Jump to content

KK Crvena Zvezda 2021/22


Juan Pablo Montoya

Šta očekujete od sezone 2021/22  

223 members have voted

  1. 1. Šta očekujete od sezone 2021/22

    • Borba za play off evrolige uz osvajanje svoh domaćih trofeja.
      74
    • Pristojna rola u evroligi uz osvajanje ABA lige.
      96
    • Začelje evrolige, mučenje u ABA ligi i ponovni skandali u play off serijama.
      30
    • Potpuni potop i predaja primata u regionu.
      23


Recommended Posts

1 minute ago, Predragdjape said:

On je dosao iz EC ekipe kod nas. Znaci ne iz EL da moze da trazi novce kao EL igrac. Avramovic je, znas i sam koliko puta rekao da ne zeli u Srb, i pored Zvezdine ponude. I logika mi kaze da ne bi dolazio za "male' pare..

 

došao je iz unicsa a ne iz neke leve ec ekipe a igrao je i euroligu i eurocup tokom pomenutih 5 sezona na vrlo pristojnom nivou. 

tako da, ne znam šta drugo da kažem a da se ne ponavljam.

Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, Redstar0356 said:

Dokazani evroligaski igrac Nejt Volters igrao za Zalgiris, 2x za nas i 15 utakmica za Makabi a Uniks ga nije produzio kad je usao u Evroligu i Pefi Markovic koji je sa 33 godina odigrao 91 utakmicu u El do dolaska u Zvezdu  (poslednju u sezoni 18/9) dokazani el igraci.  Logika!!

 

Nejt jeste potpuno dokazani EL igrač, sad jbg nije Larkin ni Micić ali to ne znači da nije pokazao EL kvalitet. 

 

Pored njega, Holinsa i Kaline, dodao bih i Vajt kao EL igrača ali ga je povreda baš sjebala pa je trenutno bliži EC nivou.

 

Pefi je bio legit EL plej ali su ga stigle godine pa je od kvaliteta ostalo uglavnom iskustvo i ništa više.

Edited by Sector
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, uini said:

 

došao je iz unicsa a ne iz neke leve ec ekipe a igrao je i euroligu i eurocup tokom pomenutih 5 sezona na vrlo pristojnom nivou. 

tako da, ne znam šta drugo da kažem a da se ne ponavljam.

Zasto ga Uniks nije produzio? Sigurno ne je nije mogao Zvezdinoj ponudi da parira.. Da li mislis da bi da nije Zvezde igrao EL? Tesko. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Predragdjape said:

Zasto ga Uniks nije produzio? Sigurno ne je nije mogao Zvezdinoj ponudi da parira.. Da li mislis da bi da nije Zvezde igrao EL? Tesko. 

 

ali on je već igrao euroleague u žalgirisu i makabiju (pored dve sezone u zvezdi). igrao je el češće nego druga takmičenja. 

a ne pričamo o nekoj drevnoj istoriji, već o aktuelnih 4-5 godina njegove karijere. s'tim što je taj unics ekipa koja po sastavu i novcu uvek pripada više el nego ec.

 

ispade da je wolters neki nepriznat lik a avramović bio jednom strelac u tankerskoj ekipi i sada je vrh. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Istine radi Nejt Volters kao rezervni EC plej dolazi kod nas da bude prvi plej.

Holins dolazi pošto Zenit nije hteo da ga produži.

Vajt dolazi pošto u Panatinaikosu i Armaniju nije igrao skoro pa ništa.

Sigurno najtanji izbor stranaca od kada igramo EL.

 

  • Like 3
  • Thanks 4
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, mind. said:

Sve ok, ali Evropa plače za igračima poput Davidovca i Sikme. 

Prvi je preinteligentna lenčuga koja, u napadu, može da pokriva sve pozicije, a u odbrani da pristojno sačuva sve visoke pozicije. Igrač koji savršeno čita igru, ima pristojan šut, odličnu igru na postu za svoju poziciju, odličan pregled igre. U dobrom sistemu odličan za pojedine odbrambene zadatke (čist primer KKP godinama unazad). Šteta što će verovatno i ostati na ovome u svojoj karijeri zbog svoje loše radne etike, ali stvarno je glupo reći da je on igrač EC kalibra. 

Па технички је управу. Деда је због радне етике остао код нас и даље и због ње и не би играо ЕЛ нигде друге. Тако да кад погледаш таленат и радну етику јесте ЕК играч. Кад би имао радну етику или кад би гледали само шта зна тад јесте ЕЛ играч вероватно

Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, uini said:

 

ali on je već igrao euroleague u žalgirisu i makabiju (pored dve sezone u zvezdi). igrao je el češće nego druga takmičenja. 

a ne pričamo o nekoj drevnoj istoriji, već o aktuelnih 4-5 godina njegove karijere. s'tim što je taj unics ekipa koja po sastavu i novcu uvek pripada više el nego ec.

 

ispade da je wolters neki nepriznat lik a avramović bio jednom strelac u tankerskoj ekipi i sada je vrh. 

Naravno, ali to je bilo pre, ne davno ali je bilo... Sigurno da ne drzi istu cenu kao i tada kada je igrao za njih.. Nije on iz EL u EC presao slucajno, zar ne? Mi mu opet dodjemo kao prilika da opet zaigra nakon nas u drugoj EL ekipi. Zasto bi se Avramovic vratio u Srb nakon cvrstog stava da i pored nase ponude, da igra EL dodje u drugi klub?

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Devil In My Pants said:

Od Kijeva, preko Ponosa do Limara 🤣 al najjace, bilo je lako jer smo jaci 😂😂😂 vragolan, osladilo mu se vise nego svima na forumu!!

a izostavio si najvaznije :

 

- neko dobija 1.5 miliona uplatu pred Kup

- mi smo kratki 4 miliona da zavrsimo sezonu 

- ne znam kako cemo da zatvorimo sezonu kada bude bilo najvaznije ako se bude dugovalo igracima, (nesto mi poznat taj scenario, pogotovo kad je tvoj ljubimac na klupi)

- pozivam Zeljka i Savica na razgovor i kafu da popricamo o kosarci, a na pitanje voditelja a OSTOJU? , nema on sta da prica sa nama, nije kompetentan da sedi sa nama za stolom.

- ne moze on nista da naredi Delijama oko transparenata,  ( doduse nije spomenuo na poziv da zauzmu pojedini court side kada je playoff).

 

prati malo bolje izlaganje kada ti "omiljeni" lik gostuje na Tv, pogotovo posle osvajanja pehara.

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, Šarac said:

-pozivam Zeljka i Savica na razgovor i kafu da popricamo o kosarci, a na pitanje voditelja a OSTOJU? , nema on sta da prica sa nama, nije kompetentan da sedi sa nama za stolom.

 

Normalno, dok je on bio predsednik KSJ Zeljko je bio asistent pa selektor a Zoran igrac (zlatne godine YU kosarke), a Ostoja je tad bio limarski kalfa.

  • Like 5
  • Thanks 1
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Sreten Žujkić, penzioner said:

 

Normalno, dok je on bio predsednik KSJ Zeljko je bio asistent pa selektor a Zoran igrac (zlatne godine YU kosarke), a Ostoja je tad bio limarski kalfa.

Ostoja je tad bio učenik Osnovne škole. Đak pešak.

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, Šarac said:

a izostavio si najvaznije :

 

- neko dobija 1.5 miliona uplatu pred Kup

- mi smo kratki 4 miliona da zavrsimo sezonu 

- ne znam kako cemo da zatvorimo sezonu kada bude bilo najvaznije ako se bude dugovalo igracima, (nesto mi poznat taj scenario, pogotovo kad je tvoj ljubimac na klupi)

- pozivam Zeljka i Savica na razgovor i kafu da popricamo o kosarci, a na pitanje voditelja a OSTOJU? , nema on sta da prica sa nama, nije kompetentan da sedi sa nama za stolom.

- ne moze on nista da naredi Delijama oko transparenata,  ( doduse nije spomenuo na poziv da zauzmu pojedini court side kada je playoff).

 

prati malo bolje izlaganje kada ti "omiljeni" lik gostuje na Tv, pogotovo posle osvajanja pehara.

 

 

Stvarno pokusavam da ispostujem to sto si mi rekao da ti se ne obracam,ali ajde kad volis igru.

 

-Cuo sam da Ukrajna nema nikakvo pravo na Donbas i ono drugo...

-Ponos je nikakav kandidat

-Hvala vucicu...

 

E sad ako uzmes ovo trece i to sto si napisao da nema para, onda je to neki sukob reci, znacenja, velikog dela naseg i covicevog duhovnog vodje.

 

Pazi ti sad, hvala vucicu sto je dao pare 🙂 onda idemo na to covic ne trosi sem onoliko koliko zaradi...pa kako sad da nema tih cetiri miliona :)??

 

Nesto sam nacuo od svog prijatelja koji je u radnom odnosu u KKCZ da ce svi morati u firmi sem igraca i trenera da glasaju za jedinicu na izborima,a da kontrolu vodi Nesha Ilic,nesto mu ne verujem pa te pitam jel to istina?

 

Na kraju i ne najmanje bitno kako bre uvek napadaju Covica i kako to uvek drugari Zoc i Bokan dobiju po picki? Sta onda Ostoja  treba da dobije ili njga ne moze jer je iz sns-a?

 

Mislim ti si nadzorni odbor, kako bre nema 4m ako mi trosimo koliko zaradimo???? Hoces napisati prijavu za to i da pogledas koliko kosta iznajm. sale u Zelezniku za Zvezdu???

 

Najjace mi je bilo kad mu rekao onaj mutant od voditelja paocekuju da vi nadjete pare ili uprava,a on pa Zvezda je drzavni klub...hehehehehehehehehehehhee..

 

Nazalost kosarka je ovde amaterska u smislu da je sve na amaterskom nivou i tek bi bilo da nisu dobili sve pare od drzave..da se bahate...tu mislim i na KKP..

 

Onom Limaru ne bih dao da mi sabere dve kvote...

 

Ako znat plate,lepo napisi koliko zaradjuju Zirbes i Simonovic..to ce biti dovoljno i i koliko rejka(rake) dobija kuca..jer kuca uvek dobija. Pocasti nas nadzorni siguran sam da to zanima nase navijace...

Edited by Devil In My Pants
Link to comment
Share on other sites

41 minutes ago, Šarac said:

a izostavio si najvaznije :

 

- neko dobija 1.5 miliona uplatu pred Kup

- mi smo kratki 4 miliona da zavrsimo sezonu 

- ne znam kako cemo da zatvorimo sezonu kada bude bilo najvaznije ako se bude dugovalo igracima... 

 

Sad samo da se zapitamo sta je u opisu posla direktora...ocigledno da bude sto bolji bitch sa aktuelnom vlascu da bi 'dobio' sto vise love. Ako su komsije nasle bolju bitch, malo je bezveze da se o tome kuka na tv sto su se oni bolje snasli, kao sto je bilo bezveze sto su oni godinama kukali sto smo se mi bolje snasli.

Dakle na posao i da se nadje nacin da se izmuze lova, posto ocigledno drugih izvora trenutno nema. 

Link to comment
Share on other sites

51 minutes ago, Šarac said:

 

- mi smo kratki 4 miliona da zavrsimo sezonu 

- ne znam kako cemo da zatvorimo sezonu kada bude bilo najvaznije ako se bude dugovalo igracima, (nesto mi poznat taj scenario, pogotovo kad je tvoj ljubimac na klupi)

-

 

 

Ништа нек се спреми Алимпије опет

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Jovic propusta mec protiv nas .

Povredio misic (abduktor).

@Devil In My Pants

75/125

 

Prvi deo nisam slusao jer me ne zanima medj politika a i ni ova unutrasnja.

Nadam se da ce Vladeta pobediti u Beogradu, za ostala mesta ne verujem, ljudi su mazohisti pogotovo ovi u Borci, Boru,Zajecaru.

 

Drzava je ispostovala to sto je i obecala ali je nedovoljno za ambicije koje mi kao kkub imamo da bi napravili iskorak u El.

 

Ostoja je sam pred Kup poceo da lupa a odgovor mu je stigao na parketu i slavodobitni pish po tv ksbalima posle toga.

Ovo je i delimican odgovor TITU zasto je Kup bio vazan za nekoga. 

 

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, Šarac said:

Jovic propusta mec protiv nas .

Povredio misic (abduktor).

@Devil In My Pants

75/125

 

Prvi deo nisam slusao jer me ne zanima medj politika a i ni ova unutrasnja.

Nadam se da ce Vladeta pobediti u Beogradu, za ostala mesta ne verujem, ljudi su mazohisti pogotovo ovi u Borci, Boru,Zajecaru.

 

Drzava je ispostovala to sto je i obecala ali je nedovoljno za ambicije koje mi kao kkub imamo da bi napravili iskorak u El.

 

Ostoja je sam pred Kup poceo da lupa a odgovor mu je stigao na parketu i slavodobitni pish po tv ksbalima posle toga.

Ovo je i delimican odgovor TITU zasto je Kup bio vazan za nekoga. 

 

 

Uh ta Borca, bar da dobiju kanalizaciju. Tako i u NS, grad gube glat, ali mesta kao Borca ubise.

 

Ma Cova je dobio svojih pet minuta...koje mu je Dejo doneo, nije se davno ovako sepurio.

 

Steta sto nismo bar jedan mec dobili od onih na par lopti, posle ove inekcije, bili bi u opasnoj birbi za osmo mesto.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, uini said:

 

 

kao što pomenuh pre neki dan - svojevremeno su me kum žoržovi drugari koji više ne pišu ovde, uveravali da moramo da imamo batočinca jer kari pešić ima prejak ugovor za naše prilike (a razumljiv u odnosu na reputaciju, jel'te)

 

šarac je ovih dana pisao kako je radonjić najskuplji trener u istoriji zvezde, tako da, opet mogu da zaključim da ni tu nismo na kikirikiju

 

iako je jasno da željko bez ugovora > radonjić sa ugovorom.

 

 

 

Samo da te apdejtujem, Robija ima trogodišnji GARANTOVANI ugovor.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...