kako finišira oko obruča. Dobra je stvar što Simke može na njega da ga malo umori, te očekujem dosta minuta za njega.

Edited by Liska Manjina
Link to comment
Share on other sites

nikad u duplom kolu nismo dobili obe utakmice a ni u Moskvi nikad nismo dobili..mozda sansa da se obe tradicije sruse...

 

  sigurno da imamo sanse da ih iznenadimo...

 

   ne bih se iznenadio da uopste i ne dovedemo centra jer tesko da ce Radonja naci boljeg za njegov sistem od Kuzmica...bode oci borba coveka i lopte ali jednostavno Kuzmic doprinosi mnogo u odbrani...

 

ne znam zasto svi pominju Sveda bukvalno je Voightman igrac koga se trenutno treba plasiti vise nego njega...

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...