Jump to content

KK Crvena Zvezda 2021/22


Juan Pablo Montoya

Šta očekujete od sezone 2021/22  

223 members have voted

  1. 1. Šta očekujete od sezone 2021/22

    • Borba za play off evrolige uz osvajanje svoh domaćih trofeja.
      74
    • Pristojna rola u evroligi uz osvajanje ABA lige.
      96
    • Začelje evrolige, mučenje u ABA ligi i ponovni skandali u play off serijama.
      30
    • Potpuni potop i predaja primata u regionu.
      23


Recommended Posts

Skroz fino odigrano, pogotovo ako se uzme u obzir koliko smo inace tradicionalno traljavi na KRK. Ove godine mali iskorak u tom pravcu, hvala ti Boze!

Sto se finala tice, sta bude, to je uvek zeznut mec. Moj utisak je da smo sigurni, bez punog gasa, malo u prednosti u odnosu na drugog finalistu.

Edited by Bode
Link to comment
Share on other sites

Nema šanse da se i sutra ponovo ovako loše sutersko vece za tri. Kuzma se oporavio u drugom poluvremenu a obranu smo odigrali dobro za naše standarde. Ta ista Mega je dobila komšije na njihovom terenu. Nisu za podcenjivanje. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ivanovic nije igrac za Radonjicev sistem.

Jedan voli brzu igru,prodor za faul u tranziciji,mid range pull up(sut) u ranom napadu posle saradnje sa centrom...a drugi pa recimo da malo vise preferira napad od 24sekunde ako je moguce.

Ivanovic u tim okolnostima izgleda kao da su mu oduzeti talenti.Danas se oteo u par situacija i ubrzao igru i dosao to produktivnosti tada, ali kada treba da se igra "Radonjicevski napad' i da carini loptu 15 sekundi to izgleda i jeste bolno po nas napad,uglavnom se zavrsi nekim sumanutim sutem ili izolacijom Kalinica ako ga pronadjemo na vreme.

Pritom nije najsposobniji i najodgovorniji u odbrani,opet opozit kod Radonje.

 

Steta i za njega i za nas,ubedjen sam da bi bolje izgledao kao sekundarni balhandler,manje obaveza u organizaciji napada a vise prostora za neke poenterske simultanke.Takodje nema ni centre koji mu odgovaraju i prate njegovu igru pa je zajedno sa zvezdom zatocen u limbu izmedju "njegove" i nase "kosarke".Mnogo puta je zbog toga imao kobnu neodlucnost pri sutevima pa su procenti losiji itd...

 

Vajt izgleda kao istetovirani Simanic iz mandata u Zvezdi,bas mu je povreda i odsustvo uticalo na stav na terenu.

 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

White bas beskoristan, ova povreda ga je baš urnisala. Lazić isto nula danas. Kalina, Deda i Nejt najbolji i Kuzma je odigrao dobro drugo a Holins standardno Pit Bull u obrani. Možda dati Lazarevicu više minuta na uštrb Whitea koji ne može da se sastavi.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Cooper said:

Milutinov nikada nije bio ni blizu odlaska na pozajmicu zbog povrede Janga.

Sve se lako može proveriti uvidom u minutažu.

 

A ta "info" je klasičan Čovizam.

 

Uostalom, Zvezda nikada nije niti će uzeti mladog igrača na pozajmicu.

 

Aaahh da,Vujosevic i hiljade mladih igraca,sansi na pretek dok su kod Covica zlokobni stranci grrr.

 

Ko to ne zna pomislio bi da si zaista neiformisan i da verujes u ovo a kad ono verovatno si bolje upoznat sa pricom i detaljima od vecine ovde.Znalo se u to vreme i kome se tacno pretilo u Milutinovoj porodici,Zvezda je bila u usponu tada,Evroliga i ostalo a Partizai 50 gledalaca i Ligi Sampiona.Dakle ocito pregrst razloga da potpise dugogodisnji ugovor sa nama.Postavi stvari kako jesu.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, bodo said:

White bas beskoristan, ova povreda ga je baš urnisala. Lazić isto nula danas. Kalina, Deda i Nejt najbolji i Kuzma je odigrao dobro drugo a Holins standardno Pit Bull u obrani. Možda dati Lazarevicu više minuta na uštrb Whitea koji ne može da se sastavi.

DekiDeki igra samo od polufinala za ostatak sezone nece da se umara,eventualno neki produzetak,tesko gostovanje u Leon Stukelju, otresanje LEdeja kad treba i to.Ostalo ne priznaje.

Edited by UDresuKvinsiMilera
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, UDresuKvinsiMilera said:

DekiDeki igra samo od polufinala za ostatak sezone nece da se umara,eventualno neki produzetak,tesko gostovanje u Leon Stukelju, otresanje LEdeja kad treba i to.Ostalo ne priznaje.

Pa Deda je već  standardno dobar  protiv komšija. Neka nastavi tradiciju i sutra ako uopšte dođe do tog duela. Po svoj prilici trebalo bi. No ostaje da vidimo.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Čestitke momcima na plasmanu u finale iako nismo briljirali u napadu. Šalim se, nisam gledao ali sam čitao komentare. 

 

Biće teško u finalu. Jači smo za Kalinu i plejmejkere ali smo prilično tanji u reketu. 

 

Biće zanimljiv duel Lessorta i neugušenih. 

 

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Veciti derbi u finalu kupa Srbije u kosarci je verovatno nesto najodvratnije sto sam ikad "morao" da odgledam. Garantovani hrkljus, uz maglu od pirotehnike, uzesnu ventilaciju u hali Cair i 5 do 6 hiljada uglavnom krelaca koji su u svakom momentu u stanju da naprave kataklizmu na parketu.

 

Iskreno, to je moj dojam Kupa Radivoja Koraca.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, bodo said:

@uinikakvi su nam izgledi po tebi u eventualnom finalu sa Partizanom. I gde vidiš prevagu u korist jedne ili druge ekipe?

 

nisam merodavan, pošto nisam dugo gledao partizan, praktično uopšte ove godine, izuzev par poluvremena a očigledno su napredovali u svim segmentima igre.

sinoć sam uhvatio prvo poluvreme protiv onih fizički nedoraslih likova pa se tu vrlo forsirala igra visokih, gde je koprivica, isprva nesigurno, upošljavao smailagu na bilo kakav pokušaj udvajanja

 

mislim da smo bolja ekipa, čvršća u odbrani iihaj; ako budemo imali neki prosečan šut iz igre i sa slobodnjaka, mislim da dobijamo komotno, 7-10.

 

ako budemo u banani sa šutom, biće tesno.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...