Jump to content

KK Crvena Zvezda 2021/22


Juan Pablo Montoya

Šta očekujete od sezone 2021/22  

223 members have voted

  1. 1. Šta očekujete od sezone 2021/22

    • Borba za play off evrolige uz osvajanje svoh domaćih trofeja.
      74
    • Pristojna rola u evroligi uz osvajanje ABA lige.
      96
    • Začelje evrolige, mučenje u ABA ligi i ponovni skandali u play off serijama.
      30
    • Potpuni potop i predaja primata u regionu.
      23


Recommended Posts

Ne moze biti umor kada smo pre 5 dana igrali zadnju. Ovo je samo sramotno i nista vise. 

 

Doci ce ljudi na Fener da isprate svoj voljeni Fenjer.

 

Sva sreca pa svake godine ima bar jedan tim koji ima ono...totalni raspad sezonu inace bismo bili zadnji stalno. Nema to ni svrhe, mlade igrace na gajimo, rezultate nemamo, samo se krvimo sa Partizanom, napusavamo se u svom blatu i selendri, Kalemegdan u junu i ostali BS. A od rasta kluba ni k. Zapravo ima k, ali ne taj.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Nestvarno kako je ova ekipa u stanju da se posere na ama bas svaki nagovestaj nekog kontinuiteta. A tome i te kako doprinosi Radonjicevo sizofreno vodjenje utakmica, koje mu se precesto dogadja u El. Danas je 4 igraca uspeo da zaboravi u razlicitim intervalima - Davidovca, Dobrica, Holinsa i Mitrovica. Zato se Lazica seti i kad ne treba, njegovih 15+ minuta ne gine ma koliko beskoristan bio.

 

Tek kad se setim jajarenja sa centrom, bude mi lakse. Ni ne zasluzujemo nista drugo nego da nam jebeni Kavadas s lakocom unese 17 poena u kos.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, fradler said:

Ne znam evo, bas se jedva suzdrzavam da ne napisem nesto gadno. Sve lepo sa kupa su mi ovim ogadili. Teska bruka, najveca u sezoni. Malo je i evrokup timova koji bi veceras uspeli da izgube od ovih invalida.

Ne preterujmo,tamo nema dobre ekipe sa solidnim rosterom.Ili je ekipno dobro a slabo igracki poput Huventuda ili divljacina sa kvalitetnim igracima poput Partizana i Loko.Huventud lider u jednoj grupi EK je sesti u ACB,Granka lider u drugoj je 11. u ACB,Buducnost dugo bila lider,eto to su najbolje ekipe tamo.

Link to comment
Share on other sites

Izgubili smo od lošijeg sastava nego što je Partizan. ‘Aj možda malo preterujem ali nije daleko od istine.

Inače još jedan, ko zna koji poraz poredu velikim ako ne i glavnim delom zbog slobodnih bacanja. Sramotno smo loši. Mada, imali smo 11/13 dok karikatura od Kuzmanovića nije rekla da odlično šutiramo penale, od tada ide serija 1/8.

Neshvatljivo je ni koliko Volters očajno izvodi ta bacanja za jednog beka.

 

I ne znam šta se ove sezone dogadja sa Radonjićem tokom nekih EL utakmica, kao da jede bunike pa se totalno pogubi. Više nego indikativno je bilo da ćemo izgubiti meč kada ne ja 3-4 minuta napravio izmenu koja verovatno nikome nije jasna a to je bilo uvodjenje Markovića i Davidovca.

A i sudije su dale lep impuls zelenima, na +9 očigledni koraci onog panja a oni odsviraju 2+1, pa nam kradu loptu nogom iz čega sledi kontra…

 

Peta, utakmica EL od (oko) nove godine koju smo ili imali dobijenu ili trebalo da dobijemo. Jeste lepo gledati Zvezdu konstantno kompetitativnu sa najjačim klubovima Evrope ali je ipak mučno i teško gledati ovakve poraze, po gotovo identičnom šablonu i receptu.

 

Strašne probleme imamo sa pozicijom 1, čim Volters malo popusti ili se pregreje nastaje teško mučenje. Na ABA nivou i KLS ćemo to verovatno prebroditi, ali za EL ove sezone nema rešenja.

 

Zašto nema Lazarevića, ni minut, pitanje za Radonjića…

  • Like 11
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, UDresuKvinsiMilera said:

Ne preterujmo,tamo nema dobre ekipe sa solidnim rosterom.Ili je ekipno dobro a slabo igracki poput Huventuda ili divljacina sa kvalitetnim igracima poput Partizana i Loko.Huventud lider u jednoj grupi EK je sesti u ACB,Granka lider u drugoj je 11. u ACB,Buducnost dugo bila lider,eto to su najbolje ekipe tamo.

 

Ok, nisam bas bukvalno mislio, ali nije ni predaleko od istine. PAO je teska olupina, kombinacija ovih losih atributa koje si naveo - divljaci sa slabim igracima. Partizan je za njih ovakve okrnjene bukvalno NBA tim. Stvarno mi ne ide u glavu da sa onakvom lakocom razbucas Pantera i Ledeja, a onda na tom talasu dobre energije i samopouzdanja puknes od Bohoridisa i Kavadasa.

Link to comment
Share on other sites

Ne znam koji je izgovor za ovaj poraz. Siguran sam da bismo bolju utakmicu odigrali da je PAO kompletan. Lepo ste napisali, ovaj tim kad nije na maksimumu ima problema da dobije mnogo slabije ekipe i mi nemamo pravo da potcenjujemo bilo koga u EL, pa ni ovakav Panathinaikos. Iako je top8 bas daleko propustili smo lepu sansu da u sjajnom raspolozenju udjemo u ovaj niz domacih EL utakmica i mozda nekom dobrom serijom uhvatimo kakav takav prikljucak i ne odigramo revijalno ostatak sezone. Mi nemamo luksuz da u EL poklanjamo pobede, a ove sezone smo to precesto radili i zato smo tu gde jesmo. Realno i ne zasluzujemo nista bolje kad gubimo od ove grupe gradjane.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Moze biti da ste bili bez energije i vjerovatno je tako. Vjerovatno su i igraci dobili dan dva slobodno posle kupa. Pisah prije da ekipe koje su u rasulu kao sto je Pao, usled nedostatka odredjenih igraca umiju da eksplodiraju, da se oslobode odredjeni drugi igraci i da bljesnu. Steta, ovo je bila prilika.

Link to comment
Share on other sites

Ja gledam na ostatak sezone u EL vise kao na neke jake trening utakmice. Da se pokusa nesto sto ce pomoci da se na najbolji nacin privede kraju ABA liga.

Definitivno su igraci realni u smislu da je voz za top 8 prosao,i fokus im je na region. Jesu ovi porazi deprimirajuci, ali su konstanta cele sezone, trebalo bi vec da smo naviknuti.

Ako uspemo da sacuvamo ove igrace sledece godine, nadogradimo tim npr Nedovicem i Petrusevim, mogli bi ocekivati znacajan iskorak u Jevropi. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Sramotan poraz zaista a zna se koliko sam zalegao za ovu ekipu. Kavadas 17 poena u EL neće postići više nikad u 3 života. Sve što je trebalo je da zaustavimo Nedovića i da se ne glupiramo previše. Imali smo 17 ofanzivnih skokova a izgubili. Gomila amaterski prodatih lopti. Gomila promašenih otvorenih šuteva. PAO bez 3 člana startne petorke. Baš bedan poraz, kao sa splava direktno da su došli. Prvi poraz ove sezone gde mogu da zamerim slabo zalaganje.

  • Like 13
Link to comment
Share on other sites

53 minutes ago, Chaos Is Me said:

Sramotan poraz zaista a zna se koliko sam zalegao za ovu ekipu. Kavadas 17 poena u EL neće postići više nikad u 3 života. Sve što je trebalo je da zaustavimo Nedovića i da se ne glupiramo previše. Imali smo 17 ofanzivnih skokova a izgubili. Gomila amaterski prodatih lopti. Gomila promašenih otvorenih šuteva. PAO bez 3 člana startne petorke. Baš bedan poraz, kao sa splava direktno da su došli. Prvi poraz ove sezone gde mogu da zamerim slabo zalaganje.

A samo je trebalo da ne luduju...

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

ВИ МОЖДА САД ПЉУЈЕТЕ СВЕ АЛИ СЕ ЗА 20 ДАНА ВИДИМО У 8. Ајде мајку вам да се једна недеља изгура без терања свега.

 

 

ПА ДА У ЈУЛУ СЛАВИМО Ф4 И РУТИНСКУ ТИТУЛУ.

 

 

И ДА МИ ПОНУДЕЕЕЕЕЕЕЕ

 

МИЛИОНЕ БИЛИОНЕЕЕЕЕЕЕЕ

 

НЕ БОЈ СЕ ТИ ЗВЕЗДОООООООО

 

зациркало се у звездино име вечерас

 

 

  • Ha-ha 2
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Ima dana kad jednostavno budeš u kontra ritmu i kada ništa ne polazi za rukom.

Ima i do toga da smo ih ponizili u prvoj utakmici i da nekad proradi sportski inat protiv koga je teško igrati.

 

Jedno je sigurno,ekipi se ne može ništa zameriti za borbenost i htenje.

 

Ja sam u nedelju u Pioniru uz standardna podršku bez obzira da li imamo ili nemamo šanse za top 8.

Mi smo tim,mi smo ekipa!!!

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, propolis said:

Ima dana kad jednostavno budeš u kontra ritmu i kada ništa ne polazi za rukom.

Ima i do toga da smo ih ponizili u prvoj utakmici i da nekad proradi sportski inat protiv koga je teško igrati.

 

Jedno je sigurno,ekipi se ne može ništa zameriti za borbenost i htenje.

 

Ja sam u nedelju u Pioniru uz standardna podršku bez obzira da li imamo ili nemamo šanse za top 8.

Mi smo tim,mi smo ekipa!!!

Ма овосезонској екипи не могу ништа да замерим. Ко је остајао у пиониру дуже после пораза тачно је могао да види колико им је стало и криво кад изгубе. То ми је довољан знак да имамо праву екипу која даје свој максимум на свакој утакмици. Јбг, волели би и они да су победили јуче пао или монако у обе, албу, зенит у пиониру, ефес. Ал јбг, није све до нас, питају се и друге екипе нешто

Link to comment
Share on other sites

Pitaju se i druge ekipe ali kako je moguce da igramo odbranu bez mozga na coveku koji samo na 1 nacin moze da da kos,da se uguzi pod sam obruc i zavrsi poluhorogom.

Napravismo Kajla Hajnsa od Kavadasa,covek krajnje limitiran igrac,bez dometa spolja ikakvog.

Pa napravi taj jebeni faul svaki put kad krene ka kosu,pa lik sutira neverovatnih 33% slobodna bacanja.

Cak i Lesor mu je misaona imenica za pogodjeno bacanje.

Neverovatno.

Ja jos ne mogu da se opasuljim od te kolicine gluposti.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...