Jump to content

KK Crvena Zvezda 2021/22


Juan Pablo Montoya

Šta očekujete od sezone 2021/22  

223 members have voted

  1. 1. Šta očekujete od sezone 2021/22

    • Borba za play off evrolige uz osvajanje svoh domaćih trofeja.
      74
    • Pristojna rola u evroligi uz osvajanje ABA lige.
      96
    • Začelje evrolige, mučenje u ABA ligi i ponovni skandali u play off serijama.
      30
    • Potpuni potop i predaja primata u regionu.
      23


Recommended Posts

1 minute ago, Del Piero said:

I taj WC se dobija osvajanjem ABA lige.

To više ne važi, ugovor između ABA i EL više ne postoji. Čak su i za EC potpisani ugovori sa klubovima, prolaznost ka evropskim takmičenjima više ne postoji.

Mnogo su nam veće šanse za WC ako uđemo u top8, to bi bila sigurica za narednu sezonu.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

39 minutes ago, Princeton said:

 

Baskonija i Fener imaju realne sanse da zavrse sa 13 pobjeda. Mi cak i ako dobijemo dvije (od kojih je ta protiv Bajerna), mozemo da izvisimo za mjesto ako budemo u trouglu sa Fener&Baskonia. Na kraju se sve svodi na dobru formu ekipe, da ostvare neke vazne pobjede, i na tim utakmicama podignu moral i pobjednicki duh ekipe - mi uz to da uzivamo u dobroj kosarci, pa ako top 8 dodje, dobro dosao.

од фенера смо бољи у међусобном. Басконија игра са Монаком следећу, мислим да тешко добијају ипак је и Монако у борби за 8

6 minutes ago, Del Piero said:

Od kad to vise ne vazi?

Мислим да је прошла сезона прва да АБА није гарантовала ЕЛ.

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Kankkunen said:

Mislim od prošle godine, pisano je o tome mnogo puta.

ABA zvanicno nema mesto vec bar nekoliko sezona, ali ima prioritet kod dobijanja WC. To ima prioritet moze da zvuci kao laz, ali do sada je sampion ABA uvek isao u EL i dobijao taj WC. Kao sto rekoh, nista novo po tom pitanju se nije desilo od starta ove sezone, pa imam vise razloga da verujem da ce ekipa koja osvoji ici u EL nego da nece. Djordi je realno mogao da nas zajebe i prosle sezone i da ubaci Virtus koji opet nije obezbedio EL, a sigurno da ih zele tamo, ali nije. Za sledecu sezonu ce se cak mozda otvoriti jos dodatna dva mesta na racun CSKA i Zenita, pa zbog toga su jos manje sanse da ce pobednik ABA ostati kratak. 

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Del Piero said:

ABA zvanicno nema mesto vec bar nekoliko sezona, ali ima prioritet kod dobijanja WC. To ima prioritet moze da zvuci kao laz, ali do sada je sampion ABA uvek isao u EL i dobijao taj WC. Kao sto rekoh, nista novo po tom pitanju se nije desilo od starta ove sezone, pa imam vise razloga da verujem da ce ekipa koja osvoji ici u EL nego da nece. Djordi je realno mogao da nas zajebe i prosle sezone i da ubaci Virtus koji opet nije obezbedio EL, a sigurno da ih zele tamo, ali nije. Za sledecu sezonu ce se cak mozda otvoriti jos dodatna dva mesta na racun CSKA i Zenita, pa zbog toga su jos manje sanse da ce pobednik ABA ostati kratak. 

Sve je to OK, samo što EL može da podeli WC kome god hoće jer nema nikakvih ograničenja, ugovora ... što je nekad postojalo.

Jordi se više ništa ne pita, licencirani klubovi odlučuju o svim bitnim pitanjima. Lobiranje će biti jako važno za dobijanje pozivnice, pored ostalog.

Link to comment
Share on other sites

40 minutes ago, Урош19 said:

од фенера смо бољи у међусобном. Басконија игра са Монаком следећу, мислим да тешко добијају ипак је и Монако у борби за 8

 

Pa i Baskonija je u borbi za top 8. Igra Monako kod kuce, i blagi je favorit, ali i Baskonija je u dobroj formi. Dobili su ih kuci 12 razlike, imaju elana i znanja da se junacki posibaju.

 

 

 

Ne bih ja u ovih par nadolazecih kola nikog otpisivao prelako, i imao izrazitog favorita i u jednoj utakmici.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

46 minutes ago, Del Piero said:

ABA zvanicno nema mesto vec bar nekoliko sezona, ali ima prioritet kod dobijanja WC. To ima prioritet moze da zvuci kao laz, ali do sada je sampion ABA uvek isao u EL i dobijao taj WC. Kao sto rekoh, nista novo po tom pitanju se nije desilo od starta ove sezone, pa imam vise razloga da verujem da ce ekipa koja osvoji ici u EL nego da nece. Djordi je realno mogao da nas zajebe i prosle sezone i da ubaci Virtus koji opet nije obezbedio EL, a sigurno da ih zele tamo, ali nije. Za sledecu sezonu ce se cak mozda otvoriti jos dodatna dva mesta na racun CSKA i Zenita, pa zbog toga su jos manje sanse da ce pobednik ABA ostati kratak. 

Partizan je siguran sledece sezone za WC Evrolige i to se odavno zna...Mi ako osvojimo Aba mozda se mozemo nadati pozivnici, ako ruski klubovi ne budu igrali sledece sezone

 

 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

 Aba Liga PO  - Semi-finals are 18 May, 22 May and eventually 26 May, while the Finals will take place on 30 May, 1 June, 5 June and eventually 7 June and 11 June.

 

 Euroliga PO -April 19-Maj4

 

 Nema nikakvog preklapanja El i Aba , jedino ako uđemo na F4 a tada će se verovatno pomerati Aba 😏

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Kankkunen said:

To više ne važi, ugovor između ABA i EL više ne postoji. Čak su i za EC potpisani ugovori sa klubovima, prolaznost ka evropskim takmičenjima više ne postoji.

Mnogo su nam veće šanse za WC ako uđemo u top8, to bi bila sigurica za narednu sezonu.

udjemo u 8, ABA osvoje komsije, WC ide nama?

nema sanse

Link to comment
Share on other sites

Previse dobro izgleda da mi imamo 2 kluba u EL (sto svakako zasluzujemo), ne bi me iznenadilo da Virtus, Valensija i jos jedan klub popune ruska mesta sa nekim licencama, a da mi nastavimo da se 'koljemo' za to jedno mesto

Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Obi-Wan said:

Alba nas rutinira klasika 15 razlike, Bajern gubimo u tesnoj završnici, Žalgiris na mišiće jedva dobijamo i na kraju raspad protiv Efesa.

 

Eto i to sam vam rešio.

 

Mrak, mrak, pomracina, bagremovi cute...😀

Link to comment
Share on other sites

50 minutes ago, Edward Louis Severson III said:

Djordi effect: Od dva direktna i jednog u kvalifikacije, ABA spala na nula garantovanih mesta.

Nije to djordi efekat vec nas nekvalitet i jos ponesto.

Pisano vec milion puta.

Ova cedevita i kkb bi bili zakovani za dno EL, a kkp bi bio neki panata nivo.

Sta ce mu takvi klubovi?

U medjuvremenu su nemci i francuzi dosta napredovali, uz jace trziste i moc, dobili ta mesta.

Ne vidim nista cudno u tome.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...