Jump to content

KK Crvena Zvezda 2021/22


Juan Pablo Montoya

Šta očekujete od sezone 2021/22  

223 members have voted

  1. 1. Šta očekujete od sezone 2021/22

    • Borba za play off evrolige uz osvajanje svoh domaćih trofeja.
      74
    • Pristojna rola u evroligi uz osvajanje ABA lige.
      96
    • Začelje evrolige, mučenje u ABA ligi i ponovni skandali u play off serijama.
      30
    • Potpuni potop i predaja primata u regionu.
      23


Recommended Posts

Sa ovim rasporedom uloga, minutažom i odradjivanje ABA duela gistro na razliku u kvalitetu...aj ti zameri Dedi što uglavnom ladi jaja. Džoni kao da je kalirao kod nas...danas se u jednom trenutku odbio od bloka kao na kiosk da je naleteo. Od prepoznatljive igre zbog koje je i doveden ja samo vidim da mu i dalje donekle uspeva to iznudjivanje jeftinih faula kod fejk polaska u prodor. Ali je zato prelak za čitanje i na ovom nivou. Jedino što zvuči smisleno za vraćanje starog Džonija što bliže tom Futura levelu, je bacanje u vatru na uštrb Pefijeve minutaže, naravno ako Volters uskoro poveže kockice. Ide završnica, derbi, Futura a nama svi nosioci u svakom narednom kolu sve manje liče na sebe. Nemamo igrača on fire zato i Deda iskoči sa par minijatura.

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Mali Jovic moze biti dobar igrac, ali malo mi se folira i vec je nabedjen, uzima bas teske suteve i manje koristi prodor. Njega bi morali uzeti, onda i taj mali Djurisic je bas klinac i veliki potencijal. Simanic je skakao kao kengur, pokazuje vise volje ali meni je to opet premalo, posebno za Megu. Dimitris je lomio Lazica, Ivanovica i Floutersa kao od sale i vidi se konacno taj talenat samo da poradi vise na fizickoj snazi i kondiciji.

 

Mi smo fizicki jaci od njih, ali naravno masu talentovaniji su od nas. Ima tu sjajnih klinaca i sad vidim Djurisic 2004g jbte. Naravno kod nas ce igrati Lazic, Simonovic, Pefi, Rocesti, Zirbes, Kolom i ostala buranija u poznim godinama..ili bez nekog talenta.

 

Smesni smo do bola sto se toga tice, a bili smo prvaci EL i cova kenja o toj skoli kosarke...a nema nikog..

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Ostavili smo samo probrano u timu, ovi fejk talenti, nek se ne nose kud koji...tu su prekaljene kajle Simon, Pefi, Cirbes, kaki Gusici, Popovici, Uskokovici i ostali Radanovi i Simanici. Na polusezoni se lepo probralo, i sva zgadija ispod 25 poterana kako i dolikuje, Lazarevic se izvukao, ali ne moze on da sedi u klubu, koliko mozemo da ga drzimo na tribinama.

Tako i treba, uskoro cemo dostici dugo zeljeni status istorijske znamenitosti medju kosarkaskim klubovima😀

Radonja kustos😎

Edited by Gudura
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Leonard said:

I zbog bolje atmosfere u hali treba da se proguta fasisticko skandiranje i delovanje kriminalne organizacije SNS Delije?!

ko i sta treba da "guta" ovde? za ponasanje koje pominjes i ocigledno krsenje Ustava i zakona RS je odgovorna vlast i organi bezbednosti, ne znam zasto bi kkcz ili neko drugi nenadlezan trebao time da se bavi. a na atmosferi u hali nam bukvalno svaki tim u Evropi zavidi (ili zavideo), tako da je, mislim, sasvim u redu biti iskren i kad je taj aspekt u pitanju.

 

1 hour ago, Laki21 said:

Dijamantidis održao čas košarke pojedinim personama u našem timu, neću ih imenovati.:default_coffee:

meni licno je dozlogrdilo da citam upise od pre samo par meseci tipa 'bilokosamonedijamantidisjernemapojimanaELnivoubukvalnojestolicakorisnija' i cudio sam se (opet) dokazanoj nesposobnosti nase publike da istrpi i pruzi podsrku mladom igracu i onda kad mu bas ne ide. decko je danas bio najbolji asistent u obe ekipe, sto mu i nije bas bio forte kroz dosadasnju karijeu.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Utakmicu odgledah nekako perifernim vidom, ono sto mi provlaci kao misao je da smo drzali glavne igrace i jahali ih do besvesti da bi jedva dobili one koji su kod nas ostajali u trenerci sa strane.

Lazarevicu sine, nisi ti u godinama kada mozes da odgovoris tezini Zvezdinog dresa, odi negde, Igokea pa inostranstvo da te sunce ogreje, svakako cemo da te opet dovedemo kad nemoz' vise da se odvojis od parketa na mestu Keselja, Milka, Pefija kako god

Ali hvata Zirbija kamera a on uredno kopa nos, ako on zna protiv koga mi igramo jebo ga bog da ga jebo:default_coffee:

Edited by Profaarmor
da dodam
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Гио94 said:

Ми имамо проблем што су навијачи који стају под заставу Делија незаинтересовани за резултате, боле њих патка који је меч битан а који није, ако играмо меч за пролаз даље са Олимпијакосом, навијаће за њих пола меча упркос свему. С друге стране неће псовати играче након сваке изгубљене утакмице, неће их звиждуцима испратити из хале и ту онда долазимо до класичних сјеменкара, који су навијачи резултата искључиво. Готово након сваког пораза псују тренера, управу, играче, државу, куну све живо, убацују предмете на паркет, свађају се са играчима, улазе у конфликте...

 

Двије крајности од којих ниједна није здрава и нормална. 

 

 

 

 


Bacanje papaka na parket zato što igraš protiv tima iz Turske, vređanje po verskoj i nacionalnoj osnovi, izlivi nacizma po kojima se 2022. godine određuje na osnovu etničke pripadnosti ko sme, a ko ne sme da igra u Crvenoj zvezdi je jednako nezdravo i nenormalno kao zviždanje igračima. Ok, sad sam sve pročitao. I treba nas jebati. 

  • Like 10
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Tunji Awojobi said:

Bacanje papaka na parket...

koliko se secam konkretne situacije, to nije radio pripadnik grupe, nego su ga bas iz te grupe "priveli" za tu potpuno debilnu 'akciju',
ako nesto nisam dobro zapamtio, slobodno neka ispravi ko ima bolje pamcenje.

Edited by djura.net
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, djura.net said:

ko i sta treba da "guta" ovde? za ponasanje koje pominjes i ocigledno krsenje Ustava i zakona RS je odgovorna vlast i organi bezbednosti, ne znam zasto bi kkcz ili neko drugi nenadlezan trebao time da se bavi. a na atmosferi u hali nam bukvalno svaki tim u Evropi zavidi (ili zavideo), tako da je, mislim, sasvim u redu biti iskren i kad je taj aspekt u pitanju.


Da, zavide nam samo oni koji ne razumeju šta se peva, niti šta piše na pojedinim zastavama. 
 

a ovo za nenadležnost je paradigma stanja u Srbiji. Glavu u pesak, i bole te brige. Naravno da je klub kao organizator utakmica i te kako nadležan za ove stvari. 

1 minute ago, djura.net said:

koliko se secam konkretne situacije, to nije radio pripadnik grupe, nego su ga bas iz te grupe "priveli" za tu potpuno debilnu 'akciju',
ako nesto nisam dobro zapamtio, slobodno neka ispravi ko ima bolje pamcenje.


Da, nisu ni stavili tenk isped Marakane, nisu pevali o lomljenju ruku i “oba ramena” 35 od 40 minuta protiv Cedevite u EL i ne koriste utakmice kao političke mitinge da se oglase o aktuelnim košarkaškim temama kao što je uvođenje sankcija Belorusiji. Daj, nemojte da se pravimo ludi. 

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Devil In My Pants said:

Imam prava!!! Imam sezonsku i zelim od nadzornog odbora tj kluba da saznam sta se desva!!!? Bacio sam svake godine para a nisam ni dolazio i zelim da znam sta se desava jer i ja te placam!!!

 

edit:solje+majice+dresovi!!!

Koga placas??????????????????????????????????????????????????

 

Odjebi bre covece od mene!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  • Like 1
  • Ha-ha 8
Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, djura.net said:

smeo bih da se kladim da nije. 
klub je organizator utakmica, a ne navijanja.

Zaboravljas kako je klub protiv Buducnosti u finalu ABA lige organizovao 20,-ak divljaka da prekinu utakmicu, gadjaju igrace protivnicke ekipe.

Licno im je Nebojsa Ilic prisao i rekao da sacekaju ako tekma krene po zlu.

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, Markoss said:

Mali Jovic ima veliku zelju da karijeru nastavi u KKCZ. 

 

Doduse, Misko nema, ali nema veze, mali je bas bas nas. 

Taman da odsedi do 30 na klupi pa da ga vratimo u Megu da ga Misko opravlja, i da ti kazem skroz me cudi to sto je Misko protiv

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...