Jump to content

KK Crvena Zvezda 2021/22


Juan Pablo Montoya

Šta očekujete od sezone 2021/22  

223 members have voted

  1. 1. Šta očekujete od sezone 2021/22

    • Borba za play off evrolige uz osvajanje svoh domaćih trofeja.
      74
    • Pristojna rola u evroligi uz osvajanje ABA lige.
      96
    • Začelje evrolige, mučenje u ABA ligi i ponovni skandali u play off serijama.
      30
    • Potpuni potop i predaja primata u regionu.
      23


Recommended Posts

9 hours ago, Урош19 said:

ВИ МОЖДА САД ПЉУЈЕТЕ СВЕ АЛИ СЕ ЗА 20 ДАНА ВИДИМО У 8. Ајде мајку вам да се једна недеља изгура без терања свега.

 

 

ПА ДА У ЈУЛУ СЛАВИМО Ф4 И РУТИНСКУ ТИТУЛУ.

 

 

И ДА МИ ПОНУДЕЕЕЕЕЕЕЕ

 

МИЛИОНЕ БИЛИОНЕЕЕЕЕЕЕЕ

 

НЕ БОЈ СЕ ТИ ЗВЕЗДОООООООО

 

зациркало се у звездино име вечерас

 

 

 

9 hours ago, Урош19 said:

ЗА СЛАВУ НАШЕ ЦРВЕНЕ ЗВЕЗДЕ КОЈА ЈЕ 

 

 

СВЕТСКИ ШАМПИОН


Bio dobar provod sinoć? :classic_biggrin:

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

47 minutes ago, NikadProtivKaline said:

tvrdi obruci i visoka trava

s druge strane, nama se u reket ove sezone nije usro samo onaj ko nije ni probao

ukljucujuci tu i velicine poput save lesica i tog nekog kalibra igraca

 

 

Narodski rečeno, guše nas protivnički centri.

  • Ha-ha 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

nije cojek pametan..

s jedne strane, milion puta je prozvakana tema, da bi sa osrednjim centrom, imali bar 5 el pobeda vise, al tu se sad svakako nista ne moze promeniti..

s druge strane, izgubi i real nakon kupa kralja 20 razlike od zalgirisa, ili jos blizi primer koji imamo, eto partizan, koji na papiru ima veci kvalitet i veci talanet od nas i koji predvodi najtrofejniji trener u evropi, za celu sezonu nema dve dobre utakmice, a 97% utakmica igraju protiv daleko slabijih timova od sebe i u daleko povoljnijem rasporedu..

mi od pocetka sezone imamo veliki problem sa povredama, pa vracanjem iz povrede, pa korona, pa nenormalan raspored, a da ne govorim da u el, na papiru mi imamo daleko najslabiji sastav, tako da ono..

ocekivao sam i ja da cemo ih sinoc ugusiti na odbranu i sirinu, al jbg, opet to je pao u atini, ne sloga u kraljevu..

ako gledamo siru sliku, i celokupno stanje, dosadasnji rezultati su cak i iznad ocekivanje, u svim takmicenjima. :default_coffee:

Edited by n4l1m
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Potpuno sramotan poraz.Radonjic ima neka pomracenja u glavi, ja ne mogu drugacije da objasnim njegovo vodjenje pojedinih utakmica.

Ovo sa Markovicem vise nije ni smesno, covek je direktno odgovoran sto su u 3/4 sa -10 dosli na +1, Radonja bleji ne reaguje, Dzoni zakucan za klupu. Onaj faul na centru na Maconu kad smo u bonusu je za samaranje, da si jebeni junior.Bukvalno slovo ne bih prigovorio Dzoniju da trazi raskid ugovora na kraju sezone, ovo sto mu tandem Radonjic-Markovic radi je teski brain fart🙄

Edited by Gudura
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ivanovic za sada, kad se sve sabere, ispod nivoa. Evo vec je 2/3 sezone proslo, osim sporadicnih bljeskova , ne pruza ono za sto je doveden po mom misljenju. Ako se uzme u obzir da mu je duplirana plata u odnosu na platu u proslom klubu, ako se uzme u obzir da je doveden da dijeli minute pola pola sa Voltersom a mozda i da bude ispred Voltersa u svemu. Za sada nista od toga. Da nije u pitanju igrac koji vas je dosta puta zavio u crno, vjerujem da bi se trazio njegov raskid jos ranije. Ovako se svi nadaju da ce biti onaj pravi u plej ofu , sto ce se vjerovatno i desiti. Ipak je on doktor za aba ligu.

Za njegovu losiju igru odgovoran je i Radonjic. Nikoli treba vise slobode u igri kako bi na najbolji nacin iskazao kreativnost i karakter. Ponekad kad gledam imam utisak kao da samo ocima trazi Kalinica. Ja ne mogu da ga prepoznam iskreno. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

55 minutes ago, Gudura said:

Potpuno sramotan poraz.Radonjic ima neka pomracenja u glavi, ja ne mogu drugacije da objasnim njegovo vodjenje pojedinih utakmica.

Ovo sa Markovicem vise nije ni smesno, covek je direktno odgovoran sto su u 3/4 sa -10 dosli na +1, Radonja bleji ne reaguje, Dzoni zakucan za klupu. Onaj faul na centru na Maconu kad smo u bonusu jebza samaranje, da si jebeni junior.Bukvalno slovo ne bih prigovoriju da trazi raskid ugovora na kraju sezone, ovo sto mu tandem Radonjic-Markovic radi je teski brain fart🙄

Ajde ne preterujmo. Nije nešto da branim ili jednog ili drugog, ali fer bi bilo reći da je Đoni jučer bio očajan i da je najodgovorniji za njihov prvi povratak iz minusa. Nas je razvalio igrač iz ne drugog, nego trećeg plana. Već i vrabci na grani znaju da nam je centarska linija nepostojeća. Ali   repetitio est mater studiorum  Ajde Luka još nešto i da u napadu ali u obrani ne  može stolicu odbraniti a o Kuzu je suvišno i trošiti više reči. Na to se nadovezalo i očajno šutersko veče sa trojke i penala( koji nikako da se natreniraju , mada tu dosta ulogu igra i psihologija, naročito u završnicama ) Napokon jedna korektna utakmica Whitea. Ja prvi sam više očekivao od Đonija . On je dva puta bolji igrač bio u Budućnosti nego što je kod nas. Ne znam do koga je to. Do Radonje koji ga ne koristi na pravi način ili do njega samoga. Nisam tu kompetentan samo znam da to nije onaj igrač iz Budućnosti. 

Edited by bodo
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Nemam_ti_kad said:

Ivanovic za sada, kad se sve sabere, ispod nivoa. Evo vec je 2/3 sezone proslo, osim sporadicnih bljeskova , ne pruza ono za sto je doveden po mom misljenju. Ako se uzme u obzir da mu je duplirana plata u odnosu na platu u proslom klubu, ako se uzme u obzir da je doveden da dijeli minute pola pola sa Voltersom a mozda i da bude ispred Voltersa u svemu. Za sada nista od toga. Da nije u pitanju igrac koji vas je dosta puta zavio u crno, vjerujem da bi se trazio njegov raskid jos ranije. Ovako se svi nadaju da ce biti onaj pravi u plej ofu , sto ce se vjerovatno i desiti. Ipak je on doktor za aba ligu.

Za njegovu losiju igru odgovoran je i Radonjic. Nikoli treba vise slobode u igri kako bi na najbolji nacin iskazao kreativnost i karakter. Ponekad kad gledam imam utisak kao da samo ocima trazi Kalinica. Ja ne mogu da ga prepoznam iskreno. 

Ima tačnih stvari u tvom postu, ali suština je da igranje u Zvezdi  zahteva nivo iznad prethodnog. Mnogi nisu tome dorasli, neko iz tehničkog, psihickog ili fizickog razloga.

 

Ja verujem da ce Dzoni dobaciti do većeg nivoa, ali za to treba vremena.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  Ovo je cak i Vlada Kuzmanovic primetio [emoji846]  

 

UFC Kalvados nam je bio totalna nepoznanica. Prvi put ga videli na parketu...nema odigranih dva frtalja u EL...Radonjini pomoćnici nisu dobili šifru za Wi-Fi u Oaki da ga bar izguglaju kad kreno da nas tovari, pitali po prvim redovima na tribinama...zecovi ih domaćinski uputili da pitaju svoju braću iz Olija...zvali ih na poluvremenu ali šifra ide grčkim alfabetom, niko nie umo da prebaci na tu tastaturu, pa zaebali dalje da se cimaju oko toga...eto, splet okolnosti...namestilo se...ciganjska sreća...pick one.   

 

 

 

 

  • Thanks 1
  • Ha-ha 7
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Decembarski said:

Napravismo Kajla Hajnsa od Kavadasa,covek krajnje limitiran igrac,bez dometa spolja ikakvog.

Pa napravi taj jebeni faul svaki put kad krene ka kosu,pa lik sutira neverovatnih 33% slobodna bacanja.

I naravno protiv nas je pogodio to jedno što je imao

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, n4l1m said:

ocekivao sam i ja da cemo ih sinoc ugusiti na odbranu i sirinu, al jbg, opet to je pao u atini, ne sloga u kraljevu..

ako gledamo siru sliku, i celokupno stanje, dosadasnji rezultati su cak i iznad ocekivanje, u svim takmicenjima. :default_coffee:

Eh oaka je pic.in dim za nekada "kutiju sibica" 😁

 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, K.Dot said:

Ali sa kakvom lakocom je juce igrao Kavadas, unosio i raznosio na obe strane terena. Mislim da se i on sam iznenadio. Imam utisak da nam je 30 ubacio a da je mogao  jos toliko.

 

I pravio korake redovno. Ona njegova fintiranja obruča su jeziva.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...