Jump to content

KK Crvena Zvezda 2021/22


Juan Pablo Montoya

Šta očekujete od sezone 2021/22  

223 members have voted

  1. 1. Šta očekujete od sezone 2021/22

    • Borba za play off evrolige uz osvajanje svoh domaćih trofeja.
      74
    • Pristojna rola u evroligi uz osvajanje ABA lige.
      96
    • Začelje evrolige, mučenje u ABA ligi i ponovni skandali u play off serijama.
      30
    • Potpuni potop i predaja primata u regionu.
      23


Recommended Posts

Komšije u naletu, raspolozeni stranci, Zoc trener koji zna kako se osvajaju titule, definitivno su favoriti i to poprilični.

Nadam se samo da ćemo od početka igrati jaku odbranu i nekako neutralisati njihov šut za 3 poena, onda bi i imali kakve takve šanse.

  • Ha-ha 3
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, srlepajce said:

kVyLjR.gif 

Samo cepamo nasu igru uz glavnog nam koreografa 

Kup nece nidje 

Sinhronizacija-10

Izvodjenje-10

Koreografija-10

Interpretacija-10

Umetnicki dojam-100

Edited by Crni
  • Like 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, dekssy said:

Komšije u naletu, raspolozeni stranci, Zoc trener koji zna kako se osvajaju titule, definitivno su favoriti i to poprilični.

Nadam se samo da ćemo od početka igrati jaku odbranu i nekako neutralisati njihov šut za 3 poena, onda bi i imali kakve takve šanse.

 

Jbg sad ako su poprilicni favoriti... To obicno najtacnije procenjuju kladionice, a one daju Zvezdi solidnu prednost pred mec.

Ja mislim da su sanse 50-50. Mi cemo sigurno odigrati cvrsto i defanzivno jako, a oni ce sigurno spakovati desetak trojki, jer imaju dobar protok lopte i dobra su suterska ekipa. Panter ce isporuciti svoje, Kalina svoje.

 

Izdvojio bih tri bitna faktora:

 

1. Kontrola skoka. Mitroviceva rak rana, a Kuzmic je van forme. Mogli bi puno problema tu da prave Lesor i Koprivica.

2. Procenat sa penala. Sudijska trojka ne obecava, bice pod velikim pritiskom, mirise mi na sviranje svakog kontakta i festival bacanja.

3. Nas sut. Oni dosta dobro brane obruc, ali zato dozvoljavaju zaista veliki broj otvorenih suteva. Ako Ivanovic, Davidovac, Vajt, Holins, Lazic spakuju ponesto, sanse su nam dosta dobre. Ako budu bacali cigle, eto nas u problemu. 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Markoss said:

Vala je termin mogao da bude 19h, nedelja, sutra radni dan, a vala i meni se kao kolegi Sectoru vec oko 23h prispava, a treba palamuditi po forumu bar jos sat, sat i po po zavrsetku tekme.

 

Inace, jedva cekam utakmicu. Mislim da su komsije blagi favoriti, kao i pred prvi derbi, jer individualno imaju igrace sposobnije da resavaju, ali mi smo cvrsci i i dalje izgledamo timski kompakntije i bolje. Bice na jednu loptu tekma. 

 

Ako se gleda neki šablon u ovoj sezoni, kad se pobedi ne palamudi se mnogo po forumu. Par postova o tome ko je u slaboj formi, kako je Marković podgrijan leš, a Luka i Kuz nisu ugušeni... I tu se otprilike priča završi.

 

Tako da ne sikiraj se, do 23.15 ima da spavaš ko beba 😉

 

36 minutes ago, dekssy said:

Komšije u naletu, raspolozeni stranci, Zoc trener koji zna kako se osvajaju titule, definitivno su favoriti i to poprilični.

Nadam se samo da ćemo od početka igrati jaku odbranu i nekako neutralisati njihov šut za 3 poena, onda bi i imali kakve takve šanse.

 

Nisam siguran odakle ovoliki pesimizm. Ovo što Partizan igra u zadnje vreme, realno nije ništa posebno. Ja sam u ovoj fazi sezone očekivao veliki napredak kod njih u odnosu na početak sezone, koji se (još) nije desio. 

 

Ako se nama ne desi neka predstava gde sami sebi pucamo u kolena, mi bi trebali ovo da rešimo prilično lako. Naš neki prosečni nivo protiv njihovog prosečnog nivoa je ovde dosta za dvocifrenu razliku.

Link to comment
Share on other sites

Žoc je odabrao Kuruca umesto Madara...? Smajli se povredio. Avramu je već sada vena kenjara nadrukana na tri atmosfere. U trenutku kada budu jurili jači zaostatak neće ga biti u igri ili će samo prenositi loptu. Punter će sem puškaranja kao i sinoć morati da proba nešto i sam da organizuje ali ovaj put uz znatno agresivnije čuvare na ledjima. Lazarević je za onih 4-5 minuta sinoć izlazio na prenosioca lopte i svakom pojeo po 12-14 sekundi do uručenja. Dečkonja ima lateralnu kretnju rukometaša. Pošto od Vajta ne dobijamo ništa ni u napadu, nadam se da će Lazarević upravo zbog odbrane i skoka dobiti prednost. Na prvi prodor Mura odreagovati momački i on verovatno neće to forsirati. Lakše mu da šuta preko bloka sa 8 metara. Koprivica svojim frejmom i Lesor agresivnošću mogu da nam opterete centre penalima. Ako se dozvoli jači kontakt biće hrključa gde smo forte. Lesora faulirati u svakom mismeču čim primi loptu jer mu loše izvodjenje penala ubija samopouzdanje. Tu treba pomagati jer nabacivaće sigurno brdo lopti visokima, a ako od starta sviraju svaki kontakt lako možemo ostati u zadnjem frtalju sa Dedom na centru.

 

Samo Kalini ladna glava i doziranje Nejta kroz kraće sesije...i spakovaćemo ih valjano. Ako Radonja posegne za Simonom da bi dobili ovakav Partizan...onda daebe oca.

 

A Pefi ako nas seti...seti.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  • Like 5
  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

Se.e mi se od teorija zavere, kukumavcenja i mracenja KK Insider-a ostale bratije sklone gledanju preko plota...da izadjemo veceras nabrijani i posibamo se ko ljudi, da zajebemo ko i kako sudi,  fizicki i timski smo jaci, i ako stav sa kojim udjemo u utakmicu bude pravi, verujem da cemo se radovati veceras

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Wingwalker said:

 

 

Verovatnije je da u ovom sistemu može upravo ovoliko, pa sad gde upali nekim spletom okolnosti.

 

 

apsolutno. samo bih dodao da igrač koji igra pleja a zavisi isključivo od procenta šuta - u svakom sistemu, tj principu igre, može biti igrač koji negde upali spletom okolnosti & inspiracije a negde ne. imamo neku romansiranu predstavu u džoniju, verovatno zato što nas je deljao u clutchu tu & tamo.

Link to comment
Share on other sites

Dobijamo ... u odbrani cemo da ih unakazimo a u napadu imamo sasvim dovoljno municije za dvocifrenu razliku... jedini koji mogu da nas sprece su sudije ako zauzmu baletski kriterijum sudjenja

Edited by Marcus
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Darko Pancev said:

Stisni zube Zvezdo i zgazi gamad ,nema taktiziranjav,odbrana na ivici faula 40 min ,jako ,najjace u ovoj sezoni jer to trofej Kupa zasluzuje!

Gde je sad Dravot da te izlektorise🤨

20 minutes ago, propolis said:

 

 

Oni daju koš,a vi skidate gaće.

Dadnu*

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Darko Pancev said:

Ja sam ubedjen da Ivanovic ceka ovakve utakmice da pokaze zbog cega je doveden ! Samo sto manje minuta Markovicu ,ne mogu da ga smislim !

Ivanovic otkad je dosao samo na derbi misli, namerno ne igra kako zna, da se ne trosi u evroligi i rizikuje povredu jer ceka derbi u Kupu Koraca

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...