Jump to content

KK Crvena Zvezda 2021/22


Juan Pablo Montoya

Šta očekujete od sezone 2021/22  

223 members have voted

  1. 1. Šta očekujete od sezone 2021/22

    • Borba za play off evrolige uz osvajanje svoh domaćih trofeja.
      74
    • Pristojna rola u evroligi uz osvajanje ABA lige.
      96
    • Začelje evrolige, mučenje u ABA ligi i ponovni skandali u play off serijama.
      30
    • Potpuni potop i predaja primata u regionu.
      23


Recommended Posts

5 minutes ago, Šarac said:

Nisam ni hteo da aludiram na taj skandal. Imali smo taj slucaj i u KKcz,Kalinic,Kikanovic,Omic...

 

To je svakako za osudu ali to je njihov stav i mogu samo problem da naprave klubu sa odlukama o angazovanju tih igraca,trenera.

Na Aba ligu dolaze pojedinacno u malom broju uostalom kao da je ostatak hale pun pa sada fale i oni. U kakvom su bojkotu semenkari onda na ABA ligi onda? A da , Zirbes i Pefi. 

 

Poenta je da njihov stav očigledno formira zvaničnu politiku kluba. Dva igrača za 30 godina su samo izuzetak koji potvrđuje pravilo. 

 

Ja sam mislio da je to zbog toga što klub nema snage da im se suprotstavi dok god država stoji iza njih, ali možda grešim. Uglavnom, ne znam kakve veze imaju Pefi i Cirbes s tim, valjda svi možemo da se složimo da KKCZ ne sme da baštini šovinizam?

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Manilla said:

Dakle čovek je član političke stranke koja otvoreno, bez uvijanja teži da oteža život Srbima u Crnoj Gori. Apsolutno sve što rade, to je na štetu našeg naroda dole. Počev od nameštenog referenduma, preko priznavanja KiM, političkih hapšenja pa čak i ubistava i na kraju do ovog poslednjeg zakona koji je srećom srušen. Ne samo da je član nego je i odbornik DPS-a, stranke koju podržava sve i jedan vidjeniji "kontroverzni biznismen" u Crnoj Gori. I koji kasnije taj "biznis" prenosi na ulice Beograda i Novog Sada.

 

 

I nakon svega toga, on dodje ovde i uzima 5k evra plate od države Srbije. Kad završi, nastaviće istu retoriku i pričqće kako je budalama još uzeo pare. Njegova nacionalnost je potpuno nebitna, napisao sam 2 puta evo i ćirilicom ЊЕГОВА НАЦИОНАЛНОСТ ЈЕ НЕБИТНА. 

 

 

Pa dobro, jesam li ja jedini kome to nije u redu?

 

Sta ti decko pises

  • Like 7
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

nije da se navijači baš nigde ne pitaju oko politike kluba eto primer da su navijači Bajerna sprečili da se potpiše ugovor sa nekim arapima, ne što su arapi nego što su pare krvave, naravno totalno su različiti primeri ali uticaj navijača u klubovima nije zanemarljiv. ovo sa vaterpolom je po meni naručena predstava u ovo predizborno vreme.

Link to comment
Share on other sites

Ako moze barem ovde bez te "danas je Srbima u Crnoj Gori kao u Jasenovcu" mantre. To neka se ostavi za Aloe i Informere.

 

Btw nalogodavci ovih govana se iz sve snage upinju da sruse vladu (i srusili su je) zajedno sa tim DPS-om. Jasno je meni da oni nemaju kapacitet da shvate takve stvari, suvise su zauzeti skupljanjem pomoci za Kepatm Dragana, ali bi mogao neko to da im objasni. Mislim da bi im mozak eksplodirao.

  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, Manilla said:

Dakle čovek je član političke stranke koja otvoreno, bez uvijanja teži da oteža život Srbima u Crnoj Gori. Apsolutno sve što rade, to je na štetu našeg naroda dole. Počev od nameštenog referenduma, preko priznavanja KiM, političkih hapšenja pa čak i ubistava i na kraju do ovog poslednjeg zakona koji je srećom srušen. Ne samo da je član nego je i odbornik DPS-a, stranke koju podržava sve i jedan vidjeniji "kontroverzni biznismen" u Crnoj Gori. I koji kasnije taj "biznis" prenosi na ulice Beograda i Novog Sada.

 

 

I nakon svega toga, on dodje ovde i uzima 5k evra plate od države Srbije. Kad završi, nastaviće istu retoriku i pričqće kako je budalama još uzeo pare. Njegova nacionalnost je potpuno nebitna, napisao sam 2 puta evo i ćirilicom ЊЕГОВА НАЦИОНАЛНОСТ ЈЕ НЕБИТНА. 

 

 

Pa dobro, jesam li ja jedini kome to nije u redu?

 

Ok, to je možda tvoj stav koji sigurno nema veze sa stavom Dileja koje su jasno poručile da nije poželjan jer je porijeklom Hrvat.

 

Ali, ako se držimo tvoje logike, znači li to da i Ivanović treba da leti, pod pretpostavkom da je jednom glasao DPS? Mislim malo ko ih baš nikad nije glasao za ovih 30 godina.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Just now, Sector said:

 

Ok, to je možda tvoj stav koji sigurno nema veze sa stavom Dileja koje su jasno poručile da nije poželjan jer je porijeklom Hrvat.

 

Ali, ako se držimo tvoje logike, znači li to da i Ivanović treba da leti, pod pretpostavkom da je jednom glasao DPS? Mislim malo ko ih baš nikad nije glasao za ovih 30 godina.

Ne mislim da treba da leti, osim ako je aktivno učestvovao u politici DPS-a. 

  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, pantelia said:

Ako moze barem ovde bez te "danas je Srbima u Crnoj Gori kao u Jasenovcu" mantre. To neka se ostavi za Aloe i Informere.

 

Btw nalogodavci ovih govana se iz sve snage upinju da sruse vladu (i srusili su je) zajedno sa tim DPS-om. Jasno je meni da oni nemaju kapacitet da shvate takve stvari, suvise su zauzeti skupljanjem pomoci za Kepatm Dragana, ali bi mogao neko to da im objasni. Mislim da bi im mozak eksplodirao.

Ako moze i bez podmetanja, ne vidim da je iko to napisao. Dps jeste antisrpska stranka i to je cinjenica.

Ja bih isto zabranio clanovima (ne glasacima) DPS-a javne funkcije u Srbiji, isto tako bih zabranio i zatvorio na duge robije Vuline, Dacice, Vucice i ostale koje se pominju.

Problem kod ovog slucaja ga Dilejama je sto su oni istakli taj debilni transparent koji je sovinisticko sranje, nema mnogo veze sa Dps.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Kako je nadzorni ublazio stavove prema delijama kad je dobio funkciju. Cuj nemaju nikog u skupstini, eh kad  je njima Covic dolazio na rodjendane,ne znam da li je praksa to i dalje...Pa covek im duguje bar jednu titulu, tacnije od sina tadasnjeg MVP sa 5ppg i 3apg.

 

Dok god je sns na vlasti njihova moc je iznad svakog, videli ste zvalavog psihopatu i od sina rodjendan. Ne treba tu nista dodavati ili oduzimati, nema sta da se pojedinci isticu protiv njih, oni su nedodirljivi i smesne su price kako covic ili terzic imaju bilo kakav uticaj na njih pa diskutabilno je i za samog psihopatu...

Link to comment
Share on other sites

Moderacijo mislim stvarno, nije ovo jebeni RSB, ajde malo provetrite, pocinje zeludac da boli...

1 hour ago, Šarac said:

Ko je od clanova grupe clan skupstine KKCz?

 

Oni imaju vecinu u skupstini FKCz, ali ne znam odakle ti podatak za KKcz.

 

Posle Omica taj odnos je daleko od ucestvovanja u upravljanju grupe kroz skupstinu KKcz.

Kalinic je samo incident da se atmosfera na KkCz utakmicama ne bi pretvorila u ono sto niko ne bi zeleo.

Oni bojkotuju klub tako sto jedini ostanu u hali da ispostuju igrace bez vredjanja i zvizduka dok velika vecina "pravih" navijaca je vec u tom trenutku u automobilima u Takovskoj ili traze nacina kako da se najebu majki Luki Mitrovicu sa bezbedne daljine na A tribine. Mislim nije da nam to nije nepoznato iz ranijih godina kako su hrabri nasi navijaci da sa bezbedne daljine jebu majku igracima. Ne vidim nigde da neko proziva Luku za isti idgovor kao i Lazic sto je imao.

 

U hali posle utakmice ostane mozda 100 ljudi plus grupa.

Cak oni najverniji puni ljubavi prema Radonjicu , bivsi forumas odavde i uticajni twiteras zapalinski iz dvorane minut do kraja brzinom Carl Luisa.A pun twiter podrske i punimo pionir. 

Licemeri level pro.

 

Aba ligu bojkotuju javno, a kad dodje playoff sve se plasim da oni isti koji dolaze na El od semenkara i prvi pale iz hale su ti koji prave atmosferu linca.

Da se razumemo o njima i sve sto cine negativno za bilo kog clana SD nemam nista pozitivno da kazem,ali nemoj da pravimo od nasih obicnih semrnkara device marije jer svi upaljaci i kazne ,bog  publiku dolaze zbog obicnih a ne od njih.

 

 

Uz duzno postovanje, evo krstim se levom i desnom na ovo sto pises🤕

Da ne sirim dalje pricu, ali navedi mi 1 ( i slovima jedan), pozitivan aspekt prisustva grupe i njihove navijacke pripadnosti za nas KK?

Edited by Gudura
Link to comment
Share on other sites

51 minutes ago, Manilla said:

Dakle čovek je član političke stranke koja otvoreno, bez uvijanja teži da oteža život Srbima u Crnoj Gori. Apsolutno sve što rade, to je na štetu našeg naroda dole. Počev od nameštenog referenduma, preko priznavanja KiM, političkih hapšenja pa čak i ubistava i na kraju do ovog poslednjeg zakona koji je srećom srušen. Ne samo da je član nego je i odbornik DPS-a, stranke koju podržava sve i jedan vidjeniji "kontroverzni biznismen" u Crnoj Gori. I koji kasnije taj "biznis" prenosi na ulice Beograda i Novog Sada.

 

 

I nakon svega toga, on dodje ovde i uzima 5k evra plate od države Srbije. Kad završi, nastaviće istu retoriku i pričqće kako je budalama još uzeo pare. Njegova nacionalnost je potpuno nebitna, napisao sam 2 puta evo i ćirilicom ЊЕГОВА НАЦИОНАЛНОСТ ЈЕ НЕБИТНА. 

 

 

Pa dobro, jesam li ja jedini kome to nije u redu?

 

Covece, ne verujem sta si napisao 😲 Pa na transparentnu jasno pise "hrvat" - sta ti tu nije jasno - napadaju ga po nacionalnoj osnovi. 

Nigde na transparentu nije pominjan DPS.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, Cavani said:

Ako moze i bez podmetanja, ne vidim da je iko to napisao. Dps jeste antisrpska stranka i to je cinjenica.

Ja bih isto zabranio clanovima (ne glasacima) DPS-a javne funkcije u Srbiji, isto tako bih zabranio i zatvorio na duge robije Vuline, Dacice, Vucice i ostale koje se pominju.

Problem kod ovog slucaja ga Dilejama je sto su oni istakli taj debilni transparent koji je sovinisticko sranje, nema mnogo veze sa Dps.

 

Izvinjavam se, zaista niko to nije napisao. 

 

Moj je problem sto je, kad god se ucestvovalo u nekim raspravama vezanim za Srbe u CG, doslo do tog (ili slicnog) argumenta. Ovde nismo dosli do toga (verujem i da necemo), i moja je greska.

 

Sto se tice DPS, to je prevashodno lopovska stranka, secikese i mufljuzi, sa Sir Oliverom na celu. Sve ostalo, pa i antisrpstvo, potenciraju ukoliko im se uklapa u proces lapanja i maznjavanja novca. S druge strane, ima i reakcije na to sto je, prema sns medijima, CG srpska teritorija okupirana od strane gorepomenutog Sir Olivera.

 

Edited by pantelia
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Kooineeperk said:

 

Covece, ne verujem sta si napisao 😲 Pa na transparentnu jasno pise "hrvat" - sta ti tu nije jasno - napadaju ga po nacionalnoj osnovi. 

Nigde na transparentu nije pominjan DPS.

Napisao sam i da je transparent idiotski. Zanimljivo kako si to uspeo da preskočiš. 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, pantelia said:

Izvinjavam se, zaista niko to nije napisao. 

Sto se izvinjavas?

U svom prvom postu je napisao da se radi o "sistematskom zatiranju svega sto ima veze sa Srbima"..meni to upravo takav nekakav prizvuk ima..klasicno relativizovanje shovinizma..

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Manilla said:

Napisao sam i da je transparent idiotski. Zanimljivo kako si to uspeo da preskočiš. 

Pa tu nemam sta da dodam. Slazem se. Isto kad je bilo i za Omica.

 

Reagovao sam na ovo tvoje "skretanje kursa" sa cistog sovinizma na neki politicki teren zavijen u neku oblandu nacionalizma.

 

I ako bi mogli bez dalje politike na ovoj temi, barem ovde me ne intersuje ko je i sta DPS, kad me bude interesovalo mogu da odem na temu CG. 

 

Danas, za sat vremena, igramo jednu jako tesku i veoma bitnu utakmicu. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, pantelia said:

 

Izvinjavam se, zaista niko to nije napisao. 

 

Moj je problem sto je, kad god se ucestvovalo u nekim raspravama vezanim za Srbe u CG, doslo do tog (ili slicnog) argumenta. Ovde nismo dosli do toga (verujem i da necemo), i moja je greska.

 

Sto se tice DPS, to je prevashodno lopovska stranka, secikese i mufljuzi, sa Sir Oliverom na celu. Sve ostalo, pa i antisrpstvo, potenciraju ukoliko im se uklapa u proces lapanja i maznjavanja novca. S druge strane, ima i reakcije na to sto je, prema sns medijima, CG srpska teritorija okupirana od strane gorepomenutog Sir Olivera.

 

Možda su retorički antisrpska stranka ali zato su bogami ogroman novac doneli u Srbiju i uložu u razne biznise, to ne rade neprijatelji ni slučajno. Jednog od najistaknutijih lidera DPS-a Srbija čuva kao oko u glavi i ne da nikom da ga privede pravdi.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Da, da DPS je političko-kriminalni kartel.

Mi na funkcijama u Zvezdi inače imamo sve liberalne demokrate, političke moralne vertikale i sekularne ikone poštenja i humanizma, pa će jedan član DPS da nam uruši etičku čednost.

Zato se i Delije toliko bune, jasna stvar...  

  • Like 3
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

DPS je, iako ovo nije tema za to, samo jos jedna populisticka partija, i radi u skladu sa trenutnim stanjem njihove nacije. Milo je nekada bio veliki Srbin, sada je veliki Crnogorac. Milo je nekada bombardovao Dubrovnik, danas je veliki prijatelj tamosnjeg naroda. Svi ti politicari su nista drugo no kurve. Nema taj Milo nista licno protiv bilo kog Srba, sta vise mislim da ga to i ne zanima. Zanima ga vlast i novac. Kako ce najlakse vladati? Pa tako sto svako zajase u svojoj maloj prciji. Zato su razjebali veliku zemlju.

 

I to je to. Taj koji veruje u hejt izmedju Srba, Crnogoraca, Hrvata... to je veoma glup covek.

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Manilla said:

Napisao sam i da je transparent idiotski. Zanimljivo kako si to uspeo da preskočiš. 

Jesi napisao ali si uspeo da fino izvozas ovo, od djubre transparenta koji nosaju po tribinama neko vreme do DPS i politickog neslaganja sa doticnim trenerom.

Za koga 90% Delija a i ostalih navijaca CZ nije ni culo jer se na vaterpolu pojavi bliza rodbina + stotinjak bivsih igraca.

Ali tu je tvrdo jezgro da ocuva vatru i da odluci ko moye a ko ne moze.

Verovatno su imali sednicu gde su vagali plus i minus, pa su ipak odlucili da ne moze jer je clan DPS-a i analizirali su za koje zakone je glasao u CG.

Ali posto imaju stari transparet mrsko im bilo da pisu novi pa da se iskoristi, kriza je.

A i glupo je da pise DPS, UCK i SDA nisu moja bratija, partija ili sta god.

 

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, quentin said:

Zato se i Delije toliko bune, jasna stvar... 

Naravno..nego mi,ostali,slepi pored ociju,ne vidimo da se tu zapravo ne radi o shovinizmu,vec o clanstvu u DPS..a ovi krimosi sa slike ce 04.04.da se popakuju u dzipove bez reg.tablica,pa po Srbiji..

Link to comment
Share on other sites

Trenutno nemam vremena da pregledam pretodnih par strana, a nema ni ostalih moderatora sa košarke online.
U dogovoru sa nekim drugim moderatorima Manilla je dobio kaznu, a ako bude bilo potrebe, nakon čitanja i ostalih postova razmotriće se dužina.

U svakom slučaju zamolio bih vas da ovde pišete o košarci (i bliskim stvarima) ili da se prebacite na odgovarajuće teme pa nastavite o politici. 

  • Like 4
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...