Jump to content

KK Crvena Zvezda 2021/22


Juan Pablo Montoya

Šta očekujete od sezone 2021/22  

223 members have voted

  1. 1. Šta očekujete od sezone 2021/22

    • Borba za play off evrolige uz osvajanje svoh domaćih trofeja.
      74
    • Pristojna rola u evroligi uz osvajanje ABA lige.
      96
    • Začelje evrolige, mučenje u ABA ligi i ponovni skandali u play off serijama.
      30
    • Potpuni potop i predaja primata u regionu.
      23


Recommended Posts

7 minutes ago, Babaduka said:

Ma nek suđenje bude do nekle korektno, a nek stoka viče gađa urla, ko ih jebe. 

Naćiće se već silencer

Idemo na metlu, jer svi mislimo da je neće biti

Iz inat

Uzainat se kaze. Uzainat.

Link to comment
Share on other sites

16 hours ago, Devil In My Pants said:

To mi je zivot..ujtru teretana, sauna, masaza ili plivanje i to je to. Slobodan sam najvise ponedeljkom i cetvrtkom:) reputacija moze da se sacuva samo radom. Dobra stvar je sto nekad lap top mogu da nosim gde god hocu pa mogu raditi i kad putujem 🙂

Brate zavidim ti do imbecilnosti (bez ironije)! Pametan bi se na mom mestu ubio. Nemam volju za životom, jedino pratim Zvezdu u svim sportovima. 

Link to comment
Share on other sites

Jbt vidim 4 nove strane na temi, reko da nije @Šarac otkrio ta dva dogovorena igraca kad ono razglabanje o sudijskim odlukama na mecu od pre 3 dana. Treba da se prica o sudijskim greskama al 'mnogo je kume'.

 

Sto se ocekivanja za vecerasnji mec tice, samo pametno, da igramo nasu igru, ne dozvoliti im da se rastrce i da udju u svoj ritam. Ocekujem da Panter i Ledej uzmu najvise suteva mada ce gurati i na Lesora jer se videlo koliko je dominantniji u odnosu na nase centre. Cetvrtinu po cetvrtinu graditi igru i rezultat pa cemo videti, mislim da mozemo veceras zavrsiti Aba sezonu.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, drakon1 said:

Kad sam unutra naviknem se. Kad izadjem u prvih par minuta osecas tisinu, bukvalno mozes da je rukama 'vatas. Tek tad primetis u kakvom grotlu si bio dva sata.

Tišina koja para uši 😁. oksimoron.

1 hour ago, Chaos Is Me said:

Najveća razlika je u temperaturi i količini vazduha. Makar napolju bilo nevreme ili 40 stepeni, kad izađem iz Pionira osećam se kao da je počelo proleće, kao iz auspuha da izlazim.

Danas nećeš imati tih problema. Jedino ako kod kuće uz TV ne prokuhaš😂

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Tom Bombadil said:

Zašto bi to sad radili kad nismo ni mi na Željko turčine… itd.

3-4 puta se prekidala tekma zbog skandiranja.

 

Ali nije na svako skandiranje, sto trrba naravno dok se ti isti ne izbace iz hale.

 

Ali ostaje da vidimo veceras sta ce biti.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

39 minutes ago, Golijat said:

3-4 puta se prekidala tekma zbog skandiranja.

 

Ali nije na svako skandiranje, sto trrba naravno dok se ti isti ne izbace iz hale.

 

Ali ostaje da vidimo veceras sta ce biti.

Aaa ok, nisam skontao da misliš na te kratke prekide. Njih u tv prenosu nekad jedva i primetiš

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Losmi17 said:

I ja preskacem gledanje veceras.

Osecam cirkus u najavi.

Sanse su nam minimalne ofc iz dosta razloga, koji su vec pomenuti.

Posle će vam biti žao što niste gledali 😁

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Chaos Is Me said:

Večeras će biti dodela pehara i medalja (nažalost, očekujem da se to desi u svlačionici a ne na parketu).

 

Takođe želim da naglasim da se Željko imho odlično ponaša u ovoj seriji, ništa što izlazi izvan okvira sporta a nije mu ga lako da gleda kako njegov projekat doživljava poraz. Nije mi nikad bio omiljen lik (čak ni u vreme kad sam svim srcem navijao za tim koji vodi - reprezentacija) ali apsolutno se nema šta zameriti na njegovom ponašanju u ovoj seriji za sada, to je velika razlika između njega i onoga bez roaminga svojevremeno. 

da, ako cemo da gledamo kako se eksponira u medjima, necemo o onome sto je iza "zavesa"..

a razlog mirnoce je sto ce i porazeni iz finale ici u el, tako da ce u drugi plan pasti to sto je za ovu sezonu potroseno vise od 3 puta od onih sastava sa kojima je dulo igrao el..

tristan koji ni ne ulazi ima oko 600k po sezoni, kao i kuruc, koji je vec pa pa.. :default_coffee:

 

Link to comment
Share on other sites

Ja cu da gledam, i neki bi rekli da sam lud jer verujem da ipak mozemo da im se useremo u zivot.

 

Ne bi im bio prvi put da gube pred punim tribinama jako bitnu utakmicu(Cedevita i Bursa), tako da sanse moraju da postoje, ne mogu da prihvatim da ce tamo neki mamlazi da nam zabrane fer borbu. 

 

 

Link to comment
Share on other sites

47 minutes ago, uini said:

 

slabići 

Atmosfera na topicu kao da nas teraju u minsko polje. Dajte malo humora, vedrine. Evo ja počeo sa pivom i teraninom( odličan liker od vina terana)

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...