Jump to content

KK Crvena Zvezda 2021/22


Juan Pablo Montoya

Šta očekujete od sezone 2021/22  

223 members have voted

  1. 1. Šta očekujete od sezone 2021/22

    • Borba za play off evrolige uz osvajanje svoh domaćih trofeja.
      74
    • Pristojna rola u evroligi uz osvajanje ABA lige.
      96
    • Začelje evrolige, mučenje u ABA ligi i ponovni skandali u play off serijama.
      30
    • Potpuni potop i predaja primata u regionu.
      23


Recommended Posts

11 minutes ago, mfmilan said:

Mogu samo da zamislim kakva bi ovde žurka bila da je obrnuta situacija, kad ste ovoliko buke digli za greške koje su manje više bile ravnopravno raspoređene.

Da je obrnuta situacija sto se tice sudjenja naravno da bi ovde bila zurka jer bi Zvezda pobedila 20 umesto 2 razlike

Edited by СтелаРоса
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

32 minutes ago, СтелаРоса said:

Pa nista, sad ce svi igraci u evropskoj kosarci ovo da pokusavaju jer je lakse tako doci do novog napada nego da promasis da se lopta odbije do saigraca kojeg protivnik gradi. Kako se nisu ranije setili, nego je pametni Lesor morao sve da nas prosvetli. 

novinar: gospodine vucicu zasto ste dali 2 miliona hilari za kampanju?

vucic: jer sam pametan.

novinar: prelazimo na gospodina lesora. gospodine lesor zasto ste uradili "ono" 10 sekundi pre kraja utakmice?

lesor matijas: jer sam pametan.

Edited by pavijan2
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Edward Louis Severson III said:

 

Pa to ti je kao Vučićevo istraživanje pa ispadne da ima 90% podrške.

 

Ko plati ekspertizu taj dobije zadovoljavajući rezultat.

Nek plati aba liga ako je stalo.

Sasa maricic? Potpuna smejurija.

On je bio trecerazredni sudija celu svoju karijeru.

Nije dobacio ni do nivoa jednog urosa nikolica.

Jos se neko poziva na tu analizu 😂

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, mfmilan said:

Vi i dalje pričate o Ostojinoj ekspertizi, iako imate zvanično saopštenje lige, ne razumem?

Zvanicno saopstenje pise samo o jednoj situaciji gde i ja mogu da se slozim da je bila greska.

Sta cemo na ceo kofer gresaka na zvezdinu stetu?

Pritom i da je ostojino=aba liga saopstenje, opet bi bilo smejurija jer je to radio fakin sasa maricic.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Losmi17 said:

Nek plati aba liga ako je stalo.

Sasa maricic? Potpuna smejurija.

On je bio trecerazredni sudija celu svoju karijeru.

Nije dobacio ni do nivoa jednog urosa nikolica.

Jos se neko poziva na tu analizu 😂

 

Aba liga to i plaća pošto je Saša Maričić na čelu sudijske komisije lige. Slažem se da Maričić nije dobacio do nivoa Uroša Nikolića pošto je Uroš sudio F4 EL dok Maričiću to nikada nije pošlo za rukom, iza sebe ima samo EP, SP i brojna 1/4 finala.

 

Uvek mi je drago kad saznam da su forumaši u svojim profesijama ostvarili daleko veće uspehe, pa da na ovakve karijere mogu da gledaju sa visine.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Manu said:

 

Aba liga to i plaća pošto je Saša Maričić na čelu sudijske komisije lige. Slažem se da Maričić nije dobacio do nivoa Uroša Nikolića pošto je Uroš sudio F4 EL dok Maričiću to nikada nije pošlo za rukom, iza sebe ima samo EP, SP i brojna 1/4 finala.

 

Uvek mi je drago kad saznam da su forumaši u svojim profesijama ostvarili daleko veće uspehe, pa da na ovakve karijere mogu da gledaju sa visine.

Ajde sad ti pogledaj ko sudi 1/4 finala SP i slicno.

Da li se ti secas da je doticni bio prvi sudija nekog bitnog meca?

Ja se cak ne secam ni da je bio prvi sudija nekog KLS finala.

Ostao mi je u secanju kao kls sudija i drugorazredni aba sudija. Pitanje da li je bio 2nd tier uopste.

Ep i Sp sude svakakve dzudze, pojavi se tu pun kufer sudija za koje niko od nas nije cuo, tako da je to maltene nerelevantno.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ozbiljnu kaznu su nam lupili. Ako, i treba. Kamo srece da je ABA liga malo odgovornija po pitanju ovih nereda, a ne nemi posmatrac kao sto je uglavnom slucaj. Samo kazne, pa mozda klub i odluci da uradi nesto po tom pitanju, a Covic se malo smiri sa svojim orangutanima.

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Losmi17 said:

Ajde sad ti pogledaj ko sudi 1/4 finala SP i slicno.

Da li se ti secas da je doticni bio prvi sudija nekog bitnog meca?

Ja se cak ne secam ni da je bio prvi sudija nekog KLS finala.

Ostao mi je u secanju kao kls sudija i drugorazredni aba sudija. Pitanje da li je bio 2nd tier uopste.

Ep i Sp sude svakakve dzudze, pojavi se tu pun kufer sudija za koje niko od nas nije cuo, tako da je to maltene nerelevantno.

 

1/4 finala EL, evo na brzinu sam našao jedno:

 

217-04-2014 Palacio de Deportes
(Madrid)Real Madrid82 - 77Olympiacos
Tolga Sahin
Sasa Maricic

Guerrino Cerebuch

 

Za KLS čisto sumnjam da je moguće naći podatke, ali za ABA to i nije problem, evo tog 2nd tier sudije:

 

Adriatic League | Final Four

 

123-04-2010Drazen Petrovic Center
(Zagreb)Partizan72 - 67KK Vrsac

Sasa Maricic
Sinisa Herceg
Srdjan Dozai

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Manu said:

 

1/4 finala EL, evo na brzinu sam našao jedno:

 

217-04-2014 Palacio de Deportes
(Madrid)Real Madrid82 - 77Olympiacos
Tolga Sahin
Sasa Maricic

Guerrino Cerebuch

 

Za KLS čisto sumnjam da je moguće naći podatke, ali za ABA to i nije problem, evo tog 2nd tier sudije:

 

Adriatic League | Final Four

 

123-04-2010Drazen Petrovic Center
(Zagreb)Partizan72 - 67KK Vrsac

Sasa Maricic
Sinisa Herceg
Srdjan Dozai

Dozai je bio klasa iznad.

Naravno da ce se zalomiti da odsudi poneki relevantan mec na osnovu iskustva i pesackog rada, a i tu je retko bio prvi sudija.

Ni u jednom momentu u poslednjih 20ak godina koliko pratim kosarku, nije bio ni u top3 sudija u Srbiji ali ni top 5 na nivou aba.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Losmi17 said:

Dozai je bio klasa iznad.

Naravno da ce se zalomiti da odsudi poneki relevantan mec na osnovu iskustva i pesackog rada, a i tu je retko bio prvi sudija.

Ni u jednom momentu u poslednjih 20ak godina koliko pratim kosarku, nije bio ni u top3 sudija u Srbiji ali ni top 5 na nivou aba.

 

Aha, ok, jasno.

Edited by Manu
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Obradović se opet pokazao kakav je. Dvolična spodoba, nikakvih ljudskih kvaliteta. 

Nikad on nije kriv ni za šta, krivi igrači, krive sudije, publika, pešaci... 

Sudijska ekspertiza??? 

Dobije veliku kintu, sam sastavlja tim i onda ga Radonjić i ostali treneri koje nema ko toliko da hvali i da mu se uvlače održi školu košarke.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Markoss said:

 

Zeljko se sasvim korektno ponasa, da ne kazem nista manje teatralnije od Radonjica u tom nekom smislu, ali sve u granici pristojnosti i normale. Klupa mu vileni, ali nejasna mi je ciganska mantra koju sam cuo i po hali: zeljko dize tenzije...

Zeljko je u poredjenju sa Vujosevicem i Stanojevicem gospodin i po, a nasi navijaci se ponasaju kao da su na klupi jos gori od dvojice navedenih. 

 

Da ne zaboravimo to sto je kupio nekoliko igraca i platio nenormalne novce za to, za nivo Evropske kosarke. To je jedina zarada za nas KKCZ u poslednjih 10 godina. Mislim sve ok, imao je bas bezveze izjavu za "najveceg Srbina" i jos neke gluposti ali za ono sa cime smo se susretali pre, tacnije sa cistom mrznjom Duleta Vujosevica je neuporedivo. I mogu da razumem prozivke na njegov racun (mada i to nije normalno), ali gadjanje igraca rivala tvrdim predmetima, ma sa bilo cime ne mogu da shatim. Ironije li, takve stvari dolaze od semenkare i skupo kostaju klub. Ove plejof serije su postale parada mrznje i bolesti( naravno, nismo jedinstveni tako nesto se vidi i u Pg i kad gostujemo Kkp), i ne lici vise na sport. 

Edited by Dl91
  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Hogar said:

Obradović se opet pokazao kakav je. Dvolična spodoba, nikakvih ljudskih kvaliteta. 

Nikad on nije kriv ni za šta, krivi igrači, krive sudije, publika, pešaci... 

Sudijska ekspertiza??? 

Dobije veliku kintu, sam sastavlja tim i onda ga Radonjić i ostali treneri koje nema ko toliko da hvali i da mu se uvlače održi školu košarke.

 

Đavolak u gaćama ALERT ON. 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

51 minutes ago, Manu said:

 

Aba liga to i plaća pošto je Saša Maričić na čelu sudijske komisije lige. Slažem se da Maričić nije dobacio do nivoa Uroša Nikolića pošto je Uroš sudio F4 EL dok Maričiću to nikada nije pošlo za rukom, iza sebe ima samo EP, SP i brojna 1/4 finala.

 

Uvek mi je drago kad saznam da su forumaši u svojim profesijama ostvarili daleko veće uspehe, pa da na ovakve karijere mogu da gledaju sa visine.

 

Ja poznajem dotičnog "gospodina" ... I znam odlicno kako je sudio EL, EP/SP itd... ali još bolje znam kako je sudio ABA/KLS, sa kime I kakve "dilove" je imao ( naravno samo mali deo) ...  da budem blag, peezda, tako da mi ni malo ne cudi ovo saopštenje dotičnog.

 

BTW, ne znam da li sam na "Tata" temi, ili KKCZ temi :classic_biggrin:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...