Jump to content

KK Crvena Zvezda 2021/22


Juan Pablo Montoya

Šta očekujete od sezone 2021/22  

223 members have voted

  1. 1. Šta očekujete od sezone 2021/22

    • Borba za play off evrolige uz osvajanje svoh domaćih trofeja.
      74
    • Pristojna rola u evroligi uz osvajanje ABA lige.
      96
    • Začelje evrolige, mučenje u ABA ligi i ponovni skandali u play off serijama.
      30
    • Potpuni potop i predaja primata u regionu.
      23


Recommended Posts

Zeljko je imao ogromne uspehe tokom karijere, ali ono o cemu se prica, a isto sam cuo i od jednog sadasnjeg igraca Partizana da je pun frustracija i kompleksa, i da dosta toga trpe igraci. 

Bilo kako bilo, ne mora da cestita Radonjicu, nek Dejo nastavi ovakvo skolovanje najboljeg evropskog trenera i ja zadovoljan.

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, n4l1m said:

zbog cega si kazao da je izuzetno bitno osvojiti kup? el nesto oko para ili sta? 

Eh jebiga.

 

Ko o cemu baba o ustipcima.

 

Jeste, AV je obecao par miliona eur pobedniku Kupa ali samo da prodje 03.04.

 

 

 

  • Like 2
  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

On 2/21/2022 at 5:35 AM, Nek grmi jako said:

I to najviše iz prostog razloga što košarka iziskuje dva smera, napred-nazad, napad-odbrana. Od čega u Partizanu jedan smer katkad i daje nekakve naznake, a drugi je izumro kao ptica dodo. I to ne samo da je nepostojeći, nego je iskonski pogrešan u samoj ideji da se osloni na koncepcijski rizik po kome se određenim igračima dozvoljava da ispune primarni cilj same igre - šut, od čega i nastaju poeni. Pa se sklone ispod bloka Voltersu, on im zalila trojku, onda se sklone Markoviću, a on ih satarazi... Sklone se Kuzmiću da šutne sa četiri metra - a on je bocne... Sklone se Laziću, pa Lazareviću...

 

I tako se sklanjaju polovini rostera ekipe koja cepa Evroligu svake nedelje, a nekada i dva puta nedeljno, kao da igraju protiv KK Gorštak iz Kolašina a ne protiv nekoga ko redovno otresa mnogo ozbiljnije timove nego onaj koji je selktirao i koji sada predvodi Želimir Obradović. I time igračima Partizana njihov trener i učitelj na najdirektniji način ukazuje na to da ih nije spremio da igraju u odbrani pet na pet, već da se uzdaju u loše šutersko izdanje ovoga ili onoga, povoljan raspored zvezda na nebu i grešku u Radonjićevom matriksu... Iz koga već godinama unazad ne mogu da pronađu izlaz,

 

O ovome sam pisao još na live temi, umesto što se jada i preti sudijama Obradovića bi trebalo da bude sramota na šta mu liči ekipa u odbrani i na kojim se defanzivnim prinicpima zasnovala njegova koncepcija. Jer ono su Muta style vicevi i fore, koje mogu da se prodaju osrednjim abaligašima, mislim nije da nema logike tu i tamo testirati Voltersovu ili Markovičevu trojku, ne prazniti reket tako što ćeš izaći na Kuzmića visoko, ali kad ti se odbrana svede na to kao na glavne motive i ideje onda si u ozbiljno problemu i sa neozbiljno obavljenim poslom pripreme utakmice. No dobro, to je briga za komšije, mi smo to samo rutinski iskoristili i brutalno kaznili.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Ridji said:

 

O ovome sam pisao još na live temi, umesto što se jada i preti sudijama Obradovića bi trebalo da bude sramota na šta mu liči ekipa u odbrani i na kojim se defanzivnim prinicpima zasnovala njegova koncepcija. Jer ono su Muta style vicevi i fore, koje mogu da se prodaju osrednjim abaligašima, mislim nije da nema logike tu i tamo testirati Voltersovu ili Markovičevu trojku, ne prazniti reket tako što ćeš izaći na Kuzmića visoko, ali kad ti se odbrana svede na to kao na glavne motive i ideje onda si u ozbiljno problemu i sa neozbiljno obavljenim poslom pripreme utakmice. No dobro, to je briga za komšije, mi smo to samo rutinski iskoristili i brutalno kaznili.

Пефи и Скејт имали времена за шут као на загревању. Посебно Пефи. А Скејт није ни толико лош шутер па баш толико да га пуштају

Link to comment
Share on other sites

Mala digresija u ovoj slavljeničkoj atmosferi, čisto da nas ne ponese euforija na pogrešne staze.

 

  1. KKP je bio toliko loš u ova 2 derbija - jednostavno je nemoguće da budu još gori ili ovako loši. Znači šta god da se desi oni će igrati bolje sledeće derbije.
     
  2. Individualni matchup igrača je sigurno na strani KKP. Znam, košarka nije bi blizu prost skup pojedinačnih kvaliteta, ali samo da budemo svesni da kada bi neko treći birao igrače između ova 2 rostera, većinski bi to bili igrači KKP - jer individualnim kvalitetom (a što i njihova cena na tržištu to jasno pokazuje) to preteže na njihovu stranu. Osim Kaline i Voltersa, donekle Dobrića. To mnogo govori i o Radonji, jer ovakav skup igrača sa apsolutno velikim ograničenjima je veliki trenerski poduhvat.
  • Like 3
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, Obi-Wan said:

Mala digresija u ovoj slavljeničkoj atmosferi, čisto da nas ne ponese euforija na pogrešne staze.

 

  1. KKP je bio toliko loš u ova 2 derbija - jednostavno je nemoguće da budu još gori ili ovako loši. Znači šta god da se desi oni će igrati bolje sledeće derbije.
     
  2. Individualni matchup igrača je sigurno na strani KKP. Znam, košarka nije bi blizu prost skup pojedinačnih kvaliteta, ali samo da budemo svesni da kada bi neko treći birao igrače između ova 2 rostera, većinski bi to bili igrači KKP - jer individualnim kvalitetom (a što i njihova cena na tržištu to jasno pokazuje) to preteže na njihovu stranu. Osim Kaline i Voltersa, donekle Dobrića. To mnogo govori i o Radonji, jer ovakav skup igrača sa apsolutno velikim ograničenjima je veliki trenerski poduhvat.

Ne treba preterivati zaista, tim im jeste bezveze vodjen za sada, ali krajnje je vreme da i mi prestanemo da jinxujemo i velicamo njihov neverovatan kvalitet. Osim ove zvucne trojke (od kojih bi u timu ja imao samo Ledaya ali ajde nebitno sad), tim im je kanta. 
 

 

Link to comment
Share on other sites

Пефи и Скејт имали времена за шут као на загревању. Посебно Пефи. А Скејт није ни толико лош шутер па баш толико да га пуштају

Meni je neverovatno da su upravo takvo sklanjanje uradili najmanje 3-4 puta i to tokom cele tekme...znači nije bilo korekcije ni na TO. Neko je dobro to opisao na komšijskoj temi kao: ,, kada Pefi i Nejt prime loptu van tri...a mi bežimo kao da igramo ,,izmedju dve vatre". Skloniš se metar nazad ali nastaviš odatle da cimaš i šatro pretiš...a ovo baš bila bežanija.  

 

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Šarac said:

Eh jebiga.

 

Ko o cemu baba o ustipcima.

 

Jeste, AV je obecao par miliona eur pobedniku Kupa ali samo da prodje 03.04.

 

 

 

ne mora par miliona.

samo da ovi momci dobiju kintu na vreme.

ne bi bilo lose, i ako su imuni na kasnjenje plata.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

41 minutes ago, Obi-Wan said:

Mala digresija u ovoj slavljeničkoj atmosferi, čisto da nas ne ponese euforija na pogrešne staze.

 

  1. KKP je bio toliko loš u ova 2 derbija - jednostavno je nemoguće da budu još gori ili ovako loši. Znači šta god da se desi oni će igrati bolje sledeće derbije.
     
  2. Individualni matchup igrača je sigurno na strani KKP. Znam, košarka nije bi blizu prost skup pojedinačnih kvaliteta, ali samo da budemo svesni da kada bi neko treći birao igrače između ova 2 rostera, većinski bi to bili igrači KKP - jer individualnim kvalitetom (a što i njihova cena na tržištu to jasno pokazuje) to preteže na njihovu stranu. Osim Kaline i Voltersa, donekle Dobrića. To mnogo govori i o Radonji, jer ovakav skup igrača sa apsolutno velikim ograničenjima je veliki trenerski poduhvat.

Partizan ce odigrati bolje sledece derbije samo ako im mi dozvolimo. Nisu oni odigrali ove dve utakmice protiv nas lose jer im nije bio dan, nego jer smo ih mi blago receno upropastili. Dva glavna igraca su im potpuno izbacena iz igre nasom odbranom koja ce uvek biti konstantna. Holins je razbio Pantera, cini mi se da je Panter jedine poene dao kada je ovaj bio na klupi, a kada je na klupi ulecu Lazic ili Dobric na njega, znaci covek za 35 minuta na parketu nema sekund da predahne od ove nase trojice. Na sve to, Kuzmic je odlicno iskakao kada Panter zove centra u pik i skoro svaki put je gubio dribling i morao da dodaje saigracima. Nesto manje ocekivano je uloga Davidovca, tj njegova odbrana protiv Ledeja koji ne moze evo vec drugi mec ni da ga pomeri. I ne bi verovatno bolje prosao ni da stavimo Kalinu na njega.

 

Partizan ima kvalitetnih igraca, ali je to tim bez pravog plejmejkera, bez hemije, bez dobrog protoka lopte, bez misica da se potuce sa ekipom poput nas. Onako, bas po meri Radonje da ih dobije svaki put kada ih sretne. Oni nas mogu da pobede samo ako ih prokenja sut za 3 preko ruke.

 

Inace iz njihove ekipe, gledano cisto kosarkaski, bih uzeo samo Pantera i Smailagica, s tim da ovom prvom ne bih dao slobodu kakvu trenutno ima, to tako ne ide na ovom nivou kosarke. Ni bolji napadaci od njega u EL ne uzimaju suteve kakve on uzima.  

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

41 minutes ago, Obi-Wan said:

 

  1. Individualni matchup igrača je sigurno na strani KKP. Znam, košarka nije bi blizu prost skup pojedinačnih kvaliteta, ali samo da budemo svesni da kada bi neko treći birao igrače između ova 2 rostera, većinski bi to bili igrači KKP - jer individualnim kvalitetom (a što i njihova cena na tržištu to jasno pokazuje) to preteže na njihovu stranu. Osim Kaline i Voltersa, donekle Dobrića. To mnogo govori i o Radonji, jer ovakav skup igrača sa apsolutno velikim ograničenjima je veliki trenerski poduhvat.

 

PG - wolters - džoni - pefi su > milijardu puta bolji od madara, moorea i avramovića (a siguran sam da i cena na tržištu to jasno pokazuje)

SG - hollins - lazić - dobrić < punter - glas - trifunović -> samo zbog puntera ali hollins i lazić brišu njegov učinak defanzivom. dobrić je u ovom trenutku i bolji i skuplji igrač od ove dvojice kada se stave na gomilu

SF - kalinić - lazarević > kurucs - dangubić - rade . i igrački i novčano

PF - white - davidovac - simonović < leday - smailagic - tristan (ja bih stavio egal ali zbog novca i trenutne forme whitea (koji kapiram da je drugi najskuplji igrač zvezde aka nije jeftin), neka bude ovako.

C  - kuzmić - luka = balša - lessort. mislim da su kuzmić i luka značajno bolji ali ajde zbog love neka budu egal (mada mislim da smo i tu egal)

 

..sve u svemu, na reputaciju su imho, bolji na dve pozicije i to samo zbog dva nosioca tima. ali to je teorija a ne praksa.

niti je kvalitet na njihovoj strani, niti cene kada se gleda đuture.

  • Like 12
Link to comment
Share on other sites

Partizan nema resenja za savrseni spejsing igraca kkcz u odbrani ,koji su dugo godina u sistemu i koji im je donio izmedju ostalog i laganu pobjedu. Uz onakav nivo igre na ivice faula, uz takav spejsing , kkp je u minornim procentima koristio udvajanja na Panteru, protok lopte im je bio skroz unisten. Mislim nije to samo problem kod KKP, to ce vjerovatno biti problem svih klubova u Aba , osim u slucaju neke lude suterske serije sa svih pozicija. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

On 2/21/2022 at 11:11 AM, uini said:

 

ja ne znam, verovatno preterujem u egzaltaciji ali sve nešto mislim da ovakvog defanzivca na spoljnim pozicijama nisam video od jurij zdovca i danilovića.

 

lik je duugačaak, gibak, savršen rad nogu ima a koncentrisan je i svestan kretnji na terenu fantastično. na stranu ovaj duel protiv puntera, gde je jasno "da ima njegov broj", baš mu leži takav tip igrača, nego je on pokazao klasu i protiv bržih-nižih bekova, sa brzim izbačajem a onda komotno preuzme nekogvišeg i jačeg od sebe, ako treba odbraniti neki bitan šut.


Strašan je u probijanju blokova i praćenju igrača kroz istih, može bukvalno ceo napad da onemogući nekog protivnika da uopšte loptu. E već u odbrani na loptu je nešto slabiji, a kad kažem slabiji mislim na slabiji od Lazića :classic_biggrin:, za ostale je idalje zver 

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, uini said:

 

PG - wolters - džoni - pefi su > milijardu puta bolji od madara, moorea i avramovića (a siguran sam da i cena na tržištu to jasno pokazuje)

SG - hollins - lazić - dobrić < punter - glas - trifunović -> samo zbog puntera ali hollins i lazić brišu njegov učinak defanzivom. dobrić je u ovom trenutku i bolji i skuplji igrač od ove dvojice kada se stave na gomilu

SF - kalinić - lazarević > kurucs - dangubić - rade . i igrački i novčano

PF - white - davidovac - simonović < leday - smailagic - tristan (ja bih stavio egal ali zbog novca i trenutne forme whitea (koji kapiram da je drugi najskuplji igrač zvezde aka nije jeftin), neka bude ovako.

C  - kuzmić - luka = balša - lessort. mislim da su kuzmić i luka značajno bolji ali ajde zbog love neka budu egal (mada mislim da smo i tu egal)

 

..sve u svemu, na reputaciju su imho, bolji na dve pozicije i to samo zbog dva nosioca tima. ali to je teorija a ne praksa.

niti je kvalitet na njihovoj strani, niti cene kada se gleda đuture.

To sto Radonjic izvlaci vise a  Obradovic manje iz igraca i igrackog kadra ne znaci da su objektivno bolji i  skuplji. 

 

Na Pgu-u veciti aba ligas sa jednom sezoonom u El, Pefi od 33 leta na zalasku karijere i Wolter koji  je jedini u naponu snage i igrao dobro u Ec da budu skuplju od najvece nade Izraela i coveka koji je igrao u fakin Kini a znamo zasto se igraci odlucuju da igraju tu ligu ( PARE) i da se ne vracaju cesto u Evropu posle iste.  Avramovic je nas reprzentativac  i nije ni malo jeftin. 


Na Sgu znamo i samo da smo doveli elitnog defanzivca iz El-a i Lazica i Dobrica koji bi u El mogli samo kod nas da igraju a znamo kako je izgledao Lazic bez Radonjica a na drugoj strani  je covek koji je igrao u ARMANIJU na F4 evrolige i zamalo izbacio Barselonu gotovo sam. Tog istog igraca nije mogao Armani da zadrzi zbog novca  a ti ga tu uporedjujes sa Hollinsom i Lazicem.. 

 

Na Sf-u smoi jedini bolji  i to samo zato sto je Kalina MEGA CAR 

 

Na Pf-u   je bas sramota to sto pricas, Simonovic od 40 leta, Davidovac koji je Ec igrac klasicni i u El moze da igra samo kod nas uporedjujes sa Ledejem koji je dosao iz F4 Armanija, jednog od najvecih prospekta koji je dosao iz Relaa i coveka koji je proveo sezonu u Nba.  Jedino White ali i on je mnogo manje cenjem u evroligi od Lideja. 

 

Na C-u je Mitrovic  koji je glumio pomocno osoblje u Buducnosti i Kuzmic koji bukvalno ne moze da se sastavi vec par sezona naspram Lessora koji je nas odbio zbog para i prosle godine osvojio Ec sa velikom ulogom. 

 


Sramotni su ovi spinovi i ove lazi koje iznosis. To sto ih mi razbijamo jer oni izgledaju kao razbijena banda je nesto sasvim drugo

  • Like 5
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Obi-Wan said:

Mala digresija u ovoj slavljeničkoj atmosferi, čisto da nas ne ponese euforija na pogrešne staze.

 

  1. KKP je bio toliko loš u ova 2 derbija - jednostavno je nemoguće da budu još gori ili ovako loši. Znači šta god da se desi oni će igrati bolje sledeće derbije.
     
  2. Individualni matchup igrača je sigurno na strani KKP. Znam, košarka nije bi blizu prost skup pojedinačnih kvaliteta, ali samo da budemo svesni da kada bi neko treći birao igrače između ova 2 rostera, većinski bi to bili igrači KKP - jer individualnim kvalitetom (a što i njihova cena na tržištu to jasno pokazuje) to preteže na njihovu stranu. Osim Kaline i Voltersa, donekle Dobrića. To mnogo govori i o Radonji, jer ovakav skup igrača sa apsolutno velikim ograničenjima je veliki trenerski poduhvat.

Slazem se u oba slucaja, samo kao i uvek kosarka je timski sport. Covic je po meni uradio jako dobar posao kad je vratio Radonjica i tek sad vidim zasto je to uradio. Siguran sam da je ovako nesto nacuo i svestan da sa Obradovicem Zvezda ne bi imala sase, a da je Obradovic uzeo titule ne bi ga mogao oterati nikako pa bio to i Dejo.

 

Sklopili su tim pre svega za ''sigrunu'' ABA dominaciju jer sledec sezone se povecava ''minimalac'' i drzava ce morati da se opruzi vise. Ipak neki moji drugari pricaju drugaciju pricu sto se tice EL sledece sezone, ali uzimajuci da ce se Covic boriti do kraja. Stvarno je maestralan u ''namestanju'' ovakvih meceva i kako prebacuje pritisak na drugu stranu. Od kad su ga jednom zajebali ide  stvarno iskusno i ako i dalje mislim da je za Evropu poprilicno tanak.

 

Radonjic je najslicniji Vujosevicu, to je ta neka slicna skola kosarke i poznavanje mentaliteta ovdasnjih naroda i sta im je bitno i u kom momentu mora da istupi. Naravno tempiranje forme im je slicno, pa cak i vodjenje utakmice gde je Radonjic sve bolji i sve redje baguje. Posebno oko TO i samih izmena. Ima toga jos, ali je smanjio broj i da od drveta naprave master delo.

 

Imena su na njihovoj strani, posebno i sama buducnost, ali timovi se danas menjaju..manje se gleda na long term jer finansijska neizvesnost svakog moze pogoditi.

 

 

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

@uini

 

Kako su Kalinic i Lazarevic novcano skuplji od Kuruca, Zagorca i Dangubica. Mislim, Kalinic u teoriji jeste najskuplji od ove petorke, ali Kuruc sigurno nije jeftin, iako patije koje pruza skrecu na to (ali on je jos uvek prospekt, btw i dosta bolji igrac nego sto pokazuje u kkp, dosao iz NBA gde je igrao za preko milion po godini, ok tesko da je zabo toliko, ali tesko da je isao i mnogo ispod toga, jer je sigurno jos mogao tamo da se smuca). Zagorac sigurno nije jeftiniji od Lazarevica, a Dangubic jos manje, jer je nama trazio 300k. 

 

Overall, mislim da smo kompaktniji, jer je Nikola Kalinic najbolji igrac u obe ekipe. Doduse Panter je drugi, a Ledej treci, ako cemo vec tako da gledamo. Ipak, KKP-u bas fali plej, ne mogu da verujem da nisu pojurili Pefija nekog ili bilo koga ko je u stanju da spusti loptu dole i organizuje bilo sta smisleno na terenu. Poziciono, jaci smo na kecu i trojci, oni na dvojci, cetvorci, pa i na petici imaju vecu sirinu. 

 

Bice zanimljive plejof serije svakako. 

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Redstar0356 said:

Sramotni su ovi spinovi i ove lazi koje iznosis. To sto ih mi razbijamo jer oni izgledaju kao razbijena banda je nesto sasvim drugo

 

ja napisao da su jači na PF a ti mi kažeš Na Pf-u je bas sramota to sto pricas,

 

biće da si naučio da čitaš sva slova ali imaš problem sa povezivanjem najbanalnijeg konteksta. kad to savladaš, vrati se da vređaš  🙂

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Redstar0356 said:

To sto Radonjic izvlaci vise a  Obradovic manje iz igraca i igrackog kadra ne znaci da su objektivno bolji i  skuplji. 

 

Na Pgu-u veciti aba ligas sa jednom sezoonom u El, Pefi od 33 leta na zalasku karijere i Wolter koji  je jedini u naponu snage i igrao dobro u Ec da budu skuplju od najvece nade Izraela i coveka koji je igrao u fakin Kini a znamo zasto se igraci odlucuju da igraju tu ligu ( PARE) i da se ne vracaju cesto u Evropu posle iste.  Avramovic je nas reprzentativac  i nije ni malo jeftin. 


Na Sgu znamo i samo da smo doveli elitnog defanzivca iz El-a i Lazica i Dobrica koji bi u El mogli samo kod nas da igraju a znamo kako je izgledao Lazic bez Radonjica a na drugoj strani  je covek koji je igrao u ARMANIJU na F4 evrolige i zamalo izbacio Barselonu gotovo sam. Tog istog igraca nije mogao Armani da zadrzi zbog novca  a ti ga tu uporedjujes sa Hollinsom i Lazicem.. 

 

Na Sf-u smoi jedini bolji  i to samo zato sto je Kalina MEGA CAR 

 

Na Pf-u   je bas sramota to sto pricas, Simonovic od 40 leta, Davidovac koji je Ec igrac klasicni i u El moze da igra samo kod nas uporedjujes sa Ledejem koji je dosao iz F4 Armanija, jednog od najvecih prospekta koji je dosao iz Relaa i coveka koji je proveo sezonu u Nba.  Jedino White ali i on je mnogo manje cenjem u evroligi od Lideja. 

 

Na C-u je Mitrovic  koji je glumio pomocno osoblje u Buducnosti i Kuzmic koji bukvalno ne moze da se sastavi vec par sezona naspram Lessora koji je nas odbio zbog para i prosle godine osvojio Ec sa velikom ulogom. 

 


Sramotni su ovi spinovi i ove lazi koje iznosis. To sto ih mi razbijamo jer oni izgledaju kao razbijena banda je nesto sasvim drugo

Sve ok, ali Evropa plače za igračima poput Davidovca i Sikme. 

Prvi je preinteligentna lenčuga koja, u napadu, može da pokriva sve pozicije, a u odbrani da pristojno sačuva sve visoke pozicije. Igrač koji savršeno čita igru, ima pristojan šut, odličnu igru na postu za svoju poziciju, odličan pregled igre. U dobrom sistemu odličan za pojedine odbrambene zadatke (čist primer KKP godinama unazad). Šteta što će verovatno i ostati na ovome u svojoj karijeri zbog svoje loše radne etike, ali stvarno je glupo reći da je on igrač EC kalibra. 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Markoss said:

@uini

 

Kako su Kalinic i Lazarevic novcano skuplji od Kuruca, Zagorca i Dangubica. Mislim, Kalinic u teoriji jeste najskuplji od ove petorke, ali Kuruc sigurno nije jeftin, iako patije koje pruza skrecu na to (ali on je jos uvek prospekt, btw i dosta bolji igrac nego sto pokazuje u kkp, dosao iz NBA gde je igrao za preko milion po godini, ok tesko da je zabo toliko, ali tesko da je isao i mnogo ispod toga, jer je sigurno jos mogao tamo da se smuca). Zagorac sigurno nije jeftiniji od Lazarevica, a Dangubic jos manje, jer je nama trazio 300k. 

 

isto kao i što su hollins-dobrić- lazić jeftiniji od puntera-glasa-trifunovića.

kalinić = punter, to je ta neka slična cifra. hollins, lazić i dobrić nisu jeftini igrači, samo im je punter milijunaš matchup.

  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, uini said:

 

ja napisao da su jači na PF a ti mi kažeš Na Pf-u je bas sramota to sto pricas,

 

biće da si naučio da čitaš sva slova ali imaš problem sa povezivanjem najbanalnijeg konteksta. kad to savladaš, vrati se da vređaš  🙂

,,ja bih stavio egal ali zbog novca i trenutne forme whitea (koji kapiram da je drugi najskuplji igrač zvezde aka nije jeftin), neka bude ovako."

 

 

Ne, napisao si da bi stavio egal ali zbog novca i trenutne forme nisi.    Ispada da je White koji se u formi smuca po granicnim top8 timovima bolji i skuplji od Nba i F4 igraca. 

Link to comment
Share on other sites

@uni

 

Ne znam ko ti je izvor za gore napisano, 

ali je dosta daleko od realnosti.

 

Pozicija SF Kainic - Lazarevic je skuplja.

 

Sve ostale pozicije su Zvezdine jefrinije u odnosu na komsije.

 

 

Ovo je na osnovu potpisanih plata koje igraci imaju za sezonu 21/22.

 

 

 

 

  • Like 15
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, kum žoržo said:

@uni

 

Ne znam ko ti je izvor za gore napisano, 

ali je dosta daleko od realnosti.

 

Pozicija SF Kainic - Lazarevic je skuplja.

 

Sve ostale pozicije su Zvezdine jefrinije u odnosu na komsije.

 

 

Ovo je na osnovu potpisanih plata koje igraci imaju za sezonu 21/22.

 

 

izvor mi je moja zdrava pretpostavka;

wolters je priznat euroleague igrač, džoni priznat aba league igrač a marković kao i wolters, samo što je penzos.

 

tako da tvoj post, uz svo dužno poštovanje, ne može da me ubedi kako tu nismo puno puno skuplji.

 

na stranu što se pravimo da lazić, hollins i dobrić, između ostalih, igraju za stipendije i ručak u menzi. to nam se valjda dopalo kod vujoševića, pa da nastavimo tradiciju.

  • Like 1
  • Ha-ha 2
  • WOW 2
Link to comment
Share on other sites

32 minutes ago, uini said:

 

isto kao i što su hollins-dobrić- lazić jeftiniji od puntera-glasa-trifunovića.

kalinić = punter, to je ta neka slična cifra. hollins, lazić i dobrić nisu jeftini igrači, samo im je punter milijunaš matchup.

Brisi ovo,jer ni blizu nisu, da ne navodim za koliko puta ili kolika  je razlika.

 

Lazic je potpisao trogodisnji ugovor pre dve sezone (ovo mu je izlazna sezona) za 450.000 total za tri godine, pisao vise puta, mozete da mu merite kao 3x150 ili sve pare na gomili ove sezone. 

 

 

  • Like 3
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Šarac said:

Brisi ovo,jer ni blizu nisu, da ne navodim za koliko puta ili kolika  je razlika.

 

Lazic je potpisao trogodisnji ugovor pre dve sezone (ovo mu je izlazna sezona) za 450.000 total za tri godine, pisao vise puta, mozete da mu merite kao 3x150 ili sve pare na gomili ove sezone. 

 

 

 

super su mi ove insajderske a suverene tvrdnje, koje nema veze što se sukobljavaju sa nekom osnovnom logikom, završavaju sa zašto = zato  ( :

 

evo fotke prvog tima zvezde nakon treninga na ručku koji plaća klub

 

borscht.jpg?itok=htDU1kDH

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...